Tempcold AZS Politechnika wygrywa na otwarcie sezonu [zdjęcia]

W ten weekend rozpoczęła rozgrywki I liga koszykówki mężczyzn. Debiutujący w rozgrywkach zawodnicy AZS Politechniki Warszawa pewnie pokonali u siebie drużynę Victorii Górnika Wałbrzych 67:57.

Sobotni (3 października) mecz rozpoczął się nie najlepiej dla gospodarzy. W pewnym momencie drugiej kwarty przegrywali aż 15 punktami, ale udało im się odrobić straty i na przerwę schodzili mając już tylko pięć punktów do odrobienia.

Druga połowa to całkiem inna gra zespołu. Stołeczni koszykarze przeważali na parkiecie i ostatecznie odnieśli zasłużone zwycięstwo.

AZS Politechnika Warszawa - Victoria Górnik Wałbrzych 67:57
(13:22, 14:10, 19:8, 21:17)