Włocłavia już 25 miesięcy bez porażki! W sobotę mecz z Polonią 1912 Leszno

Wojciech Alabrudziński

Czwarty mecz przed własną publicznością rozegra Włocłavia. Trzy czwartoligowe zespoły z regionu wystąpią na wyjazdachW sobotę w 8. kolejce III ligi kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej Włocłavia zagra z Polonią 1912 Leszno (g. 16 - się Dariusz Orzechowski z Brodnicy).WYNIKI 6. KOLEJKI III LIGI Polonia Leszno zajmuje 5. miejsce w tabeli. W ostatniej kolejce przegrała przed własną publicznością z Fogo Luboń 1:2. i straciła pozycję lidera. Najskuteczniejszym strzelcem zespołu jest Bogumił Ceglarek, który zdobył 5 goli i na niego zwrócić uwagę musi przed wszystkim włocławska defensywa.Patrząc na statystyki o wynik nie ma co się obawiać. Włocłavia grając w roli gospodarza nie przegrała już od ponad dwóch lat. W tym sezonie wszystkie 9 punktów zdobyła wygrywając na klubowym stadionie. Liczymy więc na podtrzymanie passy i kolejny sukces. Mecz Włocłavia - GKS Dopiewo znów odwołany! Nie odbędzie się 18 wrześniaWłocłavia grając w roli gospodarza nie przegrała już od 25 miesięcy. Ostatnią porażkę zanotowała 13 sierpnia 2011 roku z Unią Solec Kujawski 1:2 w meczu 1. kolejki IV ligi. Ligowe liczby Włocłavii6 ligowe mecze - 9 punktów8 gole zdobyte - 9 stracone3 zwycięstwa, 0 remisy, 3 porażka3 zwycięstwa, 0 remisy, 0 porażek u siebie0 zwycięstw 0 remis, 3 porażki na wyjeździe31 spotkań ligowych w roli gospodarza bez porażki2 mecz bez straty gola3 bramki zdobyte w 1. połowie5 bramki zdobyta w 2. połowie0 goli zdobytych w 1. kwadransie gry3 gole zdobyty w ostatnim kwadransie gry2 gole w doliczonym czasie gry3 bramki stracone w 1. połowie meczu6 bramek straconych w 2. połowie meczu3 bramki stracone w ostatnim kwadransie3 bramki zdobyte po stałych fragmentachStrzelcy (8)3 - Dawid Kwiatkowski2 - Piotr Gląba2 - Mariusz Cichowlas1 - Szymon MakowskiŻółte kartki (16)3 - Szymon Makowski2 - Piotr Gląba2 - Mateusz Ewert2 - Arkadiusz Schomski2 - Bartłomiej Feter1 - Kamil Kuropatwiński1 - Ariel Winiecki1 - Bartosz Czaplicki1 - Mariusz Cichowlas1 - Michał SkoniecznyW niedzielę o 11 na klubowym stadionie rezerwy Włocłavii w 3. kolejce B klasy zagrają z Orionem Popowo.