redakcja
redakcja
Wojciech Alabrudziński
To był udany weekend szczególnie dla koszykarzy Anwilu.

Włocławianie po prawie dwóch miesiącach odnieśli wreszcie wygraną. W sobotę przerwali fatalną passę 5 porażek z rzędu i w Koszalinie pokonali AZS 85:78. Najwięcej punktów dla Anwilu zdobyli: Miller 17, Majewski 15, Hicks 9Więcej o meczu TUTAJ
W tabeli Anwil z dorobkiem 20 punktów zajmuje 6 miejsce w tabeli. W najbliższą niedzielę Anwil zagra w Hali Mistrzów z Kotwicą Kołobrzeg. Początek meczu o godzinie 17 (transmisja w radiu GRA).
Mecze rozegrały włocławskie zespoły młodzieżowe. Wyniki TUTAJ
Rozegrano spotkania 12. kolejki Włocławskiej Ligi Koszykówki Amatorskiej. Nie zanotowano niespodzianek. Już pięć ekip ma pewny udział w I rundzie play-off o mistrzostwo rozgrywek są to: Folmex Remwil, Dworek w Smólsku, Delecta, Auto Serwis/AZS WSHE, Oltech.Wyniki 12. rundy WLKA TUTAJ
Spotkania kontrolne rozegrały włocławskie drużyny piłkarskie. Włocłavia przegrała w Toruniu z 2 ligową Elaną Toruń 3:8. Gole zdobyli Michał Rosiak 2 i Mateusz Cackowski.Seniorzy Lidera wzmocnieni juniorami starszymi w sobotę wygrali w Łodzi z SMS 3:1. Dwa gole zdobył Emil Thiakane i Łukasz Pałczyński. O tych meczach czytaj TUTAJ
W niedzielę seniorzy pod wodzą nowego trenera Mariusz Kołoldziejskiego pokonali LTP Lubanie 7:6Gole zdobyli: Marcin Pałczyński 3, Paweł Rybicki 2, Kamil Gościniak 2. Szczegóły tego meczu TUTAJ
W niedzielę odbyły się mecze 12. kolejki DGS Futsal Ligi. Blisko historycznej straty punktów był Cymerman. Lipnowianie przegrywali na 10 minut przed końcem z Prokpolem/Oltech 1:4. Mistrzowie jednak pokazali klasę, odrobili stratę i zanotowali 15. wygraną w tym sezonie. Szczegóły kolejki  TUTAJ
W sobotę odbył się siatkarski memoriał Elżbiety Michałek. Triumf odniosła reprezentacja SP 20. Szczegóły TUTAJ
Na Zalewie Zegrzyńskim odbyły się mistrzostwa Mazowsza w żeglarstwie lodowym. Szczegóły TUTAJ