7 medali zawodników Academy Martial Arts Włocławek podczas mistrzostw Polski karate tsunami

Siedem medali wywalczyli reprezentanci Academy Martial Arts Włocławek podczas X Otwartych Mistrzostw Polski Karate Tsunami.

Zawody odbyły się w Warszawie, a wzięło w nich udział 220 zawodników z kilkudziesięciu klubów z całej Polski, a także dwie Federacje Wietnamskiego Kung- Fu.W imprezie wystąpiła 13-osobowa grupa włocławskiego klubu trenowana przez Daniela Tobjasza, Pawła Sidora i Roberta Przewodzikowskiego.Mistrzostwo Polski wśród seniorów zdobyli: Patryk Lewandowski (k-1 full contact + 80 kg), Piotr Butrykowski (k-1 full contact +60 kg) oraz w kategorii kadetek Justyna Cymerman (formuła sumo-grappling)Drugie miejsca zajęli juniorka Wiktoria Chomicz (makiwara kumite) i juniorka młodsza Małgorzata Dolatowska (sumo+grappling). Na trzecich pozycjach sklasyfikowano Martę Chomicz (kat. junior młodszy - sumo-grappling) i Tomasza Mirkiewicze (kat. junior starszy - k-1 light contact).Tuż za podium uplasowali się Igor Chenc i Adam Kuczyński, a ponadto wystąpili: Amelia Cymerman , Maciej Sitaż, Dawid Ciesielski, Wiktor Chruściel.