18. kolejka 3 ligi na żywo

18. kolejka 3 ligi - wyniki i zapis relacji na żywo.

UWAGA! STRONA NIE ODŚWIEŻA SIĘ AUTOMATYCZNIE, UŻYWAJ KLAWISZA F5Masz uwagi, pytania, widzisz błędy, znasz wynik, którego nie mamy. Pisz - GG 2430115
Unia Janikowo - Górnik Konin 1:0 (1:0) koniec meczu
Bramka: Adam Lisiecki (12)
UNIA: Bihun - Góralski, Wiśniewski, Lisiecki, Chmielecki, Mokrzycki, Nowacki, Kanik, Klimek, Dworacki, Gabrych
GÓRNIK: Szczepankiewicz - Mateusz Majewski, Dłubowicz, Adrian Majewski, Kosmala, Raczkowski, Adamczewski, Bajerski, Bednarczyk, Goścmiński, Błaszczak
Relacjonuje Przemysław Powała (Gazeta Pomorska)
GOL. 12 min. Adam Lisiecki po podaniu Pawła Klimka strzela na 1:0
16 min. Gabrych w dogodnej sytuacji, ale broni bramkarz gości, których 50 kibiców pojawiło się w Janikowie.
45 min. do przerwy 1:0
58 min. kartką upomniany Klimek za przeszkadzanie w wybiciu piłki bramkarzowi. Na boisku walka w środku pola. Nic ciekawego się nie dzieje na boisku w Janikowie.
60 min. - okazja Gabrycha, ale strzał obok bramki
64 min. - uderzał Adamczewski na posterunku Bihun
66 min. - za Gabrycha Jagielski, zmiana w Unii. Spotkanie robi się coraz ciekawsze.
70 min. - zmiana w Unii, za Wiśniewskiego Hulisz
76 min. - w zamieszaniu Górnik w słupek
77 min. - zmiana w Unii, za Mokrzyckiego Kamiński
90 min. - zmiana taktyczna w Unii, za Lisieckiego Wieczorek.
90 min. - koniec meczu, w doliczonym czasie gry (4 min.) Jagielski obok.
Polonia 1912 Leszno - Włocłavia 1:3 (1:1) koniec meczu
Bramki: Patryk Kowalski (35) oraz Maciej Lamparski (36), Bartosz Śmigiel (46, 48)
WŁOCŁAVIA: Woźniak - Szczęsny, Grudziński, Suchomski, Piotrowski - Haberski (46. Tłuchowski), Dębicki, Frąckowiak, Lamparski (90+2 Stasiak) - Śmigiel (66. Mendy), Rosiak (88. P. Markiewicz).

Po 20 minutach bez goli. Włocłavia gra osłabiona brakiem Serockiego (uraz) i Budnickiego (kartki).

45 min. remis do przerwy, Polonia wygryywała w 35 min. Minutę później wyrównał Maciej Lamparski.
GOL. 46 min. - Śmigiel na 2:1
GOL. 48 min. - Śmigiel na 3:1 - kapitalny początek drugiej połowy Włocłavii!!
70 min. nadal 3:1 dla gości, zszedł bohater początku drugiej połowy Śmigiel, za niego Mendy. W Lesznie pojawiło się 10 kibiców Włocłavii, którzy dopingują zespół.
90 min. - koniec meczu. Włocłavia wygrywa w Lesznie!
Lech DiM Rypin - GKS Dopiewo 2:1 (1:0) koniec meczu
Bramki: Paweł Piceluk (31), Jakub Feter (karny) oraz Tobiasz Jarentowski (78. karny)
LECH: Rumiancew (ż) - Ewert (46. Dylewski), Buchalski, Kulpaka, Baranowski, B. Feter, J. Feter (ż), Simson, Komorowski (86. Gajkowski), Konon (75. Sarbinowski), Piceluk
GKS: Korbik - Jarmuszkiewicz, Wysocki, Jujeczka, Rewers, Bydzyń, Brauza, jarentowski, Grześkowiak, Ratajski, Kurminowski.
12 min. okazja gospodarzy, po rożnym podawał Jakub Feter, a Mateusz Ewert minimalnie obok
30 min. - mecz wyrównany, 4 rzuty rożne dla gości
GOL. 31 min. - Paweł Piceluk po zagraniu Ernesta Konona i 1:0 dla Lecha
45 min. do przerwy w Rypinie zadowolenie podwójnie, dotarły bowiem wieści z Trzcianki, gdzie przegrała Calisia
55 min. - okazja Konona, ale lepszy bramkarz gości
GOL. 68 min. faulowany w polu karnym Piceluk. Z jedenastu metrów na 2:0 Jakub Feter

GOL. 78 karny dla gości, Jarentowski strzela kontaktową bramkę
90 min. - 5 minut doliczone. Głową Jarentowski głową Rumiancew broni. Lecha wygrywa. Koniec meczu
Unia Swarzędz - Notecianka Pakość 1:1 (1:1) koniec meczu
Bramki: Mateusz Sobkowiak (3) - Michał Szot (23)
Lubuszanin Trzcianka - Calisia 4:1 (1:1) koniec meczu
Bramki: Paweł Nawrocki (65, 90+2), Marcin Florek (12), Jan Turowski (73) - Łukasz Wiącek (39)

W 89. min. Gościniak (Calisia) nie trafił w bramkę z rzutu karnego.

Unia Solec Kujawski - Chemik Bydgoszcz 5:1 (2:0) koniec meczu
Bamki: Krzysztof Szkaradek (20), Michael Sanni (24. karny), Mariusz Barlik (62), Michał Murach (75), Karol Lewandowski (84)
UNIA: Skibiński - Winiecki, Ciępiel, Grzelak, Osiński, Sanni, Poczwardowski, Szkardek, Lewandowski (ż), Raczyński, Barlik.
CHEMIK: Ostrowski - Szeremet, Rudziński, Paczkowski, Grodzki (ż), A Kacprzak, Jaworski, J. Witucki, Wrzos, D. Katerla, M. Kasprzak.
Relacjonuje Łukasz Ciarczyński
10 min. gra w środku pola bez sytuacji
GOL. 20 min. - Krzysztof Szkaradek z rzutu wolnego lobuje bramkarza i 1:0 dla gospodarzy. Błąd golkipera gości
GOL. 24 min. - Michael Sanni z rzutu karnego podwyższa na 2:0, faulowany w polu karnym był Szkaradek
30 min. - M. Kacprzak upomniany żółtą kartką
34 min. - Mariusz Barlik w dogodnej okazji nad bramką
42 min. Grzelak przed szansą, ale nieskuteczny
45 min. - przerwa
50 min. - Sanni upomniany żółtą kartką
55 min. - Paczkowski niecelnie zza pola karnego
GOL. 62 min. Mariusz Barlik w zamieszaniu na 3:0,
65 min. kartka dla Rudzińskiego
72 min. - nadal 3:0
GOL. 75 min. - karny Michał Murach, faulował Grodzki i druga kartka
GOL. 84 min. Karol Lewandowski na 5:0
GOL. 86 min. - honorowe trafienie dla Chemika
90 min. - koniec meczu, 5:1
Victoria Koronowo - Piast Kobylin 2:2 (2:1) Koniec meczu
VICTORIA: Skory - Błaszkiewicz, Grugiel, Szczukowski, Janiszewski, Andrzejewski, Okanga, Góralski (ż), Plewa (ż), Kardasz, Springer.
PIAST: Sadowski - Kowalski, A. Kurzawa, Biernat, Pospiech, Błaszczyk, Kendzia, M. Kurzawa, Rejek, Duda, Szymanowski
o godzine 14 rozpoczął się pierwszy 18. kolejki
6 min. - Adam Kardasz z 6 metrów w nogi bramkarza Piasta. Stuprocentowa niewykorzystana okazja gospodarzy
GOL. 17 min. Mateusz Andrzejewski głową z bliska zdobywa prowazdenie dla Victorii
GOL. 19 min ponownie Mateusz Andrzejewski i już 2:0 dla Victorii
31 min. - w sytuacji sam na sam Springer, ale strzela obok słupka
33 min . - gra się wyrównała, goście zagrożenie stwarzają po rzutach rożnych
GOL. 42. - Jacek Biernat głową po rzucie rożnym strzela kontaktową bramkę
45 min. koniec I połowy
46 min. dwie zmiany w Piaście , za A. Kurzawę Reyer, a za Błaszczyka - Czwojdrak.
GOL. 55 min. - goście wyrównują, strzelcem Michał Rejek (nie Marcin Kurzawa jak wcześniej podawaliśmy)
56 min. - zmiana w Victorii za Springera Piskorski
80 min. - zmiana w Piaście za Rejka Kempiński
90 min. - koniec meczu 2:2 w Koronowie.