Wyniki 7. kolejki IV ligi kujawsko-pomorskiej [8 września]

Włocłavia - Zawisza II Bydgoszcz 4:2
Włocłavia - Zawisza II Bydgoszcz 4:2 Marcin Gołembiewski
Wyniki 7. kolejki IV ligi kujawsko-pomorskiej.

UWAGA! STRONA NIE ODŚWIEŻA SIĘ AUTOMATYCZNIE, UŻYWAJ KLAWISZA F5Znasz wynik meczu? Chcesz przekazywać informacje ze spotkań? Pisz:GG - 2430115e-mail: [email protected].: 519-503-679 (orange) lub 604-375-227 (t-mobile)Dla poprawnego oglądania strony najlepiej być zalogowanym WYNIKI IV LIGI KUJAWSKO-POMORSKIEJZDJĘCIA Z MECZU WŁOCŁAVIA - ZAWISZA IIIV liga - 7. kolejkaSobota, 8 września 2012 r.Włocłavia Włocławek - Zawisza II Bydgoszcz 4:2 koniec meczu90+3 min. koniec,90 min. trzy minuty doliczone88 min. za Skoniecznego Haberski88 min. Matusiak głową broni Kujawka GOL. 87 min. Chałas z karnego w środek bramki, 4:286 min. karny dla gości, zagranie ręką Szczęsnego85 min. B. Feter z 18 metrów nada bramką85 min. Liedtke za Lipińskiego77 min. za Kwiatkowskiego Matusiak, zmiana we WłocłaviiGOL. 74 min. Stachewicz głową zdobywa bramkę po dośrodkowaniu z rożnego. Michał Kaźmierczak został pokonany po 272 minutach, a goście na stadionie klubowym Włocłavii zdobyli gola dopiero po blisko ośmiu godzinach. 72 min. Rogalski za kontuzjowanego Hadasia, który doznał złamanie 5 kości śródstopia. Oznacza przerwę, a aż 5 spotkań pauzy ma Bartosz Czaplicki. Przez głupotę - szczegóły tutaj71 min. Abbott wypuścił Skoniecznego ten dośrodkował wzdłuż bramki, a Szczęsny głową z 4 metrów obokGOL. 63 min. kapitalne dośrodkowanie z wolnego Abbotta a Cichowlas głową na 4:0GOL. 61 min. Abbott po podaniu Piotrowskiego, ładnie przyjmuję w polu karnym na klatkę i z woleja podwyższa na 3:060 min. za Konopczyńskiego Mrozik56 min. Szczęsny nie trafił w piłkę w dogodnej sytuacji w polu karnym55 min. więcej z gry mają goście50 min. 2:0 na razie gra w środku pola45 min przerwa 2:0GOL. 42 min. Kwiatkowski po podaniu Szczęsnego 2:041 min. za kontuzjowanego Januszewskiego Cuper35 min. Abbott z wolnego łapie Kujawka26 min. strzał Kwiatkowskiego najpierw broni Kujawka, a dobitka z 5 metrów w słupek25 min. Skonieczny obok słupka24 min. Abbott do Kwiatkowskiego, ten sam na sam, ale trafia tylko w nogi bramkarza15 min. Abbott z rogu głową Cichowlas łapie bramkarz14 min. Kwiatkowski z wolnego nad bramką10 min. Hałas z wolnego obok7 min. Skonieczny wysoko nad bramką6 min. dwa rogi gościGOL. 5 min. po dośrodkowaniu Piotrowskiego Szczęsny z 6 metrów głową na 1:0, szybkie otwarcie gospodarzy1 min. rozpoczęli gości [17.00] Witam ze stadionu WłocłaviiBoisko, ulica Chopina 49/51, sędziuje: Mateusz Gajewski (Złotopole)Włocłavia na klubowym stadionie ostatni raz bramkę straciła i przegrała mecz z Legią Chełmża 18 maja 2008 roku (czyli od 403 minut bramkarz włocławski jest niepokonany). Warto jednak odnotować, że cztery lata zespół na nim nie grał. Włocłavia w roli gospodarza ostatni raz przegrała 13 sierpnia 2011 roku z Unią Solec Kujawski 1:2 na inaugurację sezonu IV ligi 2011/12. Następnie w kolejnych 15 spotkaniach (nie liczymy wygranego 5:0, a później zweryfikowanego jak walkower meczu ze Startem Radziejów) zanotowała 12 zwycięstw i trzy remisy. WŁOCŁAVIA: Michał Kaźmierczak - Piotr Hadaś, Arkadiusz Suchomski, Mateusz Ewert, Marcin Piotrowski. Piotr Szczęsny, Mariusz Cichowlas, Bartłomiej Feter, Billy Abbott, Michał Skonieczny, Dawid Kwiatkowski.Rezerwa: Ibrahim Tandjigora, Jakub Feter, Marcel Haberski, Michał Malczak, Adam Matusiak, Adrian Rogalski, Mateusz Tłuchowski.ZAWISZA II: 1 Jakub Kujawka - 15 Damian Ciechanowski, 4 Mikołaj Grzelczak, 3 Jakub Konopczyński, 18 Damian Januszewski, 20 Rafał Lipiński, 8 Bartosz Kaszczyszyn, 14 Patryk Matras, 11 Wojciech Mielcarek, 10 Tomasz Stachewicz, 20 Tomasz Chałas,Rezerwa: 46 Maciej Ługowski, 17 Kapcer Mrozik, 25 Mateusz Liedtke, 2 Patryk Cuper, 9 Mateusz Nawrocki, Polonia Bydgoszcz - Pomorzanin Toruń 2:2 koniec meczu[17.00] Boisko ze sztuczną nawierzchnią, ulica Słowiańska 7 sędziuje: Adam Kraśnicki (Dobrzyń nad Wisłą)Relacjonuje Arkadiusz Zawidzki.godz. 17.02 - początek meczu10 min. Pomorzanin częściej i łatwiej przedostaje się pod pole karne17 min. pierwszy celny strzał gospodarzy19 min. Polonia z wolnego strzał zza pola karnego w boczną siatkęGOL. 20 min. składna akcja i strzał z półwoleja Paczkowskiego 1:030 min. więcej z gry mają bydgoszczanie34 min. słupek ratuje torunian od utraty gola42 min. żółta kartka dla gości45 min. 1:0, przerwaGOL. 48 min. sytuacja sam na sam i 2:0 dla gospodarzy, Robert Kawałek51 min. żk dla Pomorzanina - dyskusje z sędziąGOL. 58 min., Kwiatkowski z kontrowersyjnego karnego na 2:159 min. kapitalna obrona bramkarza Pomorzanina70 min. 2:175 min. nadal 2:1, Polonia w natarciu, kilka rzutów rożnych i strzałów, ale niecelnych79 min. 3 żk dla Pomorzanina, z wolnego Polonia tuż obok słupka90 min. - 3 minuty doliczone, trener Polonii Karabasz poszedł już do szatni...GOL. 90+2 min. goście wyrównują Grunenberg w zamieszaniu!90+3 min. koniec, piłkarze Polonii załamani!Gopło Kruszwica - Flisak Złotoria 0:2 koniec meczu[17.00] sędziuje: Jacek Kowalewski (Włocławek)10 min. 0:020 min. 0:030 min. 0:045 min. 0:0 55 min. 0:065 min 0:070 min. 0:0GOL. 79 min. Michał Suchocki na 1:0 dla gości, kibice Gopła reklamowali spalonego w tej sytuacjiGOL. 82 min. Dawid Bocian podwyższa na 2:090 min. koniecUnia Janikowo - Grom Osie 0:1 koniec meczu[16.00] sędziuje: Sławomir Winiecki (Zamość)UNIA J.: Tomaszewski - Wawrzyniak, Dreszler, Borysiak, Szubert, Kędziora, Lisiecki, Sirko, Olejnik, Jagielski, Lewandowski.GROM: Gwizdała - Łytkowski, Paczkowski, Graczyk, Miedziński, Walda, Warchoł, Wolski, Kolmajer, Środa, Piskorski.5 min. 0:015 min. 0:0GOL. 22 min. Paczkowski 0:130 min. 0:145 min. 0:1 do przerwy60 min. 0:1, gospodarze bez Borysiaka, który otrzymał drugą żółtą kartkę75 min. 0:187 min. 0:190 min. koniec, Grom nowym liderem tabeliStart Warlubie - Sparta Brodnica 0:1 koniec meczusędziuje: Grzegorz Sosnowski (Toruń)30 min. 0:040 min. 0:045 min. 0:0GOL. 50  min. 0:1 Holić75 min. 0:190 min dwie minuty doliczone90+2 min. koniecMień Lipno - Unia Gniewkowo 3:1 koniec meczusędziuje: Wiesław Sobiesiński (Brodnica)MIEŃ: Ziemiańczyk - Gralak (73, Markowski), Trz