Wyniki na żywo 11. kolejki III ligi [8/9 października]

Wyniki na żywo meczów 11. kolejki III ligi rozgrywanych 8 i 9 października.

UWAGA! STRONA NIE ODŚWIEŻA SIĘ AUTOMATYCZNIE, UŻYWAJ KLAWISZA F5Masz uwagi, pytania, widzisz błędy, znasz wynik, którego nie mamy, chcesz przekazywać relacje z meczów. PiszGG - 2430115, e-mail: [email protected] lub SMS 519-503-679.Dla poprawnego oglądania strony najlepiej być zalogowanym
III liga Kujawsko-Pomorsko-Wielkopolska - 11. kolejka Sobota, 8 października 2011 r. Chemik Bydgoszcz - Unia Swarzędz 1:4 (1:0) koniec meczuCHEMIK: Dominik Ostrowski - Tomasz Sarnowski, Bartłomiej Wojda, Bartosz Rudziński, Jarosław Konecki, Mateusz Perliński, Kacper Tuszyński, Adam Kardasz, Grzegorz Kanecki, Tomasz Prejs, Jędrzej Florek.90 min. - koniec meczuGOL. 85 min. - Molewski na 4:1GOL. 64 min. - Gołembowski na 3:1GOL. 60 min. - Marek Gołembowski na 2:1 dla UniiGOL. 55 min. - Maćkowiak na 1:145 min. przerwa, niespodzianka w Bydgoszczy30 min. 1:0GOL. 12 min. - Adam Kardasz na 1:0GOL. dla Chemika, jednak gol dla bydgoszczan, przepraszamy za pomyłkęGodz. 12.20 - początek meczuGodz 12. Goście są już w Bydgoszczy, rozpoczęli rozgrzewkęMecz rozpocznie się z opóźnieniem. Goście mieli awarię autobusu. Został podstawiony nowy pojazd. Spotkanie rozpocznie się około godz. 12.15-12.30sędziuje: Bartłomiej Wiśniewski (Włocławek)Trwa już mecz 4 ligi we Włocławku. RELACJA NA ŻYWO TUTAJ
Unia Janikowo - Notecianka Pakość 2:1 (1:0) koniec meczu90+5 min. koniec meczuGOL. 85 min. Delekta głową strzela kontaktową bramkę.GOL. 49 min. - Szot po rzucie rożnym strzela samobójczą bramkę45 min. - przerwa, 1:0GOL. 16 min. z rzutu karnego Chmielecki i  1:0 dla Unii. Faulowany w polu karnym był Kot(14.00) sędziuje: Rafał Liana (Żnin)Mamy kłopoty techniczne, przepraszamy za opóźnienia w relacji z meczu w Janikowie.UwagaPo meczu trener Nadolski skorygował strzelca gola samobójczego. Autorem jest Michał Szot, a nie jak podał spiker meczu Karol Schumacher.
Victoria Koronowo - Polonia Leszno 1:2 (0:1) koniec meczu90 min. koniecGOL. 84 min. - 1:2, trzy punkty gościom zapewnia Bartosz ŚwiętekGOL. 67 min. Lewandowski na 1:145 min. - 0:140 min. 0:130 min. 0:120 min. 0:1GOL. 4 min. goście obejmują gości, strzelcem Krzysztof Urbaniak(14.00) sędziuje: Adam Pęcherz (Nowe Skalmierzyce)
Lubuszanin Trzcianka - Lech Rypin 1:2 (1:1) koniec meczuLUBUSZANIN: Szymański - Bączyk, Królak, Wącisz, Januzik, Kottas, Szyszka, Feciuch, Simson, Nawrocki, Wawszczak,LECH: Rumiancew - Baranowski, Ragaman, Buchalski, Grube, Lewandowski, Moszczyński, Skrzynecki, Fredyk, Piceluk, Bojas.Relacjonuje Robert Pawlikowski.90 min. koniec, kolejna 8 z rzędu wygrana rypinian!84 minuta zmiana w zespole gości za Pawła Piceluka Michał Żurowski83 minuta zmiana w Lubuszaninie na boisku Wiesław Natkaniec za Mariusza Szyszkę80 minuta Lubuszanin - Lech Rypin 1:277 minuta zmiana za Dawida Skrzyneckiego Jacek Wojciechowski75 minuta zółta kartka za faul dla kapitana Lubuszanina Jarosława Feciucha73 minuta za Radosława Simsona Dariusz Juracki70 minuta podwójna zmiana w Lubuszaninie za Pawła Nawrockiego Paweł Wicher za Filipa Kottasa Wojciech OczkowskiGOL. 69 minuta prowadzenie dla lidera po składnej akcji gol Mateusza Fredyka64 minuta tuż obok słupka Mariusz Szyszka63 minuta żółta kartka dla Marcina Baranowskiego za faul na Jarosławie Feciuchu57 minuta Łukasz Grube i w 58 minucie Dawid Skrzynecki ale czujny w bramce Karol SzymańskiCztery dogodne sytuacje Lecha56 minuta Paweł Piceluk tuż obok słupka55 minuta trzecia okazja przyjezdych Grube kapitalnie broni Szymański50 minuta Łukasz Grube broni znowu Szymański47 minuta strzela na bramkę Mateusz Fredyk broni Karol Szymański45 min. - przerwa44 minuta żółta kartka za faul dla Mariusza Szyszki43 minuta grożny strzał tuż obok słupka Mateusza Fredyka40 minuta zółta kartka za faul dla Pawła Lewandowskiego30 minuta dośrodkowanie Mariusza Szyszki główka Michała Wawszczaka pewnie łapie Rumiancev25 minuta 1:119 minuta ponownie sam na sam Michał Wawszczak i ponownie instynktownie broni Igor Rumiancev15 min. Szybki, ciekawy mecz14 minuta sam na sam Filip Kottas broni Rumiance12 minuta tuż obok słupka Mateusz Fredyk10 min. 1:16 minuta - strzela na bramkę Paweł Piceluk udana interwencja Karola Szymańskiego GOL. 4 min. - wyrównanie już w 4 minucie, Rzut rożny zamieszanie w polu karnym instynktem strzelca popisał się obrońca Mariusz RagamanGOL. 2 min. 1:0 dla gospodzarzy, Paweł Nawrocki dokładnie podał na wolną pozycję do wychodzącego Michała Wawszczaka, który pokonuje Igora Rumianceva(15.00) sędziuje: Jacek Jędrzejczak (Rzepowo)
GKS Dopiewo - Polonia Środa Wielkopolska 0:1 (0:1) koniec meczuGKS: Korbik - Wysocki, Ratajski, Szczudeł, Ozimek, Brauza, Bordych, Solarek, Lasek, Jarentowski, Rewers.POLONIA: Janicki, Siwek, Lisek, Gendek, P. Przybyłek, Bekas, Loba, Ł. Przybyłek, Duchała, Błędkowski, Stańczyk.90 min. koniec57 min. - poprzeczka ratuje Polonię przed utratą gola45+1 min. - przerwa45 min. rzut karny broni Korbik! Łukasz Przybyłek marnuje znakomitą sytuacjęGOL. 38 min. - w  zamieszaniu podbramkowym Krzysztof Błędkowski zdobywa pierwszą bramkę dla gościSZCZEGÓŁOWA RELACJA TUTAJ(15.00) sędziuje: Arkadiusz Koronka (Gniezno)
Cuiavia Inowrocław - Piast Kobylin 1:1 (0:1) koniec meczuPIAST: Sadowski - Czwojdark, A. Kurzawa, Biernat, Pospiech, Matuszak, Kendzia, Norkiewicz, Kaczmarek, Borowczyk, Wosiek.90 min. koniec GOL. 71 min. Adrian Raszka głową wyrównuje po rzucie rożnym w zamieszaniu65 min. - 0:145 min. - przerwa 0:140 min. 0:1GOL. 15  min. bramkę dla gości zdobywa po zagraniu Borowczyka z metra głową Szymon Wosiek(15.00) sędziuje: Maciej Pelka (Trzcianka)
Górnik Avans Konin - Sokół Kleczew 3:1 (0:1) koniec meczuAvans Górnik: Smug - Kosmala, Augustyniak, M. Majewski, A. Majewski - Raczkowski, Sobieraj, Modelski, Bajerski, Adamczewski - Błaszczak.RELACJONUJE MAREK TAMULSKI którego słuchaj w (radiu Planeta FM)GOL. 90+1 min. Artur Kraszkowski z wolnego w okienko bramki Sokoła. - gol stadiony świata - mówi Marek Tamulski88 min. 2:172 min. - Grzelak za dwie żółte i w konsekwencji czerwoną kartkę opuścił boisko, Sokół w osłabieniuGOL. 63 min. 2:1, Paweł Błaszczak, ale dwie minuty Górnika!!!GOL. 62 min. - Paweł Błaszczak na 1:145 min. 0:1GOL. 34 min. bramka dla gości - Robert Jędras30 min. 0:020 min. 0:0(15.00) sędziuje: Wojciech Jasiak (Krotoszyn)
Wda Świecie - Sparta Brodnica 2:1 (1:0) koniec meczuWDA: Goszka - Wróblewski, Żurek, Szczukowski, Kiełpiński - Wenerski, Urbański (69. Talaśka), Grzywaczewski (65. Wanat) - Olszewski (89. Dziuba), Mik (73. Piskorski), Czerwiński.SPARTA: Bihun - Sosnowski (72. Wiśniewski), Jasiński, Lamka, Czajkowski - Kamiński, Magalski, Rupiński, Ciechowski - Zagdański, Szpręglewski.GOL. 90+1 min. Łukasz Zagdański na 2:1GOL. 82  min. Adrian Talaśka na 2:075 min. - nadal 1:060 min. - Mik ponownie w słupek45 min. - przerwaGOL. 31 min. - Radosław Mik po rzucie rożnym na 1:0 z bliska po zgraniu Żurka23 min.  - strzał Czerwińskiego sparował na rzutu rożny bramkarz Sparty20 min.  - Mik w słupek14 min. 0:011 min. - Grzywaczewski z 17 metrów, ale broni BihunRelacjonuje Sławomir Wojciechowski (Gazeta Pomorska)(15.00) sędziuje: Grzegorz Gołdyn (Lachmirowice)