Wyniki na żywo 9. kolejki III ligi [22/23 września]

Notecianka - Polonia L. 1:2 (fot. Marek Kaśków)
Notecianka - Polonia L. 1:2 (fot. Marek Kaśków) Marek Kaśków
Wyniki na żywo 9. kolejki III ligi meczów rozgrywanych 22 i 23 września.

UWAGA! STRONA NIE ODŚWIEŻA SIĘ AUTOMATYCZNIE, UŻYWAJ KLAWISZA F5Znasz wynik meczu? Chcesz przekazywać informacje ze spotkań? Pisz:GG - 2430115e-mail: [email protected].: 519-503-679 (orange) lub 604-375-227 (t-mobile)Dla poprawnego oglądania strony najlepiej być zalogowanym DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU III liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska - 9. kolejkaNiedziela, 23 września 2012 r.Polonia Środa Wielkopolska - Piast Kobylin 6:0 (2:0) koniec meczuRELACJA SZCZEGÓŁOWA TUTAJPOLONIA: Sławomir Janicki - Paweł Przybyłek, Maciej Gendek, Radosław Barabasz, Krzysztof Wolkiewicz, Dawid Lisek, Piotr Loba, Łukasz Przybyłek, Damian Buczma, Maciej Kononowicz, Michał Wawszczak.PIAST: Arkadiusz Michałowicz - Marcin Czwojdrak, Krzysztof Kendzia, Jakub Pośpiech, Bartosz Zmyślony, Jakub Borowczyk, Artur Krawczyk, Maciej Tomkowiak, Adam Kurzawa, Marcin Kurzawa, Łukasz Glapiak. [15.00] sędziuje: Sebastian Stokłosa (Leszno) 5 min. 0:0GOL. 21 min. Maciej Gendek na 1:0GOL. 37 min. Maciej Kononowicz na 2:0 po zagraniu Michała Wawszczaka45 min. 2:0GOL. 49 min. Piotr LobaGOL. 59 min. Maciej Kononowicz i już 4:0GOL. 64 min. Wawszczak 5:0GOL. 84 min. Paweł Przybyłek 6:090 min. koniecSobota, 22 września 2012 r.ZDJĘCIA Z MECZU NOTECIANKA - POLONIA LESZNO - TUTAJNotecianka Pakość - Polonia Leszno 1:2 (1:1) koniec meczuNOTECIANKA: Ciesielski - Polaszewski, Bednarek, Jastrzembski, Langowski, Chachuła, Fortuna, Wiśniewski, Szot, Babiarz, Tofil.POLONIA: Anusiewicz - Bugzel, Ceglarek, Jęsiek, Juchacz, Lokś, Malinowski, Woźny, Ozimek, Siwy, Vons.sędziuje: Artur Rózga (Sadki)Relacjonuje: Zygmunt Groń.GOL. 2 min. Roger Babiarza daje prowadzenie gospodarzom4 min. - Fortuna obok słupka z 20 metrów15 min. 1:0GOL. 22 min. strzał Bugzela zza pola karnego w samo okienko i mamy remis31 min. mecz przerwany ze względu na warunki atmosferyczne12 minut przerwy i ponownie gramy w Pakości45 min. 1:1, przerwa.g. 17.05 - początek 2, połowy50 min. za Juchacza KuźniewskiGOL. 73 min.  Bogumił Ceglarek po indywidualnej akcji strzela bramkę dla gości90+3 min. - koniec meczuUnia Roszak Solec Kujawski - Górnik Konin 2:1 (0:0) koniec meczu[16.00] sędziuje: Daniel Mateusiak (Szubin)UNIA: Skibiński - Kacprzak, Frasz, Jędrzejewski, Burkiewicz, Grzelak, Ndao, Raczyński, Nowicki, Dah, ŁożyńskiGÓRNIK: Jaskólski - Śnieg, Markiewicz, M. Majewski, Augustyniak, Modelski, Adamczewski, A. Majewski, Sobieraj, Tatarczuk, Jędrowski.Dopiero pierwszy mecz Unii przed własną publicznością! Na stadionie w Solcu Kuj. doszło do wymiany murawy. Unia na wyjazdach spisywała się bardzo dobrze. Jeszcze w lidze nie przegrała.Przed meczem pożegnano Sławomira Winieckiego, obrońcę który 17 lat w Unii i postanowił zakończyć piłkarską karierę.Relacjonuje Łukasz Czarczyński.10 min. 0:016 min. strzał Grzelak głową po rzucie rożnym28 min. Nowicki dośrodkował Burkiewicza z woleja ale niecelnie32 min. - burza nad stadionem40 min. - gra w środku pola, bez klarownych sytuacji45 min. 0:0 58 min. zamykający Łożyński minimalnie po ziemi ale niecelnie60 min. przestało padać64 min. groźny strzał z 20 metrów Ndao65 min. za Jędrowskiego Słowiński, za Nowickiego Szkaradek68 min. Raczyński faulowany w polu karnymGOL. 69 min. - z karnego Szymon Raczyński na 1:074 min. Ndao - żk75 min. Sobieraj z 20 metrów, ale broni Skibiński76 min. Adamczewski żk79 mi. za Tatarczuka Zioła80 min. za Jędrzejewskiego TomaszekGOL. 81 min. Ndao głową i mamy 2:083 min za Łożyńskiego Bednarek84 min. Insiak za Sobieraja85 min. za Burkiewicza OtlewskiGOL. 88 min. Adamczewski na 2:190+2 min. żk - Modelski, koniec meczuNielba Wągrowiec - GKS Dopiewo 0:0 koniec meczuskłady za stroną NielbyNIELBA: 1. Michał Pytkowski – 2. Adrian Mikołajczak, 4. Dawid Jasiński, 5. Michał Gruszka, 8. Patryk Sergiel, 9. Paweł Nawrocki, 11. Karol Gregorek, 13. Krzysztof Gryszczyński, 16. Łukasz Cyruk, 18. Marcin Ankudowicz, 20. Jakub Mrozik.GKS: 1. Paweł Linka – 6. Mikołaj Lasek, 19. Sebastian Polody, 18. Maciej Ratajski, 5. Mateusz Zawieja, 10. Michał Chmielecki, 15. Patryk Bordych, 8. Jakub Budzyń, 20. Jakub Solarek, 11. Paweł Noga, 7. Jacek Kopaniarz.godz 15, początek meczu, sędziuje: Dariusz Orzechowski (Brodnica) 7 min. 0:0, burza w Wągrowcu10 minuta - Po groźnym strzale Jacka Kopaniarza, piłkę z linii bramkowej wybija jeden z obrońców Nielby. Niekorzystne warunki do gry.25 min. bez okazji podbramkowych dla obu stron. 36 minuta - zmiana w GKS Dopiewo. Kontuzjowanego Laska zmienia Filip Trębacz. W tej samej chwili faul na linii pola karnego. Żółta kartka dla Ratajskiego i rzut wolny dla gospodarzy 45 min. przerwa, bez bramek w Wągrowcu.46 minuta - zmiana w GKS-ie Dopiewo. Kontuzjowanego Macieja Ratajskiego zmienia Adrian Nowak, który tym samym debiutuje w barwach dopiewskiego klubu.Opaskę kapitańską przejmuje Michał Chmielecki. 75 minuta - za Jacka Kopaniarza na placu gry pojawia się Maciej Waskowski. Mecz na remis, bez żadnych klarownych sytuacji podbramkowych dla obu stron. 85 min. 0:0Pogoń Mogilno - Cuiavia Inowrocław 2:5 (1:2) koniec meczuPOGOŃ: Adam Wanecki - Antoni Krajnyk, Leszek Arent, Damian Kempski, Jacek Wojciechowski, Damian Malczewski, Mirosław Maciejewski, Adam Szal, Łukasz Kempski, Jarosław Plewa, Krzysztof Szal.CUIAVIA: Maciej Kowalski - Borys Modracki, Mateusz Kucharski, Adrian Raszka, Radosław Mazurowski, Paweł Mądrzejewski, Łukasz Nowak, Mikołaj Plewa, Szymon Maziarz, Krzysztof Kretkowski, Dawid Janicki.Relacja szczegółowa tutaj godz. 15 początek meczu, sędziuje: Mateusz Gajewski (Złotopole) 10 min. 0:0GOL. 12 min. Paweł Mądrzejewski i goście prowadzą 1:0GOL. 18 min. Dawid Janicki strzela swoją już 7 bramkę w tym sezonieGOL. 20 min. strzał Mirosława Maciejewskiego z rzutu wolnego z prawie 35 metrów45 min. przerwa 1:260 min. 1:2GOL. 69 min. Bartłomiej Czaplewski wychodzi sam na sam i strzałem po długim rogu wyrównujeGOL. 74 min. Adrian Raszka po zagraniu z rogu Mądrzejewskiego i 2:3 w MogilnieGOL. 79 min. Borys Klimczewski na 4:2 dla Cuiavii GOL. 85 min. Michał Zawada na 5:290 min. koniecOstrovia Ostrów Wielkopolski - Lubuszanin Trzcianka 3:0 (2:0) koniec meczuGodz, 15.00 początek meczu, sędziuje: Wojciech Jasiak (Krotoszyn)GOL 3 min. Gościniak na 1:0GOL 4 min. Kaczmarek na 2:010 min. - 2:0, ale początek lidera tabeli25 min. - 2:040 min. - 2:045 min. przerwaGOL. 46 min. Szymanowski na 3:075 min. 3:090 min. koniecSokół Kleczew - Unia Swarzędz 1:2 (1:1) koniec meczu[14.00] sędziuje: Dawid Matyniak (Zakrzew)GOL. 4 min. błąd obrońców Sokoła, Mateusz Świergiel przejął piłkę na 16 metrze i w sytuacji sam na sam, zdobywa prowadzenie dla gości15 min. - 0:127 min - nadal 0:1GOL. 30 min. Antosik wyrównuje42 min. 1:145 min. 1:1, przerwa60 min. - 1:1GOL. 90 min. Lebioda po asyście Molewskiego na 2:1 dla gości90+3 min. koniec, pierwsza porażka Sokoła w tym sezonie Luboński Fogo Luboń - Wda Świecie 0:3 (0:2) koniec meczuGodz. 12.00, początek pierwszego meczu 9. kolejki, sędziuje: Adam Pęcherz (Nowe Skalmierzyce)3  min. 0:0GOL. 12 min. faul bramkarza gospodarzy w polu karnym. Po strzale z rzutu karnego Łukasza Wenerskiego Wda obejmuje prowadzenie17 min. - 0:130 min. nadal 1:0 dla zespołu ze Świecie, który prowadzą nowi trenerzy. Więcej na ten temat tutajGOL. 38 min. - Piotr Żurek podwyższa prowadzenie gości45 min. 0:255 min. nadal 0:2, po golach Wenerskiego i Żurka. GOL. 72 min. Łukasz Subkowski na 3:0 i praktycznie już po meczu.88 min. 0:390 min. koniec meczu, Wda pewnie wygrywa w Luboniu.Wyniki 9. kolejkiNotecianka Pakość - Polonia 1912 Leszno 1:2 (1:1), Roger Babiarz (2) - Łukasz Bugzel (22), Bogumił Ceglarek (73)Sokół Kleczew - Unia Swarzędz 1:2 (1:1), Jakub Antosik (30) - Mateusz Świergiel (4), Łukasz Lebioda (90)Unia Solec Kujawski - Górnik Konin 2:1 (0:0), Szymon Raczyński (69, karny), Doudou Ndao (81, głową) - Maciej Adamczewski (88);Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Lubuszanin Trzcianka
3:0 (2:0), Krzysztof Gościniak (3), Daniel Kaczmarek (4), Marek Szymanowski (46)Pogoń Mogilno - Cuiavia Inowrocław 2:5 (1:2), Mirosław Maciejewski (20), Bartłomiej Czaplewski (69) - Paweł Mądrzejewski (12), Dawid Janicki (18), Adrian Raszka (74), Borys Klimczewski (79), Michał Zawada (85)Luboński KS - Wda Świecie 0:3 (0:2), Łukasz Wenerski (12, karny), Piotr Żurek (38), Łukasz Subkowski (72);Nielba Wągrowiec - GKS Dopiewo 0:0;Polonia Środa Wielkopolska - Piast Kobylin 6:0 (2:0), Maciej Gendek (21), Maciej Kononowicz (37, 49), Piotr Loba (49) Michał Wawszczak (64), Paweł Przybyłek (84)1.