Zakończył się Plebiscyt Wakacyjny Produkt 2016 roku [WYNIKI - PODRÓŻE]

Akcja specjalna z Conowego.pl
Udostępnij:
Zakończył się Plebiscyt Wakacyjny Produkt 2016 roku, organizowany wspólnie przez serwisy conowego.pl i naszemiasto.pl. W kategorii Podróże liderami stawki zostały produkty praktyczne, nowoczesne i innowacyjne. Zwyciężył Lenovo Yoga TAB3 Pro - tablet z wbudowanym projektorem! Czytelnicy zadecydowali, że na drugim miejscu powinien znaleźć się powerbank TP-Link TL-PB10400, który uratuje swojego użytkownika zawsze wtedy, gdy w którymś z jego urządzeń mobilnych rozładuje się bateria. Trzecim z wyróżnionych produktów jest nawigacja GPS Vordon 5" z Mapami Europy, dzięki której każda podróż samochodem wytyczona będzie po optymalnej trasie.

Lenovo Yoga TAB3 Pro to tablet innowacyjny. Który tablet może bowiem poszczycić się możliwością intensywnej pracy na baterii nawet przez około 15 godzin, pracą w czterech różnych trybach, gwarantowanej dzięki wygodnej podstawce lub... wbudowanym projektorem? Yoga TAB3 Pro jest solidnie wykonany, wydajny i zapewnia mnóstwo rozrywki dla całej rodziny. Można zabrać go ze sobą na wakacje i wyświetlać za pomocą wbudowanego projektora dzieciom bajki, korzystać z niego podczas prezentacji biznesowych, czy też wykorzystywać w pracy.

Największą bolączką wszystkich urządzeń mobilnych (a zwłaszcza smartfonów) są ich baterie. Dlatego też warto nosić przy sobie zapasowy, poręczny bank energii. Czytelnicy serwisów naszemiasto.pl i conowego.pl uznali Powerbank TP-Link TL-PB10400 za najciekawszy z produktów w swojej klasie i przyznali mu zaszczytne drugie miejsce w plebiscycie na Wakacyjny Produkt 2016 roku. Powerbank może ładować nawet dwa urządzenia jednocześnie, a typowego smartfona naładuje do pełna aż czterokrotnie! Ze względu na niewielkie rozmiary i niską wagę można nie rozstawać się z nim nigdy.

Nawigacja GPS Vordon 5” Mapy Europy to urządzenie, które uprzyjemni i ułatwi podróże nie tylko na długich dystansach, ale także po nieznanych kierowcy miastach. Dostarczana z aktualnymi mapami Europy nawigacja od Vordon wyświetla na czytelnym, 5-calowym ekranie wszystkie niezbędne wskazówki, posiada wbudowanym transmiter FM, a nawet pozwala na odtwarzanie filmów.

Dodaj ogłoszenie