Kujawianka Izbica zremisowała w Złotnikach Kujawskich z Piastem 1:1

Michał Arciszewski
W 11. kolejce spotkań IV ligi piłkarze izbickiej Kujawianki zremisowali na wyjeździe z Piastem Złotniki Kujawskie 1:1 (0:1), tracąc bramkę w piątej minucie doliczonego czasu gry.

Piast Złotniki Kujawskie – Kujawianka Izbica Kujawska 1:1 (0:1)Bramki: Marcin Skonieczka (90+5) – Bartłomiej Budziszewski (9)
Piast: Kowalski - Woźniak ż (64. S. Baranowski), Pietrzak ż, Kierstan, Mikołajczak - M. Skonieczka ż, P. Mądrzejewski ż, D. Kempski, Głogowski (78. Ziółkowski) - Szefler, Kośka (71. Pawlik).
Kujawianka: Bednarski - Bartczak, Pińkowski ż, B. Mielczarek, Galanciak - Mularski, Laskowski (60. Karasiński), Budziszewski (90. Jędrzejewski), Komorowski (85. Goc) - Gawroński (65. Malczak ż), M. Lewandowski.
Sędziował: Łukasz Zasada (Włocławek).
Liczby, serie, strzelcy Kujawianki w sezonie 2013/2014.
11 ligowych meczów – 20 punktów26 goli strzelonych – 18 straconych6 zwycięstw, 2 remisy, 3 porażki5 zwycięstw, 1 remis, 0 porażek u siebie1 zwycięstwo, 1 remis, 3 porażki na wyjeździe2 mecze bez straty gola16 bramek zdobytych w pierwszej połowie10 bramek zdobytych w drugiej połowie5 bramek zdobytych w 1. Kwadransie gry5 goli zdobytych w ostatnim kwadransie gry6 bramek straconych w 1. połowie meczu12 bramek straconych w 2. połowie meczu
Strzelcy (26)
14 – Maciej Lewandowski5 – Łukasz Laskowski2 – Bartłomiej Budziszewski2 – Paweł Komorowski1 – Mariusz Gawroński1 – Łukasz Galanciak1 – Michał Malczak
Asysty
3 – Paweł Komorowski3 – Łukasz Laskowski3 – Mariusz Gawroński2 – Łukasz Galanciak1 – Bartłomiej Budziszewski1 – Mateusz Jędrzejewski1 – bramka z karnego3 – bramki z wolnych9 – bramek bez asysty