Kujawianka Izbica ponownie lepsza od Flisaka Złotoria

Michał Arciszewski
Andrzej Schmidt
Piłkarze Kujawianki Izbica Kujawska w 16. kolejce spotkań IV ligi pokonali na wyjeździe Flisaka Złotoria 0:1 (0:1). Bramkę na wagę trzech punktów zdobył już w 32 sekundzie Mariusz Gawroński.

Flisak Złotoria – Kujawianka Izbica Kujawska 0:1 (0:1)Bramka: Mariusz Gawroński (1).
Kujawianka: Bednarski - Bartczak, Pińkowski ż, Mielczarek, Mularski ż - Budziszewski, Ga-lanciak (89. Goc), Malczak ż (85. Jędrzejewski), Komorowski - M. Lewandowski, Gawroński (78. Gańczak).
W 70 minucie Maciej Bednarski obronił rzut karny wykonywany przez Tomasza Warczachowskiego.
Podopieczni Arkadiusza Dubczaka zakończyli rundę jesienną na czwartym miejscu z dorobkiem trzydziestu punktów.
Liczby, serie, strzelcy Kujawianki w sezonie 2013/2014.
16 ligowych meczów – 30 punktów41 goli strzelonych – 21 straconych9 zwycięstw, 3 remisy, 4 porażki6 zwycięstw, 1 remis, 1 porażka u siebie3 zwycięstwa, 2 remisy, 3 porażki na wyjeździe5 meczów bez straty gola24 bramki zdobyte w pierwszej połowie17 bramek zdobytych w drugiej połowie8 bramek zdobytych w 1. Kwadransie gry9 bramek zdobytych w ostatnim kwadransie gry7 bramek straconych w 1. połowie meczu14 bramek straconych w 2. połowie meczu
Strzelcy (41)20 – Maciej Lewandowski6 – Łukasz Laskowski4 – Paweł Komorowski3 – Mariusz Gawroński2 – Bartłomiej Budziszewski2 – Tomasz Mularski1 – Kamil Bartczak1 – Łukasz Galanciak1 – Michał Malczak1 – Bartłomiej Mielczarek
Asysty5 – Łukasz Laskowski4 – Mariusz Gawroński3 – Bartłomiej Budziszewski3 – Paweł Komorowski3 – Maciej Lewandowski2 – Łukasz Galanciak2 – Kamil Bartczak1 – Mateusz Jędrzejewski2 – bramki z karnego3 – bramki z wolnych13 – bramek bez asysty, indywidualna akcja.
Żółte kartki (31)6 – Bartłomiej Mielczarek3 – Miłosz Gańczak3 – Łukasz Galanciak3 – Maciej Lewandowski3 – Bartłomiej Budziszewski3 – Michał Malczak3 – Tomasz Mularski3 – Szymon Pińkowski1 – Maciej Bednarski1 – Przemysław Goc1 – Paweł Komorowski1 – Łukasz Laskowski