Wyniki na żywo 27. kolejki V ligi

Wyniki na żywo 27 kolejki V ligi (grupa 2) roygrzwanej 1 czerwca

UWAGA! STRONA NIE ODŚWIEŻA SIĘ AUTOMATYCZNIE, UŻYWAJ KLAWISZA F5Masz uwagi, pytania, widzisz błędy, znasz wynik, którego nie mamy, chcesz przekazywać relacje. Pisz - GG 2430115. Dla poprawnego oglądania strony najlepiej być zalogowanym.
Kujawianka I. - Lider 2:1 (2:1) koniec meczuKUJAWIANKA: Szylbert - Iżmanowski, Klos, Kaczorowski - Kuropatwiński, Mularski, Baranowski, T. Wawrzyniak, B. Mielczarek - Manelski, Zentkiewicz.LIDER: Kaźmierczak - G. Skowroński, Hadaś, Matusiak, L. Lewandowski - Rybicki, Różycki, Mrozik, Gościniak - Ł. Pałczyński, Ndao.GOL. 10 sekunda!!! Kujawianka rozpoczęła od środka, błąd obrońcy Lidera wykorzystał Kamil Kuropatwiński i w sytuacji sam na sam otworzył wynik meczuGOL. 17 min. - Łukasz Pałczyński po składnej akcji wyrównuje33 min. - nadal 1:1, Dwie zmiany w 33 min. Jędrzejewski za Kuropatwińskiego, Galanciak za Baranowskiego.GOL. 43 min. Tomasz Wawrzyniak na 2:1 po podaniu Galanciaka45 min. - przerwa66 min. - mecz przerwany ze względu na burzęMecz się trwa - jeszcze 20 minut.  87 min. nadal 2:190 min. koniec meczu 2:1
Szubinianka - Kujawiak Lumac 5:1 (2:1) koniec meczuKUJAWIAK LUMAC: Kunicki - Gracyk, D. Kowalski, Markowski, Mikołaj Jakubowski - J. Rudziński, T. Bartczak, Dziedzic-Kamiński, M. Malinowski - Ł. Kmieć, Wrześniak.6 min. - żółtą kartką upomiany Wiśniewski16 min. - przewaga miejscowych, Dawid Janicki strzelił obok bramkiGOL. 28 min. - bramka dla gospodarzy, strzelcem Marcin WiśniewskiGOL 33 min. - ponownie Wiśniewski i mamy 2:0GOL. 40 min.Piotr Markowski z rzutu karnego na 2:145 min. 2:1GOL. 56 min. Dawid Janicki na 3:1GOL 58 min. Radosław Bojas na 4:1GOL 86 min. - Wiśniewski na 5:190 min. - koniec
BrzyskoRol - Pogranicze Tarant 4:0 (1:0) koniec meczuBramka: Łukasz Siatka (35, głową), Jarosław Milejczak (51. karny), Tomasz Witkowski (61), Marcin Grochowski (64)
Kujawianka S. - Pałuczanka 2:1 (2:0) koniec meczuBramki: Krzysztof Ostojski (15), Tomasz Warzecha (25) - Marcin Ciuper (90+1)O godzinie 18 zapadnie decyzja czy mecz zostanie rozegranyMecz rozpoczął się z godzinnym opóźnieniem ze względu na burze.
Kujawy - Mień 1:0 (0:0) koniec meczuMIEŃ: Ziemiańczyk - Serafin, Mielczarek, Szarpatowski, Kiełbasa - Jańczak, Mańka, Zaborowski, Cichowicz - Trejda, Kępiński.45 min. -0:0GOL 72 min. marcin Marcin Grabarek na 1:0 dla gospodarzyKoniec meczu - sensacja w Markowicach!!!
Sparta - Sadownik 4:1 (2:0) koniec meczuBramki: Przemysław Rożnowski (30, karny, 33, wolny),  Łukasz Strzyżyński (71), Arkadiusz Cichy (90+3) - Krzysztof Dróbkowski (65)SADOWNIK: Wiśniewski - Szymański, Komorowski, W. Winnicki, J. Winnicki - Npwak, J. Smykowski, K. Junatowski, L. Żywica - Dróbkowski
MGKS - Czarni 2:2 (1:2) koniec meczu Bramki: Marcin Bet (6), Mariusz Podczraski (67) - Kamil Fajkowski (12), Patryk Borowiak (24)
Gopło -  Ziemowit 3:0 walkower