Wyniki na żywo - 26. kolejka III ligi [12/13 maja]

Radość piłkarzy Lecha Rypin Alicja Kaliszewska
W sobotę w niedzielę rozegrane zostaną spotkania 25. kolejki 3 ligi kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej. Przeprowadzimy z nich relacja na żywo.

UWAGA! STRONA NIE ODŚWIEŻA SIĘ AUTOMATYCZNIE, UŻYWAJ KLAWISZA F5Masz
uwagi, pytania, widzisz błędy, znasz wynik, którego nie mamy, chcesz
przekazywać relacje z meczów. Pisz GG - 2430115, e-mail: [email protected].: 519-503-679 (orange) lub 604-375-227 (t-mobile)Dla poprawnego oglądania strony najlepiej być zalogowanym Mecz awansem z 30. kolejki III ligi - 16 majaLubuszanin Trzcianka - Górnik Konin 0:0 koniec meczugodz. 17, sędziuje Mikołaj Kłodziński (Poznań) Lubuszanin : Szymański - Wicberger, Bączyk, Feciuch, Juracki, Kaczanowicz, Kottas, Szafran, Lebiotkowski, Wawszczak, Nowak.Górnik Konin: Kmieczyński - Majewski, Kosmala, Augustyniak, Markiewicz, Modelski, Bajerski, Majewski, Misztela, Sobieraj, Zborowski.Relacjonuje Robert Pawlikowski.90+3 min. Mecz w Trzciance, derby Wielkopolski pomiędzy Lubuszaninem Trzcianka a Górnikiem Konin ostatecznie zakończony bezbramkowym remisem90 minuta doliczone trzy minuty przez sędziego Mikołaja Kłodzińskiego z Poznania 88 minuta zmiana w Lubuszaninie za Łukasza Szafrana, Marcin Urbański 85 minuta Krystian Sobieraj (Górnik) ładny plasowany strzał broni Karol Szymańsk 80 minuta zmiana w Lubuszaninie za Adriana Kaczanowicza Krystian Januzik80 minuta cały czas w derbach Wielkopolski bez goli w Trzciance 75 minuta Wiesław Natkaniec (Lubuszanin) strzał niecelny strzał 74 minuta Eliasz Misztela (Górnik Konin) obok bramki 71 minuta najlepsza sytuacja w meczu Michała Wawszczaka - lidera klasyfikacji strzelców jednak w dogodnej sytuacji w polu karnym Michał Wawszczak wysoko nad bramką62 minuta strzał obok bramki Dariusza Jurackiego 60 minuta podwójna zmiana w Lubuszaninie zeszli Paweł Nowak i Adam Lebiotkowski. W ich miejsce Jules Sambou i Wiesław Natkaniec58 minuta z rzutu wolnego uderzenie Damiana Markiewicza ładnie broni Karol Szymański 50 minuta bez groźnej sytuacji pod bramką obydwu drużyn 45 min. - do przerwy Lubuszanin Trzcianka bezbramkowo remisuje z Górnikiem Konin. 39 minuta zagranie Adama Lebiotkowskiego do Michała Wawszczaka w polu karnym piłkę wybija obrońca Górnika Mateusz Majewski 35 minuta dośrodkowanie Łukasza Szafrana do Filipa Kottasa. Strzał głową Filipa Kottasa instynktownie broni Arkadiusz Kmieczyński 30 minuta Łukasz Szafran (Lubuszanin) daleko od bramki 20 minuta wysoko nad bramką uderzenie Mateusza Augustyniaka 17 minuta groźny strzał Łukasza Szafrana pewnie łapie Arkadiusz Kmieczyński 7 minuta pozostawiony bez opieki w polu karnym do pustej bramki z 7 metrów nie trafił Paweł Nowak 5 minuta pierwsze uderzenie w spotkanu Filipa Zborowskiego broni Karol Szymański Lubuszanin bez Pawła Nawrocki (kartki), Przemysława Królaka i Radosława Wącisza (kontuzje). Górnik: Maciej Adamczewski, Paweł Błaszczak,Krystian Nowak (kontuzje) III liga Kujawsko-Pomorsko-Wielkopolska - 26. kolejkaSobota, 12 maja 2012 r,WYNIKILech Rypin - Lubuszanin Trzcianka 1:0 (0:0), Łukasz Grube (78);Notecianka Pakość - Unia Janikowo 0:2 (0:0), Mateusz Biłoszewski (49, 75);Sokół Kleczew - Górnik Avans Konin 0:1 (0:0), Arkadiusz Bajerski (73);Sparta Brodnica - Wda Świecie 1:0 (0:0), Łukasz Ciechowski (76);Polonia Leszno - Victoria Koronowo 4:1 (2:1), Artur Krawczyk (21), Łukasz Glapiak (40), Maciej Tomkowiak (80, 88, karny) - Krzysztof Wasiak (22);Polonia Środa Wielkopolska - GKS Dopiewo 0:1 (0:1), Jakub Solarek (36)Piast Kobylin - Cuiavia Inowrocław 1:5 (1:2), Klaudiusz Kaźmierczak (18) - Adrian Raszka (12), Michał Skonieczny (37, 62, 72), Borys Modracki (90+1);Unia Swarzędz - Chemik Bydgoszcz 3:0 walkowerTabela1.
12
16-82Następna kolejka, sobota: Polonia L. - Lech (12), , GKS - Lubuszanin (14), Victoria - Notecianka (16), Unia J. - Sparta (17), Wda - Sokół (17), Górnik - Unia S. (17), Cuiavia - Polonia (17).Zapis relacji na żywoNiedziela, 13 maja 2012 r.Polonia Środa Wielkopolska - GKS Dopiewo 0:1 (0:1) koniec meczu(15.00); w rundzie jesiennej: 1:0, sędziuje: Dawid Matyniak (Zakrzew)POLONIA: Damian Matela, Marcin Siwek, Maciej Gendek, Dawid Lisek, Paweł Przybyłek, Piotr Loba, Tomasz Bekas, Krzysztof Błędkowski, Marcin Duchała, Maciej Kononowicz, Krystian PawlakGKS: Paweł Linka, Sebastian Polody, Maciej Ratajski, Adrian Laskowski, Mikołaj Lasek, Michał Chmielecki, Patryk Bordych, Jakub Budzyń, Jakub Solarek, Piotr Kurminowski, Mateusz Klichowicz. RELACJA SZCZEGÓŁOWA TUTAJ1 min. rozpoczęli goście30 min. 0:0GOL. 36 min. 1:0 dla gości. Szybka akcja z własne połowy dośrodkowanie i głową Solarek pokonuje Matelę. 45 min. przerwa86 min. czerwona kartka dla Dawida Liska. Gospodarze w osłabieniu90 koniec meczuPiast Kobylin - Cuiavia Inowrocław 1:5 (1:2) koniec meczu(16.00); w rundzie jesiennej: 1:1, sędziuje: Mirosław Gołębiowski (Siniarzewo)*PIAST: Sadowski - Biernat, Pośpiech, Kendzia, Rusek, Borowczyk, Czwojdrak, Sobczak, Kaczmarek, Kaźmierczak, M. KurzawaCUIAVIA: Kowalski - Kucharski, Raszka, Kmieć, Timm, Zawada, Mazurowski, Mądrzejewski, Gralewski, Abbott, SkoniecznyGOL. 12 min. Adrian Raszka ładny strzał 0:1 GOL. 18 min. rajd Kaźmierczaka, strzał i 1:1GOL. 37 min. po rogu, Sadowski "wypluł" piłkę, a  Michał Skonieczny ładnym strzałem z 20 metrów na 2:1 dla Cuiavii,45 min. 1:2GOL. 62 min. Skonieczny przewrotką w polu karnym na 3:1 dla CuaiviiGOL. 72 min. Skonieczny zalicza hat-tricka88 min. 1:4GOL. 90+1 min. - 1:5, koniec meczu wynik ustala Borys ModrackiSobotaLech Rypin - Lubuszanin Trzcianka 1:0 (0:0) koniec meczu(16.00); w rundzie jesiennej: 2:1, sędziuje: Tomasz Zieliński (Konin)LECH: Winiecki - Bojaruniec, Ragaman, Buchalski, Baranowski, Żurowski, Grube, Lewandowski, Paczkowski, Ślifirczyk, Tabaczyński.LUBUSZANIN: Szymański - Wicberger, Bączyk, Wącisz, Juracki, Kaczanowicz, Feciuch, Samboa, Kottas, Wawszczak, Nawrocki.Relacjonuje Krzysztof Kalinowski.1. min. - rozpoczęli gospodarze, którzy jeżeli wygrają zapewnią sobie już awans do 2 ligi11 min. - faul na Grube (Samboa żk), poszkodowany strzela z wolnego z 35 metrów obok14 min. - Paczkowski do Tabaczyński nie trafiał głową w piłkę16 min. - Grube z rogu do Ślifirczyka który strzela obok słupka18 min. - przewaga Lecha23 min. - po rajdzie Nawrocki do Wawszczaka, któremu w ostatniej chwili piłkę wybili obrońcy26 min. - Ślifirczyk żk za faul27 min. żk - Nawrocki za symulowanie35 min. żk - Tabaczyński za faul37 min. z rożnego Paczkowski Grube głową z 8 metrów obok42 min. - z 25 metrów uderzył Nawrocki broni Winiecki44 min. - po rożnym głową Wawszczak nad poprzeczką45:2 min. - też po rogu Kottas głową obok45+2 min. przerwa57 min. za Ślifirczyka Bojas, za Tabaczyńskiego Tarnowski60 min. - z 30 metrów z wolnego Sambo tuż nad bramką70 min. dwójkowe akcje Bojasa i Grube71 min. za Paczkowskiego Fredyk75 min. za Kaczanowicza LebiotkowskiGOL. 78 min. Lewandowski do Bojarunca a ten do Grube który z woleja i 1:0.90 min trwa doliczony czas gry (4 min)90+4 min. koniec! Lech w 2. drugiej lidze! Szampany leją się w Rypinie!!! Gratulujemy. Piękny sukces na 90-lecie klubu. 7 lipca zaplanowano jubileuszowe obchody. W ramach 90-lecia odbędzie się w Rypinie mecz Lech kontra Legia Warszawa - mistrzowie Młodej Ekstraklasy! Notecianka Pakość - Unia Janikowo 0:2 (0:0) koniec meczu(17.00); w rundzie jesiennej: 1:2, sędziuje: Wojciech Jasiak (Krotoszyn)Notecianka: Ciesielski, Lisiecki, Delekta, Jastrzembski, Sirko, Chachuła, Bednarek, Nadolski, Kala, Tofil, NowickiUNIA: Tomaszewski, Wawrzyniak, Dreszler, Mokrzycki Łukasz, Kędziora, Dereżyński, Hadaś, Łożyński, Biłoszewski, Kot, MichałowskiRelacjonuje Marek Kaśków (Gazeta Pomorska).1 min rozpoczęła Unia 2 min - pierwszy rzut rożny dla gospodarzy3 min. - tym razem róg dla Unii 4 min pierwsza dogodna sytuacja dla Unii lecz Miłoszewski nie pokonał Ciesielskiego5 min w odpowiedzi Kala blisko słupka Tomaszewskiego 6 min. od samego początku meczu trwa głośny doping kibiców obu drużyn, w sektorze kibiców gości blisko osiemdziesięcioosobowa grupa wiernych kibiców Unii7 min żółta kartka dla Bednarka po faulu na Kocie10 min przewrotką próbował Nowicki lecz obok słupka12 min Miłoszewski tym razem wprost w ręce Ciesielskiego 15 min piękne dośrodkowanie Kali lecz Nowicki na spalonym 16 min żółta kartka dla Kędziory za zagranie piłki po gwizdku 20 min nadal 0:0, na trybunach gorąco, na boisku przeciętnie 22 min zza pola karnego lecz także obok słupka24 min dwukrotnie próbował Tofil lecz także bezskuteczni 25 min piłkarze Unii sygnalizowali zagranie ręką lecz sędzia nie przerwał gry26 min Kot z 10 m obok słupka po ładnej kontrze, na trybunach kibice obu drużyn nie oszczędzają się w epitetach 32 min Tofil bliski zdobycia bramki bezpośrednio z rzutu rożnego w ostatniej chwili uprzedzony przez Tomaszewskiego33 min tym razem żółta kartka dla Lisieckiego po faulu na Kocie 36 min strzał Nadolskiego z ok 30 m tuż nad poprzeczką 40 min brzydki faul w środku boiska Biłoszewskiego na Nadolskim41 min Delekta głową tuż nad bramką 45+1 min żółta kartka dla Tofila za krytykowanie decyzji sędziego, rzut wolny dla Unii a po nim sędzia odgwizdał koniec pierwszej części spotkania 46 min tym razem rozpoczyna Notecianka48 min Biłoszewski na spalonym róg dla UniiGOL. 49 min, Biłoszewski strzelcem bramki, zawodnik gości wykorzystał zamieszanie w polu karnym Notecianki zdjęcia i bramka wkrótce na mmwloclawek.pl pomorska.pl/wideo) 54 min dośrodkowanie Nowickiego i strzał Kali tuż obok słupka Tomaszewskiego 65 min za Kalę wchodzi Szot 66 min Bednarek głową tuż nad bramką Tomaszewskiego 67 min zamieszanie w polu karnym Unii 70 min grający trener Notecianki coraz częściej łapie się za prawą nogę możliwe że odnowiła mu się kontuzja GOL. 75 min Biłoszewski po rykoszecie podwyższa na 2:076 min po składnej kontrze Kot bliski podwyższenia, na trybunach kibice skandują : "Derby są nasze, derby do nas należą"78 min Biłoszewski bliski zaliczenia hat-tricka 80 min zmiana w drużynie Notecianki za Bednarka Łechtański81 min. żółtą kartką ukarany zawodnik Notecianki Wiśniewski za krytykowanie decyzji sędziowskichzmiana w Unii za Kędziorę Lewandowski 85 min. żółta kartka dla Ciesielskiego86 min. boisko opuścił Mateusz Biłoszewski a wchodzi Bartosz Wiieczorek 88 min trzecia zmiana w zespole Unii boisko opuszcza Maciej Kot a pojawia się Paweł Rybicki90 min sędzia dolicza 5 min spotkania 90+2 min Marcin Ciesielski ratuje Noteciankę przed utratą następnego gola 90+5 min koniec meczu, zasłużone zwycięstwo Unii Sokół Kleczew - Górnik Avans Konin 0:1 (0:0) koniec meczu(17.00); w rundzie jesiennej: 1:3, sędziuje: Rafał Liana (Żnin) r. 45 min. 0:065 min 0:070 min. 0:0GOL. 73 min. - Arkadiusz Bajerski 1:0 dla gości90 min. koniecSparta Brodnica - Wda Świecie 1:0 (0:0) koniec meczuSPARTA: Goszka - Magalski, Velani, Rogalski, Holić, Naumcevski, Wiśniewski, Bruno, Syska, Vukicedić, Ł. Ciechowski.WDA: Zapała - Ettinger, Żurek, Sulowski, Kanik, Olszewski, Brzeziński, Subkowski, Wenerski, Mik, Talaśka. (16.00); w rundzie jesiennej: 1:2, sędziuje: Adam Pęcherz (Nowe Skalmierzyce).15 min. Ł. Ciechowski 23 min. 0:0, silny wiatr przeszkadza w rozgrywaniu piłki, na razie bez klarownych sytuacji z obu stron - mówi Wojciech Kupczyk dziennikarz Czasu Brodnicy.40 min. 0:0, gra w środku pola45 min. 0:0, przerwa52 min. Syska strzela nad spojeniem słupka i poprzeczką63 min. - 0:0 GOL. 76 min. Vukicević z rożnego, Naumcevski uderzył z dystansu odbiła się od Łukasza Ciechowskiego i zaskoczyła Zapałę. Bramkarz Wdy pokonany po 449 minutach.78 min Zakrzewsk żk80 min. za Ciechowskiego Prylewski90 min. za Vukicevica Wiśniewski90+4 min. 1:0, ważne trzy punkty Sparty, pierwsza wygrana brodniczan w 2012 roku przed własną publicznościąPolonia Leszno - Victoria Koronowo 4:1 (2:1) koniec meczu(12.00); w rundzie jesiennej: 2:1, sędziuje: Michał Sobczak (Ciechocinek)Mecz zaczął się z 15 minutowym opóźnieniem.5 min. 0:0GOL 21 min. Krawczyk 1:0GOL. 22 min. - szybkie wyrównanie gości - Krzysztof WasiakGOL. 40  min. Glapiak 2:145 min 2:155 min. 2:170 min. 2:1GOL. 80 min. Tomkowiak na 3:1GOL. 88 min. Maciej Tomkowiak z karnego ustala wynik meczu90  min. koniecPauzuje: Unia Swarzędz.1.