Azoty Puławy - MMTS Kwidzyn 35:27

Archiwum
Szczypiorniści Azotów Puławy wygrali już trzecie spotkanie sezonie. W sobotę ograli u siebie MMTS Kwidzyn 35:27.

Rewanż za poprzednie mistrzostwa Polski, w którym MMTS Kwidzyn (3 miejsce) okazało się lepsze od Azotów Puławy, udał się prawie w stu procentach.Przebudowany zespół gospodarzy radził sobie bardzo dobrze przez większą część meczu i systematycznie powiększał prowadzenie z minuty na minutę. Po pierwszej połowie były to 3 gole różnicy.Po przerwie przewaga podopiecznych Bogdana Kowalczyka zarysowała się jeszcze mocniej i ostatecznie Azoty zwyciężyły 35:27.Najskuteczniejszym graczem gospodarzy był Piotr Masłowski, autor 10 trafień. - Cieszymy się ze zwycięstwa. Rozegraliśmy dobre spotkanie - krótko podsumował trener puławian.Azoty Puławy - MMTS Kwidzyn 35:27 (17:14)Azoty: Stęczniewski - Masłowski 10, Sobol 7, Szyba 6, Babicz 5, Kus 3, Przybylski 2, Łyżwa 1, Skrabania 1, Tylutki, Krajewski, Jankowski.MMTS: Szczecina, Kiepulski - Nogowski 7, Seroka 4, Sadowski 5, Łangowski 3, Mroczkowski 2, Genda 2, Jędrzejewski 1, Zadura 1, Klinger 1, Daszek 1, Rosiak.Sędziowali: Arkadiusz Sołodko i Rafał Puszkarski (Legionowo).

Czy Biało - Czerwoni zatriumfują w stolicy?