Czarni Dęblin – Pogoń 07 Lubartów 0:3

Gospodarze do sobotniego spotkania przystępowali bez pięciu podstawowych zawodnik. Goście już w 17 minucie objęli prowadzenie.

Michał Zdunek zatrzymał piłkę ręką na linii bramkowej, za co został wyrzucony z boiska. Sędzia wskazał na jedenasty punkt, a z niego nie pomylił się Daniel Cyranek. Lubartowianie rozpoczęli mecz bez Erwina Nogala, który spóźnił się na mecz z powodu zjazdu na uczelni. Skuteczny napastnik dojechał do Dęblina dopiero na początku drugiej połowy, przebrał się w strój i wszedł na boisko. Po chwili uniósł ręce w geście radości, bo pokonał Damiana Dudzińskiego. Dwadzieścia minut później ten sam piłkarz dobił Czarnych pięknym strzałem z 17 m. – Chcemy sobie zapewnić utrzymanie w lubelskiej klasie okręgowej najszybciej, jak to jest możliwe – powiedział Jarosław Góra, trener Pogoni. (kk)Czarni Dęblin – Pogoń 07 Lubartów 0:3 (0:1)Bramki: Cyranek (17 z karnego), Nogal (56, 76).Czarni: Dudziński – Stecyszyn, Lesicki (64 Cienkowski), Marczak, Zdunek, Walendziak, P. Osojca, Zieliński, Śniadewicz, Brzozowski (46 Maj), Bąkowski.Pogoń 07: Witkowski – Łukiewicz, Cyranek, Kamiński, Jankowski, Zawada (63 Kijek), Michna, Kuśmirek, Włosek (55 Nogal), Osuch, Kożuch.Żółta kartka: Osuch. Czerwona kartka: Zdunek (17 min za zagranie ręką). Sędziował: J. BancerzWidzów: 100