Wyniki na żywo 30. kolejki 3. ligi

Wojciech Alabrudziński

Więcej zdjęć z meczu Włocłavii i wideo konferencja oraz bramkaSobota 11 czerwca Włocłavia – Unia Swarzędz 1:0 (0:0) koniec meczuWŁOCŁAVIA: Tandjigora. - Szczęsny - ż (72. Ziółkowski - ż), Suchomski, Serocki (80. Gralak), Piotrowski, Budnicki, Lamparski, Dębicki, Haberski (62. Tłuchowski - ż), Śmigiel (90. Rogalski), Rosiak.UNIA S.: Sowiczak - Dohnal, Bączyk, Adamczak (ż), Klepacz  (żk, czk - 65), Maćkowiak (64. Matouszek), Strużyński (62. Wawrzyniak), Chmielecki, Rampold, Hercog (9. Bigosiński), GołembowskiSędziował: Adam Pęcherz (Kalisz).7 min. - Hercog ładnie strzela, ale broni bramkarz Włocłavii9 min. zmiana wśród gości, za Hercoga (uraz) Bigosiński15 min. - strzał Lamparskiego obok34 min. 0:038 min. - z 2 metrów Gołembowski nad bramkę45 min. w poprzeczkę Adamczyk, do przerwy 0:046 min. bez zmian w przerwie49 min. - Dębicki po indywidualnej akcji tuż przy słupku60 min. żk Klepacz62 min. za Haberskiego Tłuchowski, za Strużyńskiego Wawrzyniak64 min. za Maćkowiaka Matouszek65 min. Klepacz druga żółta kartka dla zawodnika Unii, goście w osłabieniuGOL 69 min. po dośrodkowaniu Lamparskiego głową Tłuchowski70 min. Dębicki nad bramką72 min. za Szczęsnego Ziółkowski, zmiana we Włocłavii75 min. żk - Tłuchowski80 min. żk Ziółkowski, za Serockiego Gralak90 min. - Rogalski za Śmigla, jeszcze 3 minutykoniec wygrana na zakończenie przygody z 3 ligą Włocłavii!!
Wda Świecie – Polonia Leszno 1:2 (0:2) koniec meczuWDA:Paczkowski - Malczuk, Urbański, D. Raszka, Kiełpiński,Żurowski, Czerwiński, Wenerski, Grzywaczewski, Talaśka, Dziuba,POLONIA: Strakulski - Gendek, Bujak, Przemysław Kowalski, Piech, Para, Świętek, Olszak, Pereszewski, Wiśniewski, Patryk KowalskiRelacjonuje Sławomir Wojciechowski.4 min. - uderzenie Czerwińskiego broni bramkarz gości6 min. strzał Wiśniewski Paczkowski23 min. 0:0GOL 21 min. Marcin Piech na 1:0 dla gościGOL 38 min. Patryk Kowalski  na 2:045 min. - sensacja w Świeciu, ale zasłużone prowadzenie gości58 min. - nadal 0:263 min. 0:275 min. - 0:2GOL 86 min. Grzywaczewski na 2:190 min. 2 minuty doliczoneKoniec 1:2. - Polonia czwarta od końca w tabeli i chyba (zależy czy Odra otrzyma licencje, więcej na ten temat wkrótce) utrzyma się w 3. lidze. Z 1. ligi spadły bowiem Odra i MKS Kluczbork, a z 2. ligi Tur Turek
Chemik ProNatura Bydgoszcz – Victoria Koronowo 0:1 (0:0) koniec meczuCHEMIK: Michał Żurowski, Patryk Jurkiewicz, Jordan Bednarek, Dawid Paczkowski, Jarosław Konecki, Adam Kacprzak, Jakub Witucki, Jarosław Jaworski, Dawid Wrzos, Daniel Katerla, Rafał Biernacki.Relacjonuje Dominik MalickiVICTORIA: Filip Skory, Łukasz Walda, Andrzej Grugiel, Damian Szczukowski, Przemysław Janiszewski, Mateusz Andrzejewski, Jacek Góralski, Przemysław Talarek, Jakub Solecki, Adam Kardasz, Jakub Kujawka.39 min. - Biernacki - żk za zagranie ręką40 min. - mecz bez emocji, 0:045 min. 0:049 min. za Jurkiewicza Śmietankowski zmiana  w Chemiku55 min. M. Kacprzak za Biernackiego56 min. - grożny strzał Katerli57 min. sam na sam Kujawka podciął nad bramką58 min. za Talarka Piskorski60 min. za Śmietankowskiego Spychała70 min. za Wrzosa Szmańkowski 75 min. żk Kujawka za próbę wymuszenia rzutu karnego78 min. Andrzejewski sam na sam ale wybronił ŻurowskiGOL 83 min. Kujawka z 16 metrów i 1:0 dla gości90 min. koniec meczu
Unia SK - Mieszko 4:0 (1:0) koniec meczuUNIA: Skibiński - Kowalczyk, Frasz, Grzelak, Winiecki - Poczwardowski, Sanni, Raczyński, Szkaradek, Błaszczak, Lewandowski.MIESZKO: Szafran - Kriger, Hubner, Jackowiak, Sobczak, Zawadka, Nowak, Świdziński, Ciażyński, Kryszak, SzymańskiRelacjonuje Łukasz Czarczyński.GOL 21 min. gol Karol Lewandowski45 min. - przerwaGOL. 47 min. Sanni z karnego na 2:0GOL 61 min. Lewandowski po zagraniu Muracha na 3:0GOL 81 min. Grzelak na 4:0, po zagraniu Muracha90 min. 2 doliczone minutykoniec, Unia mimo wygranej, 3 od końca i spada do 4 ligi
Piast Kobylin – Notecianka Pakość 0:1 (0:0) koniec meczuPIAST: Sadowski - Kowalski, Biernat, Pospiech, Błaszczyk, Kendzia, Wosiek, Kubiak, Rejek, Szymanowski, A. Kurzawa.NOTECIANKA: Ciesielski - Gutowski, Delekta, Jastrzembski, Schumacher, Nadolski, Fortuna, Goczkowski, Kala, Woźniak, Niedźwiedź5 min. 3 rogi gości15 min. - Piast przejmuje inicjatywę45 min. 0:0 60 min. 0:0GOL 81 min. Mikołaj Goczkowski na 1:0 dla gości90 min. koniec meczu
Calisia – Unia Janikowo 1:4 (0:1) koniec meczuCALISIA: Frontczak - Wiącek, czech, Sowiński (30, Grabowski), Kupczyk, P. Lisiecki, Maksymiow, Ciesielski, Świergiel, DziubekUNIA J: Piesik - Jagielski, A. Lisiecki, Chmielecki, Mokrzycki, Sirko, Nowacki, Kanik, Klimek, Dworacki, Garbrych.Relacjonuje Michał Sobczak30 min. 0:0GOL 36 min. Dworacki po rogu na 1:0 dla gości45 min. - 0:1 przerwa46 min. - Wawrzyniak za NowackiegoGOL 50 min. Arkadiusz Mokrzycki na 2:0 z bliska53 min. - Janicki za KupczykaGOL 58 min. Mariusz Gabrych głową na 3:0GOL 75 min. Błażej Ciesielski na 3:1GOL 82 min. - Wawrzyniak na 4:1 dla gościKoniec, porażka mistrza 3 ligi!
Lubuszanin Trzcianka – Nordenia Dopiewo 1:2 (1:2) koniec meczuLUBUSZANIN: Morawski - Wicebewrg, Wącisz, Kiczyński, Januzik, Kottas, J. Feciuch, K. Feciuch, Natkaniec, Florek, Wawszczak.GKS: Korbik - Jarmuszkiewicz, Jujeczka, Ratajski, Wysocki, Bordych, Brauza, Rewers, Kurminowski, Florysiak, Jarentowski.GOL. 5 min.  Kurminowski na 1:0GOL 25 min. - 2:0 Maciej RatajskiGOL 35 min. Florek na 2:1 45 min. przerwa46 min. za Florysiaka Lasek, gospodarze próbują wyrównać, GKS gra z kontry.60 min. 1:261 min. Lasek na 5 metrze, al eywbił mu obrońvas63 min. dośrodkowanie Rewersa, bramkarz wybija na rzut rożny 66 min. dwie okazje Jarentowskiego70 min. - Korbik broni strzał z przewrotki Natkańca72 min. za Rewersa Budzyń80 min. za Bordycha Pawelec85 min. - rozbity łuk brwiowy Jujeczki za niego Smura na boisku90 min. - koniec, GKS na 3 miejscu w tabeli!
Górnik Konin – Lech DiM Rypin 1:2 (0:1) koniec meczuGÓRNIK Szczepankiewicz - Augustyniak, Adamczewski, M. Majewski, A. Majewski, Modelski, Bajerski, Bednarczyk, Sobieraj, Raczkowski, Błaszczak.LECH Rumniantsew - Bojaruniec, Buchalski, Simson, J. Feter, Dylewski, Goc, Moszczyński, Gajkowski, Sarbinowski, Kukowski5 min. - Sarbinowski obok10 min. - w boczną siatkę J. FeterGOL 20 min.- Przemysław Goc na 1:0 dla gości45 min. przerwa60 min. nieciekawe spotkanie w Koninie,GOL 62 min. - Sarbinowski do Kukowskiego i Lech prowadzi 2:0GOL 80 min. Mateusz Majewski strzela kontaktową bramkę90 min. koniec meczu
1. Calisia Kalisz 30 60 52-282. Lech DiM Rypin 30 58 61-323. GKS Dopiewo 30 53 42-244. Unia Swarzędz 30 52 45-255. Victoria Koronowo 30 48 33-316. Wda Świecie 30 47 48-377. Piast Kobylin 30 44 41-408. Górnik Avans Konin 30 41 32-389. Unia Janikowo 30 40 42-4210. Notecianka Pakość 30 39 37-4311. Lubuszanin Trzcianka 30 38 40-2912. Chemik ProNatura 30 36 35-4613. Polonia 1912 Leszno 30 35 34-4714. Unia Solec Kujawski 30 33 42-4315. Włocłavia Włocławek 30 25 32-6216. Mieszko Gniezno 30 16 17-66
Wyniki, strzelcyLubuszanin Trzcianka - GKS Dopiewo 1:2 (1:2)Bramki: Marcin Florek (35) - Piotr Kurminowski (5), Maciej Ratajski (25)
Włocłavia - Unia Swarzędz 1:0 (0:0)Bramka: Mateusz Tłuchowski (69, głową)
Piast Kobylin - Notecianka Pakość 0:1 (0:0)Bramka: Mikołaj Goczkowski (81)
Górnik Konin - Lech Rypin 1:2 (0:1)Bramki: Mateusz Majewski (82) - Przemysław Goc (20), Paweł Kukowski (62)
Wda Świecie - Polonia 1912 Leszno 1:2 (0:2)Bramki Daniel Grzywaczewski (86) - Marcin Piech (21), Patryk Kowalski (38)
Chemik Bydgoszcz - Victoria Koronowo 0:1 (0:0)Bramka: Jakub Kujawka (83)
Calisia Kalisz - Unia Janikowo 1:4 (0:1)Bramki: Błażej Ciesielski (75) - Marcin Dworacki (36), Arkadiusz Mokrzycki (50), Mariusz Gabrych (58), Tomasz Wawrzyniak (82)
Unia Solec Kujawski - Mieszko Gniezno 4:0 (1:0)Bramki: Karol Lewandowski (21, 61), Michael Sanni (47. karny), Marcin Grzelak (81).