Wyniki na żywo 5. kolejki III ligi [27/28 sierpnia]

Wyniki na żywo spotkań 5. kolejki III ligi rozgrywanych 27 i 28 sierpnia.

UWAGA! STRONA NIE ODŚWIEŻA SIĘ AUTOMATYCZNIE, UŻYWAJ KLAWISZA F5Masz
uwagi, pytania, widzisz błędy, znasz wynik, którego nie mamy, chcesz
przekazywać relacje z meczów. Pisz - GG 2430115. Dla poprawnego
oglądania strony najlepiej być zalogowanym.
Niedziela, 28 sierpnia 2011 r.Polonia Środa Wielkopolska - Sparta Brodnica 4:0 (1:0) koniec meczuPOLONIA ŚW: Janicki - Ratajczyk, Gendek, Lisek, P. Przybyłek, Bekas, Loba, Ł. Przybyłek Błędkowski, Stańczyk, Duchała.SPARTA: Łopatowicz - Magalski, Czajkowski, Lamka, Jasiński, Pawłowski, Kozłowski, Ratkowski, Ciechowski, Syska, Zagdański.90+3 min. - koniec, 4:0, Polonia mogła wygrać wyżej - 3 razy piłka trafiała w poprzeczkę, 2 w słupekGOL. 90+2 min. Krzysztof Błędkowski ustala wynik meczu.GOL. 90 min. - Kamil Krajewski po kontrze i strzale z 16 metrów na 3:073 min. - Kamil Krajewski w słupekGOL. 69 min. Łukasz Przybyłek na 2:055 min. - 1:045 min. - 1:0 do przerwy, w końcówce Sparta miała okazję do wyrównania, ale bramkarz i obrońcy Polonii zażegnali niebezpieczeństwo.35 min. - przewaga gospodarzy, którzy w tym sezonie nie stracili jeszcze punktu i bramki!GOL. 11 min. - Maciej Gendek strzela bramkę na 1:0 dla gospodarzyGodz. 15.20 - początek ostatniego meczu 5. kolejkiMecz rozpocznie się z opóźnieniem. Goście mieli awarię autobusu i niedawno dotarli na stadion. Obecnie przeprowadzają rozgrzewkę. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15.15 - 15.20.
Sobota, 27 sierpnia 2011 r.Unia Swarzędz - Lech Rypin 1:3 (0:1) koniec meczuUNIA S.: Dec - Zandrowicz, Klepacz, Adamczak, Stawiński, Maćkowiak, Matouszek, Płoska, Strużyński, Lebioda, Ludwiczak.LECH: Winiecki - Bojaruniec, Buchalski, Ragaman, Fredyk, Skrzynecki, Grube, Lewandowski, Moszczyński, Bojas, Piceluksędziuje: Dawid Matyniak (Kalisz)90 min. koniec pewne zwycięstwo LechaGOL. 84 min. - wprowadzony Jacek Wojciechowski ustala wynik meczuGOL. 79 min. - gospodarze strzelają kontaktową bramkę - Maciej Matouszek (79)GOL. 63 min. - Piceluk na 2:045 min. - przerwa40 min. - Ludwiczak sam na sam, ale nieskuteczny zawodnik Unii35 min. - Piceluk w sytuacji sam na sam, ale broni Dec32 min. - zmiana w Unii, za kontuzjowanego Lebiodę wszedł MolewskiGOL. 19 min. - po zagraniu z rzutu rożnego Łukasza Grube, Mariusz Ragaman głową zdobywa bramkę dla gości.
Lubuszanin Trzcianka - Notecianka Pakość 1:1 (0:0) koniec meczuLUBUSZANIN: Szymański - Wicberger, Bączyk, Królak, Januzik, Szyszka, Feciuch, Natkaniec, Simson, Wawszczak, Wicher.NOTECIANKA: Ciesielski - Bednarek, Delekta, Jastrzębski, Schumacher, Misiąg, Nadolski, Kala, Chachuła, Lisiecki, Tabaczyński.sędziuje: Mikołaj Kłodziński (Poznań)Relacjonuje Robert Pawlikowski.90 min. - koniec meczu, 1:185 min. Oczkowski faulowany  w polu karnym, ale sędzia nie wzruszony76 min. - strzał Oczkowskiego broni CiesielskiGOL. 66 min. - Nadolski uderzył, w zamieszaniu dobił Mateusz Chachuła (UWAGA: pierwotnie podawaliśmy, że gola zdobył Kamila Kala, ale grający trener Notecianki w niedzielę potwierdził, że do siatki piłkę skierował Chachuła55  min. - Nadolski z wolnego z 25 metrów tuż nad bramką!49 min. - składna akcja Lubuszanina, Wawszczak do Simsona, a ten w boczną siatkę40 min. - Delekta głową - broni bramkarz Lubuszanina36 min. - pierwszy strzał Karol Szymański, Jastrzębski30 min. za kontuzjowanego Wichra Oczkowski23 min. Wicberger strzela broni CiesielskiGOL. 20 min. kontra gospodarzy, Michał Wawszczak mija bramkarza i strzela na 1:013 min. pierwszy celny strzał Wawszczak
GKS Dopiewo - Polonia Leszno 2:2 (0:1) koniec meczuGKS: Korbik - Maciej Wojciechowski, Maciej Ratajski, Łukasz Jujeczka, Michał Wysocki, Maciej Brauza, Patryk Bordych, Jakub Solarek, Łukasz Rewers, Mikołaj Lasek, Łukasz Szczudeł.sędziuje: Maciej Ziółkowski (Konin).90+4 min. - Jarentowski obok słupka - koniec meczu, pierwszy punkt gości w tym sezonie90+1 min. Brauza nad bramkąGOL. 89 min. faulowany po indywidualnej akcji Jarentowski w obrębie "16". Sam poszkodowany z karnego na 2:286 min. Brauza na 5 metrze nie trafia w piłkęGOL. 83 min. - Patryk Kowalski na 2:1, niewykorzystane sytuację się mszczą!81 min. Brauza z 30 metrów obok79 min. karny dla GKS. Strzela etatowy wykonawca Łukasz Szczudeł , ale broni bramkarz Polonii!!!, Obrońca gości zagrywa ręką po akcji Rewersa - za to zagranie rzut karnyGOL. 73 min. Rewers po dośrodkowaniu głową w słupek, dobija Jarentowski i mamy remis. To pierwszy gol napastnika GKS zdobyty na stadionie w Dopiewie70 min. - Gałczyński - za Solarka, zmiana w GKS63 min. - Budzyń z 2 metrów nie trafił piłkę głową53 min. - strzał z 35 metrów broni Korbik49 min. - Jarentowski groźnie strzela ale bramkarz Polonii na posterunku46 min. - trzy zmiany w zespole gospodarzy Jarentowski za Wojciechowskiego, za Jujeczkę Budzyń, za Laska Kurminowski!45 min. - przerwa41 min. - Lasek obok słupkaGOL. 25 min. - bramka dla gości - Pavels Hohlovs20 min. - Brauza do Szczudła - ten głową strzela bramkę, ale sędzia nie uznał bramki - spalony15 min. - Brauza obok13 min. - Solarek za słabo lobował10 min.- ciekawy początek z obu stron
Górnik Konin - Wda Świecie 1:2 (1:1) koniec meczuAVANS GÓRNIK: Smug - Kosmala, Urbański, Adamczewski, Augustyniak - Modelski, Sobieraj, Paździerski, Bajerski - Kraszkowski, BłaszczakWDA: Goszka - Żurek, Jackiewicz, Wenerski, Plewa, Talaśka, Piskorski, Szczukowski, Wróblewski, Kiełpiński, Czerwińskisędziuje: Michał Sobczak (Ciechocinek)Relacjonuje Marek Tamulski - radio Planeta FM. - relacja także TUTAJ90+3 min. - koniec meczu90 min. - trwa doliczony czas gryGOL. 77 min. - z rzutu wolnego Daniel Grzywaczewski na 2:1 dla Wdy..65 min. - 1:1, bez klarownych sytuacji z obu stron45 min. - przerwaGOL. 39 min. -  Arkadiusz Bajerski strzelcem wyrównującej bramki.30 min. - utrzymuje się jednobramkowe prowadzenie gości.19 min. - piłka po strzale Adriana Talaśki odbija się od słupka konińskiej bramki.GOL. 2 min. - błąd Sobieraj, w sytuacji sam na sam Mikołaj Plewa pokonuje Smuga, już po 70 sekundach Wda obejmuje prowadzenie.
Cuiavia Inowrocław - Victoria Koronowo 1:0 (0:0) koniec meczuCUIAVIA: Kowalski - Dunisławski, Raszka, Kucharski, Modracki, Jagielski (60, Gralewski), Abbott, Hulisz, Zawada (82, Komorowski), Kretkowski, Woźniak (46, Skonieczny).VICTORIA: Kolmajer - Polkowski, Giełażyn, Glazik, Chrzanowski, Brzeziński, Dec (82, Szałkowski), Andrzejewski (75, Siekierka), Lewandowski, Lipiński, Piasecki.sędziuje: Rafał Liana (Żnin)Relacjonuje Marek Kaśków.90+3 min. - koniec90 min. - Kretkowski nad bramką88 min.  - Abbott marnuje okazjęGOL. 69 min. Kretkowski z 5 metrów i wreszcie prowadzenie Cuiavii65 min. - Zawada tuż obok słupka sam na sam64  min. - Zawada z 7 metrów w bramkarza 53 min. - Jagielski sam na sam ale strzela wprost w bramkarza50 min. - 0:047 min. - tuż obok słupka po rajdzie i strzale Zawady46 min. - Skonieczny za Woźniaka45+3 min. - koniec I połowy38 min. - Abbott obok słupka36 min. - Piasecki nad bramką33 min. - Dec w słupek30 min. - 0:0, lekka przewagę Cuiavii, która szczególnie po stałych fragmentach gry stwarza zagrożenie. Szansę mieli Raszka i Woźniak ale uderzali nad popreczką. Victoria próbuje grać z kontry.
Chemik Bydgoszcz - Unia Janikowo 1:1 (1:1) koniec meczuBramki: Jędrzej Florek (40) - Michał Chmielecki (27, wolny)CHEMIK: Ostrowski - Sarnowski, Wojda, Rudziński, Kardasz, Konecki, Tuszyński, Prejs, Tokarski, Florek, Biernacki.UNIA J: Tomaszewski - Wawrzyniak, Dreszler, Borysiak, Mokrzycki, R. Kanik, Chmielecki, Dereżyński, Hadaś, Łożyński, Michałowski.sędziuje: Grzegorz Gołdyn (Lachmirowice)Relacjonuje Artur Kluskiewicz (Gazeta Pomorska)Wkrótce na pomorska.pl - meteriały wideo z tego meczu. 90+2 mi. koniec meczu, w końcówce obie drużyny mogły zdobyć zwycięskiego gola, ale były nieskuteczne90 min. - trwa doliczony czas gry 90 min. Czesiński za Biernackiego, zmiana w Chemiku77 mi. - Kendziora za Mokrzyckiego zmiana w Unii74 min. - Rudziński upomiany żółtą kratką za przerwanie kontrataku Unii73 min. - Konecki w poprzeczkę!64 min. - udana akcja Mokrzyckiego, który minął dwóch rywali, ale strzelił obok61 min. - Mokrzycki wzdłuż ,ale Wawrzyniak niezdecydowany i obrońcy Chemika zażegnali niebezpieczeństwo60 min. - płaski strzał Florka broni Tomaszewski59 min. - zmiana w Unii Biłoszewski za Michałowskiego48 min. - strzał Chmieleckiego broni Ostrowski46 min. - zespoły bez roszad w składachGodz. 13.10 - początek 2. połowy45 min. - przerwa, 1:1GOL. 40 min. - mamy wyrównanie w Bydgoszczy, strzelcem Florek30 min. - próba Koneckiego, ale nie niecelny strzałGOL. 27 min. Chmielecki z wolnego precyzyjnym strzałem daje prowadzenie gościom25 min. - dwuminutowa przerwa na na uzupełnienie płynów przez piłkarzy, którzy grają przy wysokiej temperaturze24 min. - groźny strzał z dystansu Chmielecki22 min. - 0:0, gospodarze szukają prostopadłych piłek do skutecznego ostatnio Florka, licząc na jego szybkość. Napastnik Chemika strzelał tylko raz zza pola karnego ale za lekko, aby zaskoczyć bramkarza Unii17 min. - przewrotką Hadaś, ale ponownie na posterunku bramkarz Chemika20 min. - lekki strzał Kanika broni Ostrowski10 min. - przewaga Unii, która zdominowała środek boiska9 min. - strzał z 25 metrów Dereżyński, ale Ostrowski wybija piłkę na rzut rożny7 min. - uderzenie z dystansu Dereżyńskiego3 min. - strzał zza pola karnego BorysiakaGodz. 12.03 - początek drugiego meczu 5. kolejki
Piast Kobylin - Sokół Kleczew 0:3 (0:1) koniec meczuPIAST: Sadowski - Czwojdrak, Biernat, Kaczmarek, Pospiech, Błaszczyk, Kendzia, Matuszak, M. Kurzawa, Norkiewicz, Borowczyk.SOKÓŁ: Szczepankiewicz - Śmiałek, Augustyniak, Pingot, Jędras, Głowala, Rutkowski, Dembowski, Grzelak, Woźniak, Kopaniarzsędziuje: Maciej Pelka (Trzcianka).90+4 min. - koniec90 min. - trwa doliczany czasGOL. 63 min. - ponownie wprowadzony Jankowiak dołożył tylko nogę po składnej akcji zespołu i Sokół wygrywa już 3:0.GOL 61 min. - Marcin Jankowiak lobem pokonuje Sadowskiego60 min. - gra w środku pola, wynik bez zmian50 min. - Jankowiak za Dembowskiego, zmiana w Sokole45 min. - przerwa, Piast przegrywa po 45. minutach 0:1GOL. 23 min. - strzał z kąta pola karnego Norberta Grzelaka i goście obejmują prowadzenie 1:0.13 min. - w odpowiedzi Pospiech wypuścił Borowoczyka, który znalazł się w sytuacji sam na sam, ale lepszy bramkarz Sokoła. Rzut rożny dla gospodarzy12 min. - strzał zawodnika gości z 16 metrów w poprzeczkęGospodarze mecz przed własną publicznością rozgrywają nietypowo - w sobotę i to o godzinie 11.- To ze względu na niedzielne dożynki - wyjaśnia Grzegorz Pernak, kierownik Piasta.