MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Wyniki głosowania na radnych dzielnic m.st. Warszawa. Którzy kandydaci zdobyli największą liczbę głosów?

Redakcja Naszemiasto.pl
Redakcja Naszemiasto.pl
Rady dzielnic Warszawy - wyniki głosowania w wyborach samorządowych 2024
Rady dzielnic Warszawy - wyniki głosowania w wyborach samorządowych 2024 Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa
Wyniki wyborów 2024 do rad dzielnic Warszawy. Państwowa Komisja Wyborcza udostępniła oficjalne wyniki głosowania. Którzy kandydaci uzyskali największe poparcie w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania w poniższym artykule.

Wyniki wyborów 2024 do rady powiatu Warszawy w okręgach nr Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Wola, Włochy, Śródmieście, Żoliborz

Oficjalne wyniki wyborów 2024 do rady powiatu Warszawy w okręgach nr Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Wola, Włochy, Śródmieście, Żoliborz zostały opublikowane przez PKW. Tak głosowali mieszkańcy Twojego regionu. Poniżej publikujemy szczegółowe dane.

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Bemowo - okręg numer 1

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • LASZKO Tomasz Jacek: pozycja 1 : 2,42% (1 720 głosów)
    • KLAŻYŃSKI Wojciech Jan: pozycja 2 : 2,42% (1 720 głosów)
    • POLITOWSKA Maria Jolanta: pozycja 3 : 2,42% (1 720 głosów)
    • GÓRNY Stanisław Andrzej: pozycja 4 : 2,42% (1 720 głosów)
    • TWARDOCH Alicja: pozycja 5 : 2,42% (1 720 głosów)
    • ŚWISTAK Stanisław Tadeusz: pozycja 6 : 2,42% (1 720 głosów)
    • WITKOWSKA Ewa Teresa: pozycja 7 : 2,42% (1 720 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

    • RADECKA-JELEN Magdalena: pozycja 1 : 1,02% (724 głosów)
    • HERBAŃSKA Anna: pozycja 2 : 1,02% (724 głosów)
    • BORECKA Wioletta: pozycja 3 : 1,02% (724 głosów)
    • BORECKI Krzysztof: pozycja 4 : 1,02% (724 głosów)
    • MATRYBA Maciej: pozycja 5 : 1,02% (724 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:

    • BAZYLCZUK-KORCZEWSKA Ewa: pozycja 1 : 1,87% (1 329 głosów)
    • GASIK-DASZKOWSKI Michał Witold: pozycja 2 : 1,87% (1 329 głosów)
    • SZCZUKIEWICZ Elżbieta: pozycja 3 : 1,87% (1 329 głosów)
    • TYNDA Karol Dominik: pozycja 4 : 1,87% (1 329 głosów)
    • ZYCHOWICZ Paulina: pozycja 5 : 1,87% (1 329 głosów)
    • WOJTASIK Bartłomiej Jerzy: pozycja 6 : 1,87% (1 329 głosów)
    • KAŁWA Tomasz Jacek: pozycja 7 : 1,87% (1 329 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • PRZYCHODZIEŃ-SCHMIDT Ewa Agnieszka: pozycja 1 : 9,53% (6 777 głosów)
    • STAŃKO Adam Marek: pozycja 2 : 9,53% (6 777 głosów)
    • CISZKOWSKI Maksymilian: pozycja 3 : 9,53% (6 777 głosów)
    • DACA Elżbieta Alicja: pozycja 4 : 9,53% (6 777 głosów)
    • GŁAZOWSKI Adam: pozycja 5 : 9,53% (6 777 głosów)
    • WRÓBLEWSKA Sylwia: pozycja 6 : 9,53% (6 777 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRZAK OBORSKI WYBIERAMY BEMOWO - POLSKA 2050:

    • LORENTOWICZ Łukasz Krzysztof: pozycja 1 : 1,1% (781 głosów)
    • PAWŁOWSKA-HENCEL Joanna: pozycja 2 : 1,1% (781 głosów)
    • SKWAREK Marta Beata: pozycja 3 : 1,1% (781 głosów)
    • PODPŁOŃSKA Monika Maria: pozycja 4 : 1,1% (781 głosów)
    • WÓJCICKI Marek: pozycja 5 : 1,1% (781 głosów)
    • ROSPĘDOWSKI Jerzy Marian: pozycja 6 : 1,1% (781 głosów)
    • EWERTOWSKA Ewelina Aleksandra: pozycja 7 : 1,1% (781 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Bemowo - okręg numer 2

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • WIERZCHOWSKI Marcin: pozycja 1 : 3,39% (2 833 głosów)
    • CACKOWSKI Marek Jan: pozycja 2 : 3,39% (2 833 głosów)
    • PĘPKIEWICZ Iwona Małgorzata: pozycja 3 : 3,39% (2 833 głosów)
    • PERKOWSKA Mirosława: pozycja 4 : 3,39% (2 833 głosów)
    • BOROWY Marek: pozycja 5 : 3,39% (2 833 głosów)
    • JASIŃSKI Tadeusz Sławomir: pozycja 6 : 3,39% (2 833 głosów)
    • BORODZIŃSKA Ewa Teresa: pozycja 7 : 3,39% (2 833 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

    • WOŚKO-MATRYBA Joanna Ewa: pozycja 1 : 1,17% (980 głosów)
    • URBANIAK Jan Piotr: pozycja 2 : 1,17% (980 głosów)
    • BENDA Paulina Joanna: pozycja 3 : 1,17% (980 głosów)
    • WITKOWIAK Jerzy: pozycja 4 : 1,17% (980 głosów)
    • PATALAS Elżbieta Mieczysława: pozycja 5 : 1,17% (980 głosów)
    • HERBAŃSKI Paweł Kamil: pozycja 6 : 1,17% (980 głosów)
    • MIKOŁAJSKI Artur: pozycja 7 : 1,17% (980 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:

    • STAŃCZYK Anna Maria: pozycja 1 : 1,23% (1 025 głosów)
    • CEGIEŁKA Eryk Piotr: pozycja 2 : 1,23% (1 025 głosów)
    • PRUSZYŃSKA Anna Grażyna: pozycja 3 : 1,23% (1 025 głosów)
    • NOWIŃSKI Marek Andrzej: pozycja 4 : 1,23% (1 025 głosów)
    • SŁOMIŃSKA Natasza Anna: pozycja 5 : 1,23% (1 025 głosów)
    • KIEDROWSKI Adam Ludwik: pozycja 6 : 1,23% (1 025 głosów)
    • JAKUBOWSKI Bartosz: pozycja 7 : 1,23% (1 025 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • DĄBROWSKI Jarosław Jan: pozycja 1 : 7,07% (5 904 głosów)
    • KOŚCIŃSKI Krzysztof Paweł: pozycja 2 : 7,07% (5 904 głosów)
    • WOSIŃSKA Anna: pozycja 3 : 7,07% (5 904 głosów)
    • SZAMBORSKI Jan Krzysztof: pozycja 4 : 7,07% (5 904 głosów)
    • GŁOWACKI Michał Tadeusz: pozycja 5 : 7,07% (5 904 głosów)
    • ŚLUSARCZYK Monika Paulina: pozycja 6 : 7,07% (5 904 głosów)
    • WYGANOWSKA-KRZYNÓWEK Anna: pozycja 7 : 7,07% (5 904 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRZAK OBORSKI WYBIERAMY BEMOWO - POLSKA 2050:

    • PODPŁOŃSKI Robert: pozycja 1 : 1,43% (1 195 głosów)
    • JAKIMIAK Rafał Andrzej: pozycja 2 : 1,43% (1 195 głosów)
    • KOMOROWSKI Monika Sylwia: pozycja 3 : 1,43% (1 195 głosów)
    • BANASIK Bartosz Wojciech: pozycja 4 : 1,43% (1 195 głosów)
    • BIAŁECKA Maria Agnieszka: pozycja 5 : 1,43% (1 195 głosów)
    • DOBOSZ Marta Anna: pozycja 6 : 1,43% (1 195 głosów)
    • KUNCEWICZ-DMOWSKA Katarzyna Marta: pozycja 7 : 1,43% (1 195 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Bemowo - okręg numer 3

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • SOSNOWSKI Andrzej Piotr: pozycja 1 : 2,55% (1 852 głosów)
    • KLEMP Wacław David: pozycja 2 : 2,55% (1 852 głosów)
    • WIERZBICKA Elżbieta Janina: pozycja 3 : 2,55% (1 852 głosów)
    • MISIAK Piotr Michał: pozycja 4 : 2,55% (1 852 głosów)
    • WIERZCHOWSKA Izabela: pozycja 5 : 2,55% (1 852 głosów)
    • GAWEŁ Janina Ewa: pozycja 6 : 2,55% (1 852 głosów)
    • BODYCH-BIERNACKA Milena: pozycja 7 : 2,55% (1 852 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

    • BURDECKI Bogusław Wojciech: pozycja 1 : 1,04% (758 głosów)
    • POPIELARZ Beata: pozycja 2 : 1,04% (758 głosów)
    • GAUDYNEK Bogusław Jacek: pozycja 3 : 1,04% (758 głosów)
    • HERBAŃSKA Anna Katarzyna: pozycja 4 : 1,04% (758 głosów)
    • BENDERZ Damian Karol: pozycja 5 : 1,04% (758 głosów)
    • OGÓREK Renata: pozycja 6 : 1,04% (758 głosów)
    • MATRYBA Paweł: pozycja 7 : 1,04% (758 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:

    • MOSTEK Konrad: pozycja 1 : 1,67% (1 215 głosów)
    • NOWAK Monika: pozycja 2 : 1,67% (1 215 głosów)
    • PAWŁOWSKI Jacek: pozycja 3 : 1,67% (1 215 głosów)
    • MICKIEWICZ Edyta: pozycja 4 : 1,67% (1 215 głosów)
    • GÓRAL Oktawian Mateusz: pozycja 5 : 1,67% (1 215 głosów)
    • BUGAJSKI Michał Mateusz: pozycja 6 : 1,67% (1 215 głosów)
    • KOWALSKA Róża Dominika: pozycja 7 : 1,67% (1 215 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • LIPIŃSKI Marek Tadeusz: pozycja 1 : 7,4% (5 385 głosów)
    • RYSZKOWSKI Maciej: pozycja 2 : 7,4% (5 385 głosów)
    • ZAWITKOWSKA Monika: pozycja 3 : 7,4% (5 385 głosów)
    • OJRZANOWSKI Mikołaj Tymon: pozycja 4 : 7,4% (5 385 głosów)
    • JAKIMKO Alicja Natalia: pozycja 5 : 7,4% (5 385 głosów)
    • GALA Paweł: pozycja 6 : 7,4% (5 385 głosów)
    • NOWOLECKA Aneta: pozycja 7 : 7,4% (5 385 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRZAK OBORSKI WYBIERAMY BEMOWO - POLSKA 2050:

    • GIERASIMOWICZ Michał Jerzy: pozycja 1 : 1,63% (1 184 głosów)
    • SZENIAWSKI Andrzej: pozycja 2 : 1,63% (1 184 głosów)
    • JAKUBOWSKA Joanna: pozycja 3 : 1,63% (1 184 głosów)
    • HALICKA Beata: pozycja 4 : 1,63% (1 184 głosów)
    • BARUSIŃSKI Szymon Piotr: pozycja 5 : 1,63% (1 184 głosów)
    • BLACHA Katarzyna: pozycja 6 : 1,63% (1 184 głosów)
    • SYLWESTRZAK Maciej Kacper: pozycja 7 : 1,63% (1 184 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Bemowo - okręg numer 4

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • NIEDZIAŁEK Adam Antoni: pozycja 1 : 3,66% (2 866 głosów)
    • ŚWIDERSKA Teresa: pozycja 2 : 3,66% (2 866 głosów)
    • PIETRAK Grzegorz Piotr: pozycja 3 : 3,66% (2 866 głosów)
    • BEDNARSKI Marcin Ryszard: pozycja 4 : 3,66% (2 866 głosów)
    • MIZIOŁEK Stefan Leszek: pozycja 5 : 3,66% (2 866 głosów)
    • GREIPNER Zofia Henryka: pozycja 6 : 3,66% (2 866 głosów)
    • WIŚNIEWSKA Marianna Halina: pozycja 7 : 3,66% (2 866 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:

    • CZERWIEC Karol: pozycja 1 : 1,37% (1 074 głosów)
    • GAWLIŃSKI Paweł Andrzej: pozycja 2 : 1,37% (1 074 głosów)
    • GARDIAN-SZYMAŃSKA Aneta Zofia: pozycja 3 : 1,37% (1 074 głosów)
    • OSADA Martyna Agnieszka: pozycja 4 : 1,37% (1 074 głosów)
    • ZALEWSKI Antoni: pozycja 5 : 1,37% (1 074 głosów)
    • MUCHOROWSKI Jan Jerzy: pozycja 6 : 1,37% (1 074 głosów)
    • MIŚKIEWICZ Joanna: pozycja 7 : 1,37% (1 074 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • BARTOSIAK Maciej Sebastian: pozycja 1 : 6,59% (5 159 głosów)
    • FALISZEWSKA Judyta Anna: pozycja 2 : 6,59% (5 159 głosów)
    • FRANCZAK Maria Teresa: pozycja 3 : 6,59% (5 159 głosów)
    • SIEDLECKI Jan Witold: pozycja 4 : 6,59% (5 159 głosów)
    • LESZCZYŃSKA Aleksandra: pozycja 5 : 6,59% (5 159 głosów)
    • OSIŃSKA Jolanta Stanisława: pozycja 6 : 6,59% (5 159 głosów)
    • KULESZA Marcin: pozycja 7 : 6,59% (5 159 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRZAK OBORSKI WYBIERAMY BEMOWO - POLSKA 2050:

    • SYLWESTRZAK Marta Karolina: pozycja 1 : 2,67% (2 089 głosów)
    • BARCIŃSKI Krystian: pozycja 2 : 2,67% (2 089 głosów)
    • CIESŁOWSKI Eryk: pozycja 3 : 2,67% (2 089 głosów)
    • IZDEBSKI Mariusz Piotr: pozycja 4 : 2,67% (2 089 głosów)
    • WOCHELSKA Izabella Maria: pozycja 5 : 2,67% (2 089 głosów)
    • KOMAN-JĘDRZEJEWSKA Anna Karolina: pozycja 6 : 2,67% (2 089 głosów)
    • PAWIŃSKA Barbara: pozycja 7 : 2,67% (2 089 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Bemowo - okręg numer 5

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • SIWIK Kacper Józef: pozycja 1 : 3,55% (2 482 głosów)
    • SKWARCZYŃSKI Andrzej Władysław: pozycja 2 : 3,55% (2 482 głosów)
    • JABŁOŃSKA Joanna: pozycja 3 : 3,55% (2 482 głosów)
    • BOROWA Elżbieta: pozycja 4 : 3,55% (2 482 głosów)
    • LEWICKI Kewin Mateusz: pozycja 5 : 3,55% (2 482 głosów)
    • MAŃKOWSKA Anna: pozycja 6 : 3,55% (2 482 głosów)
    • SNARSKI Andrzej: pozycja 7 : 3,55% (2 482 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

    • SAMCZYK Anna Elżbieta: pozycja 1 : 0,82% (575 głosów)
    • SOKOŁOWSKI Marcin Andrzej: pozycja 2 : 0,82% (575 głosów)
    • BUCZYŃSKA Jolanta Kinga: pozycja 3 : 0,82% (575 głosów)
    • SUDOMIR Witold: pozycja 4 : 0,82% (575 głosów)
    • BARTOSIAK Paweł: pozycja 5 : 0,82% (575 głosów)
    • WITT Grażyna Irena: pozycja 6 : 0,82% (575 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:

    • FRYDRYCH Zuzanna: pozycja 1 : 1,09% (762 głosów)
    • KOLIPIŃSKI Adam Karol: pozycja 2 : 1,09% (762 głosów)
    • ANIELSKA Natalia: pozycja 3 : 1,09% (762 głosów)
    • KAWKA-OSIK Grzegorz Jakub: pozycja 4 : 1,09% (762 głosów)
    • KOSIŃSKA Iwona: pozycja 5 : 1,09% (762 głosów)
    • UHLIG Wiktor Roman: pozycja 6 : 1,09% (762 głosów)
    • PILLICH-KOLIPIŃSKA Agata Maria: pozycja 7 : 1,09% (762 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • KACZMAREK Piotr: pozycja 1 : 5,9% (4 129 głosów)
    • ŁOBODA Iwona: pozycja 2 : 5,9% (4 129 głosów)
    • OLEJNIK Katarzyna Barbara: pozycja 3 : 5,9% (4 129 głosów)
    • RUMIANEK Mikołaj Jan: pozycja 4 : 5,9% (4 129 głosów)
    • ZAWISTOWSKA Ewa Iwona: pozycja 5 : 5,9% (4 129 głosów)
    • KRYSIK Krzysztof: pozycja 6 : 5,9% (4 129 głosów)
    • SKUDLARSKA Bożena Małgorzata: pozycja 7 : 5,9% (4 129 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRZAK OBORSKI WYBIERAMY BEMOWO - POLSKA 2050:

    • OBORSKI Jarosław Robert: pozycja 1 : 3,04% (2 130 głosów)
    • MAŁCZYŃSKI Sebastian Dominik: pozycja 2 : 3,04% (2 130 głosów)
    • MAKHANKOVA Iga Irena: pozycja 3 : 3,04% (2 130 głosów)
    • KOMOROWSKA Anna Katarzyna: pozycja 4 : 3,04% (2 130 głosów)
    • KORZENIEWSKA Monika Joanna: pozycja 5 : 3,04% (2 130 głosów)
    • KRZYWORĄCZKA Alicja Maria: pozycja 6 : 3,04% (2 130 głosów)
    • STAŃCZAK Andrzej Dominik: pozycja 7 : 3,04% (2 130 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Białołęka - okręg numer 1

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • KLIMIUK Wiktor: pozycja 1 : 2,85% (2 387 głosów)
    • LIGĘZA Dariusz Jacek: pozycja 2 : 2,85% (2 387 głosów)
    • SEKUŁA Maria Elżbieta: pozycja 3 : 2,85% (2 387 głosów)
    • PRUSINOWSKA Beata: pozycja 4 : 2,85% (2 387 głosów)
    • PAWLIKOWSKA Ewa Stanisława: pozycja 5 : 2,85% (2 387 głosów)
    • ZAWADZKI Przemysław Daniel: pozycja 6 : 2,85% (2 387 głosów)
    • FURDYNA Jan: pozycja 7 : 2,85% (2 387 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

    • LEWANDOWSKI Tomasz: pozycja 1 : 0,66% (548 głosów)
    • CHMIELAK-BRZEZIŃSKA Ewelina: pozycja 2 : 0,66% (548 głosów)
    • JAWORSKI Dawid: pozycja 3 : 0,66% (548 głosów)
    • CZARNECKA-KALINOWSKA Magdalena: pozycja 4 : 0,66% (548 głosów)
    • KĘDZIERSKI Tomasz: pozycja 5 : 0,66% (548 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • KOZIOŁ Michał Roman: pozycja 1 : 4,87% (4 075 głosów)
    • KUCICKI Krzysztof Mariusz: pozycja 2 : 4,87% (4 075 głosów)
    • ŁĄCKA Ilona Joanna: pozycja 3 : 4,87% (4 075 głosów)
    • MATUSIK Karolina: pozycja 4 : 4,87% (4 075 głosów)
    • STACHURSKI Roman Kazimierz: pozycja 5 : 4,87% (4 075 głosów)
    • AKSAMIT Tatiana: pozycja 6 : 4,87% (4 075 głosów)
    • GĘSINA Elżbieta Dorota: pozycja 7 : 4,87% (4 075 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE RAZEM DLA BIAŁOŁĘKI:

    • SENKO Mateusz Maciej: pozycja 1 : 4,46% (3 735 głosów)
    • RAMUS-BIAŁORUCKA Elżbieta Marta: pozycja 2 : 4,46% (3 735 głosów)
    • ZIELIŃSKA Justyna Agnieszka: pozycja 3 : 4,46% (3 735 głosów)
    • PIEKARSKI Michał Andrzej: pozycja 4 : 4,46% (3 735 głosów)
    • ZABŁOCKA Marta: pozycja 5 : 4,46% (3 735 głosów)
    • KOSTRO-OLECHOWSKI Tomasz: pozycja 6 : 4,46% (3 735 głosów)
    • CICHOCKA Joanna: pozycja 7 : 4,46% (3 735 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM BIAŁOŁĘKĘ:

    • STASZEWSKA Elżbieta: pozycja 1 : 0,68% (566 głosów)
    • WYSZYŃSKI Rafał Sebastian: pozycja 2 : 0,68% (566 głosów)
    • STROMECKI Marcin: pozycja 3 : 0,68% (566 głosów)
    • KORDEK Ewa: pozycja 4 : 0,68% (566 głosów)
    • GMITRZAK Piotr Kazimierz: pozycja 5 : 0,68% (566 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA BIAŁOŁĘKA POLSKA 2050:

    • DRAGAN-BABRAJ Anna Agnieszka: pozycja 1 : 1,15% (958 głosów)
    • KLIMEK Aleksandra: pozycja 2 : 1,15% (958 głosów)
    • DĄBROWSKA-KUCHNA Monika: pozycja 3 : 1,15% (958 głosów)
    • KAMIŃSKI Radosław: pozycja 4 : 1,15% (958 głosów)
    • AMBROZIEWICZ Mieczysław Wojciech: pozycja 5 : 1,15% (958 głosów)
    • DĘBOWCZYK Marek: pozycja 6 : 1,15% (958 głosów)
    • MOSKWA Danuta: pozycja 7 : 1,15% (958 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Białołęka - okręg numer 2

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • ORACZ Piotr: pozycja 1 : 2,77% (2 382 głosów)
    • DĄBROWSKI Daniel: pozycja 2 : 2,77% (2 382 głosów)
    • MAJ Anna: pozycja 3 : 2,77% (2 382 głosów)
    • WYBRANOWSKI Zbigniew Andrzej: pozycja 4 : 2,77% (2 382 głosów)
    • GAŁĄZKA Bożena Maria: pozycja 5 : 2,77% (2 382 głosów)
    • NIEZABITOWSKI Andrzej: pozycja 6 : 2,77% (2 382 głosów)
    • PRAJZNER Olga Maria: pozycja 7 : 2,77% (2 382 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

    • GRAJDA Małgorzata Wioletta: pozycja 1 : 0,74% (636 głosów)
    • NOWICKI Jan Paweł: pozycja 2 : 0,74% (636 głosów)
    • MAZUREK Marcin: pozycja 3 : 0,74% (636 głosów)
    • LEWANDOWSKA Arleta Justyna: pozycja 4 : 0,74% (636 głosów)
    • PODSIADŁO Krzysztof Piotr: pozycja 5 : 0,74% (636 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • DĄBROWA Bartosz Jan: pozycja 1 : 5,93% (5 100 głosów)
    • KOCIK Elżbieta Barbara: pozycja 2 : 5,93% (5 100 głosów)
    • GORCZYŃSKI Dariusz Robert: pozycja 3 : 5,93% (5 100 głosów)
    • FIRLEJ Damian: pozycja 4 : 5,93% (5 100 głosów)
    • SZULGOWICZ Anna Małgorzata: pozycja 5 : 5,93% (5 100 głosów)
    • SOBOLEWSKI Mateusz: pozycja 6 : 5,93% (5 100 głosów)
    • ROGOŚ Ewa: pozycja 7 : 5,93% (5 100 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE RAZEM DLA BIAŁOŁĘKI:

    • OLSZEWSKI Dariusz Stanisław: pozycja 1 : 2,48% (2 136 głosów)
    • MACKIEWICZ Jan Sławomir: pozycja 2 : 2,48% (2 136 głosów)
    • CHMIELEWSKI Kamil Paweł: pozycja 3 : 2,48% (2 136 głosów)
    • GOSK Urszula Maria: pozycja 4 : 2,48% (2 136 głosów)
    • CIUK Andrzej Jerzy: pozycja 5 : 2,48% (2 136 głosów)
    • NITEK Dorota Janina: pozycja 6 : 2,48% (2 136 głosów)
    • GOŁASZEWSKA Marta: pozycja 7 : 2,48% (2 136 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM BIAŁOŁĘKĘ:

    • ROGALA Hanna Danuta: pozycja 1 : 1,53% (1 319 głosów)
    • ŻENTKOWSKA Beata Wacława: pozycja 2 : 1,53% (1 319 głosów)
    • MUSIALIK Dawid: pozycja 3 : 1,53% (1 319 głosów)
    • ROZMUS Rudolf Mariusz: pozycja 4 : 1,53% (1 319 głosów)
    • OKTABA Aleksander: pozycja 5 : 1,53% (1 319 głosów)
    • MALARSKA Agnieszka Elżbieta: pozycja 6 : 1,53% (1 319 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA BIAŁOŁĘKA POLSKA 2050:

    • JAWORSKI Piotr Grzegorz: pozycja 1 : 1,26% (1 082 głosów)
    • KNAP Piotr: pozycja 2 : 1,26% (1 082 głosów)
    • FOLTYN Ilona: pozycja 3 : 1,26% (1 082 głosów)
    • STANISZEWSKA Marta: pozycja 4 : 1,26% (1 082 głosów)
    • LIPIŃSKA Justyna: pozycja 5 : 1,26% (1 082 głosów)
    • PŁATEK Przemysław: pozycja 6 : 1,26% (1 082 głosów)
    • SZTORC Marta Elżbieta: pozycja 7 : 1,26% (1 082 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Białołęka - okręg numer 3

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • OPRAWSKI Łukasz Henryk: pozycja 1 : 2,24% (1 642 głosów)
    • WRÓBLEWSKI Karol: pozycja 2 : 2,24% (1 642 głosów)
    • SUL Ewa: pozycja 3 : 2,24% (1 642 głosów)
    • TURKIEWICZ Marek Dariusz: pozycja 4 : 2,24% (1 642 głosów)
    • JAGIEŁŁO Krzysztof Władysław: pozycja 5 : 2,24% (1 642 głosów)
    • WAGNER Dorota Elwira: pozycja 6 : 2,24% (1 642 głosów)
    • SAPIEJEWSKA-WACHNIK Grażyna Wanda: pozycja 7 : 2,24% (1 642 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

    • IGNACZAK Sławomir: pozycja 1 : 0,76% (559 głosów)
    • KOPROWSKI Rafał Szczęsny: pozycja 2 : 0,76% (559 głosów)
    • WOŹNIAK Anita: pozycja 3 : 0,76% (559 głosów)
    • HANDKE Dorota: pozycja 4 : 0,76% (559 głosów)
    • NOWOTKA Przemysław: pozycja 5 : 0,76% (559 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • SOLAREK Kinga Sylwia: pozycja 1 : 6,92% (5 070 głosów)
    • KAMIŃSKI Waldemar: pozycja 2 : 6,92% (5 070 głosów)
    • TYBURC Paweł Konrad: pozycja 3 : 6,92% (5 070 głosów)
    • DZIEWULAK Andrzej: pozycja 4 : 6,92% (5 070 głosów)
    • MARTYNOWSKA Beata Lidia: pozycja 5 : 6,92% (5 070 głosów)
    • KOMAR Marzena Agnieszka: pozycja 6 : 6,92% (5 070 głosów)
    • JANICKI Paweł Stanisław: pozycja 7 : 6,92% (5 070 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE RAZEM DLA BIAŁOŁĘKI:

    • CIESZKOWSKI Piotr: pozycja 1 : 3,09% (2 264 głosów)
    • STACIWA Dariusz Oskar: pozycja 2 : 3,09% (2 264 głosów)
    • SABAT Kamila Maria: pozycja 3 : 3,09% (2 264 głosów)
    • ZABOROWSKI Michał: pozycja 4 : 3,09% (2 264 głosów)
    • MAZUREK Kinga Lidia: pozycja 5 : 3,09% (2 264 głosów)
    • WOLIŃSKA Katarzyna: pozycja 6 : 3,09% (2 264 głosów)
    • TUMASZ Wojciech: pozycja 7 : 3,09% (2 264 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM BIAŁOŁĘKĘ:

    • GOSTOMSKI Michał: pozycja 1 : 0,75% (551 głosów)
    • KOTECKA Elżbieta Monika: pozycja 2 : 0,75% (551 głosów)
    • GRODZKA-CHOMIUK Anna: pozycja 3 : 0,75% (551 głosów)
    • KOWIRANDA Wojciech Dominik: pozycja 4 : 0,75% (551 głosów)
    • DĄBROWSKI Rafał: pozycja 5 : 0,75% (551 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA BIAŁOŁĘKA POLSKA 2050:

    • KOŁNIERZAK Marcin Marian: pozycja 1 : 0,96% (702 głosów)
    • ROBERT Sebastian: pozycja 2 : 0,96% (702 głosów)
    • LISOWSKA Anna Alicja: pozycja 3 : 0,96% (702 głosów)
    • BABRAJ Piotr Tadeusz: pozycja 4 : 0,96% (702 głosów)
    • KĘSICKA Iza Marta: pozycja 5 : 0,96% (702 głosów)
    • GROBELNA Paulina: pozycja 6 : 0,96% (702 głosów)
    • MILCZARSKI Konrad Franciszek: pozycja 7 : 0,96% (702 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Białołęka - okręg numer 4

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • GOZDEK Piotr Paweł: pozycja 1 : 2,53% (2 017 głosów)
    • MOLKA Halina: pozycja 2 : 2,53% (2 017 głosów)
    • KOPERSKI Adrian: pozycja 3 : 2,53% (2 017 głosów)
    • GREJCZ Maksymilian Robert: pozycja 4 : 2,53% (2 017 głosów)
    • ZAJĄC Elżbieta: pozycja 5 : 2,53% (2 017 głosów)
    • MAKOWSKI Patryk: pozycja 6 : 2,53% (2 017 głosów)
    • FURDYNA Elżbieta Izabela: pozycja 7 : 2,53% (2 017 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

    • PODGÓRSKI Marcin: pozycja 1 : 0,52% (410 głosów)
    • MIROŃSKI Krzysztof: pozycja 2 : 0,52% (410 głosów)
    • SIKORA Monika: pozycja 3 : 0,52% (410 głosów)
    • OKTABIŃSKA Sylwia: pozycja 4 : 0,52% (410 głosów)
    • GŁAŻEWSKI Marek: pozycja 5 : 0,52% (410 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • WINIARSKA Izabela Maria: pozycja 1 : 5,32% (4 235 głosów)
    • ROSZAK Waldemar Jan: pozycja 2 : 5,32% (4 235 głosów)
    • LUBBE Joanna Zofia: pozycja 3 : 5,32% (4 235 głosów)
    • FIDURA Daniela Teresa: pozycja 4 : 5,32% (4 235 głosów)
    • WIELGOŁASKA Agnieszka Marta: pozycja 5 : 5,32% (4 235 głosów)
    • STACHURA-MICHALSKI Dariusz: pozycja 6 : 5,32% (4 235 głosów)
    • POWAŁA Piotr: pozycja 7 : 5,32% (4 235 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE RAZEM DLA BIAŁOŁĘKI:

    • OLSZEWSKA Mariola Aneta: pozycja 1 : 3,06% (2 433 głosów)
    • RYBARCZYK Dominika Maria: pozycja 2 : 3,06% (2 433 głosów)
    • GMITRZUK-ZIĘTARSKA Elwira Elżbieta: pozycja 3 : 3,06% (2 433 głosów)
    • JÓŹWIAK Rafał Janusz: pozycja 4 : 3,06% (2 433 głosów)
    • CIESZKOWSKI Krzysztof: pozycja 5 : 3,06% (2 433 głosów)
    • ŁOKIEĆ Piotr Zbigniew: pozycja 6 : 3,06% (2 433 głosów)
    • SZCZEPAŃSKA Monika Iwona: pozycja 7 : 3,06% (2 433 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM BIAŁOŁĘKĘ:

    • KURDZIEL-ŚWIECZKA Waldemar Marcin: pozycja 1 : 0,56% (442 głosów)
    • MALARSKA Izabella Katarzyna: pozycja 2 : 0,56% (442 głosów)
    • MUSIALIK Sebastian Zbigniew: pozycja 3 : 0,56% (442 głosów)
    • GOCŁAWSKA Agnieszka Maria: pozycja 4 : 0,56% (442 głosów)
    • ŻENTKOWSKI Krzysztof Tomasz: pozycja 5 : 0,56% (442 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA BIAŁOŁĘKA POLSKA 2050:

    • PELC Filip Tadeusz: pozycja 1 : 2,61% (2 079 głosów)
    • OLSZEWSKA Dorota: pozycja 2 : 2,61% (2 079 głosów)
    • CIEŚLAK Magdalena Stefania: pozycja 3 : 2,61% (2 079 głosów)
    • JAKUBIAK Wojciech Bogumił: pozycja 4 : 2,61% (2 079 głosów)
    • GLINKA Jolanta: pozycja 5 : 2,61% (2 079 głosów)
    • MAŃK Joanna Katarzyna: pozycja 6 : 2,61% (2 079 głosów)
    • KOWALSKI Emil: pozycja 7 : 2,61% (2 079 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Białołęka - okręg numer 5

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • KOROWAJ Marcin: pozycja 1 : 1,99% (1 279 głosów)
    • WOLSKA Iwona Joanna: pozycja 2 : 1,99% (1 279 głosów)
    • SOBIESKA Magdalena: pozycja 3 : 1,99% (1 279 głosów)
    • TURKIEWICZ Dariusz Andrzej: pozycja 4 : 1,99% (1 279 głosów)
    • PRUSINOWSKI Tadeusz: pozycja 5 : 1,99% (1 279 głosów)
    • MIĄSZKIEWICZ Paulina Katarzyna: pozycja 6 : 1,99% (1 279 głosów)
    • PIETRASIK Dorota: pozycja 7 : 1,99% (1 279 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

    • STELMAŃSKI Michał: pozycja 1 : 0,66% (423 głosów)
    • MISIEJKO Paweł Adam: pozycja 2 : 0,66% (423 głosów)
    • SŁABOWSKA Marzena: pozycja 3 : 0,66% (423 głosów)
    • KOWALIK-RYBICKA Magdalena: pozycja 4 : 0,66% (423 głosów)
    • MARCZAK Tomasz Paweł: pozycja 5 : 0,66% (423 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • JAWORSKI Piotr Marcin: pozycja 1 : 5,3% (3 404 głosów)
    • MYŚLIŃSKA Anna Dorota: pozycja 2 : 5,3% (3 404 głosów)
    • BABIK Bartłomiej Marcin: pozycja 3 : 5,3% (3 404 głosów)
    • MUSZYŃSKI Piotr Maciej: pozycja 4 : 5,3% (3 404 głosów)
    • SZCZYGIEŁ Sylwia Monika: pozycja 5 : 5,3% (3 404 głosów)
    • STRZAŁKOWSKA Monika: pozycja 6 : 5,3% (3 404 głosów)
    • BREJWO Justyna: pozycja 7 : 5,3% (3 404 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE RAZEM DLA BIAŁOŁĘKI:

    • ZALESKA Danuta: pozycja 1 : 4,53% (2 912 głosów)
    • GUT Sebastian Tomasz: pozycja 2 : 4,53% (2 912 głosów)
    • ZYCH Jerzy Konrad: pozycja 3 : 4,53% (2 912 głosów)
    • PACZÓSKA Katarzyna: pozycja 4 : 4,53% (2 912 głosów)
    • GRYDŹ Anna Katarzyna: pozycja 5 : 4,53% (2 912 głosów)
    • TKACZUK-WNĘTOWSKA Anna Danuta: pozycja 6 : 4,53% (2 912 głosów)
    • FEDOROWICZ Kamil: pozycja 7 : 4,53% (2 912 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM BIAŁOŁĘKĘ:

    • POPIOŁEK Paweł Zbigniew: pozycja 1 : 0,44% (284 głosów)
    • KOSIŃSKA Patrycja Elżbieta: pozycja 2 : 0,44% (284 głosów)
    • RYBARCZYK Tomasz: pozycja 3 : 0,44% (284 głosów)
    • GOSTOMSKA Dagmara: pozycja 4 : 0,44% (284 głosów)
    • CZERWONKA Mikołaj: pozycja 5 : 0,44% (284 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA BIAŁOŁĘKA POLSKA 2050:

    • JAWORSKI Michał Paweł: pozycja 1 : 1,67% (1 074 głosów)
    • MAJKUT Mateusz Adrian: pozycja 2 : 1,67% (1 074 głosów)
    • GRZYBOWSKA Elżbieta Krystyna: pozycja 3 : 1,67% (1 074 głosów)
    • ŚWIDWA Paweł Rafał: pozycja 4 : 1,67% (1 074 głosów)
    • PIĄTKOWSKA Monika Katarzyna: pozycja 5 : 1,67% (1 074 głosów)
    • ZALEWSKA Magdalena Monika: pozycja 6 : 1,67% (1 074 głosów)
    • PODDĘBNIAK Jacek Ryszard: pozycja 7 : 1,67% (1 074 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Bielany - okręg numer 1

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • SZCZEPAŃSKI Mariusz: pozycja 1 : 3,31% (2 536 głosów)
    • MIANOWSKI Radosław Tomasz: pozycja 2 : 3,31% (2 536 głosów)
    • PODCZASKI Ryszard Stanisław: pozycja 3 : 3,31% (2 536 głosów)
    • OSIŃSKA Teresa: pozycja 4 : 3,31% (2 536 głosów)
    • WOLSKA Małgorzata: pozycja 5 : 3,31% (2 536 głosów)
    • JAROSZ Wojciech: pozycja 6 : 3,31% (2 536 głosów)
    • ORŁOWSKA Maria: pozycja 7 : 3,31% (2 536 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

    • LESIUK Remigiusz: pozycja 1 : 0,61% (466 głosów)
    • RAKOWSKA Magdalena Anna: pozycja 2 : 0,61% (466 głosów)
    • ZAWITKOWSKA Anna Karina: pozycja 3 : 0,61% (466 głosów)
    • WASILEWSKI Maciej: pozycja 4 : 0,61% (466 głosów)
    • CHMIELEWSKA Monika: pozycja 5 : 0,61% (466 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • PIENIEK Daniel Tomasz: pozycja 1 : 5,78% (4 433 głosów)
    • SZWED Małgorzata: pozycja 2 : 5,78% (4 433 głosów)
    • BANASIAK Teresa Renata: pozycja 3 : 5,78% (4 433 głosów)
    • GRZYWACZ Łukasz Jan: pozycja 4 : 5,78% (4 433 głosów)
    • BŁACHNIO Jarosław Józef: pozycja 5 : 5,78% (4 433 głosów)
    • MŁODZIEJEWSKA Hanna Monika: pozycja 6 : 5,78% (4 433 głosów)
    • BARTOSIEWICZ Adam: pozycja 7 : 5,78% (4 433 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „RAZEM DLA BIELAN”:

    • TUREK Ewa: pozycja 1 : 4,76% (3 647 głosów)
    • MAŁECKA-RZODKIEWICZ Maria Władysława: pozycja 2 : 4,76% (3 647 głosów)
    • NOWAK Szymon: pozycja 3 : 4,76% (3 647 głosów)
    • KANIASTY Marta Olga: pozycja 4 : 4,76% (3 647 głosów)
    • MACIAK Mariusz: pozycja 5 : 4,76% (3 647 głosów)
    • SZAFRANIEC Tomasz Wojciech: pozycja 6 : 4,76% (3 647 głosów)
    • SARNOWSKA Weronika Natalia: pozycja 7 : 4,76% (3 647 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Bielany - okręg numer 2

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • UMIŃSKI Sławomir Bogdan: pozycja 1 : 3,31% (3 222 głosów)
    • WŁODARCZYK Michał Janusz: pozycja 2 : 3,31% (3 222 głosów)
    • BOCZULA Daniel Paweł: pozycja 3 : 3,31% (3 222 głosów)
    • KURKOWSKA Wanda Władysława: pozycja 4 : 3,31% (3 222 głosów)
    • KAMIŃSKI Waldemar: pozycja 5 : 3,31% (3 222 głosów)
    • WŁOSTOWSKA Elżbieta: pozycja 6 : 3,31% (3 222 głosów)
    • JEŻEWSKA Wioletta Marta: pozycja 7 : 3,31% (3 222 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

    • WYSZYŃSKI Dominik: pozycja 1 : 0,64% (626 głosów)
    • PIEŃKOWSKI Maciej Igor: pozycja 2 : 0,64% (626 głosów)
    • BRĘCZEWSKA-KRUSZYNA Magdalena Beata: pozycja 3 : 0,64% (626 głosów)
    • ŻEBROWSKA Bożena: pozycja 4 : 0,64% (626 głosów)
    • BURZYKOWSKI-ROMANOWSKI Paweł Damian: pozycja 5 : 0,64% (626 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • MALINA Andrzej Janusz: pozycja 1 : 3,98% (3 870 głosów)
    • BORKOWSKI Wojciech Józef: pozycja 2 : 3,98% (3 870 głosów)
    • KRUPA Natalia Urszula: pozycja 3 : 3,98% (3 870 głosów)
    • DAŚKO Paulina: pozycja 4 : 3,98% (3 870 głosów)
    • ZWIJALSKI Piotr Kazimierz: pozycja 5 : 3,98% (3 870 głosów)
    • ŁAPAJ Małgorzata: pozycja 6 : 3,98% (3 870 głosów)
    • PUŚKO Radosław: pozycja 7 : 3,98% (3 870 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „RAZEM DLA BIELAN”:

    • PIETRUCZUK Grzegorz Jarosław: pozycja 1 : 6,53% (6 349 głosów)
    • SZADKOWSKA Monika: pozycja 2 : 6,53% (6 349 głosów)
    • WALAS Piotr: pozycja 3 : 6,53% (6 349 głosów)
    • CIUPKA Renata Zofia: pozycja 4 : 6,53% (6 349 głosów)
    • JANCZEWSKA Arleta: pozycja 5 : 6,53% (6 349 głosów)
    • GŁUCH Krystian: pozycja 6 : 6,53% (6 349 głosów)
    • BANASIUK Robert: pozycja 7 : 6,53% (6 349 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Bielany - okręg numer 3

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • DŁUSKA Karolina: pozycja 1 : 2,91% (2 352 głosów)
    • PALUSZEK Aneta: pozycja 2 : 2,91% (2 352 głosów)
    • NOWOSIELSKI Wiesław: pozycja 3 : 2,91% (2 352 głosów)
    • DYBALSKI Piotr: pozycja 4 : 2,91% (2 352 głosów)
    • NAWROCKA Olga: pozycja 5 : 2,91% (2 352 głosów)
    • MIZERSKI Zbigniew Edward: pozycja 6 : 2,91% (2 352 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

    • ROGUSKI Michał: pozycja 1 : 0,57% (462 głosów)
    • POPIS Marek: pozycja 2 : 0,57% (462 głosów)
    • BUBIAK Marta Aniela: pozycja 3 : 0,57% (462 głosów)
    • MALINOWSKI Łukasz: pozycja 4 : 0,57% (462 głosów)
    • LIPIŃSKA Wiesława: pozycja 5 : 0,57% (462 głosów)
    • RYNKIEWICZ Anna: pozycja 6 : 0,57% (462 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • POPŁAWSKA Ilona: pozycja 1 : 5,51% (4 458 głosów)
    • ZĘGOTA Filip Klaudiusz: pozycja 2 : 5,51% (4 458 głosów)
    • NESKA Anna: pozycja 3 : 5,51% (4 458 głosów)
    • TURECZEK-ZAKRZEWSKI Mariusz Stefan: pozycja 4 : 5,51% (4 458 głosów)
    • MORAWSKI Bartłomiej Rafał: pozycja 5 : 5,51% (4 458 głosów)
    • RUSTECKA Barbara Maria: pozycja 6 : 5,51% (4 458 głosów)
    • BŁACHUT Jakub: pozycja 7 : 5,51% (4 458 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „RAZEM DLA BIELAN”:

    • LISIAK Krystian Mateusz: pozycja 1 : 5,8% (4 691 głosów)
    • WŁODARCZYK Marcin Witold: pozycja 2 : 5,8% (4 691 głosów)
    • KACPRZAK Grażyna Renata: pozycja 3 : 5,8% (4 691 głosów)
    • GRDEŃ-KOŁSUT Justyna Ewa: pozycja 4 : 5,8% (4 691 głosów)
    • DAMIESZKO Mirosława Wanda: pozycja 5 : 5,8% (4 691 głosów)
    • ŻEBROWSKI Olaf: pozycja 6 : 5,8% (4 691 głosów)
    • CYGLER Sławomir: pozycja 7 : 5,8% (4 691 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Bielany - okręg numer 4

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • JEŻEWSKI Jacek Robert: pozycja 1 : 3,4% (2 373 głosów)
    • KOMOREK Irena Teresa: pozycja 2 : 3,4% (2 373 głosów)
    • KOLĘDA Artur Zygmunt: pozycja 3 : 3,4% (2 373 głosów)
    • ŚWIDERSKA Anna Maria: pozycja 4 : 3,4% (2 373 głosów)
    • PERZYNA Krzysztof: pozycja 5 : 3,4% (2 373 głosów)
    • NOWACKA Ewa: pozycja 6 : 3,4% (2 373 głosów)
    • STRUGALSKI Tomasz: pozycja 7 : 3,4% (2 373 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

    • BUBIAK Krzysztofa Zofia: pozycja 1 : 0,55% (387 głosów)
    • JUŚ Ewa: pozycja 2 : 0,55% (387 głosów)
    • ZADROGA Katarzyna: pozycja 3 : 0,55% (387 głosów)
    • KAMODA Piotr: pozycja 4 : 0,55% (387 głosów)
    • RUTKOWSKI Paweł: pozycja 5 : 0,55% (387 głosów)
    • BRZOSTEK Jan: pozycja 6 : 0,55% (387 głosów)
    • STRZEŻEK Iga Gabriela: pozycja 7 : 0,55% (387 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • ŚLASKI Piotr Cezary: pozycja 1 : 4,47% (3 123 głosów)
    • SZYMAŃCZYK Aleksandra Elżbieta: pozycja 2 : 4,47% (3 123 głosów)
    • ZUCHOWICZ Aneta: pozycja 3 : 4,47% (3 123 głosów)
    • JANIKOWSKA Natalia: pozycja 4 : 4,47% (3 123 głosów)
    • BASAK Robert Jacek: pozycja 5 : 4,47% (3 123 głosów)
    • LEJWODA Wojciech: pozycja 6 : 4,47% (3 123 głosów)
    • ZIĘCINA Olaf Mieczysław: pozycja 7 : 4,47% (3 123 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „RAZEM DLA BIELAN”:

    • CZARNECKA Anna Maria: pozycja 1 : 5,86% (4 090 głosów)
    • PIĄTKOWSKI Włodzimierz Janusz: pozycja 2 : 5,86% (4 090 głosów)
    • GOLA Agnieszka Ewa: pozycja 3 : 5,86% (4 090 głosów)
    • BIAŁOWĄS Małgorzata Urszula: pozycja 4 : 5,86% (4 090 głosów)
    • ŻYLIŃSKI Maciej Jakub: pozycja 5 : 5,86% (4 090 głosów)
    • WASIELKIEWICZ Dorota: pozycja 6 : 5,86% (4 090 głosów)
    • ŁONIEWSKI Michał Stefan: pozycja 7 : 5,86% (4 090 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Bielany - okręg numer 5

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • KULESZA Stefan: pozycja 1 : 2,98% (2 111 głosów)
    • WOLSKA Joanna Daria: pozycja 2 : 2,98% (2 111 głosów)
    • CHOWAŃCZAK Zdzisław Jan: pozycja 3 : 2,98% (2 111 głosów)
    • LENART Anna Maria: pozycja 4 : 2,98% (2 111 głosów)
    • OSIŃSKI Jan: pozycja 5 : 2,98% (2 111 głosów)
    • OBRĘBSKA Jolanta: pozycja 6 : 2,98% (2 111 głosów)
    • BARANEK Eryk Adrian: pozycja 7 : 2,98% (2 111 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • CHMIELEWSKI Maciej: pozycja 1 : 5,37% (3 800 głosów)
    • CHĘCIŃSKI Lech Krzysztof: pozycja 2 : 5,37% (3 800 głosów)
    • RADZIEJEWSKA Joanna Maria: pozycja 3 : 5,37% (3 800 głosów)
    • BOCHENEK Krzysztof: pozycja 4 : 5,37% (3 800 głosów)
    • DĄBROWSKA Katarzyna Sylwia: pozycja 5 : 5,37% (3 800 głosów)
    • ZIENKIEWICZ Jacek Stanisław: pozycja 6 : 5,37% (3 800 głosów)
    • HEVELKE-KASIEWICZ Magdalena Blanka: pozycja 7 : 5,37% (3 800 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „RAZEM DLA BIELAN”:

    • WALENTYNOWICZ Iwona: pozycja 1 : 5,93% (4 196 głosów)
    • GŁOWICKA-MISZCZAK Agnieszka Wioletta: pozycja 2 : 5,93% (4 196 głosów)
    • SROCZYŃSKI Radosław Jerzy: pozycja 3 : 5,93% (4 196 głosów)
    • PISARSKA Marzena Anna: pozycja 4 : 5,93% (4 196 głosów)
    • POCHMURSKI Krzysztof Andrzej: pozycja 5 : 5,93% (4 196 głosów)
    • KRASUSKI Adam: pozycja 6 : 5,93% (4 196 głosów)
    • TWAROWSKI Artur Paweł: pozycja 7 : 5,93% (4 196 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Mokotów - okręg numer 1

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • SZCZEGIELNIAK Tomasz: pozycja 1 : 2,88% (3 412 głosów)
    • ŻEMAJTIS Marta Aleksandra: pozycja 2 : 2,88% (3 412 głosów)
    • RADZIKOWSKI Wojciech Andrzej: pozycja 3 : 2,88% (3 412 głosów)
    • DĘBOWSKA Hanna Krystyna: pozycja 4 : 2,88% (3 412 głosów)
    • ZBROJA Jerzy Zygmunt: pozycja 5 : 2,88% (3 412 głosów)
    • SKARBEK Joanna Zofia: pozycja 6 : 2,88% (3 412 głosów)
    • JAKUBOWSKI Jerzy Stefan: pozycja 7 : 2,88% (3 412 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

    • NOGAL Paweł: pozycja 1 : 0,88% (1 042 głosów)
    • PIZŁO Wojciech Stanisław: pozycja 2 : 0,88% (1 042 głosów)
    • WANCERZ Krystyna: pozycja 3 : 0,88% (1 042 głosów)
    • KURLEJ Kamila Katarzyna: pozycja 4 : 0,88% (1 042 głosów)
    • CZARNOTA Arkadiusz: pozycja 5 : 0,88% (1 042 głosów)
    • SZCZEPANIK Adrianna Dominika: pozycja 6 : 0,88% (1 042 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:

    • CICHOSZ Michał: pozycja 1 : 3,21% (3 804 głosów)
    • WOJNA Edyta Wioletta: pozycja 2 : 3,21% (3 804 głosów)
    • FISZER Łukasz Franciszek: pozycja 3 : 3,21% (3 804 głosów)
    • WOLNY Małgorzata Agata: pozycja 4 : 3,21% (3 804 głosów)
    • KSIĄŻEK Jerzy: pozycja 5 : 3,21% (3 804 głosów)
    • MSZYCA Aleksander Szymon: pozycja 6 : 3,21% (3 804 głosów)
    • TROJANOWSKA Anna Magdalena: pozycja 7 : 3,21% (3 804 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • STĘPIEŃ Marcin: pozycja 1 : 6,45% (7 649 głosów)
    • CZAPLIŃSKA Izabella Monika: pozycja 2 : 6,45% (7 649 głosów)
    • KWIATKOWSKI Marek: pozycja 3 : 6,45% (7 649 głosów)
    • KOSIŃSKA-KRAUZE Bożena Maria: pozycja 4 : 6,45% (7 649 głosów)
    • WRÓBEL-WOLIŃSKA Elżbieta Janina: pozycja 5 : 6,45% (7 649 głosów)
    • ŚMIGULSKI Tomasz Janusz: pozycja 6 : 6,45% (7 649 głosów)
    • OSTAPKOWICZ Maciej Robert: pozycja 7 : 6,45% (7 649 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA:

    • WAWRYNIUK Maciej: pozycja 1 : 0,38% (445 głosów)
    • ANUSZEWSKA Michalina Wanda: pozycja 2 : 0,38% (445 głosów)
    • KRYZA Piotr Michał: pozycja 3 : 0,38% (445 głosów)
    • KROSZCZYŃSKA-PIOTROWSKA Małgorzata Ewa: pozycja 4 : 0,38% (445 głosów)
    • ROSTKOWSKI Tomasz: pozycja 5 : 0,38% (445 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY MOKOTÓW DLA WSZYSTKICH:

    • KĘPIŃSKA Ewa: pozycja 1 : 1,02% (1 213 głosów)
    • GAŁAT Paweł Mateusz: pozycja 2 : 1,02% (1 213 głosów)
    • PRZYBYSZ Maria: pozycja 3 : 1,02% (1 213 głosów)
    • WLAZŁO Marek Zenon: pozycja 4 : 1,02% (1 213 głosów)
    • BOROWSKA Agata Teresa: pozycja 5 : 1,02% (1 213 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Mokotów - okręg numer 2

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • OWSIANKO Grzegorz: pozycja 1 : 2,86% (3 262 głosów)
    • KAŁASKA Przemysław Bernard: pozycja 2 : 2,86% (3 262 głosów)
    • IMBIEROWICZ Maria Dominika: pozycja 3 : 2,86% (3 262 głosów)
    • RZYMSKI Grzegorz Antoni: pozycja 4 : 2,86% (3 262 głosów)
    • GRUZ Krystyna Wanda: pozycja 5 : 2,86% (3 262 głosów)
    • SADOWNIK Józef: pozycja 6 : 2,86% (3 262 głosów)
    • ŚWIDERSKA Jadwiga Janina: pozycja 7 : 2,86% (3 262 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

    • KĘPSKA Monika Aleksandra: pozycja 1 : 1,34% (1 525 głosów)
    • BLICHARSKI Marcin Zygmunt: pozycja 2 : 1,34% (1 525 głosów)
    • KOMPA Jakub Paweł: pozycja 3 : 1,34% (1 525 głosów)
    • MILEWSKI Andrzej Karol: pozycja 4 : 1,34% (1 525 głosów)
    • PRIEBE Maciej Marian: pozycja 5 : 1,34% (1 525 głosów)
    • BOTULIŃSKA Urszula Maria: pozycja 6 : 1,34% (1 525 głosów)
    • HOŁOWNIA Bożenna Urszula: pozycja 7 : 1,34% (1 525 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:

    • JANKOWSKA Dominika Maria: pozycja 1 : 2,52% (2 869 głosów)
    • WASZKIEWICZ Tomasz Jan: pozycja 2 : 2,52% (2 869 głosów)
    • JEDYŃSKA Sylwia: pozycja 3 : 2,52% (2 869 głosów)
    • POPŁAWSKA Aleksandra Aniela: pozycja 4 : 2,52% (2 869 głosów)
    • SAWONIEWICZ Marek: pozycja 5 : 2,52% (2 869 głosów)
    • TUBELEWICZ Piotr Edward: pozycja 6 : 2,52% (2 869 głosów)
    • MATŁOKA Michał: pozycja 7 : 2,52% (2 869 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • MYCKA Michał Piotr: pozycja 1 : 6,51% (7 409 głosów)
    • SZCZĘSNA Małgorzata Hanna: pozycja 2 : 6,51% (7 409 głosów)
    • KUROPATNICKA-JUREK Anna Maria: pozycja 3 : 6,51% (7 409 głosów)
    • NOWICKI Maciej: pozycja 4 : 6,51% (7 409 głosów)
    • ZAGÓRSKI Michał Jan: pozycja 5 : 6,51% (7 409 głosów)
    • KUCHARCZUK Paweł Stanisław: pozycja 6 : 6,51% (7 409 głosów)
    • CZERNIEWSKA Monika Barbara: pozycja 7 : 6,51% (7 409 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA:

    • SIKORSKI Ireneusz Adam: pozycja 1 : 0,24% (278 głosów)
    • LITEWSKA Katarzyna Genowefa: pozycja 2 : 0,24% (278 głosów)
    • ŁĄCZ Arkadiusz Adolf: pozycja 3 : 0,24% (278 głosów)
    • SKWIERAWSKA Janina Anna: pozycja 4 : 0,24% (278 głosów)
    • AUGUSTYNOWICZ Artur Andrzej: pozycja 5 : 0,24% (278 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY MOKOTÓW DLA WSZYSTKICH:

    • PIECHNIK Leszek: pozycja 1 : 1,23% (1 404 głosów)
    • WAŁOWSKI Marzenna Elżbieta: pozycja 2 : 1,23% (1 404 głosów)
    • BANASIAK Ryszard Grzegorz: pozycja 3 : 1,23% (1 404 głosów)
    • BEŁKOWSKA Teresa: pozycja 4 : 1,23% (1 404 głosów)
    • MACIASZEK Mateusz Maciej: pozycja 5 : 1,23% (1 404 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Mokotów - okręg numer 3

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • SKARBEK Katarzyna: pozycja 1 : 3,33% (4 085 głosów)
    • OLECH Tymon Fabian: pozycja 2 : 3,33% (4 085 głosów)
    • PĘKALSKA Dorota Ilona: pozycja 3 : 3,33% (4 085 głosów)
    • SKIBA Andrzej Henryk: pozycja 4 : 3,33% (4 085 głosów)
    • JAROSZ Jadwiga Teresa: pozycja 5 : 3,33% (4 085 głosów)
    • SOŁTAN Adam Maria: pozycja 6 : 3,33% (4 085 głosów)
    • ADAMCZYK Ewa: pozycja 7 : 3,33% (4 085 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

    • SALAMON Marcin Wacław: pozycja 1 : 1,03% (1 264 głosów)
    • NAWROCKI Paweł: pozycja 2 : 1,03% (1 264 głosów)
    • KINASIEWICZ Marianna Antonina: pozycja 3 : 1,03% (1 264 głosów)
    • KOZŁOWSKA Małgorzata Gabriela: pozycja 4 : 1,03% (1 264 głosów)
    • RYĆ Jan Kazimierz: pozycja 5 : 1,03% (1 264 głosów)
    • GŁODOWSKI Roman: pozycja 6 : 1,03% (1 264 głosów)
    • CHRAPEK Dominika Gizela: pozycja 7 : 1,03% (1 264 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:

    • KUZAK Kamil Krzysztof: pozycja 1 : 2,09% (2 568 głosów)
    • KRZYŻAK-PITURA Agnieszka Marta: pozycja 2 : 2,09% (2 568 głosów)
    • ORŁOWSKI Radosław Jakub: pozycja 3 : 2,09% (2 568 głosów)
    • KWAŚNIEWSKA Kamila: pozycja 4 : 2,09% (2 568 głosów)
    • OLCZAK Lech: pozycja 5 : 2,09% (2 568 głosów)
    • JAKUBIAK-WOŹNIAK Magdalena: pozycja 6 : 2,09% (2 568 głosów)
    • MATERNA Kacper Szymon: pozycja 7 : 2,09% (2 568 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • TKACZ Łukasz: pozycja 1 : 6,96% (8 549 głosów)
    • POLUBIEC Natalia Katarzyna: pozycja 2 : 6,96% (8 549 głosów)
    • KOZŁOWSKI Marcin: pozycja 3 : 6,96% (8 549 głosów)
    • SZYMAŃSKA Joanna: pozycja 4 : 6,96% (8 549 głosów)
    • KIEŁCZEWSKI Piotr Marek: pozycja 5 : 6,96% (8 549 głosów)
    • BRÓZDA Hanna Janina: pozycja 6 : 6,96% (8 549 głosów)
    • SADOWSKA Katarzyna: pozycja 7 : 6,96% (8 549 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA:

    • SKWIERAWSKI Paweł: pozycja 1 : 0,27% (327 głosów)
    • KOZŁOWSKI Piotr Zygmunt: pozycja 2 : 0,27% (327 głosów)
    • SIKORSKA Izabela: pozycja 3 : 0,27% (327 głosów)
    • KRYZA Agnieszka Sława: pozycja 4 : 0,27% (327 głosów)
    • MAZUREK Kamil Julian: pozycja 5 : 0,27% (327 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY MOKOTÓW DLA WSZYSTKICH:

    • WERSOŁOWSKI Andrzej Roman: pozycja 1 : 0,95% (1 172 głosów)
    • PUSŁOWSKA Maria Jolanta: pozycja 2 : 0,95% (1 172 głosów)
    • KORNATOWSKA Małgorzata Maria: pozycja 3 : 0,95% (1 172 głosów)
    • ZAWIŚLAK Elżbieta Zofia: pozycja 4 : 0,95% (1 172 głosów)
    • KUZIEMSKI Bogdan Maciej: pozycja 5 : 0,95% (1 172 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Mokotów - okręg numer 4

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • SOSNOWSKI Radosław Artur: pozycja 1 : 3,07% (3 901 głosów)
    • GOCA Bożena: pozycja 2 : 3,07% (3 901 głosów)
    • MALINOWSKA Liliana Małgorzata: pozycja 3 : 3,07% (3 901 głosów)
    • IWANOW Jerzy: pozycja 4 : 3,07% (3 901 głosów)
    • GAJDEK Jan Andrzej: pozycja 5 : 3,07% (3 901 głosów)
    • BUDZYK Andrzej Krzysztof: pozycja 6 : 3,07% (3 901 głosów)
    • TARTAS Joanna Krystyna: pozycja 7 : 3,07% (3 901 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

    • PRUCNAL Tomasz Stefan: pozycja 1 : 0,88% (1 118 głosów)
    • MYKA Małgorzata Danuta: pozycja 2 : 0,88% (1 118 głosów)
    • KRÓLAK Kamila: pozycja 3 : 0,88% (1 118 głosów)
    • DRAL Katarzyna Agnieszka: pozycja 4 : 0,88% (1 118 głosów)
    • CISEK Tomasz Robert: pozycja 5 : 0,88% (1 118 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:

    • GRZESZAK Jacek Julian: pozycja 1 : 2,54% (3 223 głosów)
    • PANEK Mateusz Piotr: pozycja 2 : 2,54% (3 223 głosów)
    • BUGAJ Karolina Anna: pozycja 3 : 2,54% (3 223 głosów)
    • WERESZCZYŃSKI Marcin: pozycja 4 : 2,54% (3 223 głosów)
    • JĘDRZEJEWSKA Zuzanna Halina: pozycja 5 : 2,54% (3 223 głosów)
    • CHABIERA Luiza: pozycja 6 : 2,54% (3 223 głosów)
    • JAGODZIŃSKA Anna Klara: pozycja 7 : 2,54% (3 223 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • LEWANDOWSKA Joanna Franciszka: pozycja 1 : 7,1% (9 017 głosów)
    • SARNOWICZ Michał Kazimierz: pozycja 2 : 7,1% (9 017 głosów)
    • FAŁEK Jacek Tomasz: pozycja 3 : 7,1% (9 017 głosów)
    • WABIK Jacek: pozycja 4 : 7,1% (9 017 głosów)
    • NICZYPORUK Mariola Iwona: pozycja 5 : 7,1% (9 017 głosów)
    • KOTAŃSKI Robert Klaudiusz: pozycja 6 : 7,1% (9 017 głosów)
    • MENDELEWSKA Sylwia Marzena: pozycja 7 : 7,1% (9 017 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA:

    • RUPP Mariusz: pozycja 1 : 0,22% (275 głosów)
    • DZIEWULSKA Agnieszka: pozycja 2 : 0,22% (275 głosów)
    • ROGACZ Piotr Maciej: pozycja 3 : 0,22% (275 głosów)
    • NIZIOŁEK Monika Elżbieta: pozycja 4 : 0,22% (275 głosów)
    • BRODZKA Iwona: pozycja 5 : 0,22% (275 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY MOKOTÓW DLA WSZYSTKICH:

    • RUTKOWSKA Anna: pozycja 1 : 1,11% (1 409 głosów)
    • HEMAN Karolina Katarzyna: pozycja 2 : 1,11% (1 409 głosów)
    • MARKIEWICZ Teresa Julianna: pozycja 3 : 1,11% (1 409 głosów)
    • MICHROWSKI Stanisław Wincenty: pozycja 4 : 1,11% (1 409 głosów)
    • ROUBINEK Otton Krzysztof: pozycja 5 : 1,11% (1 409 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Mokotów - okręg numer 5

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • WASILEWSKI Witold Ludwik: pozycja 1 : 3,34% (4 911 głosów)
    • BOROWSKI Sylwester Robert: pozycja 2 : 3,34% (4 911 głosów)
    • TARNAWCZYK Anna Katarzyna: pozycja 3 : 3,34% (4 911 głosów)
    • MALINOWSKI Jacek Grzegorz: pozycja 4 : 3,34% (4 911 głosów)
    • KUBASIK Lidia Jadwiga: pozycja 5 : 3,34% (4 911 głosów)
    • SZELĄGOWSKI Krzysztof Jarosław: pozycja 6 : 3,34% (4 911 głosów)
    • OWSIANKO Małgorzata Bronisława: pozycja 7 : 3,34% (4 911 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

    • NAŁĘCZ Sławomir Michał: pozycja 1 : 1,31% (1 930 głosów)
    • GMYREK Leszek Jarosław: pozycja 2 : 1,31% (1 930 głosów)
    • WĘDRYCHOWSKA Agnieszka Anna: pozycja 3 : 1,31% (1 930 głosów)
    • BIERNACIK Anna Teresa: pozycja 4 : 1,31% (1 930 głosów)
    • ŁOKAJ Agnieszka Maria: pozycja 5 : 1,31% (1 930 głosów)
    • JUNIAK Maciej: pozycja 6 : 1,31% (1 930 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:

    • SAWONIEWICZ Wojciech Vincent: pozycja 1 : 2,47% (3 622 głosów)
    • ZIONTEK Karolina Elżbieta: pozycja 2 : 2,47% (3 622 głosów)
    • PLISZKA Weronika Luiza: pozycja 3 : 2,47% (3 622 głosów)
    • JAWOROWSKA Zofia Wiktoria: pozycja 4 : 2,47% (3 622 głosów)
    • HASSA Maciej Marcin: pozycja 5 : 2,47% (3 622 głosów)
    • KWIATEK Kacper Aleksander: pozycja 6 : 2,47% (3 622 głosów)
    • KONDRACKI Kacper: pozycja 7 : 2,47% (3 622 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • SOSNOWSKI Krzysztof Marcin: pozycja 1 : 6,46% (9 487 głosów)
    • BALIŃSKA Joanna Jadwiga: pozycja 2 : 6,46% (9 487 głosów)
    • BUGAJCZYK Sławomir Wojciech: pozycja 3 : 6,46% (9 487 głosów)
    • PIETRASIK Paulina Aleksandra: pozycja 4 : 6,46% (9 487 głosów)
    • GÓRSKI Marcin Jan: pozycja 5 : 6,46% (9 487 głosów)
    • STACHURA Robert: pozycja 6 : 6,46% (9 487 głosów)
    • DEMBOWSKA Joanna Anna: pozycja 7 : 6,46% (9 487 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA:

    • LITEWSKI Michał Bartłomiej: pozycja 1 : 0,4% (585 głosów)
    • WÓLCZYŃSKA Julia Klaudia: pozycja 2 : 0,4% (585 głosów)
    • RĘCZKOWSKI Paweł: pozycja 3 : 0,4% (585 głosów)
    • PIECZKOWSKI Ireneusz Piotr: pozycja 4 : 0,4% (585 głosów)
    • ZAWALICH Marta Magdalena: pozycja 5 : 0,4% (585 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY MOKOTÓW DLA WSZYSTKICH:

    • WNOROWSKA Żaneta Helena: pozycja 1 : 0,85% (1 253 głosów)
    • DADUN Emanuel Maciej: pozycja 2 : 0,85% (1 253 głosów)
    • SZABRAŃSKI Mariusz Piotr: pozycja 3 : 0,85% (1 253 głosów)
    • GASIŃSKA Maria: pozycja 4 : 0,85% (1 253 głosów)
    • WERBENIEC Andrzej: pozycja 5 : 0,85% (1 253 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Ochota - okręg numer 1

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • KWAŚNIEWSKI Łukasz Tadeusz: pozycja 1 : 2,27% (1 760 głosów)
    • NOWACKA Agata Małgorzata: pozycja 2 : 2,27% (1 760 głosów)
    • KRUKOWSKI Marek: pozycja 3 : 2,27% (1 760 głosów)
    • MILCZAREK Danuta: pozycja 4 : 2,27% (1 760 głosów)
    • KARACZEWSKA Helena: pozycja 5 : 2,27% (1 760 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:

    • KAŁŁAUR Urszula Barbara: pozycja 1 : 1,49% (1 157 głosów)
    • SZCZEPANIAK Krzysztof Łukasz: pozycja 2 : 1,49% (1 157 głosów)
    • JAWORSKA Wiktoria Lilianna: pozycja 3 : 1,49% (1 157 głosów)
    • PYTLAK Henryk Józef: pozycja 4 : 1,49% (1 157 głosów)
    • NIEWIADOMSKI Jakub Tomasz: pozycja 5 : 1,49% (1 157 głosów)
    • SZYMAŃSKI Adam Paweł: pozycja 6 : 1,49% (1 157 głosów)
    • ZACZYŃSKA Maja: pozycja 7 : 1,49% (1 157 głosów)
    • KOPALKO Piotr: pozycja 8 : 1,49% (1 157 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • CIECHOMSKA-SOŁTYK Małgorzata Karolina: pozycja 1 : 4,25% (3 299 głosów)
    • TURCZYK Jacek Grzegorz: pozycja 2 : 4,25% (3 299 głosów)
    • SZWED Aleksandra Maria: pozycja 3 : 4,25% (3 299 głosów)
    • FUDALI Dariusz: pozycja 4 : 4,25% (3 299 głosów)
    • SMOGORZEWSKI Tomasz Maciej: pozycja 5 : 4,25% (3 299 głosów)
    • KURZAWA Magdalena: pozycja 6 : 4,25% (3 299 głosów)
    • WAWRZKIEWICZ Patryk: pozycja 7 : 4,25% (3 299 głosów)
    • ROJEK Małgorzata Dorota: pozycja 8 : 4,25% (3 299 głosów)
    • PLUTA Jan: pozycja 9 : 4,25% (3 299 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAWSZE Z OCHOTĄ:

    • STEGIENKA Dorota: pozycja 1 : 2,75% (2 137 głosów)
    • PARZYCH Irena Krystyna: pozycja 2 : 2,75% (2 137 głosów)
    • ŁABUŚ-BRZEZIŃSKA Magdalena Hanna: pozycja 3 : 2,75% (2 137 głosów)
    • GŁOWIŃSKI Krzysztof Lech: pozycja 4 : 2,75% (2 137 głosów)
    • ROGULSKI Igor: pozycja 5 : 2,75% (2 137 głosów)
    • KALETA Marlena: pozycja 6 : 2,75% (2 137 głosów)
    • GUZEK Piotr Grzegorz: pozycja 7 : 2,75% (2 137 głosów)
    • SZABELSKA Jolanta Elżbieta: pozycja 8 : 2,75% (2 137 głosów)
    • GŁUSZEK Krzysztof: pozycja 9 : 2,75% (2 137 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OCHOCIANIE + POLSKA 2050:

    • JOŃCZYK Jerzy: pozycja 1 : 1,97% (1 531 głosów)
    • KOPIŃSKI Aleksander Adam: pozycja 2 : 1,97% (1 531 głosów)
    • KOWALEWSKA-WIŚNIEWSKA Katarzyna Maria: pozycja 3 : 1,97% (1 531 głosów)
    • GADOMSKA Agata Karolina: pozycja 4 : 1,97% (1 531 głosów)
    • JANIKOWSKA Ingeborga Klara: pozycja 5 : 1,97% (1 531 głosów)
    • KŁOS Piotr Mikołaj: pozycja 6 : 1,97% (1 531 głosów)
    • KLIMOWSKI Marcin Tomasz: pozycja 7 : 1,97% (1 531 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Ochota - okręg numer 2

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • WOJCIECHOWSKI Krzysztof Ryszard: pozycja 1 : 2,17% (2 323 głosów)
    • KOŃCZYKOWSKI Andrzej Jerzy: pozycja 2 : 2,17% (2 323 głosów)
    • KWAŚNIEWSKA Ewa: pozycja 3 : 2,17% (2 323 głosów)
    • DŁAWICHOWSKA Jolanta Urszula: pozycja 4 : 2,17% (2 323 głosów)
    • KASPRZYK Teresa Maria: pozycja 5 : 2,17% (2 323 głosów)
    • ŻUK Agnieszka Gabriela: pozycja 6 : 2,17% (2 323 głosów)
    • KRZYSTOSZEK Bogdan Antoni: pozycja 7 : 2,17% (2 323 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:

    • MOSPAN Jeremi Michał: pozycja 1 : 1,17% (1 255 głosów)
    • MACHALSKI Jan: pozycja 2 : 1,17% (1 255 głosów)
    • RÓŻYCKA Julia Maria: pozycja 3 : 1,17% (1 255 głosów)
    • FRĄCEK Michał Konrad: pozycja 4 : 1,17% (1 255 głosów)
    • BABIUCH-HALL Jan Krzysztof: pozycja 5 : 1,17% (1 255 głosów)
    • ZYBURA Beata Daria: pozycja 6 : 1,17% (1 255 głosów)
    • SAKOWICZ Karolina Maria: pozycja 7 : 1,17% (1 255 głosów)
    • KWIATKOWSKI Filip Michał: pozycja 8 : 1,17% (1 255 głosów)
    • LASOTA Wiktoria: pozycja 9 : 1,17% (1 255 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • KRASNODĘBSKI Piotr: pozycja 1 : 4,32% (4 634 głosów)
    • PORĘBA Mira Jowita: pozycja 2 : 4,32% (4 634 głosów)
    • ORŁOWSKI Maciej Roman: pozycja 3 : 4,32% (4 634 głosów)
    • POSPIESZYŃSKA Elżbieta Kazimiera: pozycja 4 : 4,32% (4 634 głosów)
    • WRÓBLEWSKI Spartak: pozycja 5 : 4,32% (4 634 głosów)
    • ZIELIŃSKA Jolanta Franciszka: pozycja 6 : 4,32% (4 634 głosów)
    • RAMZIA Krzysztof Wojciech: pozycja 7 : 4,32% (4 634 głosów)
    • BONAS Kamil Krystian: pozycja 8 : 4,32% (4 634 głosów)
    • SZYMAŃSKA Anita Katarzyna: pozycja 9 : 4,32% (4 634 głosów)
    • KACZPRZAK Nikodem Włodzimierz: pozycja 10 : 4,32% (4 634 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAWSZE Z OCHOTĄ:

    • LASZCZKOWSKA Barbara Krystyna: pozycja 1 : 1,71% (1 833 głosów)
    • KRUK Krzysztof Adam: pozycja 2 : 1,71% (1 833 głosów)
    • PRUSZCZYŃSKA Kamila Monika: pozycja 3 : 1,71% (1 833 głosów)
    • PROKOPIAK Michał Andrzej: pozycja 4 : 1,71% (1 833 głosów)
    • GÓRNIAK Joanna: pozycja 5 : 1,71% (1 833 głosów)
    • WAWRZKIEWICZ Piotr Sławomir: pozycja 6 : 1,71% (1 833 głosów)
    • WICHLIŃSKA Jolanta Maria: pozycja 7 : 1,71% (1 833 głosów)
    • ERTMAN-PODSIADŁO Beata Agnieszka: pozycja 8 : 1,71% (1 833 głosów)
    • NAGÓRKA Artur Jan: pozycja 9 : 1,71% (1 833 głosów)
    • PAWŁOWSKI Eryk Maciej: pozycja 10 : 1,71% (1 833 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OCHOCIANIE + POLSKA 2050:

    • GRAJEWSKI Jacek Paweł: pozycja 1 : 1,56% (1 669 głosów)
    • GAWRYŚ Łukasz Karol: pozycja 2 : 1,56% (1 669 głosów)
    • PAWLICKA Róża Anna: pozycja 3 : 1,56% (1 669 głosów)
    • SOSNOWSKI Remigiusz Henryk: pozycja 4 : 1,56% (1 669 głosów)
    • MARECKA Anna Maria: pozycja 5 : 1,56% (1 669 głosów)
    • GOŁĄB Radosław Jacek: pozycja 6 : 1,56% (1 669 głosów)
    • KRYSTOSIAK Agnieszka Monika: pozycja 7 : 1,56% (1 669 głosów)
    • TATERA Agnieszka: pozycja 8 : 1,56% (1 669 głosów)
    • ANDRZEJEWSKA Aleksandra Alicja: pozycja 9 : 1,56% (1 669 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Ochota - okręg numer 3

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • KASPRZYK Jan Józef: pozycja 1 : 2,37% (2 567 głosów)
    • ŻUK Małgorzata Julia: pozycja 2 : 2,37% (2 567 głosów)
    • JEGLIŃSKI Andrzej Tadeusz: pozycja 3 : 2,37% (2 567 głosów)
    • ŁAZARCZYK Czesław: pozycja 4 : 2,37% (2 567 głosów)
    • ŚWIECHOWSKA Elżbieta Zofia: pozycja 5 : 2,37% (2 567 głosów)
    • KOŃCZYKOWSKA Elżbieta Barbara: pozycja 6 : 2,37% (2 567 głosów)
    • OKOŃSKA Anna Maria: pozycja 7 : 2,37% (2 567 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:

    • NOWAKOWSKA Magdalena Natalia: pozycja 1 : 1,22% (1 325 głosów)
    • MAKOWIECKI Kamil Grzegorz: pozycja 2 : 1,22% (1 325 głosów)
    • WODYŃSKI Karol Antoni: pozycja 3 : 1,22% (1 325 głosów)
    • BORATYŃSKI Olgierd Michał: pozycja 4 : 1,22% (1 325 głosów)
    • OCHREMIAK Anna Daria: pozycja 5 : 1,22% (1 325 głosów)
    • WŁODARSKA Laura Ewa: pozycja 6 : 1,22% (1 325 głosów)
    • URBAN Anna Maria: pozycja 7 : 1,22% (1 325 głosów)
    • ZALEWSKA Iwona Teresa: pozycja 8 : 1,22% (1 325 głosów)
    • BONSIGNORI Maciej Piotr: pozycja 9 : 1,22% (1 325 głosów)
    • STRYJNIAK Krzysztof Jakub: pozycja 10 : 1,22% (1 325 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • BARYCKI Lech: pozycja 1 : 3,99% (4 324 głosów)
    • MRÓZ Sylwia Anna: pozycja 2 : 3,99% (4 324 głosów)
    • OKIŃSKI Waldemar: pozycja 3 : 3,99% (4 324 głosów)
    • DOMERADZKA Magdalena Ewa: pozycja 4 : 3,99% (4 324 głosów)
    • ZAPERTY Artur Mariusz: pozycja 5 : 3,99% (4 324 głosów)
    • JAROSIŃSKA-POTYRA Anna Małgorzata: pozycja 6 : 3,99% (4 324 głosów)
    • WILKOSZ Jacek: pozycja 7 : 3,99% (4 324 głosów)
    • PASTRYK Krzysztof Stefan: pozycja 8 : 3,99% (4 324 głosów)
    • SENATOR-KACZPRZAK Julia: pozycja 9 : 3,99% (4 324 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAWSZE Z OCHOTĄ:

    • KRÓL Cezary Jarosław: pozycja 1 : 2,75% (2 982 głosów)
    • CAO HONG Vinh: pozycja 2 : 2,75% (2 982 głosów)
    • KUCHARSKI Zygmunt Jan: pozycja 3 : 2,75% (2 982 głosów)
    • KRAWCZYŃSKA Teresa Jadwiga: pozycja 4 : 2,75% (2 982 głosów)
    • KUCIŃSKA Anna Iwona: pozycja 5 : 2,75% (2 982 głosów)
    • MADALIŃSKA Aleksandra Beata: pozycja 6 : 2,75% (2 982 głosów)
    • BALA Paweł: pozycja 7 : 2,75% (2 982 głosów)
    • PAWLONEK Jerzy: pozycja 8 : 2,75% (2 982 głosów)
    • KŁOS Tomasz Jan: pozycja 9 : 2,75% (2 982 głosów)
    • TOKARZEWSKA Jolanta: pozycja 10 : 2,75% (2 982 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OCHOCIANIE + POLSKA 2050:

    • ZALEWSKI Daniel Stanisław: pozycja 1 : 0,87% (938 głosów)
    • WACHNIK Joanna Maria: pozycja 2 : 0,87% (938 głosów)
    • DANIEL Tomasz Artur: pozycja 3 : 0,87% (938 głosów)
    • RADIUKIEWICZ Anna Olga: pozycja 4 : 0,87% (938 głosów)
    • FICHNA Jakub Piotr: pozycja 5 : 0,87% (938 głosów)
    • TOŁYŻ Ewa: pozycja 6 : 0,87% (938 głosów)
    • PATELSKA-WRZESIŃSKA Anna Dorota: pozycja 7 : 0,87% (938 głosów)
    • MYCIELSKI Krzysztof Feliks: pozycja 8 : 0,87% (938 głosów)
    • SŁODKOWSKA Irena Anna: pozycja 9 : 0,87% (938 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Praga-Południe - okręg numer 1

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • BORKOWSKI Marek Piotr: pozycja 1 : 2,9% (5 773 głosów)
    • KIERYŁ Justyna Gabriela: pozycja 2 : 2,9% (5 773 głosów)
    • KALINOWSKI Sławomir Piotr: pozycja 3 : 2,9% (5 773 głosów)
    • NOWAK Dominik Konrad: pozycja 4 : 2,9% (5 773 głosów)
    • MAŁECKA Anna Elżbieta: pozycja 5 : 2,9% (5 773 głosów)
    • SZAMOCKA Bożenna: pozycja 6 : 2,9% (5 773 głosów)
    • DASZKIEWICZ-BORTNOWSKI Krzysztof Roman: pozycja 7 : 2,9% (5 773 głosów)
    • SKĄPSKA Ewa Anna: pozycja 8 : 2,9% (5 773 głosów)
    • JANKOWSKA-LAMCHA Dorota Alina: pozycja 9 : 2,9% (5 773 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

    • TARŁOWSKI Olgierd Franciszek: pozycja 1 : 0,85% (1 687 głosów)
    • KRALL Dorota Anna: pozycja 2 : 0,85% (1 687 głosów)
    • MAJEWICZ Zofia Maria: pozycja 3 : 0,85% (1 687 głosów)
    • LIPIŃSKI Maciej Bernard: pozycja 4 : 0,85% (1 687 głosów)
    • ZACZYŃSKI Karol: pozycja 5 : 0,85% (1 687 głosów)
    • JANCZAK Katarzyna: pozycja 6 : 0,85% (1 687 głosów)
    • ZAKRZEWSKI Ireneusz Adam: pozycja 7 : 0,85% (1 687 głosów)
    • PARKITA Karol Miłosz: pozycja 8 : 0,85% (1 687 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:

    • ŚWIERKOCKI Marcel Krzysztof: pozycja 1 : 2,11% (4 204 głosów)
    • SPYRKA Dorota: pozycja 2 : 2,11% (4 204 głosów)
    • GERULA Katarzyna Monika: pozycja 3 : 2,11% (4 204 głosów)
    • TATARCZUK Aleksandra: pozycja 4 : 2,11% (4 204 głosów)
    • OSTASZEWSKI Przemysław Jakub: pozycja 5 : 2,11% (4 204 głosów)
    • JAKUBCZYK Tomasz Andrzej: pozycja 6 : 2,11% (4 204 głosów)
    • BORATYŃSKA Zofia Weronika: pozycja 7 : 2,11% (4 204 głosów)
    • STES Stanisław: pozycja 8 : 2,11% (4 204 głosów)
    • WRÓBLEWSKI Andrzej Wiktor: pozycja 9 : 2,11% (4 204 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • MANARCZYK Bożena Maria: pozycja 1 : 4,81% (9 562 głosów)
    • JEZIORSKI Bogdan: pozycja 2 : 4,81% (9 562 głosów)
    • KLIMONT-BODZIŃSKA Aleksandra Maria: pozycja 3 : 4,81% (9 562 głosów)
    • SERZYSKO Grażyna Iwona: pozycja 4 : 4,81% (9 562 głosów)
    • NOWAK Sylwester Paweł: pozycja 5 : 4,81% (9 562 głosów)
    • SZCZEPANIAK Paweł: pozycja 6 : 4,81% (9 562 głosów)
    • GRZEGRZÓŁKA Piotr: pozycja 7 : 4,81% (9 562 głosów)
    • MUSIŃSKI Henryk Stanisław: pozycja 8 : 4,81% (9 562 głosów)
    • PRZYBYSZEWSKA Bożena Zofia: pozycja 9 : 4,81% (9 562 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”:

    • SIEJKA Leszek Antoni: pozycja 1 : 0,8% (1 584 głosów)
    • WIECZOREK-MIDZIO Teresa Beata: pozycja 2 : 0,8% (1 584 głosów)
    • TARNAWCZYK Lech Piotr: pozycja 3 : 0,8% (1 584 głosów)
    • MIKLASZEWSKA Beata: pozycja 4 : 0,8% (1 584 głosów)
    • DĄBROWSKI Andrzej: pozycja 5 : 0,8% (1 584 głosów)
    • FIJEWSKA Anna Grażyna: pozycja 6 : 0,8% (1 584 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Praga-Południe - okręg numer 2

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • KRAKOWIAK-PACHOLSKA Anna Katarzyna: pozycja 1 : 2,94% (5 716 głosów)
    • PIEKNIK Katarzyna Ewa: pozycja 2 : 2,94% (5 716 głosów)
    • ZALEWSKI Paweł Czesław: pozycja 3 : 2,94% (5 716 głosów)
    • WITAK Małgorzata Joanna: pozycja 4 : 2,94% (5 716 głosów)
    • KRÓLAK Jarosław: pozycja 5 : 2,94% (5 716 głosów)
    • TOKARSKI Piotr Michał: pozycja 6 : 2,94% (5 716 głosów)
    • ROWIŃSKA Elżbieta Teodozja: pozycja 7 : 2,94% (5 716 głosów)
    • GRUBIŃSKI Leszek Tomasz: pozycja 8 : 2,94% (5 716 głosów)
    • LEWANDOWSKI Wiesław Janusz: pozycja 9 : 2,94% (5 716 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

    • RYBICKA Joanna: pozycja 1 : 0,81% (1 565 głosów)
    • LATOCH Konrad: pozycja 2 : 0,81% (1 565 głosów)
    • WILK Kacper: pozycja 3 : 0,81% (1 565 głosów)
    • SZTEJNWALD-GAJDA Mirosława: pozycja 4 : 0,81% (1 565 głosów)
    • STANIEC Monika Barbara: pozycja 5 : 0,81% (1 565 głosów)
    • SOWA Barbara Ewa: pozycja 6 : 0,81% (1 565 głosów)
    • ORZECHOWSKA Urszula Maria: pozycja 7 : 0,81% (1 565 głosów)
    • WRÓBLEWSKI Andrzej Wojciech: pozycja 8 : 0,81% (1 565 głosów)
    • WRZESIEŃ Sylwester: pozycja 9 : 0,81% (1 565 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:

    • DOMAŃSKA Inga Maria: pozycja 1 : 1,59% (3 086 głosów)
    • GAJEWSKA Magda: pozycja 2 : 1,59% (3 086 głosów)
    • POGODOWSKI Michał Aleksander: pozycja 3 : 1,59% (3 086 głosów)
    • CZOPEK Karolina Alicja: pozycja 4 : 1,59% (3 086 głosów)
    • ORLIŃSKI Jacek: pozycja 5 : 1,59% (3 086 głosów)
    • WALICKA Marta Anna: pozycja 6 : 1,59% (3 086 głosów)
    • LEKKI Wiktor Jan: pozycja 7 : 1,59% (3 086 głosów)
    • KOBIERSKI Marek Andrzej: pozycja 8 : 1,59% (3 086 głosów)
    • MIESZKOWSKI Jakub Adam: pozycja 9 : 1,59% (3 086 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • JANKOWSKI Adam: pozycja 1 : 5,3% (10 307 głosów)
    • KOWALCZYK Karol Jan: pozycja 2 : 5,3% (10 307 głosów)
    • BARTOSIŃSKA Irena: pozycja 3 : 5,3% (10 307 głosów)
    • NAMIOTA Artur Szczepan: pozycja 4 : 5,3% (10 307 głosów)
    • KUJAWA Wiktoria Aleksandra: pozycja 5 : 5,3% (10 307 głosów)
    • URBANIAK Kacper: pozycja 6 : 5,3% (10 307 głosów)
    • KOSSAKOWSKI Tomasz Jarosław: pozycja 7 : 5,3% (10 307 głosów)
    • STRUDZIŃSKA Alicja Marzena: pozycja 8 : 5,3% (10 307 głosów)
    • DĘBIŃSKA-ŻYTKIEWICZ Anna Magdalena: pozycja 9 : 5,3% (10 307 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”:

    • DĄBROWSKI Paweł: pozycja 1 : 0,71% (1 388 głosów)
    • MIDZIO Paulina Natalia: pozycja 2 : 0,71% (1 388 głosów)
    • KASIŃSKI Ernest: pozycja 3 : 0,71% (1 388 głosów)
    • NAJBURG Klaudia: pozycja 4 : 0,71% (1 388 głosów)
    • PIOTROWSKA Magdalena: pozycja 5 : 0,71% (1 388 głosów)
    • SILAROW Bartłomiej Rafał: pozycja 6 : 0,71% (1 388 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Praga-Południe - okręg numer 3

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • TERLECKA Mirosława Hanna: pozycja 1 : 3,3% (3 389 głosów)
    • BOGDAN Paweł Jan: pozycja 2 : 3,3% (3 389 głosów)
    • CIESZKOWSKI Ludomir Tomasz: pozycja 3 : 3,3% (3 389 głosów)
    • KOPCZYŃSKA Ewa Elżbieta: pozycja 4 : 3,3% (3 389 głosów)
    • WACHOWICZ Radosław Marcin: pozycja 5 : 3,3% (3 389 głosów)
    • SAWICKA Hanna Zofia: pozycja 6 : 3,3% (3 389 głosów)
    • PIEKNIK Marianna Danuta: pozycja 7 : 3,3% (3 389 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

    • WOŹNIAK Jan Mateusz: pozycja 1 : 0,85% (874 głosów)
    • ŚPIEWAK Michał Andrzej: pozycja 2 : 0,85% (874 głosów)
    • WINNICKA Sylwia Beata: pozycja 3 : 0,85% (874 głosów)
    • GAJDA Nikola: pozycja 4 : 0,85% (874 głosów)
    • ZARĘBA-FUS Paulina Karolina: pozycja 5 : 0,85% (874 głosów)
    • SENDECKA Katarzyna Małgorzata: pozycja 6 : 0,85% (874 głosów)
    • SADOWSKI Jakub: pozycja 7 : 0,85% (874 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:

    • MIGAS Robert: pozycja 1 : 2,46% (2 524 głosów)
    • LELITO Aleksandra Kinga: pozycja 2 : 2,46% (2 524 głosów)
    • DYBICH Bartłomiej Mirosław: pozycja 3 : 2,46% (2 524 głosów)
    • LEWKO Natalia Roma: pozycja 4 : 2,46% (2 524 głosów)
    • BARTOSZEWSKI Piotr: pozycja 5 : 2,46% (2 524 głosów)
    • GĘBSKA Karolina: pozycja 6 : 2,46% (2 524 głosów)
    • SMATER Paweł Stanisław: pozycja 7 : 2,46% (2 524 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • RYNKIEWICZ Małgorzata: pozycja 1 : 7,05% (7 232 głosów)
    • PATOKA Jacek Paweł: pozycja 2 : 7,05% (7 232 głosów)
    • OŻDŻEŃSKI Wojciech: pozycja 3 : 7,05% (7 232 głosów)
    • CIUKTA Kinga Małgorzata: pozycja 4 : 7,05% (7 232 głosów)
    • LENAR-BIELECKA Anna Antonina: pozycja 5 : 7,05% (7 232 głosów)
    • KOPKA Piotr Paweł: pozycja 6 : 7,05% (7 232 głosów)
    • BŁOTNY Michał Ryszard: pozycja 7 : 7,05% (7 232 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”:

    • WĘGLER Artur Sebastian: pozycja 1 : 0,87% (889 głosów)
    • TARCZYŃSKA Hanna: pozycja 2 : 0,87% (889 głosów)
    • PIETRANIK Mirosław: pozycja 3 : 0,87% (889 głosów)
    • SASIN-MIROCHA Irmina Beata: pozycja 4 : 0,87% (889 głosów)
    • REJN Artur: pozycja 5 : 0,87% (889 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Praga-Południe - okręg numer 4

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • SZABŁOWSKI Paweł Marek: pozycja 1 : 3% (4 385 głosów)
    • WYSOCKI Krzysztof: pozycja 2 : 3% (4 385 głosów)
    • SZUFLITOWSKI Marcin Łukasz: pozycja 3 : 3% (4 385 głosów)
    • KWIATKOWSKA Izabella Agata: pozycja 4 : 3% (4 385 głosów)
    • BŁOCKA Anna Maria: pozycja 5 : 3% (4 385 głosów)
    • JAKUBOWSKI Zbigniew Jacek: pozycja 6 : 3% (4 385 głosów)
    • KRAKOWIAK Małgorzata Maria: pozycja 7 : 3% (4 385 głosów)
    • TROJAK Paweł: pozycja 8 : 3% (4 385 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

    • ŻYWKO Iwona Barbara: pozycja 1 : 0,91% (1 328 głosów)
    • ROSZCZYK Joanna Barbara: pozycja 2 : 0,91% (1 328 głosów)
    • RACIBORSKA Anna Zuzanna: pozycja 3 : 0,91% (1 328 głosów)
    • LYSKA Julia Helena: pozycja 4 : 0,91% (1 328 głosów)
    • DROŻDŻ Jakub Piotr: pozycja 5 : 0,91% (1 328 głosów)
    • NIEPOKULCZYCKA Anna Katarzyna: pozycja 6 : 0,91% (1 328 głosów)
    • BARTOCHOWSKI Marek Piotr: pozycja 7 : 0,91% (1 328 głosów)
    • RYBICKI Paweł Jarosław: pozycja 8 : 0,91% (1 328 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:

    • DOBROGOWSKI Dawid: pozycja 1 : 1,48% (2 165 głosów)
    • RAJS Marika Alicja: pozycja 2 : 1,48% (2 165 głosów)
    • SURAŁA Wojciech: pozycja 3 : 1,48% (2 165 głosów)
    • POPIOŁEK Aneta Emilia: pozycja 4 : 1,48% (2 165 głosów)
    • PIĄTEK Janusz Franciszek: pozycja 5 : 1,48% (2 165 głosów)
    • WIECHOWSKA Zuzanna Jadwiga: pozycja 6 : 1,48% (2 165 głosów)
    • GIERSZEWSKI Mateusz Aleksander: pozycja 7 : 1,48% (2 165 głosów)
    • BODZĘTA Dariusz Adam: pozycja 8 : 1,48% (2 165 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • WIEREMIEJCZYK Michał: pozycja 1 : 6,52% (9 526 głosów)
    • OLSZEWSKA Katarzyna Bernadetta: pozycja 2 : 6,52% (9 526 głosów)
    • PODGÓRZAK Magdalena: pozycja 3 : 6,52% (9 526 głosów)
    • MAŁKOWSKA Małgorzata Marta: pozycja 4 : 6,52% (9 526 głosów)
    • STACEWICZ-PAIXÃO Marta Anna: pozycja 5 : 6,52% (9 526 głosów)
    • ROBASZEWSKA Magdalena Ewa: pozycja 6 : 6,52% (9 526 głosów)
    • STROJEK Wojciech: pozycja 7 : 6,52% (9 526 głosów)
    • WALASIŃSKI Marcin Maurycy: pozycja 8 : 6,52% (9 526 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”:

    • WITKOWSKA Barbara: pozycja 1 : 0,78% (1 143 głosów)
    • FALIŃSKI Janusz: pozycja 2 : 0,78% (1 143 głosów)
    • DĄBROWSKA Monika: pozycja 3 : 0,78% (1 143 głosów)
    • JAKOWIECKI Dominik Sebastian: pozycja 4 : 0,78% (1 143 głosów)
    • DĄBROWSKA Ewa: pozycja 5 : 0,78% (1 143 głosów)
    • SAWICKI Piotr Jerzy: pozycja 6 : 0,78% (1 143 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Praga-Północ - okręg numer 1

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • SZYSZKO Karol: pozycja 1 : 2,83% (2 275 głosów)
    • SZYMAŃCZUK Grażyna Stanisława: pozycja 2 : 2,83% (2 275 głosów)
    • KOBYLIŃSKI Ernest Jerzy: pozycja 3 : 2,83% (2 275 głosów)
    • STAWOWSKA-KLIZA Jolanta: pozycja 4 : 2,83% (2 275 głosów)
    • KAZANECKA Iwona: pozycja 5 : 2,83% (2 275 głosów)
    • BAJOR Witold: pozycja 6 : 2,83% (2 275 głosów)
    • SIEDLECKA-WŁODARCZYK Dorota Agata: pozycja 7 : 2,83% (2 275 głosów)
    • KADŁUBOWSKI Mieczysław: pozycja 8 : 2,83% (2 275 głosów)
    • LISIECKI Tadeusz Janusz: pozycja 9 : 2,83% (2 275 głosów)
    • DOMAŃSKA Małgorzata Izabela: pozycja 10 : 2,83% (2 275 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

    • KĘDZIERSKI Sebastian Robert: pozycja 1 : 0,38% (306 głosów)
    • MICKIEWICZ Katarzyna: pozycja 2 : 0,38% (306 głosów)
    • BICZYŃSKI Marcin Krzysztof: pozycja 3 : 0,38% (306 głosów)
    • DUDA-GODOŃ Anita Katarzyna: pozycja 4 : 0,38% (306 głosów)
    • NIEMCZURA Tomasz Adam: pozycja 5 : 0,38% (306 głosów)
    • KLIMEK Kamil Paweł: pozycja 6 : 0,38% (306 głosów)
    • KACZMARSKA Magdalena Wioleta: pozycja 7 : 0,38% (306 głosów)
    • CZŁAPSKI Krzysztof: pozycja 8 : 0,38% (306 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:

    • PIASECKI Jakub Jan: pozycja 1 : 2,06% (1 651 głosów)
    • GRUDZIEŃ Wanda: pozycja 2 : 2,06% (1 651 głosów)
    • GARSTECKA Agata: pozycja 3 : 2,06% (1 651 głosów)
    • PAJA Mikołaj Igor: pozycja 4 : 2,06% (1 651 głosów)
    • KRAJEWSKA Karolina Joanna: pozycja 5 : 2,06% (1 651 głosów)
    • GĄSIENICA-SZOSTAK Szymon Jan: pozycja 6 : 2,06% (1 651 głosów)
    • GIERSZON Agnieszka: pozycja 7 : 2,06% (1 651 głosów)
    • SOKOŁOWSKI Paweł Jakub: pozycja 8 : 2,06% (1 651 głosów)
    • CELEJ Jolanta: pozycja 9 : 2,06% (1 651 głosów)
    • TOMASZEWSKA Anna: pozycja 10 : 2,06% (1 651 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • DĄBROWSKI Marcin Dominik: pozycja 1 : 2,76% (2 216 głosów)
    • BARTKOWSKI Tomasz: pozycja 2 : 2,76% (2 216 głosów)
    • JANKOWSKA Katarzyna Krystyna: pozycja 3 : 2,76% (2 216 głosów)
    • KOWALSKA Dorota: pozycja 4 : 2,76% (2 216 głosów)
    • OSIAKOWSKA Żaneta Anna: pozycja 5 : 2,76% (2 216 głosów)
    • ŻUCHOWSKA Monika: pozycja 6 : 2,76% (2 216 głosów)
    • GŁĘBOCKA Ewa: pozycja 7 : 2,76% (2 216 głosów)
    • MICHALSKI Piotr: pozycja 8 : 2,76% (2 216 głosów)
    • LEWOCKI Łukasz: pozycja 9 : 2,76% (2 216 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY KOCHAM PRAGĘ:

    • CIEPIEŃKO Kamil Janusz: pozycja 1 : 2,32% (1 866 głosów)
    • AMBROZIAK Krystyna Elżbieta: pozycja 2 : 2,32% (1 866 głosów)
    • SOWA Andrzej Adam: pozycja 3 : 2,32% (1 866 głosów)
    • WOJDAT Sławomir Leonard: pozycja 4 : 2,32% (1 866 głosów)
    • JANEK Anna: pozycja 5 : 2,32% (1 866 głosów)
    • MALINOWSKI Krzysztof Franciszek: pozycja 6 : 2,32% (1 866 głosów)
    • MARKIEWICZ Aneta: pozycja 7 : 2,32% (1 866 głosów)
    • ZIEMBICKA Gabriela Katarzyna: pozycja 8 : 2,32% (1 866 głosów)
    • ANDRYSIAK Elżbieta Barbara: pozycja 9 : 2,32% (1 866 głosów)
    • CIELECKI Piotr Wojciech: pozycja 10 : 2,32% (1 866 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Praga-Północ - okręg numer 2

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • NASTULA Wojciech Witold: pozycja 1 : 2,79% (2 271 głosów)
    • MIODUSZEWSKA Teresa: pozycja 2 : 2,79% (2 271 głosów)
    • GRZEGORZEWSKA Małgorzata Anna: pozycja 3 : 2,79% (2 271 głosów)
    • KOWNAS Wojciech Stanisław: pozycja 4 : 2,79% (2 271 głosów)
    • KARPIŃSKA Alicja Agata: pozycja 5 : 2,79% (2 271 głosów)
    • LISIECKI Michał: pozycja 6 : 2,79% (2 271 głosów)
    • OLĘDZKI Robert Tomasz: pozycja 7 : 2,79% (2 271 głosów)
    • ŁADNO Jacek: pozycja 8 : 2,79% (2 271 głosów)
    • SZYMAŃSKA Wiktoria: pozycja 9 : 2,79% (2 271 głosów)
    • GOŁASZEWSKA Anna: pozycja 10 : 2,79% (2 271 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

    • JEZIERSKI Rafał Jarosław: pozycja 1 : 0,54% (438 głosów)
    • FARKOWSKA Agata Maria: pozycja 2 : 0,54% (438 głosów)
    • STAWISZYŃSKI Albert Robert: pozycja 3 : 0,54% (438 głosów)
    • GUT Zbigniew: pozycja 4 : 0,54% (438 głosów)
    • KLIMEK Agnieszka Magdalena: pozycja 5 : 0,54% (438 głosów)
    • PUCKO Michał Jakub: pozycja 6 : 0,54% (438 głosów)
    • KACPRZAK Julia: pozycja 7 : 0,54% (438 głosów)
    • CEGIEŁKA Adam: pozycja 8 : 0,54% (438 głosów)
    • ZAREMBA Karolina: pozycja 9 : 0,54% (438 głosów)
    • SOBÓTKA Andrzej: pozycja 10 : 0,54% (438 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:

    • MICHALSKI Krzysztof Piotr: pozycja 1 : 2,22% (1 802 głosów)
    • GREGIER Damian: pozycja 2 : 2,22% (1 802 głosów)
    • GLIŃSKI Cezary Eugeniusz: pozycja 3 : 2,22% (1 802 głosów)
    • SIATKOWSKA-LUŚTYK Karolina Katarzyna: pozycja 4 : 2,22% (1 802 głosów)
    • ADAMIAK Tymon: pozycja 5 : 2,22% (1 802 głosów)
    • POGORZELSKI Karol Lew: pozycja 6 : 2,22% (1 802 głosów)
    • MERECZ Antonina Kazimiera: pozycja 7 : 2,22% (1 802 głosów)
    • GĘBORYS Jacek: pozycja 8 : 2,22% (1 802 głosów)
    • OSTROWSKA Monika: pozycja 9 : 2,22% (1 802 głosów)
    • KALNOJ-ZIAJKOWSKA Ewa Maria: pozycja 10 : 2,22% (1 802 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • SONDIJ Patrycja Hanna: pozycja 1 : 2,95% (2 400 głosów)
    • KWAŚNIEWSKA Barbara: pozycja 2 : 2,95% (2 400 głosów)
    • SKIBIŃSKA Joanna Maria: pozycja 3 : 2,95% (2 400 głosów)
    • GAJDA Piotr Paweł: pozycja 4 : 2,95% (2 400 głosów)
    • KNOPIK Robert Roman: pozycja 5 : 2,95% (2 400 głosów)
    • GRZESZCZAK Agnieszka Katarzyna: pozycja 6 : 2,95% (2 400 głosów)
    • BOSAK Paweł Stanisław: pozycja 7 : 2,95% (2 400 głosów)
    • CELIŃSKI Krzysztof: pozycja 8 : 2,95% (2 400 głosów)
    • LESZCZYŃSKA Lila: pozycja 9 : 2,95% (2 400 głosów)
    • ORZECHOWSKA Kinga Anna: pozycja 10 : 2,95% (2 400 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY KOCHAM PRAGĘ:

    • WACHOWICZ Jacek: pozycja 1 : 1,5% (1 221 głosów)
    • KOMOSA Daniela: pozycja 2 : 1,5% (1 221 głosów)
    • BULER Jadwiga Agnieszka: pozycja 3 : 1,5% (1 221 głosów)
    • PISKOWSKI Krzysztof: pozycja 4 : 1,5% (1 221 głosów)
    • LUC Dorota Elżbieta: pozycja 5 : 1,5% (1 221 głosów)
    • MASYK-GOLA Lewi Daniel: pozycja 6 : 1,5% (1 221 głosów)
    • PYSZ-JUSZCZYŃSKA Dorota Lidia: pozycja 7 : 1,5% (1 221 głosów)
    • POGOŃSKA Elżbieta Zuzanna: pozycja 8 : 1,5% (1 221 głosów)
    • JASKÓLSKI Łucjan: pozycja 9 : 1,5% (1 221 głosów)
    • WĄSIK Anna Elżbieta: pozycja 10 : 1,5% (1 221 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Praga-Północ - okręg numer 3

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • KAZANECKI Robert Marian: pozycja 1 : 3,77% (2 252 głosów)
    • MARKOWSKA Małgorzata Halina: pozycja 2 : 3,77% (2 252 głosów)
    • SKUPIŃSKI Paweł Wojciech: pozycja 3 : 3,77% (2 252 głosów)
    • BUDA Krystyna: pozycja 4 : 3,77% (2 252 głosów)
    • DĄBROWSKI Adrian Rafał: pozycja 5 : 3,77% (2 252 głosów)
    • KWIATKOWSKI Łukasz: pozycja 6 : 3,77% (2 252 głosów)
    • WIŚNIEWSKI Damian Andrzej: pozycja 7 : 3,77% (2 252 głosów)
    • KORZEB Maryla Ewa: pozycja 8 : 3,77% (2 252 głosów)
    • JARZĘBSKA Hanna Jolanta: pozycja 9 : 3,77% (2 252 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

    • JEŻYK Magdalena: pozycja 1 : 0,4% (237 głosów)
    • SIEDLECKA Jadwiga Helena: pozycja 2 : 0,4% (237 głosów)
    • KACPRZAK Karolina: pozycja 3 : 0,4% (237 głosów)
    • PIETRASZKO Anna Karolina: pozycja 4 : 0,4% (237 głosów)
    • KACZMARSKI Paweł: pozycja 5 : 0,4% (237 głosów)
    • PARFIEŃCZYK Jerzy: pozycja 6 : 0,4% (237 głosów)
    • CHOJNOWSKI Tadeusz Jerzy: pozycja 7 : 0,4% (237 głosów)
    • JAGIEŁŁO Ilona Irena: pozycja 8 : 0,4% (237 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:

    • BOROWSKI Mariusz: pozycja 1 : 2,64% (1 577 głosów)
    • WRÓBLEWSKA Antonina Hanna: pozycja 2 : 2,64% (1 577 głosów)
    • KARPIŃSKA-SZARATA Weronika Agnieszka: pozycja 3 : 2,64% (1 577 głosów)
    • MOLSKI Marcin: pozycja 4 : 2,64% (1 577 głosów)
    • WRZOSEK Tomasz Janusz: pozycja 5 : 2,64% (1 577 głosów)
    • KOC Olga: pozycja 6 : 2,64% (1 577 głosów)
    • PALUCH Jacek Włodzimierz: pozycja 7 : 2,64% (1 577 głosów)
    • SOBIECH Dominika: pozycja 8 : 2,64% (1 577 głosów)
    • KLIMIUK Sylwester: pozycja 9 : 2,64% (1 577 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • STĘPIEŃ Krzysztof Bogdan: pozycja 1 : 2,76% (1 651 głosów)
    • URBAŃSKA Katarzyna Beata: pozycja 2 : 2,76% (1 651 głosów)
    • SZAREK Bogusław Piotr: pozycja 3 : 2,76% (1 651 głosów)
    • GABELSKI Adam Krzysztof: pozycja 4 : 2,76% (1 651 głosów)
    • KUCHARSKI Dariusz Zbigniew: pozycja 5 : 2,76% (1 651 głosów)
    • MACIEJEWSKI Bartosz Alan: pozycja 6 : 2,76% (1 651 głosów)
    • SMOLIŃSKA Małgorzata Elżbieta: pozycja 7 : 2,76% (1 651 głosów)
    • GĘSINA Katarzyna: pozycja 8 : 2,76% (1 651 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY KOCHAM PRAGĘ:

    • DOMAŃSKA Barbara Irena: pozycja 1 : 1,89% (1 129 głosów)
    • KLIMKIEWICZ Andrzej: pozycja 2 : 1,89% (1 129 głosów)
    • SOBCZYŃSKA Agata Julitta: pozycja 3 : 1,89% (1 129 głosów)
    • KOZŁOWSKI Hubert Michał: pozycja 4 : 1,89% (1 129 głosów)
    • PUCHALSKA Klaudia: pozycja 5 : 1,89% (1 129 głosów)
    • WOŹNICKI Hubert Andrzej: pozycja 6 : 1,89% (1 129 głosów)
    • LENARCZYK Magdalena: pozycja 7 : 1,89% (1 129 głosów)
    • ARĘDZKI Kacper Patryk: pozycja 8 : 1,89% (1 129 głosów)
    • BIAŁAS Grzegorz Sławomir: pozycja 9 : 1,89% (1 129 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Rembertów - okręg numer 1

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • WOSZTYL Artur: pozycja 1 : 2,22% (425 głosów)
    • HRYCZUK Leszek Piotr: pozycja 2 : 2,22% (425 głosów)
    • DZIEDZIC Jolanta Grażyna: pozycja 3 : 2,22% (425 głosów)
    • ROGALA Teresa Halina: pozycja 4 : 2,22% (425 głosów)
    • SZMURŁO Szczepan: pozycja 5 : 2,22% (425 głosów)
    • LEWANDOWSKA Halina Stanisława: pozycja 6 : 2,22% (425 głosów)
    • KOWALIK Włodzimierz: pozycja 7 : 2,22% (425 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • SKORUPA Kamil Szymon: pozycja 1 : 3,02% (578 głosów)
    • DOMAŃSKA Sylwia: pozycja 2 : 3,02% (578 głosów)
    • KEMPISTY Mariusz Antoni: pozycja 3 : 3,02% (578 głosów)
    • KOZŁOWSKA Małgorzata Ewa: pozycja 4 : 3,02% (578 głosów)
    • WÓJTIUK-JANUSZ Renata: pozycja 5 : 3,02% (578 głosów)
    • KOTECKA Joanna: pozycja 6 : 3,02% (578 głosów)
    • BABICZ Michał Janusz: pozycja 7 : 3,02% (578 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM DLA REMBERTOWA:

    • JARZĘCKI Marek Krzysztof: pozycja 1 : 2,48% (475 głosów)
    • PROCHOWICZ Diana: pozycja 2 : 2,48% (475 głosów)
    • WRÓBEL Henryk: pozycja 3 : 2,48% (475 głosów)
    • WOJTKOWSKA Wioletta Maria: pozycja 4 : 2,48% (475 głosów)
    • GOLÓNKA Mieczysław: pozycja 5 : 2,48% (475 głosów)
    • NIEWIADOMSKA Barbara: pozycja 6 : 2,48% (475 głosów)
    • KUŚ Robert Stanisław: pozycja 7 : 2,48% (475 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA REMBERTÓW BEZPOŚREDNIO:

    • LESIŃSKI Aleksander Michał: pozycja 1 : 2,87% (549 głosów)
    • JANKOWSKA Marta: pozycja 2 : 2,87% (549 głosów)
    • DUBANOWSKA Monika Iwona: pozycja 3 : 2,87% (549 głosów)
    • PRASEK Adam: pozycja 4 : 2,87% (549 głosów)
    • MOLASY Magdalena: pozycja 5 : 2,87% (549 głosów)
    • ZIELIŃSKI Mateusz: pozycja 6 : 2,87% (549 głosów)
    • ZOWSIK Jakub: pozycja 7 : 2,87% (549 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „LEPSZY REMBERTÓW”:

    • ORLIŃSKI Krzysztof: pozycja 1 : 1,1% (211 głosów)
    • POTRZUSKA Olga Agata: pozycja 2 : 1,1% (211 głosów)
    • MARDYŁŁO Maciej: pozycja 3 : 1,1% (211 głosów)
    • JANKOWSKA Kamila Marta: pozycja 4 : 1,1% (211 głosów)
    • KUCZYŃSKI Mikołaj: pozycja 5 : 1,1% (211 głosów)
    • KALINOWSKA Anna: pozycja 6 : 1,1% (211 głosów)
    • PADEREWSKI Michał Adrian: pozycja 7 : 1,1% (211 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAMY REMBERTÓW:

    • MELAK Józef: pozycja 1 : 2,59% (495 głosów)
    • JANASZEK Krystyna: pozycja 2 : 2,59% (495 głosów)
    • SZCZEPAŃSKI Dariusz: pozycja 3 : 2,59% (495 głosów)
    • LELONEK Marianna: pozycja 4 : 2,59% (495 głosów)
    • RUSZCZYK Mateusz Dawid: pozycja 5 : 2,59% (495 głosów)
    • CEGIEŁKA Henryk: pozycja 6 : 2,59% (495 głosów)
    • BARTNICKA-POKWAP Małgorzata Izabela: pozycja 7 : 2,59% (495 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Rembertów - okręg numer 2

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • SKOK Marta: pozycja 1 : 2,15% (376 głosów)
    • RADOMSKA Magdalena Maria: pozycja 2 : 2,15% (376 głosów)
    • RADZIKOWSKI Paweł Dominik: pozycja 3 : 2,15% (376 głosów)
    • SZYŁAK Władysława Czesława: pozycja 4 : 2,15% (376 głosów)
    • WOJCIECHOWSKA-BOREK Ewa: pozycja 5 : 2,15% (376 głosów)
    • MAJSZYK Krzysztof Marian: pozycja 6 : 2,15% (376 głosów)
    • SIEWKO Adam Paweł: pozycja 7 : 2,15% (376 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • ZIĘTEK Marcin Łukasz: pozycja 1 : 5,26% (919 głosów)
    • DROBOT Jarosław Bogusław: pozycja 2 : 5,26% (919 głosów)
    • POGODA Irena: pozycja 3 : 5,26% (919 głosów)
    • TRZASKACZ Barbara: pozycja 4 : 5,26% (919 głosów)
    • GĄTARSKA Joanna Jadwiga: pozycja 5 : 5,26% (919 głosów)
    • MATEJUK Karolina Aneta: pozycja 6 : 5,26% (919 głosów)
    • PRUSAKIEWICZ Paweł Remigiusz: pozycja 7 : 5,26% (919 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM DLA REMBERTOWA:

    • PORTASIEWICZ Grzegorz: pozycja 1 : 2,15% (376 głosów)
    • SZACHERSKI Robert Włodzimierz: pozycja 2 : 2,15% (376 głosów)
    • MICHOŃ Magdalena Karolina: pozycja 3 : 2,15% (376 głosów)
    • WIERZEJSKA Katarzyna: pozycja 4 : 2,15% (376 głosów)
    • KRASOWSKI Krzysztof: pozycja 5 : 2,15% (376 głosów)
    • MICHALAK Dagmara: pozycja 6 : 2,15% (376 głosów)
    • BACZKOWSKI Zbigniew: pozycja 7 : 2,15% (376 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA REMBERTÓW BEZPOŚREDNIO:

    • PŁONKA Marcin Ryszard: pozycja 1 : 2,95% (516 głosów)
    • CHOŁUJ Agnieszka Ilona: pozycja 2 : 2,95% (516 głosów)
    • CIEŚNIKOWSKA Agnieszka: pozycja 3 : 2,95% (516 głosów)
    • ORSZEWSKA Anna: pozycja 4 : 2,95% (516 głosów)
    • MISIURA Olaf: pozycja 5 : 2,95% (516 głosów)
    • NOWAKOWSKI Maciej Przemysław: pozycja 6 : 2,95% (516 głosów)
    • WALCZAK Marcin Arkadiusz: pozycja 7 : 2,95% (516 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „LEPSZY REMBERTÓW”:

    • KARCZMARZ Grzegorz: pozycja 1 : 0,98% (171 głosów)
    • ŚLĘZAK Łukasz: pozycja 2 : 0,98% (171 głosów)
    • TURSKI Adam: pozycja 3 : 0,98% (171 głosów)
    • WERNIK Katarzyna Jolanta: pozycja 4 : 0,98% (171 głosów)
    • SOBÓTKA Karolina Maria: pozycja 5 : 0,98% (171 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAMY REMBERTÓW:

    • OSIŃSKI Krzysztof Stanisław: pozycja 1 : 1,06% (186 głosów)
    • POLAK Urszula: pozycja 2 : 1,06% (186 głosów)
    • PAŹ Michał Stanisław: pozycja 3 : 1,06% (186 głosów)
    • MAJDAK Piotr Krzysztof: pozycja 4 : 1,06% (186 głosów)
    • DZIEKAN-MACIOŁEK Weronika Małgorzata: pozycja 5 : 1,06% (186 głosów)
    • KAMIŃSKI Robert Łukasz: pozycja 6 : 1,06% (186 głosów)
    • WROCHNA Anna Marta: pozycja 7 : 1,06% (186 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Rembertów - okręg numer 3

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • PODCZASKA Magdalena Zofia: pozycja 1 : 1,84% (434 głosów)
    • ŁUGOWSKI Andrzej Franciszek: pozycja 2 : 1,84% (434 głosów)
    • RUTKOWSKI Artur Sylwester: pozycja 3 : 1,84% (434 głosów)
    • LEWANDOWSKA Katarzyna: pozycja 4 : 1,84% (434 głosów)
    • TRZCIŃSKA Danuta Anna: pozycja 5 : 1,84% (434 głosów)
    • PIOTROWSKI Marek Florian: pozycja 6 : 1,84% (434 głosów)
    • PATYNOWSKI Grzegorz Rafał: pozycja 7 : 1,84% (434 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • IWANICKI Maciej Andrzej: pozycja 1 : 4,94% (1 165 głosów)
    • LIS Tomasz Wiesław: pozycja 2 : 4,94% (1 165 głosów)
    • FILIPOWICZ Ewa Maria: pozycja 3 : 4,94% (1 165 głosów)
    • GÓRCZYŃSKI Mirosław: pozycja 4 : 4,94% (1 165 głosów)
    • OLSZEWSKA Lidia Małgorzata: pozycja 5 : 4,94% (1 165 głosów)
    • WÓJCIK Natalia Krystyna: pozycja 6 : 4,94% (1 165 głosów)
    • KOŁODZIEJ Tomasz Robert: pozycja 7 : 4,94% (1 165 głosów)
    • STRUMSKI Konstanty Jarosław: pozycja 8 : 4,94% (1 165 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM DLA REMBERTOWA:

    • KOWALCZUK Stanisław Wacław: pozycja 1 : 1,65% (390 głosów)
    • OCHENDUSZKA Czesław Roman: pozycja 2 : 1,65% (390 głosów)
    • STACHOWICZ Monika Andżelika: pozycja 3 : 1,65% (390 głosów)
    • MIELNICZUK Bartłomiej: pozycja 4 : 1,65% (390 głosów)
    • SUCHECKA Urszula: pozycja 5 : 1,65% (390 głosów)
    • SOSIŃSKI Andrzej Tomasz: pozycja 6 : 1,65% (390 głosów)
    • SZYMKOWSKA-KUROWSKA Agnieszka Anna: pozycja 7 : 1,65% (390 głosów)
    • WITKOWSKI Remigiusz: pozycja 8 : 1,65% (390 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA REMBERTÓW BEZPOŚREDNIO:

    • STARUCH Kamil: pozycja 1 : 3,21% (756 głosów)
    • CIULKIN Maciej Grzegorz: pozycja 2 : 3,21% (756 głosów)
    • STRZELCZYK Agnieszka Joanna: pozycja 3 : 3,21% (756 głosów)
    • SMOLEŃSKA Paulina Maria: pozycja 4 : 3,21% (756 głosów)
    • PAWIŃSKA Ewa: pozycja 5 : 3,21% (756 głosów)
    • KRÓLICZEK Anna: pozycja 6 : 3,21% (756 głosów)
    • WIECZOREK Lucyna Barbara: pozycja 7 : 3,21% (756 głosów)
    • PAPAJ Przemysław Patryk: pozycja 8 : 3,21% (756 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „LEPSZY REMBERTÓW”:

    • ZYGA Michał Antoni: pozycja 1 : 0,73% (171 głosów)
    • SZMAL Dorota Anna: pozycja 2 : 0,73% (171 głosów)
    • JABŁOŃSKA Elżbieta Władysława: pozycja 3 : 0,73% (171 głosów)
    • ZGARDZIŃSKI Ariel: pozycja 4 : 0,73% (171 głosów)
    • LEDKIEWICZ Anna Barbara: pozycja 5 : 0,73% (171 głosów)
    • SOSZKA Jarosław: pozycja 6 : 0,73% (171 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAMY REMBERTÓW:

    • NOWICKI Jerzy: pozycja 1 : 0,54% (127 głosów)
    • JAWORSKA Katarzyna Iwona: pozycja 2 : 0,54% (127 głosów)
    • WROŃSKA Sylwia: pozycja 3 : 0,54% (127 głosów)
    • LASZUK Rafał Witold: pozycja 4 : 0,54% (127 głosów)
    • ZBROŃSKI Robert Roman: pozycja 5 : 0,54% (127 głosów)
    • CZARNECKA Agnieszka Ewa: pozycja 6 : 0,54% (127 głosów)
    • SIEMIĄTKOWSKI Andrzej Janusz: pozycja 7 : 0,54% (127 głosów)
    • WALKIEWICZ Krzysztof Włodzimierz: pozycja 8 : 0,54% (127 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Rembertów - okręg numer 4

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • KĘPIŃSKA Anna: pozycja 1 : 3,56% (680 głosów)
    • JARZYNA Daniel: pozycja 2 : 3,56% (680 głosów)
    • ZARZECKI Witold: pozycja 3 : 3,56% (680 głosów)
    • ZAWIŚLAK Andrzej Antoni: pozycja 4 : 3,56% (680 głosów)
    • PODGAJSKA-GAJLEWICZ Joanna Stanisława: pozycja 5 : 3,56% (680 głosów)
    • LEOŃCZYK Urszula Maria: pozycja 6 : 3,56% (680 głosów)
    • SOSZKA Stefan Zdzisław: pozycja 7 : 3,56% (680 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • KARPOWICZ Marek: pozycja 1 : 4,72% (902 głosów)
    • CHMIELEWSKA Marta: pozycja 2 : 4,72% (902 głosów)
    • TYBOROWSKI Ryszard Ireneusz: pozycja 3 : 4,72% (902 głosów)
    • MASZEK Małgorzata Maria: pozycja 4 : 4,72% (902 głosów)
    • IWAŃSKI Daniel: pozycja 5 : 4,72% (902 głosów)
    • GRYGUĆ Piotr Maciej: pozycja 6 : 4,72% (902 głosów)
    • SAGANOWSKA Magdalena Maria: pozycja 7 : 4,72% (902 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM DLA REMBERTOWA:

    • HOPPE Robert Mariusz: pozycja 1 : 2,01% (384 głosów)
    • BURTNIAK Barbara: pozycja 2 : 2,01% (384 głosów)
    • GŁOWACKA Anna Maria: pozycja 3 : 2,01% (384 głosów)
    • KURCZEWSKI Tomasz: pozycja 4 : 2,01% (384 głosów)
    • ŻÓŁW Magdalena: pozycja 5 : 2,01% (384 głosów)
    • SOKOŁOWICZ Małgorzata Anna: pozycja 6 : 2,01% (384 głosów)
    • WILK Maciej: pozycja 7 : 2,01% (384 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA REMBERTÓW BEZPOŚREDNIO:

    • KOWALSKA Izabela Helena: pozycja 1 : 1,82% (349 głosów)
    • MATULEWICZ Łukasz Marek: pozycja 2 : 1,82% (349 głosów)
    • WRZEŚNIEWSKA Teresa Czesława: pozycja 3 : 1,82% (349 głosów)
    • DULNIK Marcin Jan: pozycja 4 : 1,82% (349 głosów)
    • MURASZKO Dominik: pozycja 5 : 1,82% (349 głosów)
    • CZAPSKI Mariusz: pozycja 6 : 1,82% (349 głosów)
    • KUROWSKA Edyta Małgorzata: pozycja 7 : 1,82% (349 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „LEPSZY REMBERTÓW”:

    • POGORZELSKI Alfred Jacek: pozycja 1 : 0,99% (190 głosów)
    • WIŚNIEWSKA Karolina: pozycja 2 : 0,99% (190 głosów)
    • OSIK Krzysztof Bernard: pozycja 3 : 0,99% (190 głosów)
    • WERNIK Katarzyna Krystyna: pozycja 4 : 0,99% (190 głosów)
    • ZIĘBICKA Mirosława: pozycja 5 : 0,99% (190 głosów)
    • TREMBIŃSKI Artur Andrzej: pozycja 6 : 0,99% (190 głosów)
    • CHOIŃSKI Stanisław: pozycja 7 : 0,99% (190 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAMY REMBERTÓW:

    • KACZYŃSKI Michał: pozycja 1 : 1,19% (227 głosów)
    • HAŁAS Edyta: pozycja 2 : 1,19% (227 głosów)
    • KUKLA Tomasz: pozycja 3 : 1,19% (227 głosów)
    • KSIĄŻEK Aneta Maria: pozycja 4 : 1,19% (227 głosów)
    • KALINOWSKI Marcin Paweł: pozycja 5 : 1,19% (227 głosów)
    • FOTYGA Martyna Anna: pozycja 6 : 1,19% (227 głosów)
    • BRZEZICKA-URBANIAK Małgorzata: pozycja 7 : 1,19% (227 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Targówek - okręg numer 1

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • ŻUKOWSKA Angelika Dominika: pozycja 1 : 3,96% (3 131 głosów)
    • SKŁODOWSKI Marcin: pozycja 2 : 3,96% (3 131 głosów)
    • LEWANDOWSKI Łukasz: pozycja 3 : 3,96% (3 131 głosów)
    • KWARTNIK Erlend Maciej: pozycja 4 : 3,96% (3 131 głosów)
    • NOWAKOWSKA Elżbieta Bożenna: pozycja 5 : 3,96% (3 131 głosów)
    • SUCHOŻEBRSKI Zbysław Kazimierz: pozycja 6 : 3,96% (3 131 głosów)
    • MARCZYK Barbara Maria: pozycja 7 : 3,96% (3 131 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

    • SUCHOCKI Rafał Grzegorz: pozycja 1 : 2,31% (1 832 głosów)
    • DĘBICKI Marcin Ryszard: pozycja 2 : 2,31% (1 832 głosów)
    • SIWOŁOWSKI Michał Maciej: pozycja 3 : 2,31% (1 832 głosów)
    • PASTEWKA Małgorzata Halina: pozycja 4 : 2,31% (1 832 głosów)
    • SOSNOWSKA Małgorzata Aleksandra: pozycja 5 : 2,31% (1 832 głosów)
    • DASZYŃSKA Urszula Ewa: pozycja 6 : 2,31% (1 832 głosów)
    • OKRASA Michał Marcin: pozycja 7 : 2,31% (1 832 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • GÓRSKA-MANCZENKO Katarzyna Teresa: pozycja 1 : 6,26% (4 955 głosów)
    • HARASIM Witold: pozycja 2 : 6,26% (4 955 głosów)
    • ZIELIŃSKI Norbert Krzysztof: pozycja 3 : 6,26% (4 955 głosów)
    • KOZIELSKA Dorota Anna: pozycja 4 : 6,26% (4 955 głosów)
    • MOSKALEWICZ Katarzyna Monika: pozycja 5 : 6,26% (4 955 głosów)
    • KATANA Tomasz: pozycja 6 : 6,26% (4 955 głosów)
    • WOJSZCZ Joanna Agnieszka: pozycja 7 : 6,26% (4 955 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE MIESZKAŃCY BRÓDNA, TARGÓWKA, ZACISZA:

    • SKWARSKA-MACIEJCZUK Ewa Elżbieta: pozycja 1 : 0,98% (772 głosów)
    • MAJEWSKI Jacek: pozycja 2 : 0,98% (772 głosów)
    • POTRZEBOWSKA Iwona Ewa: pozycja 3 : 0,98% (772 głosów)
    • KOWALSKI Marek: pozycja 4 : 0,98% (772 głosów)
    • ŁOPUSZYŃSKA Katarzyna Agnieszka: pozycja 5 : 0,98% (772 głosów)
    • PIĄTKOWSKA Marta Agnieszka: pozycja 6 : 0,98% (772 głosów)
    • TRZCIŃSKI Patryk Oskar: pozycja 7 : 0,98% (772 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA TARGÓWKA - AKTYWNI MIESZKAŃCY BRÓDNA, ZACISZA I TARGÓWKA:

    • PAROL Damian: pozycja 1 : 0,78% (617 głosów)
    • KOLOS-KLIMKIEWICZ Agnieszka Elżbieta: pozycja 2 : 0,78% (617 głosów)
    • ORACZ Zdzisław: pozycja 3 : 0,78% (617 głosów)
    • SIKORSKA Marta: pozycja 4 : 0,78% (617 głosów)
    • SAGAŃSKI Zbigniew Jerzy: pozycja 5 : 0,78% (617 głosów)
    • KOSATKA Ewelina Zofia: pozycja 6 : 0,78% (617 głosów)
    • DOMAGAŁA Artur Medard: pozycja 7 : 0,78% (617 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Targówek - okręg numer 2

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • BITTEL Andrzej: pozycja 1 : 3,74% (2 846 głosów)
    • GRABOWSKI Andrzej Jerzy: pozycja 2 : 3,74% (2 846 głosów)
    • SROCZYŃSKA Magdalena Barbara: pozycja 3 : 3,74% (2 846 głosów)
    • PORYCKA Agnieszka: pozycja 4 : 3,74% (2 846 głosów)
    • SZYMUL Sylwia Małgorzata: pozycja 5 : 3,74% (2 846 głosów)
    • PASTUCHA Agnieszka: pozycja 6 : 3,74% (2 846 głosów)
    • GŁOWACKI Mariusz Rafał: pozycja 7 : 3,74% (2 846 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

    • KRÓLIKOWSKI Cezary Jacek: pozycja 1 : 0,78% (593 głosów)
    • KOSMALSKI Michał: pozycja 2 : 0,78% (593 głosów)
    • OSÓWNIAK Wojciech Andrzej: pozycja 3 : 0,78% (593 głosów)
    • ELAS Marek Leszek: pozycja 4 : 0,78% (593 głosów)
    • ANYSZEWSKA Urszula Franciszka: pozycja 5 : 0,78% (593 głosów)
    • KARCZEWSKA Beata: pozycja 6 : 0,78% (593 głosów)
    • JAKUBOWSKA-DZIK Marta Martyna: pozycja 7 : 0,78% (593 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • SZAJKOWSKI Bartosz Sławomir: pozycja 1 : 6,77% (5 154 głosów)
    • RUCYK Justyna Katarzyna: pozycja 2 : 6,77% (5 154 głosów)
    • RUTKOWSKA Monika: pozycja 3 : 6,77% (5 154 głosów)
    • PRZYBYŁA-KOWALSKA Christine Maria: pozycja 4 : 6,77% (5 154 głosów)
    • IWAŃSKI Michał Piotr: pozycja 5 : 6,77% (5 154 głosów)
    • BURKACKI Mariusz Janusz: pozycja 6 : 6,77% (5 154 głosów)
    • KILJAŃCZYK Joanna: pozycja 7 : 6,77% (5 154 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE MIESZKAŃCY BRÓDNA, TARGÓWKA, ZACISZA:

    • KWIATKOWSKA Małgorzata Izabela: pozycja 1 : 2,99% (2 279 głosów)
    • GAJEWSKI Zbigniew Franciszek: pozycja 2 : 2,99% (2 279 głosów)
    • RODZIEWICZ Grażyna Teresa: pozycja 3 : 2,99% (2 279 głosów)
    • BORAKOWSKI Maks Filip: pozycja 4 : 2,99% (2 279 głosów)
    • KOWALSKI Artur Janusz: pozycja 5 : 2,99% (2 279 głosów)
    • WAWRYK Dorota Małgorzata: pozycja 6 : 2,99% (2 279 głosów)
    • MACIEJCZUK Kamil Jan: pozycja 7 : 2,99% (2 279 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Targówek - okręg numer 3

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • WASZCZAK Marek Andrzej: pozycja 1 : 4,67% (2 978 głosów)
    • GOLEC Grzegorz Piotr: pozycja 2 : 4,67% (2 978 głosów)
    • MOKRZANOWSKA Anna Zofia: pozycja 3 : 4,67% (2 978 głosów)
    • DASZEWSKA Małgorzata: pozycja 4 : 4,67% (2 978 głosów)
    • IZYDORCZYK Adrian: pozycja 5 : 4,67% (2 978 głosów)
    • ŁOSIEWICZ Jadwiga Marianna: pozycja 6 : 4,67% (2 978 głosów)
    • BUKOWSKI Andrzej Marcin: pozycja 7 : 4,67% (2 978 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • MISZEWSKI Krzysztof Marcin: pozycja 1 : 5,9% (3 757 głosów)
    • MIŚKIEWICZ Jolanta: pozycja 2 : 5,9% (3 757 głosów)
    • KRAKOWSKA Marzena Iwona: pozycja 3 : 5,9% (3 757 głosów)
    • KORDOWIAK-ZDUNEK Katarzyna Ewa: pozycja 4 : 5,9% (3 757 głosów)
    • PIETRASZEK Mariusz: pozycja 5 : 5,9% (3 757 głosów)
    • MIZIOŁEK Mateusz Jakub: pozycja 6 : 5,9% (3 757 głosów)
    • KALINOWSKA Katarzyna: pozycja 7 : 5,9% (3 757 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE MIESZKAŃCY BRÓDNA, TARGÓWKA, ZACISZA:

    • WINTER Bożena: pozycja 1 : 2,05% (1 306 głosów)
    • NAWROCKA Iwona: pozycja 2 : 2,05% (1 306 głosów)
    • AMBROZIAK Renata: pozycja 3 : 2,05% (1 306 głosów)
    • PACHNOWSKI Adam Janusz: pozycja 4 : 2,05% (1 306 głosów)
    • BIEŻAŃSKI Marek Jan: pozycja 5 : 2,05% (1 306 głosów)
    • SŁODKOWSKA Bożena: pozycja 6 : 2,05% (1 306 głosów)
    • RUCIŃSKI Marek Sławomir: pozycja 7 : 2,05% (1 306 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA TARGÓWKA - AKTYWNI MIESZKAŃCY BRÓDNA, ZACISZA I TARGÓWKA:

    • PACHOLCZYK-MODZELEWSKA Agnieszka Małgorzata: pozycja 1 : 1,66% (1 060 głosów)
    • JEZNACH Dariusz Tomasz: pozycja 2 : 1,66% (1 060 głosów)
    • PAWELEC Iwona Małgorzata: pozycja 3 : 1,66% (1 060 głosów)
    • ZEMBROWSKI Hubert Zbigniew: pozycja 4 : 1,66% (1 060 głosów)
    • WOZIŃSKA Anna Katarzyna: pozycja 5 : 1,66% (1 060 głosów)
    • ALBRECHT Paweł Witold: pozycja 6 : 1,66% (1 060 głosów)
    • GRYCZKO Renata Helena: pozycja 7 : 1,66% (1 060 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Targówek - okręg numer 4

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • BORCZYŃSKA Marta: pozycja 1 : 4,11% (2 708 głosów)
    • DĄBROWSKI Andrzej: pozycja 2 : 4,11% (2 708 głosów)
    • MATYSZCZUK Marta: pozycja 3 : 4,11% (2 708 głosów)
    • PADZIK Teresa: pozycja 4 : 4,11% (2 708 głosów)
    • DRABIK Adam: pozycja 5 : 4,11% (2 708 głosów)
    • MAŚLAK Ewa Teresa: pozycja 6 : 4,11% (2 708 głosów)
    • GRZYBOWSKI Zbigniew: pozycja 7 : 4,11% (2 708 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

    • LASOTA Rafał Dominik: pozycja 1 : 1,2% (790 głosów)
    • KOCJAN Piotr Jakub: pozycja 2 : 1,2% (790 głosów)
    • RYBCZYŃSKA Monika: pozycja 3 : 1,2% (790 głosów)
    • ROKITNICKA Sylwia Anna: pozycja 4 : 1,2% (790 głosów)
    • DĘBOWSKA Ewelina: pozycja 5 : 1,2% (790 głosów)
    • GARNEK Jarosław: pozycja 6 : 1,2% (790 głosów)
    • GÓRSKI Mariusz Grzegorz: pozycja 7 : 1,2% (790 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • JAMIŃSKI Michał Aleksander: pozycja 1 : 6,44% (4 244 głosów)
    • WYCZÓŁKOWSKA Aneta: pozycja 2 : 6,44% (4 244 głosów)
    • ZĄBKOWSKA Wanda: pozycja 3 : 6,44% (4 244 głosów)
    • BOJCZEW Piotr Jan: pozycja 4 : 6,44% (4 244 głosów)
    • LEWANDOWSKI Zbigniew Mirosław: pozycja 5 : 6,44% (4 244 głosów)
    • GODLEWSKA Agnieszka Ewa: pozycja 6 : 6,44% (4 244 głosów)
    • ZIÓŁKOWSKA Edyta Agnieszka: pozycja 7 : 6,44% (4 244 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE MIESZKAŃCY BRÓDNA, TARGÓWKA, ZACISZA:

    • ŻARNECKI Jerzy: pozycja 1 : 1,52% (1 002 głosów)
    • ANTONIEWICZ Mariusz Piotr: pozycja 2 : 1,52% (1 002 głosów)
    • SKRZECZ Patrycja Teresa: pozycja 3 : 1,52% (1 002 głosów)
    • ZAWADKA Adam Andrzej: pozycja 4 : 1,52% (1 002 głosów)
    • MAŁACHOWSKI Tadeusz Adam: pozycja 5 : 1,52% (1 002 głosów)
    • KANIECKA Jolanta: pozycja 6 : 1,52% (1 002 głosów)
    • POTRZEBOWSKA Justyna Izabela: pozycja 7 : 1,52% (1 002 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA TARGÓWKA - AKTYWNI MIESZKAŃCY BRÓDNA, ZACISZA I TARGÓWKA:

    • DROGOSIEWICZ Aleksandra Anna: pozycja 1 : 1,19% (783 głosów)
    • RAWICZ Przemysław Piotr: pozycja 2 : 1,19% (783 głosów)
    • SZPYT Danuta Franciszka: pozycja 3 : 1,19% (783 głosów)
    • MĘŻYK Marcin Jarosław: pozycja 4 : 1,19% (783 głosów)
    • MODZELEWSKA-KACZMAREK Aleksandra: pozycja 5 : 1,19% (783 głosów)
    • RYMSKI Adam Artur: pozycja 6 : 1,19% (783 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Targówek - okręg numer 5

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • SOSNOWSKA Edyta: pozycja 1 : 4,04% (2 470 głosów)
    • BRUSZEWSKI Paweł: pozycja 2 : 4,04% (2 470 głosów)
    • KRÓL Agnieszka Przemysława: pozycja 3 : 4,04% (2 470 głosów)
    • SROCZYŃSKI Marcin Piotr: pozycja 4 : 4,04% (2 470 głosów)
    • CZARNECKA Klaudyna Monika: pozycja 5 : 4,04% (2 470 głosów)
    • STASZEWSKI Jerzy: pozycja 6 : 4,04% (2 470 głosów)
    • WĄSIK Jakub: pozycja 7 : 4,04% (2 470 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

    • KUROPATWA Wiktoria: pozycja 1 : 0,96% (589 głosów)
    • SZYNKIEWICZ Tomasz Paweł: pozycja 2 : 0,96% (589 głosów)
    • TOMASZEWSKA Ewa Irena: pozycja 3 : 0,96% (589 głosów)
    • GOŁĘBIEWSKI Dariusz Bogusław: pozycja 4 : 0,96% (589 głosów)
    • SAWICKI Adam: pozycja 5 : 0,96% (589 głosów)
    • BECH Agnieszka Sylwia: pozycja 6 : 0,96% (589 głosów)
    • MISIEJKO Elżbieta Izabella: pozycja 7 : 0,96% (589 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • MROCZEK Joanna: pozycja 1 : 6,16% (3 763 głosów)
    • CIASTEK Jadwiga: pozycja 2 : 6,16% (3 763 głosów)
    • KUTNIEWSKI Łukasz Piotr: pozycja 3 : 6,16% (3 763 głosów)
    • BIELCZENKO Adrian Władysław: pozycja 4 : 6,16% (3 763 głosów)
    • WISZNIA Marta Justyna: pozycja 5 : 6,16% (3 763 głosów)
    • STRANIANEK Sebastian Ludowit: pozycja 6 : 6,16% (3 763 głosów)
    • KRASA Edyta: pozycja 7 : 6,16% (3 763 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE MIESZKAŃCY BRÓDNA, TARGÓWKA, ZACISZA:

    • DUCZMAN Jacek: pozycja 1 : 2,02% (1 236 głosów)
    • BOBROWSKI Zygmunt: pozycja 2 : 2,02% (1 236 głosów)
    • BARYCZKA Zofia Teresa: pozycja 3 : 2,02% (1 236 głosów)
    • KŁODA Maria Teresa: pozycja 4 : 2,02% (1 236 głosów)
    • GRODZICKI Wiesław: pozycja 5 : 2,02% (1 236 głosów)
    • SĘK Beata: pozycja 6 : 2,02% (1 236 głosów)
    • PIETRUSZKA Małgorzata Ewa: pozycja 7 : 2,02% (1 236 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA TARGÓWKA - AKTYWNI MIESZKAŃCY BRÓDNA, ZACISZA I TARGÓWKA:

    • JANKOWSKI Bernard Damian: pozycja 1 : 1,1% (675 głosów)
    • WOJSZ Katarzyna: pozycja 2 : 1,1% (675 głosów)
    • BIELSKI Krzysztof Marian: pozycja 3 : 1,1% (675 głosów)
    • MOLSKA Elżbieta Maria: pozycja 4 : 1,1% (675 głosów)
    • DYBOWSKA Jolanta Zofia: pozycja 5 : 1,1% (675 głosów)
    • KRZYCZKOWSKI Mariusz Marek: pozycja 6 : 1,1% (675 głosów)
    • SOBCZYK Łukasz: pozycja 7 : 1,1% (675 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Ursus - okręg numer 1

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • PUCHALSKI Grzegorz Ryszard: pozycja 1 : 4,87% (2 134 głosów)
    • MUCHA Marek: pozycja 2 : 4,87% (2 134 głosów)
    • ŻMUDA Julia: pozycja 3 : 4,87% (2 134 głosów)
    • WALO Leszek Jan: pozycja 4 : 4,87% (2 134 głosów)
    • SKONIECZNA Krystyna: pozycja 5 : 4,87% (2 134 głosów)
    • SOBOTKA Alina Anna: pozycja 6 : 4,87% (2 134 głosów)
    • FĄK Paweł: pozycja 7 : 4,87% (2 134 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • WACHNICKA Aneta: pozycja 1 : 4,54% (1 992 głosów)
    • PEŁKA Piotr Sławomir: pozycja 2 : 4,54% (1 992 głosów)
    • ŁĄCZYKOWSKA Magdalena Danuta: pozycja 3 : 4,54% (1 992 głosów)
    • LESIAK Jacek: pozycja 4 : 4,54% (1 992 głosów)
    • LIPSKI Kamil Marek: pozycja 5 : 4,54% (1 992 głosów)
    • DOWNAROWICZ Małgorzata: pozycja 6 : 4,54% (1 992 głosów)
    • PARAFINIUK Paweł Mariusz: pozycja 7 : 4,54% (1 992 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE W URSUSIE:

    • KOPCIŃSKA Wanda: pozycja 1 : 2,86% (1 254 głosów)
    • TOBIASZ Grzegorz: pozycja 2 : 2,86% (1 254 głosów)
    • MAZUREK Marzena Edyta: pozycja 3 : 2,86% (1 254 głosów)
    • KRAŚNIEWICZ Dariusz Jan: pozycja 4 : 2,86% (1 254 głosów)
    • JEDLIŃSKA Iga Elżbieta: pozycja 5 : 2,86% (1 254 głosów)
    • KOCENKA Karolina: pozycja 6 : 2,86% (1 254 głosów)
    • KRAS Wiesław: pozycja 7 : 2,86% (1 254 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY BEZPIECZNY I ZIELONY URSUS:

    • CZURYŁO Aneta Katarzyna: pozycja 1 : 2,02% (886 głosów)
    • SOBIECH Mikołaj Beniamin: pozycja 2 : 2,02% (886 głosów)
    • KOMAROWSKA Karolina Agata: pozycja 3 : 2,02% (886 głosów)
    • DRAUS Kornel Łukasz: pozycja 4 : 2,02% (886 głosów)
    • KUJAWSKA Dorota Ewelina: pozycja 5 : 2,02% (886 głosów)
    • ROETHEL Albert: pozycja 6 : 2,02% (886 głosów)
    • CIEŚLIK Piotr Radosław: pozycja 7 : 2,02% (886 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Ursus - okręg numer 2

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • SMERECZYŃSKI Paweł Roman: pozycja 1 : 2,47% (1 038 głosów)
    • WŁODARCZYK Rafał Patryk: pozycja 2 : 2,47% (1 038 głosów)
    • GOŚCICKA Zofia: pozycja 3 : 2,47% (1 038 głosów)
    • MAZURKIEWICZ Ryszard: pozycja 4 : 2,47% (1 038 głosów)
    • JAKUTOWICZ Monika Katarzyna: pozycja 5 : 2,47% (1 038 głosów)
    • FRYSZ Antonina Weronika: pozycja 6 : 2,47% (1 038 głosów)
    • MALINOWSKI Leszek Wacław: pozycja 7 : 2,47% (1 038 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • KURZYŃSKA Magdalena Paulina: pozycja 1 : 3,61% (1 518 głosów)
    • JAKACZYŃSKI Maciej Rafał: pozycja 2 : 3,61% (1 518 głosów)
    • KORZENIEWSKI Adrian: pozycja 3 : 3,61% (1 518 głosów)
    • CHEŁKOWSKA Ilona Zofia: pozycja 4 : 3,61% (1 518 głosów)
    • RYNIO Alan: pozycja 5 : 3,61% (1 518 głosów)
    • PRZESŁAW Janina: pozycja 6 : 3,61% (1 518 głosów)
    • KARCZEWSKI Maciej: pozycja 7 : 3,61% (1 518 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE W URSUSIE:

    • CHMIELEWSKI Adam: pozycja 1 : 2,47% (1 038 głosów)
    • BARTOSIŃSKI Grzegorz Leszek: pozycja 2 : 2,47% (1 038 głosów)
    • JARZĘBAK Irena Anna: pozycja 3 : 2,47% (1 038 głosów)
    • KLEPACKA Anna Maria: pozycja 4 : 2,47% (1 038 głosów)
    • KALETA Michał Paweł: pozycja 5 : 2,47% (1 038 głosów)
    • LIPKA Grzegorz Krzysztof: pozycja 6 : 2,47% (1 038 głosów)
    • KAŁUŻNA Anna: pozycja 7 : 2,47% (1 038 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY BEZPIECZNY I ZIELONY URSUS:

    • DAUKSZEWICZ Krzysztof: pozycja 1 : 5,73% (2 410 głosów)
    • SOWIŃSKA Karolina Magdalena: pozycja 2 : 5,73% (2 410 głosów)
    • TARABASZ Damian: pozycja 3 : 5,73% (2 410 głosów)
    • ŻABICKA Joanna Monika: pozycja 4 : 5,73% (2 410 głosów)
    • DZIUBAK Marcin: pozycja 5 : 5,73% (2 410 głosów)
    • TRĘBSKA Agata Maria: pozycja 6 : 5,73% (2 410 głosów)
    • MROCZEK Michał Marek: pozycja 7 : 5,73% (2 410 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Ursus - okręg numer 3

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • DRATKIEWICZ Stanisław Krzysztof: pozycja 1 : 2,04% (1 373 głosów)
    • ROGAL Ryszard Leon: pozycja 2 : 2,04% (1 373 głosów)
    • RAKOCZY Anna Emanuela: pozycja 3 : 2,04% (1 373 głosów)
    • STĘPNIAK Łukasz Kamil: pozycja 4 : 2,04% (1 373 głosów)
    • KOMÓR Monika Ewa: pozycja 5 : 2,04% (1 373 głosów)
    • SUSKI Dariusz Michał: pozycja 6 : 2,04% (1 373 głosów)
    • ŁAPO Weronika: pozycja 7 : 2,04% (1 373 głosów)
    • SMERECZYŃSKI Mikołaj Jan: pozycja 8 : 2,04% (1 373 głosów)
    • KRÓLAK Elżbieta: pozycja 9 : 2,04% (1 373 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • FALISZEWSKI Robert Rafał: pozycja 1 : 5,57% (3 741 głosów)
    • MARKOWSKI Kazimierz Szczepan: pozycja 2 : 5,57% (3 741 głosów)
    • WIĘCKOWSKA Aleksandra Maria: pozycja 3 : 5,57% (3 741 głosów)
    • MISZKIEWICZ Maria Małgorzata: pozycja 4 : 5,57% (3 741 głosów)
    • GĘDZIOROWSKI Włodzimierz: pozycja 5 : 5,57% (3 741 głosów)
    • NIŻEWSKA Kinga Maria: pozycja 6 : 5,57% (3 741 głosów)
    • GRZĘDA Marcin Damian: pozycja 7 : 5,57% (3 741 głosów)
    • MAJ Agnieszka: pozycja 8 : 5,57% (3 741 głosów)
    • KACPRZYK Dawid: pozycja 9 : 5,57% (3 741 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE W URSUSIE:

    • KRZEMIEŃ Wiesław: pozycja 1 : 2,47% (1 660 głosów)
    • LEWANDOWSKA Anna Hanna: pozycja 2 : 2,47% (1 660 głosów)
    • ADAMUS Piotr Igor: pozycja 3 : 2,47% (1 660 głosów)
    • CEGIEŁKA Krzysztof: pozycja 4 : 2,47% (1 660 głosów)
    • GAJEWSKA Agnieszka: pozycja 5 : 2,47% (1 660 głosów)
    • HENTKA Joanna Katarzyna: pozycja 6 : 2,47% (1 660 głosów)
    • INDRA Anna Arleta: pozycja 7 : 2,47% (1 660 głosów)
    • SZYMAŃCZAK Barbara Alicja: pozycja 8 : 2,47% (1 660 głosów)
    • CHWAŁEK Piotr: pozycja 9 : 2,47% (1 660 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY BEZPIECZNY I ZIELONY URSUS:

    • SULEWSKI Jacek Tadeusz: pozycja 1 : 1,15% (775 głosów)
    • SZMAGAJ Michał Maria: pozycja 2 : 1,15% (775 głosów)
    • SOBCZAK Jarosław Eugeniusz: pozycja 3 : 1,15% (775 głosów)
    • DULAS Julia Aleksandra: pozycja 4 : 1,15% (775 głosów)
    • JASTRZĘBSKA Diana Jadwiga: pozycja 5 : 1,15% (775 głosów)
    • SOWIŃSKA Patrycja Joanna: pozycja 6 : 1,15% (775 głosów)
    • SOBAŃSKI Robert Paweł: pozycja 7 : 1,15% (775 głosów)
    • DAUKSZEWICZ Patrycja: pozycja 8 : 1,15% (775 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Ursus - okręg numer 4

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • GRYLAK Dariusz Sławomir: pozycja 1 : 2,97% (1 667 głosów)
    • NEJMAN Łukasz Krzysztof: pozycja 2 : 2,97% (1 667 głosów)
    • OSIŃSKI Michał Krzysztof: pozycja 3 : 2,97% (1 667 głosów)
    • CHODOROWICZ Grażyna Renata: pozycja 4 : 2,97% (1 667 głosów)
    • DOBCZYŃSKI Jerzy Marian: pozycja 5 : 2,97% (1 667 głosów)
    • RUDAŚ Krzysztof Jarosław: pozycja 6 : 2,97% (1 667 głosów)
    • BUDNIK Jadwiga Janina: pozycja 7 : 2,97% (1 667 głosów)
    • HORN Katarzyna Urszula: pozycja 8 : 2,97% (1 667 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • PASTOR Dariusz: pozycja 1 : 4,39% (2 467 głosów)
    • TOKARSKA Joanna: pozycja 2 : 4,39% (2 467 głosów)
    • WOLSKI Piotr: pozycja 3 : 4,39% (2 467 głosów)
    • PASIM-KARAŚ Barbara Wanda: pozycja 4 : 4,39% (2 467 głosów)
    • PIETRZYK Jacek Mieczysław: pozycja 5 : 4,39% (2 467 głosów)
    • ROSIŃSKI Tadeusz: pozycja 6 : 4,39% (2 467 głosów)
    • DUCH Emil: pozycja 7 : 4,39% (2 467 głosów)
    • KESSLER Katarzyna: pozycja 8 : 4,39% (2 467 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE W URSUSIE:

    • DILIS Paweł Piotr: pozycja 1 : 2,73% (1 537 głosów)
    • STERNIK Kazimierz: pozycja 2 : 2,73% (1 537 głosów)
    • DĄBROWSKI Tomasz Zbigniew: pozycja 3 : 2,73% (1 537 głosów)
    • KRZEMIEŃ Alan Oskar: pozycja 4 : 2,73% (1 537 głosów)
    • OLEJARCZYK Iwona Bogumiła: pozycja 5 : 2,73% (1 537 głosów)
    • GROMEK Izabela: pozycja 6 : 2,73% (1 537 głosów)
    • DURKA Wiktoria: pozycja 7 : 2,73% (1 537 głosów)
    • KOŁACZEK Agnieszka Elżbieta: pozycja 8 : 2,73% (1 537 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY BEZPIECZNY I ZIELONY URSUS:

    • BĄKOWSKI Karol Olaf: pozycja 1 : 2,41% (1 356 głosów)
    • SUTYNIEC Michał Paweł: pozycja 2 : 2,41% (1 356 głosów)
    • POPIS Weronika Anna: pozycja 3 : 2,41% (1 356 głosów)
    • STANIEC Agnieszka Maria: pozycja 4 : 2,41% (1 356 głosów)
    • GRUSZKA Barbara: pozycja 5 : 2,41% (1 356 głosów)
    • PRUSZYŃSKI Grzegorz: pozycja 6 : 2,41% (1 356 głosów)
    • TRUSZKOWSKA Agata: pozycja 7 : 2,41% (1 356 głosów)
    • BUGAJ Artur Robert: pozycja 8 : 2,41% (1 356 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Ursynów - okręg numer 1

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • RADZIWIŁŁ Karol Roman: pozycja 1 : 2,38% (2 117 głosów)
    • KRECZMAŃSKI Sławomir Mateusz: pozycja 2 : 2,38% (2 117 głosów)
    • KUCZYŃSKA Irena: pozycja 3 : 2,38% (2 117 głosów)
    • CZYRKOWSKI Henryk: pozycja 4 : 2,38% (2 117 głosów)
    • FREJ Marta Patrycja: pozycja 5 : 2,38% (2 117 głosów)
    • WITKOWSKA Adela Wanda: pozycja 6 : 2,38% (2 117 głosów)
    • ANDRUSIEWICZ Czesław Mirosław: pozycja 7 : 2,38% (2 117 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:

    • PLOCH Bartosz: pozycja 1 : 1,01% (901 głosów)
    • LUBACZ Violetta Joanna: pozycja 2 : 1,01% (901 głosów)
    • PAWELCZYK Aleksandra: pozycja 3 : 1,01% (901 głosów)
    • PODLEWSKA Zuzanna Ida: pozycja 4 : 1,01% (901 głosów)
    • FOJT Maciej Eugeniusz: pozycja 5 : 1,01% (901 głosów)
    • KURCZYŃSKA Nicole Ewa: pozycja 6 : 1,01% (901 głosów)
    • GIBASIEWICZ Marek Aleksander: pozycja 7 : 1,01% (901 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • MIODUSZEWSKA Karolina Anna: pozycja 1 : 6,12% (5 445 głosów)
    • GÓRNA Olga: pozycja 2 : 6,12% (5 445 głosów)
    • BARTOSIK Michał Walenty: pozycja 3 : 6,12% (5 445 głosów)
    • ROGATKO Andrzej Leszek: pozycja 4 : 6,12% (5 445 głosów)
    • BAKALARSKI Sławomir: pozycja 5 : 6,12% (5 445 głosów)
    • JASIŃSKI Dariusz Zenon: pozycja 6 : 6,12% (5 445 głosów)
    • ROZBICKA Agata Łucja: pozycja 7 : 6,12% (5 445 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA MIESZKAŃCÓW PROJEKT URSYNÓW INICJATYWA MIESZKAŃCÓW URSYNOWA:

    • ŚWIĄTKOWSKI Piotr Krzysztof: pozycja 1 : 1,87% (1 661 głosów)
    • PIEŃKOSZ Piotr: pozycja 2 : 1,87% (1 661 głosów)
    • WIT Dariusz: pozycja 3 : 1,87% (1 661 głosów)
    • BORKOWSKA Jolanta: pozycja 4 : 1,87% (1 661 głosów)
    • PIOTROWSKA Elżbieta Ewa: pozycja 5 : 1,87% (1 661 głosów)
    • KUDYBA Tomasz Jakub: pozycja 6 : 1,87% (1 661 głosów)
    • WAJSZCZUK Jolanta Dorota: pozycja 7 : 1,87% (1 661 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY URSYNÓW POLSKA 2050:

    • NOWOCIEŃ Paweł Stanisław: pozycja 1 : 2,9% (2 577 głosów)
    • DZIEDZIC Arkadiusz Jacek: pozycja 2 : 2,9% (2 577 głosów)
    • LENARCZYK Leszek: pozycja 3 : 2,9% (2 577 głosów)
    • KOZŁOWSKA Katarzyna: pozycja 4 : 2,9% (2 577 głosów)
    • ROGOZIŃSKA Agnieszka Wioletta: pozycja 5 : 2,9% (2 577 głosów)
    • ZAWGORODNY Sergiusz: pozycja 6 : 2,9% (2 577 głosów)
    • ZIENTARA Marzena Anna: pozycja 7 : 2,9% (2 577 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Ursynów - okręg numer 2

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • SZADOWIAK Marcin Stefan: pozycja 1 : 2,8% (2 980 głosów)
    • TADLA Mateusz Jacek: pozycja 2 : 2,8% (2 980 głosów)
    • OLĘDZKI Leszek Andrzej: pozycja 3 : 2,8% (2 980 głosów)
    • KLUZKA Ewa Teresa: pozycja 4 : 2,8% (2 980 głosów)
    • ROZWARSKI Ryszard Jerzy: pozycja 5 : 2,8% (2 980 głosów)
    • GRODZKA Małgorzata: pozycja 6 : 2,8% (2 980 głosów)
    • SOKOLNICKA Barbara: pozycja 7 : 2,8% (2 980 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:

    • WIECZOREK Jan Stanisław: pozycja 1 : 1,77% (1 877 głosów)
    • STARĘGA Justyna Monika: pozycja 2 : 1,77% (1 877 głosów)
    • STRZELBICKI Maciej: pozycja 3 : 1,77% (1 877 głosów)
    • CZARNECKA Anna: pozycja 4 : 1,77% (1 877 głosów)
    • PIWOWARCZYK Paweł: pozycja 5 : 1,77% (1 877 głosów)
    • WASILEWSKA Dorota Barbara: pozycja 6 : 1,77% (1 877 głosów)
    • TOMZIK Tomasz Ryszard: pozycja 7 : 1,77% (1 877 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • KRASOWSKI Tomasz Wojciech: pozycja 1 : 5,56% (5 907 głosów)
    • SOBOTA Jan: pozycja 2 : 5,56% (5 907 głosów)
    • LEŚNIAK-KLENKIEWICZ Edyta Róża: pozycja 3 : 5,56% (5 907 głosów)
    • BIERNACKI Jakub: pozycja 4 : 5,56% (5 907 głosów)
    • SIKORSKA Alicja Maria: pozycja 5 : 5,56% (5 907 głosów)
    • JANKOWSKA Barbara Alicja: pozycja 6 : 5,56% (5 907 głosów)
    • KLUSEK Wiesław Józef: pozycja 7 : 5,56% (5 907 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA MIESZKAŃCÓW PROJEKT URSYNÓW INICJATYWA MIESZKAŃCÓW URSYNOWA:

    • ANTOSIUK Piotr: pozycja 1 : 1,94% (2 065 głosów)
    • SULEJKO Tomasz Maciej: pozycja 2 : 1,94% (2 065 głosów)
    • TADEUSIAK-KUNCEWICZ Anna Wiesława: pozycja 3 : 1,94% (2 065 głosów)
    • SZOSTAK Michał Tomasz: pozycja 4 : 1,94% (2 065 głosów)
    • ANTOSZEWSKA Amanda Agata: pozycja 5 : 1,94% (2 065 głosów)
    • FREJ-CULEPA Agata Dorota: pozycja 6 : 1,94% (2 065 głosów)
    • BORZYM Bogusław Wojciech: pozycja 7 : 1,94% (2 065 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY URSYNÓW POLSKA 2050:

    • LENARCZYK Paweł: pozycja 1 : 2,21% (2 354 głosów)
    • MIENIEWSKI Daniel: pozycja 2 : 2,21% (2 354 głosów)
    • CIARA Piotr Adam: pozycja 3 : 2,21% (2 354 głosów)
    • KARNOWSKA-WERNER Maria Helena: pozycja 4 : 2,21% (2 354 głosów)
    • LITWIN Sławomir: pozycja 5 : 2,21% (2 354 głosów)
    • GRODZKA Iwonna Anna: pozycja 6 : 2,21% (2 354 głosów)
    • DOMINIAK Agnieszka: pozycja 7 : 2,21% (2 354 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Ursynów - okręg numer 3

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • ROJEWSKI Mateusz Konrad: pozycja 1 : 2,5% (2 458 głosów)
    • POLAK Katarzyna Maria: pozycja 2 : 2,5% (2 458 głosów)
    • BRZOZOWSKA-OLEKSIAK Agnieszka Małgorzata: pozycja 3 : 2,5% (2 458 głosów)
    • RUCIŃSKA Wanda Maria: pozycja 4 : 2,5% (2 458 głosów)
    • MRÓZ Wojciech Sławomir: pozycja 5 : 2,5% (2 458 głosów)
    • JAŚKOWSKA Dorota Beata: pozycja 6 : 2,5% (2 458 głosów)
    • CHMIEL Marcin Paweł: pozycja 7 : 2,5% (2 458 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:

    • SZOSTAK Michał Adrian: pozycja 1 : 1,45% (1 431 głosów)
    • GRONDEK Przemysław Artur: pozycja 2 : 1,45% (1 431 głosów)
    • NOWAK Marta Maria: pozycja 3 : 1,45% (1 431 głosów)
    • WIŚNIEWSKI Grzegorz Witold: pozycja 4 : 1,45% (1 431 głosów)
    • NAWACKA Monika Anna: pozycja 5 : 1,45% (1 431 głosów)
    • BOGUCKA Hanna Marlena: pozycja 6 : 1,45% (1 431 głosów)
    • PODLEWSKI Bartosz Roman: pozycja 7 : 1,45% (1 431 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • ZIĘCIAK Ryszard Wawrzyniec: pozycja 1 : 5,41% (5 320 głosów)
    • KUPIECKA Halina Maria: pozycja 2 : 5,41% (5 320 głosów)
    • WÓJTOWICZ Grażyna: pozycja 3 : 5,41% (5 320 głosów)
    • SUCHECKI Bartosz Jan: pozycja 4 : 5,41% (5 320 głosów)
    • TROJNAR Bartosz Andrzej: pozycja 5 : 5,41% (5 320 głosów)
    • RACHUTA Krzysztof Amir: pozycja 6 : 5,41% (5 320 głosów)
    • BONISŁAWSKA Wiesława Regina: pozycja 7 : 5,41% (5 320 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA MIESZKAŃCÓW PROJEKT URSYNÓW INICJATYWA MIESZKAŃCÓW URSYNOWA:

    • ANTOSIUK Maciej Krzysztof: pozycja 1 : 3,78% (3 719 głosów)
    • MACKIEWICZ Maciej Jan: pozycja 2 : 3,78% (3 719 głosów)
    • KOSSEK Bartłomiej Zbigniew: pozycja 3 : 3,78% (3 719 głosów)
    • PIEŃKOSZ Aleksandra: pozycja 4 : 3,78% (3 719 głosów)
    • GUTOWSKA Magdalena Antonina: pozycja 5 : 3,78% (3 719 głosów)
    • MARSZAŁEK Aleksandra Teresa: pozycja 6 : 3,78% (3 719 głosów)
    • KARCZEWSKI Piotr: pozycja 7 : 3,78% (3 719 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY URSYNÓW POLSKA 2050:

    • NIEMYJSKA Katarzyna Małgorzata: pozycja 1 : 1,15% (1 128 głosów)
    • DĄBROWSKI Tomasz Jacek: pozycja 2 : 1,15% (1 128 głosów)
    • KRÓLIKOWSKI Lech Wojciech: pozycja 3 : 1,15% (1 128 głosów)
    • SCHNITZER Krzysztof Aleksander: pozycja 4 : 1,15% (1 128 głosów)
    • DANELCZYK Agnieszka Anna: pozycja 5 : 1,15% (1 128 głosów)
    • SZARSKA Ewa Jadwiga: pozycja 6 : 1,15% (1 128 głosów)
    • KRUKOWSKI Michał Szymon: pozycja 7 : 1,15% (1 128 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Ursynów - okręg numer 4

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • RYLSKA Barbara: pozycja 1 : 2,33% (2 364 głosów)
    • BUDZIŃSKI Roman Kazimierz: pozycja 2 : 2,33% (2 364 głosów)
    • ŚWIECKI Przemysław: pozycja 3 : 2,33% (2 364 głosów)
    • SZABLA Anna Aniela: pozycja 4 : 2,33% (2 364 głosów)
    • JAŚKOWSKI Przemysław Jarema: pozycja 5 : 2,33% (2 364 głosów)
    • STANISZEWSKA Dorota Stefania: pozycja 6 : 2,33% (2 364 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:

    • OSOWSKI Michał Edwin: pozycja 1 : 1,31% (1 324 głosów)
    • MUSZYŃSKA Maria Wiktoria: pozycja 2 : 1,31% (1 324 głosów)
    • GOŹDZIKOWSKI Mateusz Wojciech: pozycja 3 : 1,31% (1 324 głosów)
    • RELUGA Aneta Helena: pozycja 4 : 1,31% (1 324 głosów)
    • MACIOSZEK Krystyna Ewa: pozycja 5 : 1,31% (1 324 głosów)
    • KUŚMIRSKI Jan Krzysztof: pozycja 6 : 1,31% (1 324 głosów)
    • SŁOWIK-PAWELEC Agnieszka: pozycja 7 : 1,31% (1 324 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • SIERADZ Tomasz: pozycja 1 : 6,14% (6 217 głosów)
    • SZYMAŃSKA Małgorzata Ewa: pozycja 2 : 6,14% (6 217 głosów)
    • DUBLA Jakub Jan: pozycja 3 : 6,14% (6 217 głosów)
    • WUTTKE-MISZCZAK Irena Małgorzata: pozycja 4 : 6,14% (6 217 głosów)
    • GALANT Łukasz: pozycja 5 : 6,14% (6 217 głosów)
    • ALBRECHT Marcin: pozycja 6 : 6,14% (6 217 głosów)
    • KIETLIŃSKA Mariola Elżbieta: pozycja 7 : 6,14% (6 217 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA MIESZKAŃCÓW PROJEKT URSYNÓW INICJATYWA MIESZKAŃCÓW URSYNOWA:

    • POMIANOWSKI Antoni: pozycja 1 : 3,36% (3 400 głosów)
    • KAZIMIERCZUK Anna Dorota: pozycja 2 : 3,36% (3 400 głosów)
    • STARZYŃSKI Michał Jerzy: pozycja 3 : 3,36% (3 400 głosów)
    • MARKOWSKA Zofia Irena: pozycja 4 : 3,36% (3 400 głosów)
    • STAWROWSKA Daria: pozycja 5 : 3,36% (3 400 głosów)
    • KOZIKOWSKI Chrystian Andrzej: pozycja 6 : 3,36% (3 400 głosów)
    • JANOWSKA Jolanta: pozycja 7 : 3,36% (3 400 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY URSYNÓW POLSKA 2050:

    • SKUBISZEWSKI Piotr Paweł: pozycja 1 : 1,49% (1 505 głosów)
    • DRECKI Roman Włodzimierz: pozycja 2 : 1,49% (1 505 głosów)
    • TURKIEWICZ Danuta Wanda: pozycja 3 : 1,49% (1 505 głosów)
    • SKRZYPCZYŃSKI Jakub Krzysztof: pozycja 4 : 1,49% (1 505 głosów)
    • MAJCHER-TELEON Agnieszka Małgorzata: pozycja 5 : 1,49% (1 505 głosów)
    • KRAWCZYK-DĘBIEC Ewa Małgorzata: pozycja 6 : 1,49% (1 505 głosów)
    • TIETZ Andrzej Tomasz: pozycja 7 : 1,49% (1 505 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Ursynów - okręg numer 5

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • DZIK Ireneusz Marek: pozycja 1 : 1,87% (1 971 głosów)
    • WIŚNIEWSKA Alicja Jolanta: pozycja 2 : 1,87% (1 971 głosów)
    • BRZOZOWSKA-LIPCZYŃSKA Jadwiga Małgorzata: pozycja 3 : 1,87% (1 971 głosów)
    • CIEŚLIŃSKI Jerzy Antoni: pozycja 4 : 1,87% (1 971 głosów)
    • KWIATKOWSKA Ewelina: pozycja 5 : 1,87% (1 971 głosów)
    • KRECZMAŃSKI Franciszek Sergiusz: pozycja 6 : 1,87% (1 971 głosów)
    • BOBROWSKI Wojciech: pozycja 7 : 1,87% (1 971 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:

    • WIŚNIEWSKA-ZALESKA Agata Wanda: pozycja 1 : 1,41% (1 485 głosów)
    • GUTOWSKI Maksymilian Kamil: pozycja 2 : 1,41% (1 485 głosów)
    • KOWALSKA Zuzanna Ewa: pozycja 3 : 1,41% (1 485 głosów)
    • CZARNECKI Jeremi Tadeusz: pozycja 4 : 1,41% (1 485 głosów)
    • WIŚNIAK Dawid Florian: pozycja 5 : 1,41% (1 485 głosów)
    • BEREDA Monika Agata: pozycja 6 : 1,41% (1 485 głosów)
    • NOWAK Jerzy Stanisław: pozycja 7 : 1,41% (1 485 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • MALESA Krystian Jerzy: pozycja 1 : 6,61% (6 968 głosów)
    • KWIATKOWSKA Bożena Karina: pozycja 2 : 6,61% (6 968 głosów)
    • KONECKI Włodzimierz: pozycja 3 : 6,61% (6 968 głosów)
    • PAJĄK-CZECH Agnieszka Magdalena: pozycja 4 : 6,61% (6 968 głosów)
    • DĄBROWSKI Przemysław Sławosz: pozycja 5 : 6,61% (6 968 głosów)
    • WÓJCIKOWSKA-FIGURA Anna Marta: pozycja 6 : 6,61% (6 968 głosów)
    • WOJCIECHOWSKI Robert Marcin: pozycja 7 : 6,61% (6 968 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA MIESZKAŃCÓW PROJEKT URSYNÓW INICJATYWA MIESZKAŃCÓW URSYNOWA:

    • BŁASZCZYK Łukasz: pozycja 1 : 2,75% (2 895 głosów)
    • HARIASZ-AJCHEL Nicola Dominika: pozycja 2 : 2,75% (2 895 głosów)
    • ŁOZIŃSKI Adam Jan: pozycja 3 : 2,75% (2 895 głosów)
    • POMIANOWSKA Maria Antonina: pozycja 4 : 2,75% (2 895 głosów)
    • FEJFER Henryk: pozycja 5 : 2,75% (2 895 głosów)
    • KARAŚ-TĘCZA Melania Joanna: pozycja 6 : 2,75% (2 895 głosów)
    • FERENC Rafał: pozycja 7 : 2,75% (2 895 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY URSYNÓW POLSKA 2050:

    • SZEMPLIŃSKI Jerzy Tomasz: pozycja 1 : 1,65% (1 742 głosów)
    • SZYMAŃSKA Goretta Agnieszka: pozycja 2 : 1,65% (1 742 głosów)
    • WAŁACH Artur Wojciech: pozycja 3 : 1,65% (1 742 głosów)
    • JAMRÓZ Maria Anna: pozycja 4 : 1,65% (1 742 głosów)
    • GŁOWACZ Maksymilian: pozycja 5 : 1,65% (1 742 głosów)
    • ZAKROCKA Ewa Małgorzata: pozycja 6 : 1,65% (1 742 głosów)
    • HOLDENMAJER Cezary Tadeusz: pozycja 7 : 1,65% (1 742 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Wawer - okręg numer 1

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • KURPIOS Marcin Jacek: pozycja 1 : 3,08% (1 766 głosów)
    • LESZKO Wiesław: pozycja 2 : 3,08% (1 766 głosów)
    • BOCHENEK-PONIECKA Anna: pozycja 3 : 3,08% (1 766 głosów)
    • TABOR Ludwika: pozycja 4 : 3,08% (1 766 głosów)
    • BOGUŚ Mieczysława Irena: pozycja 5 : 3,08% (1 766 głosów)
    • DAROWSKI Marek Józef: pozycja 6 : 3,08% (1 766 głosów)
    • SOKOŁOWSKI Andrzej: pozycja 7 : 3,08% (1 766 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

    • FLOREK Paweł: pozycja 1 : 0,61% (347 głosów)
    • SIENIARSKI Szymon Mikołaj: pozycja 2 : 0,61% (347 głosów)
    • MAJOS Edyta Anna: pozycja 3 : 0,61% (347 głosów)
    • ORLIŃSKA Anna: pozycja 4 : 0,61% (347 głosów)
    • GEMBACKA Magdalena Bogusława: pozycja 5 : 0,61% (347 głosów)
    • SIEKUT Adam: pozycja 6 : 0,61% (347 głosów)
    • FIRLONG Michał Andrzej: pozycja 7 : 0,61% (347 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • GODLEWSKI Wojciech Dariusz: pozycja 1 : 5,81% (3 329 głosów)
    • BUCZYŃSKA Joanna Małgorzata: pozycja 2 : 5,81% (3 329 głosów)
    • NAŁĘCZ Tomasz: pozycja 3 : 5,81% (3 329 głosów)
    • DURKA Aneta Małgorzata: pozycja 4 : 5,81% (3 329 głosów)
    • ŁYSAKOWSKA Elżbieta Helena: pozycja 5 : 5,81% (3 329 głosów)
    • ŁASAK Paweł: pozycja 6 : 5,81% (3 329 głosów)
    • ZAKRZEWSKI Łukasz Wojciech: pozycja 7 : 5,81% (3 329 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA WAWRA:

    • PASIERBSKA Olga Anna: pozycja 1 : 2,7% (1 548 głosów)
    • OLEJNIK Agnieszka Małgorzata: pozycja 2 : 2,7% (1 548 głosów)
    • ŻOCHOWSKI Rafał Andrzej: pozycja 3 : 2,7% (1 548 głosów)
    • JAGODZIŃSKI Grzegorz Jacek: pozycja 4 : 2,7% (1 548 głosów)
    • DUMAŁA Izabela: pozycja 5 : 2,7% (1 548 głosów)
    • LESIEWICZ Andrzej: pozycja 6 : 2,7% (1 548 głosów)
    • ROLA Urszula: pozycja 7 : 2,7% (1 548 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAWERSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA:

    • WOLF-JEDYNAK Izabella: pozycja 1 : 2,08% (1 191 głosów)
    • DEBERT Jerzy Andrzej: pozycja 2 : 2,08% (1 191 głosów)
    • PASIK Dariusz Michał: pozycja 3 : 2,08% (1 191 głosów)
    • MILIK-SZTUKA Dorota Anna: pozycja 4 : 2,08% (1 191 głosów)
    • KALWARCZYK Edward: pozycja 5 : 2,08% (1 191 głosów)
    • CIEŚLA Bogusław Zdzisław: pozycja 6 : 2,08% (1 191 głosów)
    • BUDZYŃSKA Małgorzata: pozycja 7 : 2,08% (1 191 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Wawer - okręg numer 2

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • KRASNOWOLSKI Andrzej Jan: pozycja 1 : 2,46% (2 067 głosów)
    • KACPROWICZ Sławomir Stanisław: pozycja 2 : 2,46% (2 067 głosów)
    • KOPCIŃSKA Anita Marta: pozycja 3 : 2,46% (2 067 głosów)
    • KUCHARSKA Joanna Małgorzata: pozycja 4 : 2,46% (2 067 głosów)
    • WIŚNIEWSKI Wojciech Piotr: pozycja 5 : 2,46% (2 067 głosów)
    • PAŁCZYŃSKA Barbara: pozycja 6 : 2,46% (2 067 głosów)
    • KUCHARSKI Robert Wiesław: pozycja 7 : 2,46% (2 067 głosów)
    • BUCKA Alfreda Izabella: pozycja 8 : 2,46% (2 067 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

    • SIENIARSKA Agnieszka: pozycja 1 : 0,68% (567 głosów)
    • PUZA Agnieszka: pozycja 2 : 0,68% (567 głosów)
    • PANKOWSKA Katarzyna Gabriela: pozycja 3 : 0,68% (567 głosów)
    • MOSZORO Michał Jerzy: pozycja 4 : 0,68% (567 głosów)
    • ZWOLIŃSKI Jacek: pozycja 5 : 0,68% (567 głosów)
    • MALCZYK Janusz Wojciech: pozycja 6 : 0,68% (567 głosów)
    • PRZYROWSKI Paweł Franciszek: pozycja 7 : 0,68% (567 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • BARANIEWSKI Leszek Piotr: pozycja 1 : 6,09% (5 112 głosów)
    • BUDZIK-DRABIK Patrycja Agnieszka: pozycja 2 : 6,09% (5 112 głosów)
    • SOŁTYSIAK Małgorzata Izabella: pozycja 3 : 6,09% (5 112 głosów)
    • LEPIANKA Łukasz Konrad: pozycja 4 : 6,09% (5 112 głosów)
    • NOŻYKOWSKA Magdalena: pozycja 5 : 6,09% (5 112 głosów)
    • UTECHT Rafał Teodor: pozycja 6 : 6,09% (5 112 głosów)
    • KALBARCZYK Karolina Julia: pozycja 7 : 6,09% (5 112 głosów)
    • ŻEBROWSKI Michał Tomasz: pozycja 8 : 6,09% (5 112 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA WAWRA:

    • CZERWONKA Rafał: pozycja 1 : 1,62% (1 361 głosów)
    • WAŚKIEWICZ Krzysztof: pozycja 2 : 1,62% (1 361 głosów)
    • SAJKOWSKA Anna Urszula: pozycja 3 : 1,62% (1 361 głosów)
    • SOWIŃSKI Stanisław Jan: pozycja 4 : 1,62% (1 361 głosów)
    • SZCZYGIEŁ Teresa Dorota: pozycja 5 : 1,62% (1 361 głosów)
    • ŁUCZAK-GOLENIA Magdalena Małgorzata: pozycja 6 : 1,62% (1 361 głosów)
    • MIARA Anna: pozycja 7 : 1,62% (1 361 głosów)
    • LANGNER Dominik Jan: pozycja 8 : 1,62% (1 361 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAWERSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA:

    • GÓJSKI Zdzisław: pozycja 1 : 1,73% (1 456 głosów)
    • GAWRYSZEWSKA Hanna: pozycja 2 : 1,73% (1 456 głosów)
    • KARPISIAK Joanna: pozycja 3 : 1,73% (1 456 głosów)
    • SREBNICKI Grzegorz: pozycja 4 : 1,73% (1 456 głosów)
    • DANKWA Monika Magdalena: pozycja 5 : 1,73% (1 456 głosów)
    • LASKOWSKA-LUDWICZAK Monika Angelika: pozycja 6 : 1,73% (1 456 głosów)
    • DANILUK Józef Mieczysław: pozycja 7 : 1,73% (1 456 głosów)
    • MYTLEWSKI Rafał Jerzy: pozycja 8 : 1,73% (1 456 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Wawer - okręg numer 3

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • KOTRA Jarosław: pozycja 1 : 2,57% (2 624 głosów)
    • MAKUCH Anna Katarzyna: pozycja 2 : 2,57% (2 624 głosów)
    • POPIOŁEK Jerzy Mariusz: pozycja 3 : 2,57% (2 624 głosów)
    • GAWRYSZEWSKA Urszula Maria: pozycja 4 : 2,57% (2 624 głosów)
    • SZYMANIAK Magdalena: pozycja 5 : 2,57% (2 624 głosów)
    • SZYMAŃSKI Andrzej: pozycja 6 : 2,57% (2 624 głosów)
    • ZAWIERUCHA Radosław Andrzej: pozycja 7 : 2,57% (2 624 głosów)
    • STACHOWICZ Piotr Paweł: pozycja 8 : 2,57% (2 624 głosów)
    • RUSZCZYK Grażyna: pozycja 9 : 2,57% (2 624 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

    • ZWOLIŃSKA Urszula Anna: pozycja 1 : 0,81% (828 głosów)
    • ŁODYGA Zbigniew: pozycja 2 : 0,81% (828 głosów)
    • PERGOŁ Agnieszka Katarzyna: pozycja 3 : 0,81% (828 głosów)
    • RUTKOWSKI Bogdan Witold: pozycja 4 : 0,81% (828 głosów)
    • MAKOWSKI Łukasz Marcin: pozycja 5 : 0,81% (828 głosów)
    • SZCZEPANKOWSKI Maciej: pozycja 6 : 0,81% (828 głosów)
    • SAMOJLUK-ŚLUSARSKA Bożena Joanna: pozycja 7 : 0,81% (828 głosów)
    • KWIECIEŃ Edyta Anna: pozycja 8 : 0,81% (828 głosów)
    • WIERUS Paulina Anna: pozycja 9 : 0,81% (828 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • JEZIORSKI Łukasz Tomasz: pozycja 1 : 4,7% (4 810 głosów)
    • CHODECKA Hanna Maria: pozycja 2 : 4,7% (4 810 głosów)
    • KUBIK Łukasz Piotr: pozycja 3 : 4,7% (4 810 głosów)
    • KONARSKA Monika Magda: pozycja 4 : 4,7% (4 810 głosów)
    • WIERZBOWSKA Ludmiła Felicja: pozycja 5 : 4,7% (4 810 głosów)
    • THOMAS Szczepan Stefan: pozycja 6 : 4,7% (4 810 głosów)
    • WASIEWICZ Mikołaj Wiktor: pozycja 7 : 4,7% (4 810 głosów)
    • SADOMSKI Jacek Jerzy: pozycja 8 : 4,7% (4 810 głosów)
    • WRÓBLEWSKA Kornelia Konstancja: pozycja 9 : 4,7% (4 810 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA WAWRA:

    • GRZEGORCZYK Piotr: pozycja 1 : 1,87% (1 911 głosów)
    • ANDRZEJEWSKI Jan Karol: pozycja 2 : 1,87% (1 911 głosów)
    • ALBIŃSKA-FRANK Małgorzata: pozycja 3 : 1,87% (1 911 głosów)
    • JASKOWSKA-HLUBIŃSKA Julia Alicja: pozycja 4 : 1,87% (1 911 głosów)
    • ADAMSKI Mateusz Jan: pozycja 5 : 1,87% (1 911 głosów)
    • KULESZA Paweł: pozycja 6 : 1,87% (1 911 głosów)
    • KRUGLIŃSKA Dorota Anna: pozycja 7 : 1,87% (1 911 głosów)
    • KOMARNICKA Beata Ewa: pozycja 8 : 1,87% (1 911 głosów)
    • OLIK Tomasz Stanisław: pozycja 9 : 1,87% (1 911 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAWERSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA:

    • ROSZKOWSKI Paweł Marek: pozycja 1 : 1,16% (1 191 głosów)
    • GRALIŃSKI Sławomir: pozycja 2 : 1,16% (1 191 głosów)
    • FORYŚ Marian: pozycja 3 : 1,16% (1 191 głosów)
    • FIC Iwona Małgorzata: pozycja 4 : 1,16% (1 191 głosów)
    • LEJK Patrycja Maria: pozycja 5 : 1,16% (1 191 głosów)
    • DEPCZYŃSKA Danuta Teresa: pozycja 6 : 1,16% (1 191 głosów)
    • CHLASTA Karol Czesław: pozycja 7 : 1,16% (1 191 głosów)
    • ZDZIEBŁOWSKA Anna Barbara: pozycja 8 : 1,16% (1 191 głosów)
    • MAJEWSKA-PURCHALAK Magdalena: pozycja 9 : 1,16% (1 191 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Wawer - okręg numer 4

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • ZALEWSKI Włodzimierz Jacek: pozycja 1 : 3,7% (1 961 głosów)
    • WYCZÓŁKOWSKI Patryk: pozycja 2 : 3,7% (1 961 głosów)
    • BALINOW Regina: pozycja 3 : 3,7% (1 961 głosów)
    • KOŁAKOWSKA Anna Zofia: pozycja 4 : 3,7% (1 961 głosów)
    • SADOWSKA Maria: pozycja 5 : 3,7% (1 961 głosów)
    • DYGUŚ Maria Józefa: pozycja 6 : 3,7% (1 961 głosów)
    • PABIAN Marcin Dominik: pozycja 7 : 3,7% (1 961 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

    • GÓRA Elżbieta Zofia: pozycja 1 : 1,07% (565 głosów)
    • GMURCZYK Łukasz: pozycja 2 : 1,07% (565 głosów)
    • CZERWIŃSKI Sławomir Maciej: pozycja 3 : 1,07% (565 głosów)
    • OKOŃ Paweł Kazimierz: pozycja 4 : 1,07% (565 głosów)
    • MRÓZ Magdalena: pozycja 5 : 1,07% (565 głosów)
    • DĄBROWSKA Monika Maria: pozycja 6 : 1,07% (565 głosów)
    • KARCZMARSKA Monika Grażyna: pozycja 7 : 1,07% (565 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • KROSZCZYŃSKA-GORBATOWSKA Helena: pozycja 1 : 6,37% (3 372 głosów)
    • WOJDA Paweł Konrad: pozycja 2 : 6,37% (3 372 głosów)
    • WÓJCIK Agnieszka Maria: pozycja 3 : 6,37% (3 372 głosów)
    • WIELOWIEYSKA Barbara Zofia: pozycja 4 : 6,37% (3 372 głosów)
    • STANIK Zbigniew: pozycja 5 : 6,37% (3 372 głosów)
    • KĘPKA Grzegorz Tomasz: pozycja 6 : 6,37% (3 372 głosów)
    • MRÓZ Wojciech Piotr: pozycja 7 : 6,37% (3 372 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA WAWRA:

    • FRELEK Jan Stanisław: pozycja 1 : 1,21% (640 głosów)
    • TOMASZCZYK Andrzej Jerzy: pozycja 2 : 1,21% (640 głosów)
    • JANKOWSKI Piotr Krzysztof: pozycja 3 : 1,21% (640 głosów)
    • PŁATKOWSKA Paulina Justyna: pozycja 4 : 1,21% (640 głosów)
    • BIELIŃSKI Adrian Sylwester: pozycja 5 : 1,21% (640 głosów)
    • ZYCHOWICZ Bożena Jadwiga: pozycja 6 : 1,21% (640 głosów)
    • RUDOWSKA Dorota: pozycja 7 : 1,21% (640 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAWERSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA:

    • GODLEWSKI Dariusz Wojciech: pozycja 1 : 1,94% (1 028 głosów)
    • MAJSZCZYK Adam: pozycja 2 : 1,94% (1 028 głosów)
    • CZERGA Karolina: pozycja 3 : 1,94% (1 028 głosów)
    • REISING Błażej Tomasz: pozycja 4 : 1,94% (1 028 głosów)
    • GOŁAWSKA Anna Maria: pozycja 5 : 1,94% (1 028 głosów)
    • KUROWSKA-JANECKA Agnieszka: pozycja 6 : 1,94% (1 028 głosów)
    • MYSTKOWSKA Danuta Dorota: pozycja 7 : 1,94% (1 028 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Wesoła - okręg numer 1

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • NOWOSIELSKA Elżbieta: pozycja 1 : 3,65% (730 głosów)
    • BUCZYŃSKA Emilia Ewa: pozycja 2 : 3,65% (730 głosów)
    • MACIĄŻEK Mirosław: pozycja 3 : 3,65% (730 głosów)
    • BATYCKI Jakub Piotr: pozycja 4 : 3,65% (730 głosów)
    • SIWEK Eugeniusz: pozycja 5 : 3,65% (730 głosów)
    • KORZENIEWSKA Jadwiga: pozycja 6 : 3,65% (730 głosów)
    • ŁĘCZYCKI Grzegorz Paweł: pozycja 7 : 3,65% (730 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • KŁOS Edward: pozycja 1 : 5,93% (1 186 głosów)
    • PARADOWSKA Aleksandra Monika: pozycja 2 : 5,93% (1 186 głosów)
    • STACHA Krzysztof Adam: pozycja 3 : 5,93% (1 186 głosów)
    • KSIĘŻOPOLSKA Anna: pozycja 4 : 5,93% (1 186 głosów)
    • JAKÓBCZYK Stefan: pozycja 5 : 5,93% (1 186 głosów)
    • SKAŁA Błażej: pozycja 6 : 5,93% (1 186 głosów)
    • WEBER Grażyna: pozycja 7 : 5,93% (1 186 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WESOŁA 2024:

    • ILEWICZ Jolanta Bożena: pozycja 1 : 2,37% (475 głosów)
    • CEGIEŁKA Wiesław Marian: pozycja 2 : 2,37% (475 głosów)
    • RAWICKI Ryszard Antoni: pozycja 3 : 2,37% (475 głosów)
    • ŚNIEGOCKI Tomasz: pozycja 4 : 2,37% (475 głosów)
    • ROLA Jadwiga: pozycja 5 : 2,37% (475 głosów)
    • BIDZIŃSKA-DAJBOR Gabriela: pozycja 6 : 2,37% (475 głosów)
    • MADEJ Roman: pozycja 7 : 2,37% (475 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA:

    • BANY Grażyna: pozycja 1 : 2,34% (468 głosów)
    • LECH-MOTYKA Ewelina: pozycja 2 : 2,34% (468 głosów)
    • KALETA Radosław Grzegorz: pozycja 3 : 2,34% (468 głosów)
    • MOŚCICKI Maciej: pozycja 4 : 2,34% (468 głosów)
    • HORNUNG Katarzyna Małgorzata: pozycja 5 : 2,34% (468 głosów)
    • KOSEWSKA Joanna: pozycja 6 : 2,34% (468 głosów)
    • KRAWCZAK Radosław: pozycja 7 : 2,34% (468 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Wesoła - okręg numer 2

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • ZAREMBA Małgorzata: pozycja 1 : 3,39% (851 głosów)
    • ORGAN Nathaniel Matthew: pozycja 2 : 3,39% (851 głosów)
    • KOZIELEC Justyna Hanna: pozycja 3 : 3,39% (851 głosów)
    • BEDNAREK Antoni: pozycja 4 : 3,39% (851 głosów)
    • WOCIAL Marta Luiza: pozycja 5 : 3,39% (851 głosów)
    • SIWKO Stanisław Michał: pozycja 6 : 3,39% (851 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • CYBULSKA-PRZESŁAW Lidia Irena: pozycja 1 : 5,71% (1 434 głosów)
    • RUSNARCZYK Przemysław Łukasz: pozycja 2 : 5,71% (1 434 głosów)
    • BUCHOLTZ-STEFANIAK Urszula: pozycja 3 : 5,71% (1 434 głosów)
    • GONTARCZYK Arkadiusz Stanisław: pozycja 4 : 5,71% (1 434 głosów)
    • KALISZ Edward: pozycja 5 : 5,71% (1 434 głosów)
    • CAŁUN Kinga Karolina: pozycja 6 : 5,71% (1 434 głosów)
    • WALKOWICZ Piotr Józef: pozycja 7 : 5,71% (1 434 głosów)
    • BOCHEŃCZYK Halina Maria: pozycja 8 : 5,71% (1 434 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WESOŁA 2024:

    • WINIARSKI Leszek Stanisław: pozycja 1 : 2,09% (525 głosów)
    • KOSIŃSKA Agnieszka Monika: pozycja 2 : 2,09% (525 głosów)
    • GOS Marcin Grzegorz: pozycja 3 : 2,09% (525 głosów)
    • CHODKIEWICZ Robert: pozycja 4 : 2,09% (525 głosów)
    • KOZŁOWSKA Kinga Elwira: pozycja 5 : 2,09% (525 głosów)
    • LYDA Anna Maria: pozycja 6 : 2,09% (525 głosów)
    • ŞCURA Victor: pozycja 7 : 2,09% (525 głosów)
    • PACZUSKA Marta: pozycja 8 : 2,09% (525 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA:

    • MARKOWSKA Katarzyna Anna: pozycja 1 : 2,16% (544 głosów)
    • WYTRĘBOWICZ Paweł Robert: pozycja 2 : 2,16% (544 głosów)
    • NASZEWSKI Bartosz Mariusz: pozycja 3 : 2,16% (544 głosów)
    • KOWALCZYK Kamila Ewa: pozycja 4 : 2,16% (544 głosów)
    • PAWŁOWSKA Ewa Izabela: pozycja 5 : 2,16% (544 głosów)
    • PIÓRKOWSKI Krzysztof: pozycja 6 : 2,16% (544 głosów)
    • JANUSEK Agnieszka Maria: pozycja 7 : 2,16% (544 głosów)
    • SIEMIŃSKI Jakub: pozycja 8 : 2,16% (544 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Wesoła - okręg numer 3

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • BAŃBURSKI Tomasz: pozycja 1 : 2,59% (540 głosów)
    • WOŹNIAKOWSKA Dorota: pozycja 2 : 2,59% (540 głosów)
    • KRAWCZYK Krzysztof: pozycja 3 : 2,59% (540 głosów)
    • TUSIŃSKI Andrzej: pozycja 4 : 2,59% (540 głosów)
    • WIECHA Joanna Grażyna: pozycja 5 : 2,59% (540 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • MAHOR Marian: pozycja 1 : 6,79% (1 417 głosów)
    • KOZŁOWSKA Anna Agnieszka: pozycja 2 : 6,79% (1 417 głosów)
    • BĄBIK Hanna Barbara: pozycja 3 : 6,79% (1 417 głosów)
    • BORYSŁAWSKI Tomasz Andrzej: pozycja 4 : 6,79% (1 417 głosów)
    • URBAN Anna Maria: pozycja 5 : 6,79% (1 417 głosów)
    • SOBCZAK Eugeniusz Leszek: pozycja 6 : 6,79% (1 417 głosów)
    • KOSTRZEWA Karolina Maria: pozycja 7 : 6,79% (1 417 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WESOŁA 2024:

    • KACPRZAK Krzysztof Edward: pozycja 1 : 3,63% (758 głosów)
    • ZIELIŃSKI Hubert: pozycja 2 : 3,63% (758 głosów)
    • BIELECKA Małgorzata: pozycja 3 : 3,63% (758 głosów)
    • WŁODARCZYK Amelia: pozycja 4 : 3,63% (758 głosów)
    • GRESZTA Ewa Dorota: pozycja 5 : 3,63% (758 głosów)
    • PAWLINA Zygmunt Jan: pozycja 6 : 3,63% (758 głosów)
    • ZAKRZEWSKI Bernard Roch: pozycja 7 : 3,63% (758 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA:

    • JANUS Paweł: pozycja 1 : 2,01% (420 głosów)
    • JĘDRZEJEWSKA-PYRZANOWSKA Magdalena: pozycja 2 : 2,01% (420 głosów)
    • IWAŃSKI Mikołaj Karol: pozycja 3 : 2,01% (420 głosów)
    • BANY Paweł: pozycja 4 : 2,01% (420 głosów)
    • TURCZAŃSKA Aneta: pozycja 5 : 2,01% (420 głosów)
    • KLOCEK Maja: pozycja 6 : 2,01% (420 głosów)
    • JANECZEK Paulina: pozycja 7 : 2,01% (420 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Wesoła - okręg numer 4

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • KĘZIK Anna: pozycja 1 : 2,89% (611 głosów)
    • WOJENKA Marcin: pozycja 2 : 2,89% (611 głosów)
    • OŁDZIEJ Marcin Paweł: pozycja 3 : 2,89% (611 głosów)
    • BOGUSIEWICZ Katarzyna: pozycja 4 : 2,89% (611 głosów)
    • ŁADNO Małgorzata Wanda: pozycja 5 : 2,89% (611 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • TUCHOLSKA Ewa Magdalena: pozycja 1 : 7,4% (1 563 głosów)
    • CIUPAK Arkadiusz Jerzy: pozycja 2 : 7,4% (1 563 głosów)
    • KUCZMIEROWSKI-ANGELOW Krystian: pozycja 3 : 7,4% (1 563 głosów)
    • KERSCHKE Iwona Małgorzata: pozycja 4 : 7,4% (1 563 głosów)
    • SĘPKA-BARTOLD Olga Kinga: pozycja 5 : 7,4% (1 563 głosów)
    • SENKALSKA Marzena: pozycja 6 : 7,4% (1 563 głosów)
    • ŻARNOCH Maciej Piotr: pozycja 7 : 7,4% (1 563 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WESOŁA 2024:

    • SURAWSKA Maria: pozycja 1 : 1,87% (395 głosów)
    • KRZYŻANOWSKI Mariusz Jan: pozycja 2 : 1,87% (395 głosów)
    • MARSZAŁEK Danuta Mieczysława: pozycja 3 : 1,87% (395 głosów)
    • RESIAK Piotr Tomasz: pozycja 4 : 1,87% (395 głosów)
    • SADOWY Ewa: pozycja 5 : 1,87% (395 głosów)
    • PIOTRKIEWICZ Jakub Hubert: pozycja 6 : 1,87% (395 głosów)
    • RUTKOWSKA-KRYSZTOFIK Anna: pozycja 7 : 1,87% (395 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA:

    • PIÓRKOWSKA Karolina Anna: pozycja 1 : 2,95% (623 głosów)
    • KLOCEK Maciej Piotr: pozycja 2 : 2,95% (623 głosów)
    • KOMORSKI Szymon Piotr: pozycja 3 : 2,95% (623 głosów)
    • HORNUNG Wiktor Adam: pozycja 4 : 2,95% (623 głosów)
    • JESIONKIEWICZ Przemysław: pozycja 5 : 2,95% (623 głosów)
    • JANUS Agnieszka: pozycja 6 : 2,95% (623 głosów)
    • STARZYK Agata Izabela: pozycja 7 : 2,95% (623 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Wilanów - okręg numer 1

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • SZYMAŃSKI Paweł: pozycja 1 : 3,92% (1 155 głosów)
    • KANABUS Krzysztof: pozycja 2 : 3,92% (1 155 głosów)
    • KOŁOMYJSKA-MARANDA Agnieszka: pozycja 3 : 3,92% (1 155 głosów)
    • PIASECKA-SZCZYGIELSKA Iwona Krystyna: pozycja 4 : 3,92% (1 155 głosów)
    • MURAWSKI Janusz Jerzy: pozycja 5 : 3,92% (1 155 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

    • FERENS Diana Anna: pozycja 1 : 1,51% (444 głosów)
    • GŁADYSZ Marek Bohdan: pozycja 2 : 1,51% (444 głosów)
    • SOWIŃSKI Janusz Sławomir: pozycja 3 : 1,51% (444 głosów)
    • SASIN Jacek Ryszard: pozycja 4 : 1,51% (444 głosów)
    • WOŹNIAK Agnieszka Justyna: pozycja 5 : 1,51% (444 głosów)
    • KROHSE Marta Maria: pozycja 6 : 1,51% (444 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:

    • JANOSKI Franciszek Tomasz: pozycja 1 : 1,75% (515 głosów)
    • OTTO Agnieszka Katarzyna: pozycja 2 : 1,75% (515 głosów)
    • KRAWCZAK Dariusz Andrzej: pozycja 3 : 1,75% (515 głosów)
    • DOMOSŁAWSKI Aleksander Jędrzej: pozycja 4 : 1,75% (515 głosów)
    • PORĘBSKA-KOŚĆ Agnieszka: pozycja 5 : 1,75% (515 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • KRZYŻANOWSKI Rafał: pozycja 1 : 8,95% (2 636 głosów)
    • PUCHALSKA Ewa Magdalena: pozycja 2 : 8,95% (2 636 głosów)
    • MIKUCKI Piotr: pozycja 3 : 8,95% (2 636 głosów)
    • SADOWSKA Ewa: pozycja 4 : 8,95% (2 636 głosów)
    • MAJ-DĄBAL Beata Dorota: pozycja 5 : 8,95% (2 636 głosów)
    • KULIGA Łukasz Paweł: pozycja 6 : 8,95% (2 636 głosów)
    • MUSZYŃSKA Magdalena: pozycja 7 : 8,95% (2 636 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Wilanów - okręg numer 2

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • DREWNIAK Anna: pozycja 1 : 2,46% (1 061 głosów)
    • GAŁCZYŃSKI Grzegorz Dariusz: pozycja 2 : 2,46% (1 061 głosów)
    • BIELIŃSKA Magdalena Aneta: pozycja 3 : 2,46% (1 061 głosów)
    • FERENS Michał Sergiusz: pozycja 4 : 2,46% (1 061 głosów)
    • CIEŚLIŃSKI Kacper Jerzy: pozycja 5 : 2,46% (1 061 głosów)
    • NOZDERKA Anna Ewa: pozycja 6 : 2,46% (1 061 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

    • SZYMAŃSKI Krzysztof Paweł: pozycja 1 : 1,52% (657 głosów)
    • PORĘBSKI Szymon Kacper: pozycja 2 : 1,52% (657 głosów)
    • SALAMON Rafał Marian: pozycja 3 : 1,52% (657 głosów)
    • GRUDOWSKA Zofia Joanna: pozycja 4 : 1,52% (657 głosów)
    • KRUPA Piotr Jakub: pozycja 5 : 1,52% (657 głosów)
    • SONNENBURG Ewelina: pozycja 6 : 1,52% (657 głosów)
    • LESZCZYŃSKA Edyta: pozycja 7 : 1,52% (657 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:

    • KOŚĆ Daniel Patryk: pozycja 1 : 2% (863 głosów)
    • STANKIEWICZ Agnieszka Wanda: pozycja 2 : 2% (863 głosów)
    • VONAU Michał Wilhelm: pozycja 3 : 2% (863 głosów)
    • TRAUTNER Joanna Dorota: pozycja 4 : 2% (863 głosów)
    • WYJATEK Mikołaj: pozycja 5 : 2% (863 głosów)
    • CHAKKOUR Nina Zofia: pozycja 6 : 2% (863 głosów)
    • SKUP Michał Józef: pozycja 7 : 2% (863 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • ZYGAŃSKA Danuta Aleksandra: pozycja 1 : 7,57% (3 263 głosów)
    • SZYMAŃSKI Przemysław Michał: pozycja 2 : 7,57% (3 263 głosów)
    • WŁODARSKA-SĘK Urszula: pozycja 3 : 7,57% (3 263 głosów)
    • LASKOWSKA Bożena Halina: pozycja 4 : 7,57% (3 263 głosów)
    • CZAPIEWSKI Jacek: pozycja 5 : 7,57% (3 263 głosów)
    • DURKA Roman Marek: pozycja 6 : 7,57% (3 263 głosów)
    • WITKOWSKI Grzegorz Ireneusz: pozycja 7 : 7,57% (3 263 głosów)
    • KRÓLICKI Przemysław: pozycja 8 : 7,57% (3 263 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Wilanów - okręg numer 3

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • ZYMER Filip Marek: pozycja 1 : 1,88% (538 głosów)
    • VON NATHUSIUS Krystyna: pozycja 2 : 1,88% (538 głosów)
    • ZATORSKA Łucja Helena: pozycja 3 : 1,88% (538 głosów)
    • SADOWSKI Tomasz Paweł: pozycja 4 : 1,88% (538 głosów)
    • BILIŃSKI Piotr: pozycja 5 : 1,88% (538 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

    • DESPERAT Przemysław: pozycja 1 : 1,72% (492 głosów)
    • FALISZEWSKI Bartosz: pozycja 2 : 1,72% (492 głosów)
    • BLAŻEVIĆ Bożidar: pozycja 3 : 1,72% (492 głosów)
    • PORĘBSKA Hanna Elżbieta: pozycja 4 : 1,72% (492 głosów)
    • SZEWCZYK Monika Justyna: pozycja 5 : 1,72% (492 głosów)
    • ŁUCZAK Bożena Teresa: pozycja 6 : 1,72% (492 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:

    • KUSZŁEJKO Tomasz: pozycja 1 : 2,76% (790 głosów)
    • FELIGA Sławomir: pozycja 2 : 2,76% (790 głosów)
    • BOSCARO Jolanta Iwona: pozycja 3 : 2,76% (790 głosów)
    • KRUPA Tomasz Karol: pozycja 4 : 2,76% (790 głosów)
    • SZYMANOWSKA Oktawia Małgorzata: pozycja 5 : 2,76% (790 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • KRÓLAK Hubert Henryk: pozycja 1 : 9,5% (2 724 głosów)
    • GRUDZIŃSKA Magdalena: pozycja 2 : 9,5% (2 724 głosów)
    • CZARNECKI Paweł Józef: pozycja 3 : 9,5% (2 724 głosów)
    • PERKOWSKI Andrzej Krystian: pozycja 4 : 9,5% (2 724 głosów)
    • JAŁOCHA Agnieszka: pozycja 5 : 9,5% (2 724 głosów)
    • MAŁAJOWICZ Jolanta: pozycja 6 : 9,5% (2 724 głosów)
    • KRAUSE-SZACHNA Anna Kamila: pozycja 7 : 9,5% (2 724 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Wilanów - okręg numer 4

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • PLUTA Markus Uwe: pozycja 1 : 1,95% (576 głosów)
    • SMALCERZ Ewa Maria: pozycja 2 : 1,95% (576 głosów)
    • RADECKA Maria Gabriela: pozycja 3 : 1,95% (576 głosów)
    • CZAPSKA Marta Monika: pozycja 4 : 1,95% (576 głosów)
    • POLAK Maciej Wojciech: pozycja 5 : 1,95% (576 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • DROP Małgorzata: pozycja 1 : 12,89% (3 800 głosów)
    • SKOLIMOWSKA Olga Maria: pozycja 2 : 12,89% (3 800 głosów)
    • KOPEĆ Izabela Barbara: pozycja 3 : 12,89% (3 800 głosów)
    • GÓRNICKI Mateusz Michał: pozycja 4 : 12,89% (3 800 głosów)
    • KOZERA Patrycja Monika: pozycja 5 : 12,89% (3 800 głosów)
    • WITKOWSKI Aleks Olgierd: pozycja 6 : 12,89% (3 800 głosów)
    • LICHOSIK Mariusz Antoni: pozycja 7 : 12,89% (3 800 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Wola - okręg numer 1

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • PRUSZCZYŃSKA Agata Monika: pozycja 1 : 4,83% (3 277 głosów)
    • KULIŃSKI Mateusz Wojciech: pozycja 2 : 4,83% (3 277 głosów)
    • BORKOWSKI Krzysztof Mariusz: pozycja 3 : 4,83% (3 277 głosów)
    • JASKULSKA Elżbieta Maria: pozycja 4 : 4,83% (3 277 głosów)
    • KRÓLAK Bogusław: pozycja 5 : 4,83% (3 277 głosów)
    • OLBRYCHT Ewa: pozycja 6 : 4,83% (3 277 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:

    • ILLG-LATKO Ewa Małgorzata: pozycja 1 : 2,2% (1 491 głosów)
    • MAŁKOWSKA Elżbieta Maria: pozycja 2 : 2,2% (1 491 głosów)
    • SZEWCZYK Maciej Lucjan: pozycja 3 : 2,2% (1 491 głosów)
    • BLEJSZ Jan Jakub: pozycja 4 : 2,2% (1 491 głosów)
    • ŚWITAŁA Marcelina: pozycja 5 : 2,2% (1 491 głosów)
    • BOGUŚ Jacek Antoni: pozycja 6 : 2,2% (1 491 głosów)
    • CZAPLICKI Filip Mikołaj: pozycja 7 : 2,2% (1 491 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • GIEMZA Kamil Piotr: pozycja 1 : 7,94% (5 384 głosów)
    • KĘCIK-STANISZEWSKA Urszula Anna: pozycja 2 : 7,94% (5 384 głosów)
    • ZIENKIEWICZ Blanka: pozycja 3 : 7,94% (5 384 głosów)
    • WAŁASZEWSKI Kacper Marek: pozycja 4 : 7,94% (5 384 głosów)
    • MIERNIK Robert Dominik: pozycja 5 : 7,94% (5 384 głosów)
    • BOJANOWICZ Marek: pozycja 6 : 7,94% (5 384 głosów)
    • GRZELAK Aleksandra Marta: pozycja 7 : 7,94% (5 384 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Wola - okręg numer 2

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • JURKIEWICZ Kamil Piotr: pozycja 1 : 3,11% (2 129 głosów)
    • JASKULSKI Krzysztof: pozycja 2 : 3,11% (2 129 głosów)
    • MAZUR Jadwiga Beata: pozycja 3 : 3,11% (2 129 głosów)
    • DRZEWIŃSKI Jacek Andrzej: pozycja 4 : 3,11% (2 129 głosów)
    • KRÓLAK Agnieszka Maria: pozycja 5 : 3,11% (2 129 głosów)
    • BIELECKA Zofia: pozycja 6 : 3,11% (2 129 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:

    • JÓŹWIK Przemysław Adam: pozycja 1 : 2,03% (1 391 głosów)
    • SADOWSKI Adam Michał: pozycja 2 : 2,03% (1 391 głosów)
    • PIWOWARCZYK Cezary Paweł: pozycja 3 : 2,03% (1 391 głosów)
    • KOMOROWSKA Katarzyna Maria: pozycja 4 : 2,03% (1 391 głosów)
    • PLECHINGER-KAPCZYŃSKA Grażyna Anna: pozycja 5 : 2,03% (1 391 głosów)
    • NIEWALAK Katarzyna Beata: pozycja 6 : 2,03% (1 391 głosów)
    • BACKIEL Marek Jan: pozycja 7 : 2,03% (1 391 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • RUDZIAK-TAŁAŁAJ Anna: pozycja 1 : 7,55% (5 174 głosów)
    • GAWRYŚ Konrad Andrzej: pozycja 2 : 7,55% (5 174 głosów)
    • LEŚNIAK Edwin Bogdan: pozycja 3 : 7,55% (5 174 głosów)
    • MIESZCZYŃSKI Łukasz Paweł: pozycja 4 : 7,55% (5 174 głosów)
    • JAROSŁAWSKA Anna: pozycja 5 : 7,55% (5 174 głosów)
    • KLEPNER Sławomir Piotr: pozycja 6 : 7,55% (5 174 głosów)
    • ŁAWRYNOWICZ-FILIPIAK Jolanta Teresa: pozycja 7 : 7,55% (5 174 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLA MIESZKAŃCÓW - SPOŁECZNICY Z WOLI:

    • KOCISZEWSKI Kamil: pozycja 1 : 2,86% (1 962 głosów)
    • JANCZAK Agata Urszula: pozycja 2 : 2,86% (1 962 głosów)
    • FABISZEWSKA-SOLARES Joanna Aleksandra: pozycja 3 : 2,86% (1 962 głosów)
    • GRZELAK Honorata Halina: pozycja 4 : 2,86% (1 962 głosów)
    • SKUBIDA Bogusław Janusz: pozycja 5 : 2,86% (1 962 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Wola - okręg numer 3

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • JANKOWSKI Karol Wojciech: pozycja 1 : 4,03% (3 191 głosów)
    • KUCHARSKA Maria Sabina: pozycja 2 : 4,03% (3 191 głosów)
    • LIBELT Damian: pozycja 3 : 4,03% (3 191 głosów)
    • WAŁACHOWSKA Anna Agnieszka: pozycja 4 : 4,03% (3 191 głosów)
    • GRZĘDA Waldemar Marek: pozycja 5 : 4,03% (3 191 głosów)
    • GRODZKA Kamila Barbara: pozycja 6 : 4,03% (3 191 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:

    • PECIAK Jolanta Barbara: pozycja 1 : 1,76% (1 397 głosów)
    • ROSZCZYK Aleksander: pozycja 2 : 1,76% (1 397 głosów)
    • BŁASZYK Piotr Kazimierz: pozycja 3 : 1,76% (1 397 głosów)
    • STARZOMSKI Krzysztof Piotr: pozycja 4 : 1,76% (1 397 głosów)
    • WRÓBLEWSKA Edyta Kinga: pozycja 5 : 1,76% (1 397 głosów)
    • MARSZEWIECKI Piotr: pozycja 6 : 1,76% (1 397 głosów)
    • KALISZ Lucyna Antonina: pozycja 7 : 1,76% (1 397 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • KUBICKI Bartłomiej Dariusz: pozycja 1 : 6,84% (5 419 głosów)
    • MATUSIK Adam Paweł: pozycja 2 : 6,84% (5 419 głosów)
    • HUSZNO Magdalena Urszula: pozycja 3 : 6,84% (5 419 głosów)
    • SMOLIŃSKI Jarosław Dawid: pozycja 4 : 6,84% (5 419 głosów)
    • PIĄTKOWSKA Jolanta Marianna: pozycja 5 : 6,84% (5 419 głosów)
    • PORZEZIŃSKI Paweł: pozycja 6 : 6,84% (5 419 głosów)
    • JARZYNA-KEKUSZ Bożena Irena: pozycja 7 : 6,84% (5 419 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLA MIESZKAŃCÓW - SPOŁECZNICY Z WOLI:

    • GRZELAK Anna Magdalena: pozycja 1 : 2,23% (1 771 głosów)
    • GAŁKOWSKI Łukasz Michał: pozycja 2 : 2,23% (1 771 głosów)
    • MIERNOWSKA-ZAWADA Agata: pozycja 3 : 2,23% (1 771 głosów)
    • SAWERA Konrad Krzysztof: pozycja 4 : 2,23% (1 771 głosów)
    • RENDECKA Maria Jolanta: pozycja 5 : 2,23% (1 771 głosów)
    • SKUBIDA Elżbieta Eugenia: pozycja 6 : 2,23% (1 771 głosów)
    • GWIAZDOWSKI Leszek Wiesław: pozycja 7 : 2,23% (1 771 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Wola - okręg numer 4

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • LEWANDOWSKI Jarosław Krzysztof: pozycja 1 : 4,12% (3 267 głosów)
    • ZAKRZEWSKI Waldemar: pozycja 2 : 4,12% (3 267 głosów)
    • ŁAKOMSKA Żaneta: pozycja 3 : 4,12% (3 267 głosów)
    • KRÓLAK Henryka: pozycja 4 : 4,12% (3 267 głosów)
    • MRÓZ Andrzej Jacek: pozycja 5 : 4,12% (3 267 głosów)
    • JANKOWSKA Beata Elżbieta: pozycja 6 : 4,12% (3 267 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:

    • MAKOWIECKA Dorota Agata: pozycja 1 : 2,73% (2 163 głosów)
    • WALUSIEWICZ Krystyna: pozycja 2 : 2,73% (2 163 głosów)
    • SKALIŃSKI Jan Józef: pozycja 3 : 2,73% (2 163 głosów)
    • WĄSIK Marek Wacław: pozycja 4 : 2,73% (2 163 głosów)
    • SZACHNOWSKI Andrzej Tomasz: pozycja 5 : 2,73% (2 163 głosów)
    • TYMIENIECKA Eugenia Józefa: pozycja 6 : 2,73% (2 163 głosów)
    • BALCER-BŁASZYK Natalia: pozycja 7 : 2,73% (2 163 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • PUŚCIAN Dariusz Jan: pozycja 1 : 8,03% (6 366 głosów)
    • CHRZANOWSKA Edyta: pozycja 2 : 8,03% (6 366 głosów)
    • KRUSZYŃSKI Tomasz Marek: pozycja 3 : 8,03% (6 366 głosów)
    • CIBOROWSKA Ewa Krystyna: pozycja 4 : 8,03% (6 366 głosów)
    • DOWIATT Michał Karol: pozycja 5 : 8,03% (6 366 głosów)
    • STĘPLOWSKA Ewa Agnieszka: pozycja 6 : 8,03% (6 366 głosów)
    • KOZŁOWSKA Aleksandra Marta: pozycja 7 : 8,03% (6 366 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Wola - okręg numer 5

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • GOSIEWSKA Juliana: pozycja 1 : 4,16% (2 859 głosów)
    • TERLECKI Paweł Andrzej: pozycja 2 : 4,16% (2 859 głosów)
    • ORZEŁ Halina: pozycja 3 : 4,16% (2 859 głosów)
    • MUSZYŃSKA Barbara Urszula: pozycja 4 : 4,16% (2 859 głosów)
    • GAJEWSKI Andrzej Stanisław: pozycja 5 : 4,16% (2 859 głosów)
    • SIKORSKI Marcin Zbigniew: pozycja 6 : 4,16% (2 859 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:

    • PIEKARNIAK Aleksandra: pozycja 1 : 2,9% (1 992 głosów)
    • ZABIRZEWSKA Maja Paulina: pozycja 2 : 2,9% (1 992 głosów)
    • GŁUSZAK Andrzej: pozycja 3 : 2,9% (1 992 głosów)
    • TREPKOWSKA Julia Nadzieja: pozycja 4 : 2,9% (1 992 głosów)
    • SASIN Jakub Gustaw: pozycja 5 : 2,9% (1 992 głosów)
    • GOLIŃSKA Monika Małgorzata: pozycja 6 : 2,9% (1 992 głosów)
    • URBANOWSKI Mariusz: pozycja 7 : 2,9% (1 992 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • HOFFMAN Marcin Włodzimierz: pozycja 1 : 7,82% (5 373 głosów)
    • WIDENKA Ewa Maria: pozycja 2 : 7,82% (5 373 głosów)
    • KWIATKOWSKA Agnieszka Katarzyna: pozycja 3 : 7,82% (5 373 głosów)
    • BARTNIK Wojciech Tomasz: pozycja 4 : 7,82% (5 373 głosów)
    • GEORGE Ewa Elżbieta: pozycja 5 : 7,82% (5 373 głosów)
    • LISEWSKI Robert Piotr: pozycja 6 : 7,82% (5 373 głosów)
    • CICHOSZ Marcin Marian: pozycja 7 : 7,82% (5 373 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Włochy - okręg numer 1

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • WOJDALSKI Janusz Andrzej: pozycja 1 : 2,06% (1 212 głosów)
    • REJOWSKI Grzegorz Paweł: pozycja 2 : 2,06% (1 212 głosów)
    • CZUMA Krzysztof Wenancjusz: pozycja 3 : 2,06% (1 212 głosów)
    • BIEGAJ Agnieszka Barbara: pozycja 4 : 2,06% (1 212 głosów)
    • LANGA Renata: pozycja 5 : 2,06% (1 212 głosów)
    • MECKIER Stefan Janusz: pozycja 6 : 2,06% (1 212 głosów)
    • BARANOWSKI Mirosław Józef: pozycja 7 : 2,06% (1 212 głosów)
    • LEGUTOWSKA Zofia Danuta: pozycja 8 : 2,06% (1 212 głosów)
    • CHMIELEWSKA Izabela Renata: pozycja 9 : 2,06% (1 212 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

    • MUNIO Dariusz Jacek: pozycja 1 : 0,59% (346 głosów)
    • JAKUBOWSKA-WĄSOWICZ Magdalena Maria: pozycja 2 : 0,59% (346 głosów)
    • TRACZYK Marek: pozycja 3 : 0,59% (346 głosów)
    • FRITZ Aleksandra Ewa: pozycja 4 : 0,59% (346 głosów)
    • KAMIŃSKI Mirosław: pozycja 5 : 0,59% (346 głosów)
    • KULCZYCKA-MIERZEJEWSKA Katarzyna Anna: pozycja 6 : 0,59% (346 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:

    • WOJTOWICZ Małgorzata Olga: pozycja 1 : 1,02% (604 głosów)
    • TOMCZAK Magdalena Maria: pozycja 2 : 1,02% (604 głosów)
    • SOSNOWSKA Aleksandra: pozycja 3 : 1,02% (604 głosów)
    • MODZELEWSKI Michał Marian: pozycja 4 : 1,02% (604 głosów)
    • DOJER Anna Waleria: pozycja 5 : 1,02% (604 głosów)
    • WĄCHALSKI Mateusz Artur: pozycja 6 : 1,02% (604 głosów)
    • ORŁOWSKI Jakub Michał: pozycja 7 : 1,02% (604 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • CIEKAŃSKA Sylwia Barbara: pozycja 1 : 3,92% (2 312 głosów)
    • BERŁOWSKA Halina Teresa: pozycja 2 : 3,92% (2 312 głosów)
    • ZAŁĘSKI Mateusz: pozycja 3 : 3,92% (2 312 głosów)
    • MARCZAK-RAKOWIECKA Tamara Marta: pozycja 4 : 3,92% (2 312 głosów)
    • PIEC Dawid: pozycja 5 : 3,92% (2 312 głosów)
    • ZIMOLĄG Jarosław Jan: pozycja 6 : 3,92% (2 312 głosów)
    • PLUSKOTA Antoni: pozycja 7 : 3,92% (2 312 głosów)
    • PODEDWORNY Luiza Anna: pozycja 8 : 3,92% (2 312 głosów)
    • BERNATOWICZ Jacek Ryszard: pozycja 9 : 3,92% (2 312 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA MIESZKANCÓW DZIELNICY WŁOCHY:

    • PILIŃSKI Sebastian Piotr: pozycja 1 : 3,94% (2 325 głosów)
    • BULWAN Szymon: pozycja 2 : 3,94% (2 325 głosów)
    • IGNATOWSKA Olga: pozycja 3 : 3,94% (2 325 głosów)
    • MODZELEWSKA-SŁOWIŃSKA Aleksandra Mirosława: pozycja 4 : 3,94% (2 325 głosów)
    • DAŁKOWSKA Monika Ewa: pozycja 5 : 3,94% (2 325 głosów)
    • DRÓPIEWSKA Olga: pozycja 6 : 3,94% (2 325 głosów)
    • KOŚCIELSKA-SARBA Marlena Jolanta: pozycja 7 : 3,94% (2 325 głosów)
    • STĘPIEŃ Kamil Waldemar: pozycja 8 : 3,94% (2 325 głosów)
    • LIPIEC Marcin: pozycja 9 : 3,94% (2 325 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Włochy - okręg numer 2

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • JAROSZ Łukasz: pozycja 1 : 1,86% (1 010 głosów)
    • SIWIK Joanna: pozycja 2 : 1,86% (1 010 głosów)
    • JAKUBOWSKA Luiza Wanda: pozycja 3 : 1,86% (1 010 głosów)
    • DUTKOWSKA Dorota Maria: pozycja 4 : 1,86% (1 010 głosów)
    • BARANOWSKA Jolanta Maria: pozycja 5 : 1,86% (1 010 głosów)
    • CHYLASZEK Monika Kinga: pozycja 6 : 1,86% (1 010 głosów)
    • FINKELSZTEJN Andrzej: pozycja 7 : 1,86% (1 010 głosów)
    • SOPOTNICKI Andrzej: pozycja 8 : 1,86% (1 010 głosów)
    • TKACZYK Mirosław Ryszard: pozycja 9 : 1,86% (1 010 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

    • WĄSOWICZ Michał Janusz: pozycja 1 : 1,08% (586 głosów)
    • BOJAR Katarzyna Ewa: pozycja 2 : 1,08% (586 głosów)
    • USS Karolina Joanna: pozycja 3 : 1,08% (586 głosów)
    • ZDRÓJKOWSKI Piotr Edward: pozycja 4 : 1,08% (586 głosów)
    • RAJEWSKA Anna Aleksandra: pozycja 5 : 1,08% (586 głosów)
    • GOŁDYN Mateusz: pozycja 6 : 1,08% (586 głosów)
    • BIEŃKO Gabriela: pozycja 7 : 1,08% (586 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:

    • GAN Przemysław Roman: pozycja 1 : 0,96% (521 głosów)
    • PIETRUSZYŃSKI Piotr Wojciech: pozycja 2 : 0,96% (521 głosów)
    • GRABOWSKA Magdalena: pozycja 3 : 0,96% (521 głosów)
    • GANDURSKA Gabriela Luiza: pozycja 4 : 0,96% (521 głosów)
    • WOJTOWICZ Jerzy Michał: pozycja 5 : 0,96% (521 głosów)
    • BEM-WOJCIESZEK Hanna Maria: pozycja 6 : 0,96% (521 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • CZAPLA Mariusz: pozycja 1 : 5,61% (3 055 głosów)
    • CHWIAŁKOWSKA Iwona Beata: pozycja 2 : 5,61% (3 055 głosów)
    • HAUSMAN Michał: pozycja 3 : 5,61% (3 055 głosów)
    • TARKA Hanna: pozycja 4 : 5,61% (3 055 głosów)
    • OŻGA-ZGUD Marzenna Jolanta: pozycja 5 : 5,61% (3 055 głosów)
    • KLUCZKA Jarosław: pozycja 6 : 5,61% (3 055 głosów)
    • TOMASZEWSKI Mateusz Tadeusz: pozycja 7 : 5,61% (3 055 głosów)
    • BORATYN-LAUDAŃSKA Maria: pozycja 8 : 5,61% (3 055 głosów)
    • LISOWSKI Marcin Tomasz: pozycja 9 : 5,61% (3 055 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA MIESZKANCÓW DZIELNICY WŁOCHY:

    • SOSNOWSKI Radosław Tadeusz: pozycja 1 : 1,83% (998 głosów)
    • SAŁAGAJ Paweł Piotr: pozycja 2 : 1,83% (998 głosów)
    • WARDAK Łukasz: pozycja 3 : 1,83% (998 głosów)
    • MAJEWSKA Monika Maria: pozycja 4 : 1,83% (998 głosów)
    • TABISZEWSKI Krzysztof Tomasz: pozycja 5 : 1,83% (998 głosów)
    • GIEROŃ-KOZINA Bernadetta: pozycja 6 : 1,83% (998 głosów)
    • BYKOWSKA Daria Teresa: pozycja 7 : 1,83% (998 głosów)
    • LEWANDOWSKA Sylwia Agata: pozycja 8 : 1,83% (998 głosów)
    • KAŹMIROWICZ-MŁOT Magdalena: pozycja 9 : 1,83% (998 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM NASZE WŁOCHY:

    • WĄSOWSKA Małgorzata: pozycja 1 : 0,59% (323 głosów)
    • ILCZUK Paweł: pozycja 2 : 0,59% (323 głosów)
    • SZELER Jarosław Martin: pozycja 3 : 0,59% (323 głosów)
    • BARCIK Maria: pozycja 4 : 0,59% (323 głosów)
    • BARCIK Andrzej Kazimierz: pozycja 5 : 0,59% (323 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Włochy - okręg numer 3

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • SIEK Adam Leszek: pozycja 1 : 2,77% (1 447 głosów)
    • ZGAGOWSKA Małgorzata: pozycja 2 : 2,77% (1 447 głosów)
    • PAROWICZ-KULCZUGA Bogusława: pozycja 3 : 2,77% (1 447 głosów)
    • ILICZKO Justyna Teresa: pozycja 4 : 2,77% (1 447 głosów)
    • GÓRALCZYK Marcin Edward: pozycja 5 : 2,77% (1 447 głosów)
    • CHAŁUPKA Tadeusz Andrzej: pozycja 6 : 2,77% (1 447 głosów)
    • SZPIGIEL Alicja Maria: pozycja 7 : 2,77% (1 447 głosów)
    • MUSIAŁ Lech Jerzy: pozycja 8 : 2,77% (1 447 głosów)
    • GAJOWIAK Beata Magdalena: pozycja 9 : 2,77% (1 447 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

    • KOWALISZYN Jerzy: pozycja 1 : 1,22% (639 głosów)
    • BRODOWSKI Marcin: pozycja 2 : 1,22% (639 głosów)
    • UFNAL Wiesława: pozycja 3 : 1,22% (639 głosów)
    • KUROWSKI Patryk Daniel: pozycja 4 : 1,22% (639 głosów)
    • JAGIEŁŁO Jolanta: pozycja 5 : 1,22% (639 głosów)
    • WASILJEW Elżbieta Krystyna: pozycja 6 : 1,22% (639 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:

    • ZAGDAŃSKI Jan Józef: pozycja 1 : 0,85% (446 głosów)
    • CZAPLICKA Aleksandra: pozycja 2 : 0,85% (446 głosów)
    • WOJTOWICZ Andrzej: pozycja 3 : 0,85% (446 głosów)
    • URBAŃSKI Marek Łukasz: pozycja 4 : 0,85% (446 głosów)
    • GNIAZDOWSKA Beata: pozycja 5 : 0,85% (446 głosów)
    • BŁASZCZYK Dorota: pozycja 6 : 0,85% (446 głosów)
    • RÓŻYCKI Bogdan Paweł: pozycja 7 : 0,85% (446 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • WYMYSŁOWSKI Dominik Krzysztof: pozycja 1 : 4,12% (2 156 głosów)
    • SOSNOWSKI Sławomir Mikołaj: pozycja 2 : 4,12% (2 156 głosów)
    • DZIEWULSKA Katarzyna Krystyna: pozycja 3 : 4,12% (2 156 głosów)
    • BAUER Magdalena Anna: pozycja 4 : 4,12% (2 156 głosów)
    • JAKUBOWSKI Michał Jakub: pozycja 5 : 4,12% (2 156 głosów)
    • KUŁAKOWSKA Elżbieta: pozycja 6 : 4,12% (2 156 głosów)
    • MIKOŁAJCZUK Stanisław Cezary: pozycja 7 : 4,12% (2 156 głosów)
    • MARIAŃCZYK-CIEŚLAK Paulina Dorota: pozycja 8 : 4,12% (2 156 głosów)
    • SIDDIQUE-OLESIEJUK Mahbub Hossain: pozycja 9 : 4,12% (2 156 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA MIESZKANCÓW DZIELNICY WŁOCHY:

    • IZYDORZAK Rafał: pozycja 1 : 2,4% (1 257 głosów)
    • KISIELEW Irena Maria: pozycja 2 : 2,4% (1 257 głosów)
    • SKORZA Sandra Wanesa: pozycja 3 : 2,4% (1 257 głosów)
    • CUPER Damian Konrad: pozycja 4 : 2,4% (1 257 głosów)
    • PISAREK Tomasz: pozycja 5 : 2,4% (1 257 głosów)
    • GRYNKIEWICZ Katarzyna: pozycja 6 : 2,4% (1 257 głosów)
    • ZYGLER Agata: pozycja 7 : 2,4% (1 257 głosów)
    • GAJLEWICZ Stanisław: pozycja 8 : 2,4% (1 257 głosów)
    • KRUPIŃSKI Andrzej Julian: pozycja 9 : 2,4% (1 257 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM NASZE WŁOCHY:

    • MODZELEWSKI Sławomir Stanisław: pozycja 1 : 0,44% (232 głosów)
    • ILCZUK Wojciech: pozycja 2 : 0,44% (232 głosów)
    • MODZELEWSKA Katarzyna Anna: pozycja 3 : 0,44% (232 głosów)
    • GOŚCICKI Mateusz: pozycja 4 : 0,44% (232 głosów)
    • OGONOWSKI Piotr: pozycja 5 : 0,44% (232 głosów)
    • OGONOWSKA Karolina: pozycja 6 : 0,44% (232 głosów)
    • ILCZUK Elżbieta: pozycja 7 : 0,44% (232 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Śródmieście - okręg numer 1

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • CHOJNOWSKI Wojciech Maciej: pozycja 1 : 2,92% (2 496 głosów)
    • KOLASIŃSKA Bożena: pozycja 2 : 2,92% (2 496 głosów)
    • SZAŁKOWSKI Jerzy Krzysztof: pozycja 3 : 2,92% (2 496 głosów)
    • KOWALEWSKI Jacek Teodor: pozycja 4 : 2,92% (2 496 głosów)
    • SUCHECKA Krystyna: pozycja 5 : 2,92% (2 496 głosów)
    • SZYKUT Kamil: pozycja 6 : 2,92% (2 496 głosów)
    • PIASECKA Jolanta Ewa: pozycja 7 : 2,92% (2 496 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

    • KRZYSZTOŃ Robert: pozycja 1 : 0,62% (527 głosów)
    • LASOCKI Marceli Juliusz: pozycja 2 : 0,62% (527 głosów)
    • FIGLAROWICZ Malina: pozycja 3 : 0,62% (527 głosów)
    • WITCZAK Łukasz Kamil: pozycja 4 : 0,62% (527 głosów)
    • GOMOŁA Wiktoria Oliwia: pozycja 5 : 0,62% (527 głosów)
    • BARANOWSKA Maja Anna: pozycja 6 : 0,62% (527 głosów)
    • TYSZKA-HEBDA Małgorzata Bożena: pozycja 7 : 0,62% (527 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:

    • KLIMKIEWICZ Julia Agnieszka: pozycja 1 : 2,12% (1 814 głosów)
    • ROGOWSKI Łukasz Kajetan: pozycja 2 : 2,12% (1 814 głosów)
    • PAJA Teresa Maria: pozycja 3 : 2,12% (1 814 głosów)
    • MISZTA Bartosz Filip: pozycja 4 : 2,12% (1 814 głosów)
    • ADAMCZYK Małgorzata Joanna: pozycja 5 : 2,12% (1 814 głosów)
    • DĄBROWA Krzysztof Eustachy: pozycja 6 : 2,12% (1 814 głosów)
    • GAŁWA Paweł Antoni: pozycja 7 : 2,12% (1 814 głosów)
    • JĘDRZEJEWSKA Agnieszka Katarzyna: pozycja 8 : 2,12% (1 814 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • MARTOFEL Paweł Eryk: pozycja 1 : 5,42% (4 629 głosów)
    • SZULCZEWSKA Hanna Monika: pozycja 2 : 5,42% (4 629 głosów)
    • SUFIN-JACQUEMART Ewa Anna: pozycja 3 : 5,42% (4 629 głosów)
    • SALACH Piotr Jan: pozycja 4 : 5,42% (4 629 głosów)
    • RUDKE Danuta: pozycja 5 : 5,42% (4 629 głosów)
    • ASZYK Hubert: pozycja 6 : 5,42% (4 629 głosów)
    • STELMASZAK Piotr Walenty: pozycja 7 : 5,42% (4 629 głosów)
    • JANNASZ-BANASIEWICZ Anna Marta: pozycja 8 : 5,42% (4 629 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE MIESZKAŃCY ŚRÓDMIEŚCIA:

    • KRAWCZYŃSKI Wiesław Jan: pozycja 1 : 1,86% (1 588 głosów)
    • WERNER Krzysztof Konrad: pozycja 2 : 1,86% (1 588 głosów)
    • OLSZEWSKA Jadwiga Inga: pozycja 3 : 1,86% (1 588 głosów)
    • MISZCZAK Grażyna Izabela: pozycja 4 : 1,86% (1 588 głosów)
    • DYBOWSKI Krzysztof Tadeusz: pozycja 5 : 1,86% (1 588 głosów)
    • STEMPKOWSKI Michał: pozycja 6 : 1,86% (1 588 głosów)
    • DURKA Alicja Gabriela: pozycja 7 : 1,86% (1 588 głosów)
    • SULIGA Andrzej Paweł: pozycja 8 : 1,86% (1 588 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Śródmieście - okręg numer 2

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • WOŹNIAK Tomasz Piotr: pozycja 1 : 3,24% (2 702 głosów)
    • ŁOPIŃSKA Helena: pozycja 2 : 3,24% (2 702 głosów)
    • ROŃDA Joanna Maria: pozycja 3 : 3,24% (2 702 głosów)
    • STYPUŁKOWSKI Wiesław: pozycja 4 : 3,24% (2 702 głosów)
    • CHOJNOWSKA Sonia Anna: pozycja 5 : 3,24% (2 702 głosów)
    • ANDRZEJEWSKI Robert Andrzej: pozycja 6 : 3,24% (2 702 głosów)
    • BANDZO-ANTKOWIAK Małgorzata Hanna: pozycja 7 : 3,24% (2 702 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

    • POŁOWNIAK Piotr Jacek: pozycja 1 : 0,77% (640 głosów)
    • SZCZUKOWSKA Emilia Weronika: pozycja 2 : 0,77% (640 głosów)
    • WYSOCZAŃSKI-MINKOWICZ Michał Jan: pozycja 3 : 0,77% (640 głosów)
    • KASPRZYK Karolina Patrycja: pozycja 4 : 0,77% (640 głosów)
    • SZLĄZAK Roman Antoni: pozycja 5 : 0,77% (640 głosów)
    • STAROSTA Jan Gustaw: pozycja 6 : 0,77% (640 głosów)
    • TURSKA Małgorzata Joanna: pozycja 7 : 0,77% (640 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:

    • BARAN Jan Aleksander: pozycja 1 : 2,35% (1 957 głosów)
    • FOLTA Anna: pozycja 2 : 2,35% (1 957 głosów)
    • ARENDARCZYK Ewa Magdalena: pozycja 3 : 2,35% (1 957 głosów)
    • PRUSZYŃSKA Anna Teresa: pozycja 4 : 2,35% (1 957 głosów)
    • POPIELARSKI Julian Maciej: pozycja 5 : 2,35% (1 957 głosów)
    • MICHALSKI Krzysztof Mikołaj: pozycja 6 : 2,35% (1 957 głosów)
    • POPKOWSKA Maria Swietłana: pozycja 7 : 2,35% (1 957 głosów)
    • KLIMOWSKI Michał Edward: pozycja 8 : 2,35% (1 957 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • ROLNIK Marcin Bronisław: pozycja 1 : 5,08% (4 240 głosów)
    • MAGDZIŃSKA Katarzyna Anna: pozycja 2 : 5,08% (4 240 głosów)
    • ŻEBROWSKA Małgorzata: pozycja 3 : 5,08% (4 240 głosów)
    • PIECIUKIEWICZ Sławomir: pozycja 4 : 5,08% (4 240 głosów)
    • OZDOWY-BIETKOWSKA Alicja Ewa: pozycja 5 : 5,08% (4 240 głosów)
    • MIERZWIŃSKI Krzysztof Stanisław: pozycja 6 : 5,08% (4 240 głosów)
    • GĄSIOROWSKI Dariusz Sylwester: pozycja 7 : 5,08% (4 240 głosów)
    • JANKOWSKI Cezary Leszek: pozycja 8 : 5,08% (4 240 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE MIESZKAŃCY ŚRÓDMIEŚCIA:

    • BIELECKI Łukasz Patryk: pozycja 1 : 1,57% (1 307 głosów)
    • LEGIĘĆ Artur: pozycja 2 : 1,57% (1 307 głosów)
    • DĄBROWSKA Barbara: pozycja 3 : 1,57% (1 307 głosów)
    • ZGUTKA Piotr Konrad: pozycja 4 : 1,57% (1 307 głosów)
    • PAŁCZYŃSKA Irmina Małgorzata: pozycja 5 : 1,57% (1 307 głosów)
    • DRĄCZKOWSKA Małgorzata Katarzyna: pozycja 6 : 1,57% (1 307 głosów)
    • LASKOWSKA Gabriela: pozycja 7 : 1,57% (1 307 głosów)
    • ZIEMIŃSKA Anna-Maria: pozycja 8 : 1,57% (1 307 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Śródmieście - okręg numer 3

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • SUCHECKI Krystian Dominik: pozycja 1 : 3,94% (2 360 głosów)
    • MIGUŁA Remigiusz Marek: pozycja 2 : 3,94% (2 360 głosów)
    • ORZECHOWSKA Hanna Henryka: pozycja 3 : 3,94% (2 360 głosów)
    • GŁOGOSZ Emilia Małgorzata: pozycja 4 : 3,94% (2 360 głosów)
    • KOLASIŃSKA Monika Donata: pozycja 5 : 3,94% (2 360 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:

    • ZIMMERMANN Julia Eliza: pozycja 1 : 2,3% (1 376 głosów)
    • MADERA Paweł Piotr: pozycja 2 : 2,3% (1 376 głosów)
    • SZCZEPANIAK Michał: pozycja 3 : 2,3% (1 376 głosów)
    • KABELIS Filip: pozycja 4 : 2,3% (1 376 głosów)
    • KLIMKIEWICZ Agnieszka Teresa: pozycja 5 : 2,3% (1 376 głosów)
    • PIEKACZ Anita Anna: pozycja 6 : 2,3% (1 376 głosów)
    • CZAPLIŃSKI Maciej: pozycja 7 : 2,3% (1 376 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • CECHOWSKA Katarzyna Anna: pozycja 1 : 7,2% (4 308 głosów)
    • TYSZKA Bartłomiej Marcin: pozycja 2 : 7,2% (4 308 głosów)
    • PIASECKA Joanna: pozycja 3 : 7,2% (4 308 głosów)
    • WENCEL Aleksander Remigiusz: pozycja 4 : 7,2% (4 308 głosów)
    • SOSNOWSKA Urszula Weronika: pozycja 5 : 7,2% (4 308 głosów)
    • NAWROT Jakub Krzysztof: pozycja 6 : 7,2% (4 308 głosów)
    • OLEJNIK Łukasz Krzysztof: pozycja 7 : 7,2% (4 308 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE MIESZKAŃCY ŚRÓDMIEŚCIA:

    • KORZEŃ Sylwester Bogusław: pozycja 1 : 1,97% (1 177 głosów)
    • SMAGOWSKA Ewa Maria: pozycja 2 : 1,97% (1 177 głosów)
    • KNAP-DAM Katarzyna Joanna: pozycja 3 : 1,97% (1 177 głosów)
    • KRAWCZYŃSKI Piotr Wacław: pozycja 4 : 1,97% (1 177 głosów)
    • SULIGA Mikołaj Paweł: pozycja 5 : 1,97% (1 177 głosów)
    • KIZINIEWICZ Alojzy Ireneusz: pozycja 6 : 1,97% (1 177 głosów)
    • ZIENIEWICZ Małgorzata Beata: pozycja 7 : 1,97% (1 177 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Śródmieście - okręg numer 4

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • GÓRSKI Krzysztof Robert: pozycja 1 : 3,23% (2 945 głosów)
    • NOWAK Alicja Florentyna: pozycja 2 : 3,23% (2 945 głosów)
    • KANIA Ewa Wanda: pozycja 3 : 3,23% (2 945 głosów)
    • KOWALIK Zuzanna Teresa: pozycja 4 : 3,23% (2 945 głosów)
    • CHRUSZCZYK Tadeusz Marceli: pozycja 5 : 3,23% (2 945 głosów)
    • SITKOWSKA Zofia Maria: pozycja 6 : 3,23% (2 945 głosów)
    • PILIKOWSKI Jacek Andrzej: pozycja 7 : 3,23% (2 945 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

    • BARON-MIERZWA Sonia Anna: pozycja 1 : 0,68% (623 głosów)
    • PIETRASIK Adam Marcin: pozycja 2 : 0,68% (623 głosów)
    • DUŻYŃSKI Ignacy Michał: pozycja 3 : 0,68% (623 głosów)
    • KILANOWSKI Igor Michał: pozycja 4 : 0,68% (623 głosów)
    • GÓRECKA Oliwia: pozycja 5 : 0,68% (623 głosów)
    • SEMBA Aleksandra Urszula: pozycja 6 : 0,68% (623 głosów)
    • PARA Andrzej: pozycja 7 : 0,68% (623 głosów)
    • ĆWIK Aleksandra Barbara: pozycja 8 : 0,68% (623 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:

    • KRAKOWIAK Kacper Piotr: pozycja 1 : 2,14% (1 949 głosów)
    • PIOTROWSKA Zofia Maria: pozycja 2 : 2,14% (1 949 głosów)
    • ZAJDEL Marta Elżbieta: pozycja 3 : 2,14% (1 949 głosów)
    • ŁYSZKOWSKI Michał Szymon: pozycja 4 : 2,14% (1 949 głosów)
    • WASILKOWSKI Stanisław Michał: pozycja 5 : 2,14% (1 949 głosów)
    • CIESIELSKA Marzena Renata: pozycja 6 : 2,14% (1 949 głosów)
    • CHOCIANOWICKI Marek Michał: pozycja 7 : 2,14% (1 949 głosów)
    • DRZAZGA Michał Marek: pozycja 8 : 2,14% (1 949 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • ROGÓLSKI Grzegorz Andrzej: pozycja 1 : 5,41% (4 939 głosów)
    • KAŁUSKA-BOLEK Anna Zofia: pozycja 2 : 5,41% (4 939 głosów)
    • KRZEŚNIAK Tomasz Paweł: pozycja 3 : 5,41% (4 939 głosów)
    • WIELOWIEYSKA Anna Maria: pozycja 4 : 5,41% (4 939 głosów)
    • PAOLICELLI Karol: pozycja 5 : 5,41% (4 939 głosów)
    • PIOTROWSKI Hieronim Antoni: pozycja 6 : 5,41% (4 939 głosów)
    • KOPCZYŃSKA Barbara: pozycja 7 : 5,41% (4 939 głosów)
    • JABŁOŃSKI Dariusz: pozycja 8 : 5,41% (4 939 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE MIESZKAŃCY ŚRÓDMIEŚCIA:

    • BRZOZOWSKA-JASIŃSKA Blanka Anna: pozycja 1 : 1,44% (1 318 głosów)
    • DOLATA Agnieszka Izabela: pozycja 2 : 1,44% (1 318 głosów)
    • FLISEK Jan Krzysztof: pozycja 3 : 1,44% (1 318 głosów)
    • GIŻYCKA Dorota Paulina: pozycja 4 : 1,44% (1 318 głosów)
    • RZYSKO Sławomir Wojciech: pozycja 5 : 1,44% (1 318 głosów)
    • MAZURKIEWICZ Anita Małgorzata: pozycja 6 : 1,44% (1 318 głosów)
    • SAS Michał Andrzej: pozycja 7 : 1,44% (1 318 głosów)
    • NIEMIRSKA Urszula: pozycja 8 : 1,44% (1 318 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Żoliborz - okręg numer 1

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • BUŁAWA Adam Wojciech: pozycja 1 : 2,98% (1 247 głosów)
    • SKOLIMOWSKA Jolanta Beata: pozycja 2 : 2,98% (1 247 głosów)
    • JASTRZĘBSKI Jan Paweł: pozycja 3 : 2,98% (1 247 głosów)
    • KUKLEWSKI Leszek Tomasz: pozycja 4 : 2,98% (1 247 głosów)
    • KALWODA-SOSNOWSKA Barbara Maria: pozycja 5 : 2,98% (1 247 głosów)
    • GRAJNERT-ŻÓŁCIŃSKA Maria Lucyna: pozycja 6 : 2,98% (1 247 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:

    • SMOCZNY Konrad Fryderyk: pozycja 1 : 2,84% (1 191 głosów)
    • WEREMIJEWICZ Joanna: pozycja 2 : 2,84% (1 191 głosów)
    • KOTOWSKA Anna Sara: pozycja 3 : 2,84% (1 191 głosów)
    • MILEWSKA-DEBA Natalia: pozycja 4 : 2,84% (1 191 głosów)
    • KARLIK Leszek Michał: pozycja 5 : 2,84% (1 191 głosów)
    • PAŁASZ Karol Maksymilian: pozycja 6 : 2,84% (1 191 głosów)
    • JAGACIAK Maciej Piotr: pozycja 7 : 2,84% (1 191 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • KLEJN Dorota Jadwiga: pozycja 1 : 5,99% (2 511 głosów)
    • ŚWIEŻAWSKA Anna: pozycja 2 : 5,99% (2 511 głosów)
    • TROJAN Marcin Andrzej: pozycja 3 : 5,99% (2 511 głosów)
    • WROCZYŃSKA-STĘPIŃSKA Liliana Maria: pozycja 4 : 5,99% (2 511 głosów)
    • KRAWCZYK Dariusz Piotr: pozycja 5 : 5,99% (2 511 głosów)
    • PUZYŃSKA Ewa Małgorzata: pozycja 6 : 5,99% (2 511 głosów)
    • KOŚCIELNIK Sebastian Mirosław: pozycja 7 : 5,99% (2 511 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŻOLIBORZ MA GŁOS:

    • CICHECKA Joanna Monika: pozycja 1 : 2,9% (1 214 głosów)
    • MIESZKOWSKI Dariusz Stefan: pozycja 2 : 2,9% (1 214 głosów)
    • ASPAAS Katarzyna Anna: pozycja 3 : 2,9% (1 214 głosów)
    • WIETESZKA Andrzej Konstanty: pozycja 4 : 2,9% (1 214 głosów)
    • HOLA-MASIARZ Dorota Monika: pozycja 5 : 2,9% (1 214 głosów)
    • BORATYN Katarzyna Olga: pozycja 6 : 2,9% (1 214 głosów)
    • WINIARSKI Paweł Marcin: pozycja 7 : 2,9% (1 214 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Żoliborz - okręg numer 2

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • ZASADA-WYSOCKA Beata: pozycja 1 : 3,51% (1 506 głosów)
    • KNOWSKI Maciej: pozycja 2 : 3,51% (1 506 głosów)
    • ROGALA Anna Maria: pozycja 3 : 3,51% (1 506 głosów)
    • BARTAK Tadeusz Marian: pozycja 4 : 3,51% (1 506 głosów)
    • ŁEPECKI Jan Wiesław: pozycja 5 : 3,51% (1 506 głosów)
    • PIETRYSZYN Jadwiga Marzena: pozycja 6 : 3,51% (1 506 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:

    • KACZYŃSKI Piotr Maciej: pozycja 1 : 2,22% (950 głosów)
    • GIERZYŃSKI Jan: pozycja 2 : 2,22% (950 głosów)
    • KRASNODĘBSKA Anna Maria: pozycja 3 : 2,22% (950 głosów)
    • TRYLSKI Łukasz: pozycja 4 : 2,22% (950 głosów)
    • RUTKOWSKA Eliza Anna: pozycja 5 : 2,22% (950 głosów)
    • ZYSK Adrianna: pozycja 6 : 2,22% (950 głosów)
    • MATYSIAK Hubert Andrzej: pozycja 7 : 2,22% (950 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • JASIONOWSKI Wiktor Szczęsny: pozycja 1 : 6,16% (2 641 głosów)
    • RAPACKA Donata Marta: pozycja 2 : 6,16% (2 641 głosów)
    • ZAJĄC Zbigniew Piotr: pozycja 3 : 6,16% (2 641 głosów)
    • ŻUREK Urszula Agnieszka: pozycja 4 : 6,16% (2 641 głosów)
    • GRZEJSZCZAK Wiesław Tadeusz: pozycja 5 : 6,16% (2 641 głosów)
    • SKOMORUCHA Julia: pozycja 6 : 6,16% (2 641 głosów)
    • TUCHOLSKA Joanna Karolina: pozycja 7 : 6,16% (2 641 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŻOLIBORZ MA GŁOS:

    • JANIAK Maria Elżbieta: pozycja 1 : 2,9% (1 244 głosów)
    • ZIELIŃSKA Katarzyna Joanna: pozycja 2 : 2,9% (1 244 głosów)
    • BORUŃ-JAGODZIŃSKI Paweł Antoni: pozycja 3 : 2,9% (1 244 głosów)
    • MILANCEJ Rafał Mieszko: pozycja 4 : 2,9% (1 244 głosów)
    • MALICKA Małgorzata Ewa: pozycja 5 : 2,9% (1 244 głosów)
    • ŻELAZKO Marek Janusz: pozycja 6 : 2,9% (1 244 głosów)
    • KANCLERZ Aleksandra Maria: pozycja 7 : 2,9% (1 244 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Żoliborz - okręg numer 3

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • MICHAŁOWSKI Tomasz Piotr: pozycja 1 : 1,72% (924 głosów)
    • SELWANT Wojciech Ryszard: pozycja 2 : 1,72% (924 głosów)
    • PIETRASZEK Elżbieta Teresa: pozycja 3 : 1,72% (924 głosów)
    • JACAK Waldemar Andrzej: pozycja 4 : 1,72% (924 głosów)
    • ROMAN Anna Renata: pozycja 5 : 1,72% (924 głosów)
    • PIL Agnieszka: pozycja 6 : 1,72% (924 głosów)
    • KERBER Tomasz Marcin: pozycja 7 : 1,72% (924 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:

    • PORĘBSKI Łukasz Józef: pozycja 1 : 1,93% (1 036 głosów)
    • ŚWIERCZEWSKA Natalia Magdalena: pozycja 2 : 1,93% (1 036 głosów)
    • KOZŁOWSKI Bartosz Witold: pozycja 3 : 1,93% (1 036 głosów)
    • GRABIAS-KWAŚNIEWSKA Agata: pozycja 4 : 1,93% (1 036 głosów)
    • STEĆ Kacper: pozycja 5 : 1,93% (1 036 głosów)
    • JAKUBOWSKA Izabela Anna: pozycja 6 : 1,93% (1 036 głosów)
    • RACIBORSKI Antoni Henryk: pozycja 7 : 1,93% (1 036 głosów)
    • MIELCARZ Tomasz Andrzej: pozycja 8 : 1,93% (1 036 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • RYCHTER Izabela Patrycja: pozycja 1 : 6,4% (3 443 głosów)
    • KUROWSKA Monika Anna: pozycja 2 : 6,4% (3 443 głosów)
    • KLICH Paweł Piotr: pozycja 3 : 6,4% (3 443 głosów)
    • TRZASKA Maria Barbara: pozycja 4 : 6,4% (3 443 głosów)
    • PAKOSZ Paweł Robert: pozycja 5 : 6,4% (3 443 głosów)
    • ZABIELSKA-WRONA Anna Iwona: pozycja 6 : 6,4% (3 443 głosów)
    • KRAJEWSKI Michał: pozycja 7 : 6,4% (3 443 głosów)
    • SMOLIŁO Andrzej Władysław: pozycja 8 : 6,4% (3 443 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŻOLIBORZ MA GŁOS:

    • MÜLLER Tadeusz Maximilian: pozycja 1 : 2,66% (1 432 głosów)
    • OSTROWSKI Łukasz Tomasz: pozycja 2 : 2,66% (1 432 głosów)
    • TATAR Ewa Małgorzata: pozycja 3 : 2,66% (1 432 głosów)
    • KALBARCZYK Konrad Stanisław: pozycja 4 : 2,66% (1 432 głosów)
    • DOMAGALSKA Katarzyna: pozycja 5 : 2,66% (1 432 głosów)
    • CHYLEWSKA Dorota Helena: pozycja 6 : 2,66% (1 432 głosów)
    • NIEMEN-OTREMBA Natalia Denique: pozycja 7 : 2,66% (1 432 głosów)
    • GĄSIORKIEWICZ Artur: pozycja 8 : 2,66% (1 432 głosów)

Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Żoliborz - okręg numer 4

Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • HLEBOWICZ Grzegorz: pozycja 1 : 3,51% (1 438 głosów)
    • SELWANT Janina Maria: pozycja 2 : 3,51% (1 438 głosów)
    • STARZYŃSKA Ewa Monika: pozycja 3 : 3,51% (1 438 głosów)
    • SIKORSKI Grzegorz: pozycja 4 : 3,51% (1 438 głosów)
    • WYSOCKA Maria Barbara: pozycja 5 : 3,51% (1 438 głosów)
    • KOSTRO Tadeusz Józef: pozycja 6 : 3,51% (1 438 głosów)
    • ZAREMBA Izabella Anna: pozycja 7 : 3,51% (1 438 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:

    • JĘDRZEJCZYK Barbara: pozycja 1 : 2,17% (888 głosów)
    • LITTMANN Jakob Søren: pozycja 2 : 2,17% (888 głosów)
    • MIKUCZYŃSKI Mateusz Mikołaj: pozycja 3 : 2,17% (888 głosów)
    • PAWLAK Maria Aleksandra: pozycja 4 : 2,17% (888 głosów)
    • WOWKONOWICZ Paweł Adam: pozycja 5 : 2,17% (888 głosów)
    • MATUSEWICZ Maciej Jacek: pozycja 6 : 2,17% (888 głosów)
    • GODLEWSKA Joanna Maria: pozycja 7 : 2,17% (888 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • ZIEMIAŃSKA Klaudia Maria: pozycja 1 : 5,52% (2 261 głosów)
    • RUDNICKI Marcin Mikołaj: pozycja 2 : 5,52% (2 261 głosów)
    • TARASZKIEWICZ Tomasz Maciej: pozycja 3 : 5,52% (2 261 głosów)
    • SŁOWIKOWSKA-HAJDAS Ewa Anna: pozycja 4 : 5,52% (2 261 głosów)
    • PIOTROWSKA Magdalena Dorota: pozycja 5 : 5,52% (2 261 głosów)
    • SZYMAŃSKI Aleksander Lech: pozycja 6 : 5,52% (2 261 głosów)
    • PIEŃKOWSKA Sławomira: pozycja 7 : 5,52% (2 261 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŻOLIBORZ MA GŁOS:

    • ZJAWIŃSKA Jolanta Maria: pozycja 1 : 3,09% (1 264 głosów)
    • HOMAN Katarzyna Aniela: pozycja 2 : 3,09% (1 264 głosów)
    • CAPAŁA Krzysztof Paweł: pozycja 3 : 3,09% (1 264 głosów)
    • KUŁAKOWSKI Maksymilian: pozycja 4 : 3,09% (1 264 głosów)
    • BARANOWSKA-JANUSZ Malina Halina: pozycja 5 : 3,09% (1 264 głosów)
    • TOMASZEWSKA Małgorzata Maria: pozycja 6 : 3,09% (1 264 głosów)
    • GRABEK Sebastian Paweł: pozycja 7 : 3,09% (1 264 głosów)

Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.

Może Cię zainteresować

Jakie zadania ma rada powiatu?

Rada powiatu jest organem stanowiącym i kontrolnym samorządu terytorialnego. Radni są wybierani w wyborach samorządowych. Organem nadzorującym jest wojewoda. Rozpatruje on skargi na działania i kontroluje działalność rady powiatu.
Rada powiatu posiada swoje określone zadania. Są to m.in:

  • uchwalanie budżetu powiatu,
  • stanowienie aktów prawa miejscowego,
  • wybór i odwołanie zarządu powiatu,
  • ustalenie wynagrodzenia przewodniczącego zarządu powiatu,
  • ustalanie kierunków działania zarządu powiatu,
  • rozpatrywanie sprawozdań z działalności zarządu,
  • rozpatrywanie raportu o stanie powiatu.

Może Cię zainteresować

od 12 lat
Wideo

Nowy pistolet MPS z Fabryki Broni "Łucznik"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na warszawa.naszemiasto.pl Nasze Miasto