Odra Opole - Raków Częstochowa 4-1

redakcja
redakcja
Odra Opole pokonała Raków Częstochowa na własnym boisku przy genialnym dopingu kibiców.
Piłkarze Odry Opole pokonali będący na 3. miejscu w tabeli II ligi Raków Częstochowa 4-1.

Pierwsza bramka dla Odry padła w 12. minucie. Prawą stroną popędził wystawiony tym razem w pomocy, a nie w obronie Krystian Kowalczyk i zagrał na środek pola karnego, a do siatki trafił najlepszy w szeregach Odry Tomasz Wawrzyniak.W 36. minucie obrona Odry zostawiła nieobstawionego Dawida Retlewskiego dwa metry od bramki, golkiper Batłomiej Danowski też się zawahał i przyjezdni wyrównali. Na drugą połowę nasz zespół wyszedł mocno zmobilizowany i kibice mogli podziwiać dobrą i rozsądną jego grę. W 64. minucie Wawrzyniak zagrał do Dei, a rudowłosy rozgrywający pokonał Wróbla. W szeregi Odry duże ożywienie wniósł rezerwowy młodzieżowiec Dawid Wolny. Grał odważnie, do przodu i w ciągu trzech minut stworzył sobie dwie okazje. Najpierw strzał z 18 metrów obronił Wróbel, a potem w indywidualnej szarży został powstrzymany. Za trzecim razem - po zamieszaniu w polu karnym po rzucie rożnym - trafił już do siatki. Wynik meczu ustalił w doliczonym czasie gry Dawid Tomanek. W indywidualnej akcji minął dwóch rywali i mocnym strzałem pod poprzeczkę pokonał Wróbla.

Roland Garros - czy Świątek uźwignie presję?