Wyniki Spławikowych Mistrzostw Koła AMUR w Kielcach.

Zbiornik w Cedzynie tego dnia nie był łaskawy dla uczestników tych zawodów.

W dniu 11 05 2014 roku Zarząd Koła PZW nr 2 "AMUR" w Kielcach zorganizował dla członków Koła Spławikowe Mistrzostwa w czterech kategoriach wiekowych . Sędziom Głównym był kolega Mirosław Krzysztofik pomagali mu koledzy sędziowie Sławomir Molenda , Janusz Samczyński i Marian Gołuch. Zawody odbywały się w dwóch trzygodzinnych rundach  i po odprawie i losowaniu stanowisk zawodnicy udali się na wylosowane stanowiska do swoich sektorów. Teren zawodów został wcześniej oznakowany plakatami informacyjnymi . Kapitanat zawodów koledzy zorganizowali nad wodą mniej więcej po środku terenu zawodów . Po ustawowym czasie trwania dwóch rund zawodów i sygnale dźwiękowym Sędzia Główny zakończył  zawody i komisja sędziowska przystąpiła do ważenia i obliczania wyników zawodów. I tak po podliczeniu wyników we wszystkich kategoriach komisja ogłosiła wyniki :Mistrzem Koła w kat. kadet został kol. Jakub Sikora - 176 pkt.Mistrzem Koła w kat. junior został kol. Bartłomiej Fronczkowski - 162 pkt.I v-ce Mistrzem Koła w kat. junior został kol. Maks Chudzicki - 52 pkt.Mistrzem Koła w kat. młodzież został kol. Michał Wypych - 320 pkt.Mistrzem Koła w kat. senior został kol. Łukasz Wiejas  - 1062 pkt.I v-ce Mistrzem Koła w kat. senior został kol.  Artur Mikołajczyk - 500 pkt.II v-ce Mistrzem Koła w kat. senior został kol. Andrzej Chrzanowski - 372 pkt.Wszyscy mistrzowie zostali uhonorowani pamiątkowymi Pucharami ,Dyplomami i medalami ufundowanymi przez Zarząd Koła. Chciałem w tym miejscu podziękować wszystkim kolegom  którzy przygotowali  teren zawodów  i zorganizowali  te zawody, a uczestnikom z przybycie mimo złej pogody i wytrwanie przez te kilka godzin nad wodą.                                                 Z pozdrowieniem wędkarskim prezes Krzysztof Latosiński.