II kolejka ligi regionalnej TKKF „Radziejowianka". Dwa walkowery

TKKFRADZIEJOWIANKA
Rozegrano spotkania II kolejki ligi regionalnej TKKF „Radziejowianka”. Walkowery w lidze drużyn z Lubrańca i KTS Osięciny.

Drużyna z Lubrańca zgłosiła organizatorowi, że ma kłopoty kadrowe i oddaje mecz walkowerem (pkt -1 za w-o).Osięciny mają już dwa walkowery za grę nieuprawnionego zawodnika i za nieprzybycie na mecz i -2 pkt.

W pierwszym secie TKKF ograł Byczynę do 15 następne sety należały do Dragona pokonując 1-3 (20,17,21),
Topólka – Powiatówka Dobre 0-3 (10,23,19).

Najciekawszy tej kolejki był mecz Olimpia Nowa Wieś –NKA Zagople Kruszwica. Olimpia prowadziła już dwa zero w setach (15,13) i wydawało się że mecz zakończy się wygraną ale drużyna z Kruszwicy wyrównała na 2-2 (23,23) w tie break 3-2 ( -11) dla Olimpii.

Mistrz minionego sezonu Kuranty z Powałkowic pokonał 3-0 (13,19,18) drużynę TKKF Oldboys .Podczas tego meczu poważnej kontuzji kolana uległ Sylwester Wojciechowski, zawodnikowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.