Legia pokonała Metalurgs Lipawa 5:1 [zdjęcia]

marekjoz
marekjoz
Po wysokiej wygranej nad łotewskim klubem, Legia Warszawa gra w kolejnej fazie europejskich pucharów. Zobacz zdjęcia z meczu.

Oglądaj zdjęcia z meczu »

W czwartek, 26 lipca, Legia Warszawa pewnie pokonała Metalurgs Lipawa 5:1. Do zespołu powrócił Saganowski, który trafił trzy razy do bramki przeciwników. Bramkarz Metalurgsa miał cały czas zajęcie i raczej nie można go winić za efektowną wygraną Legii.

Mecz był jednostronny, a goście nie dość, że osłabieni zupełnie przemeblowanym zespołem na mecz w Warszawie, to jakby tego było mało - kończyli rewanżowe spotkanie w dziesiątkę.

Bramki dla Legii strzelili: Marek Saganowski w 5., 39. i 80. minucie, Janusz Gol w 57. min. i Michał Żyro w 62. Dla Metalurgsa punktował Vladimiras Kamess w ostatniej minucie pierwszej połowy.

Legia Warszawa: Dusan Kuciak - Artur Jędrzejczyk, Michał Żewłakow (77. Marko Suler), Inaki Astiz, Jakub Wawrzyniak - Michał Kucharczyk (61. Michał Żyro), Miroslav Radovic, Janusz Gol, Daniel Łukasik (64. Dominik Furman), Jakub Kosecki - Marek Saganowski.

Metalurgs Lipawa: Pavels Dorosevs - Dmitrijs Hmizs (90. Davis Kaunieks), Tomas Mezs, Pavels Mihadjuks, Mindaugas Baguzis, Roberts Savalnieks - Vladimiras Kamess, Tomas Tamosauskas, Genadijs Solonicins, Valerijs Afanasjevs (67. Ilja Sadcins) - Rytis Leliuga (81. Reinis Flatsis).