Drużyna Arm Fanatic Sport przywiozła worek medali z mistrzostw

Łukasz Ernestowicz
Maryla Rzeszut (archiwum)
Marlena Wawrzyniak, Marta Opalińska, Milena Morczyńska, Sławomir Malas, Maciej Gralak, Stanisław Gralak wywalczyli w sumie 10 złotych i 4 srebrne medale na Mistrzostwach Polski.

Drużynowo nasza ekipa zajęła drugie miejsce w ostatecznej klasyfikacji XIV Mistrzostwach Polski w armwerestlingu, które odbyły się w Skierniewicach. A startowało 28 zespołów.Nasza multimedalistka Marlena Wawrzyniak (kat. do 65 kg) zdobyła dwa złote medale na prawą i lewą rękę. W jej ślady poszła Marta Opalińska (kat. do 70 kg), która również zdobyła dwa złote krążki. Milena Morczyńska (kat. powyżej 80 kg) wróciła z mistrzostw ze złotem (lewa ręka) i srebrem. Dwa srebrne medale zdobył Sławomir Malas (kat. do 70 kg).Najwięcej do wspólnego worka dorzucił Maciej Gralak. Wywalczył aż cztery złote medale w kategorii osób niepełnosprawnych oraz w kategorii senior do 60 kg. Stanisław Gralak (kat. grandmaster powyżej 90 kg) zdobył złoto na prawą i srebro na lewą rękę.