Olimpia wygrała w Brzesku. Dwie piękne bramki Smolińskiego!

Łukasz Szalkowski
pomorska.pl
Grudziądzanie wygrali z Okocimskim Brzesko 2:0 po golach Marcina Smolińskiego. Nadal jest szansa na awans do Ekstraklasy!

Olimpia już w 18. minucie wyszła na prowadzenie. Rzut wolny 20 metrów od bramki w pięknym stylu wykorzystał Smoliński. Pięć minut później "dołożył" drugie, jeszcze bardziej urodziwe trafienie. Z lewej strony boiska rozegrał piłkę z Rogalskim i z dużego kąta, zaraz po przyjęciu huknął pod poprzeczkę bramki Kuchty.W drugiej połowie nie brakowało okazji po obu stronach boiska, jednak żadna z drużyn nie potrafiła skierować piłki do siatki.Can-Pack Okocimski Brzesko 0:2 Olimpia Grudziądz                                                         18' Smoliński                                                         23' SmolińskiCan-Pack Okocimski Brzesko: Kuchta - Ryś, Jacek, Sobotka, Wieczorek, Brud, Kapsa (79' Kwiek), Tymiński (46' Tatara), Żołądź, Cebula, Stefański (46' Grzegorzewski)Olimpia Grudziądz: Wróbel - Woźniak, Piter-Bućko, Łabędzki, Banasiak, Kłus, Smoliński (85' Rakowski), Śmietanko, Szczot (90+2' Staniek), Rogalski, Kowalczyk (73' Cieśliński)Żółte kartki: Ryś, Tymiński (Can-Pack Okocimski) oraz Śmietanko, Bartosiak (Olimpia)