Obwód nr 1
Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1
ul. Stawki 10
Obiekt przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych
Obwód nr 2
Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1
ul. Stawki 10
Obwód nr 3
Gimnazjum nr 37
ul. Niska 5
Obwód nr 4
Szkoła Podstawowa nr 32
ul.Lewartowskiego 2
Obwód nr 5
Przedszkole nr 11
ul.Dubois 3
Obwód nr 6
Szkoła Podstawowa nr 32
ul.Lewartowskiego 2
Obwód nr 7
Szkoła Podstawowa nr 158
ul.Ciasna 13
Obwód nr 8
Śródmiejski Ośrodek Opiekuńczy
ul.Świętojerska
Obwód nr 9
Zespół Szkół Architektoniczno - Budowlanych i Licealnych
ul. Przyrynek 9
Obwód nr 10
Szkoła Podstawowa nr 210
ul. Karmelicka 13
Obwód nr 11
Szkoła Podstawowa nr 210
ul Karmelicka 13
Obwód nr 12
V Liceum Ogólnokształcące
ul. Nowolipie 8
Obwód nr 13
V Liceum Ogólnokształcące
ul. Nowolipie 8
Obwód nr 14
Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 54
ul. Długa 9
Obwód nr 15
Urząd m. st. Warszawy- wejście od ul. Podwale
ul. Miodowa 6/8
Obwód nr 16
Zespół Szkół Specjalnych nr 85
ul. Elektoralna 12/14
Obiekt przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych
Obwód nr 17
XVII Liceum Ogólnokształcące
ul. Elektoralna 5/7
Obwód nr 18
Szkoła Podstawowa Nr 220
al.Jana Pawła II 26A
Obwód nr 19
Szkoła Podstawowa Nr 220
al. Jana Pawła II 26A
Obwód nr 20
Szkoła Podstawowa nr 75
ul. Niecała 14
Obwód nr 21
Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa
ul. Moliera 2/4
Obwód nr 22
Przedszkole nr 7, ul. Sowia 4
Śródmieście 00-318 Warszawa Powszechny Nie
Obwód nr 23
Gimnazjum nr 42
ul. Twarda 8/12
Obwód nr 24
Gimnazjum nr 42
ul. Twarda 8/12
Obwód nr 25
Gimnazjum nr 38
ul. Świętokrzyska 18A
Obiekt przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych
Obwód nr 26
Zespół Szkół nr 22
ul.Konopczyńskiego 4
Obwód nr 27
Zespół Szkół nr 69
ul. Drewniana 8
Obiekt przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych
Obwód nr 28
PKiN strefa D, wejście od pływalni Pałacu Młodzieży
ul. Świętokrzyska
Obwód nr 29
Przedszkole nr 16
ul.Górskiego 5
Obwód nr 30
Szkoła Podstawowa nr 211
ul. Nowy Świat 21A
Obwód nr 31
Szkoła Podstawowa nr 211
ul. Nowy Świat 21A
Obwód nr 32
Gimnazjum nr 44
ul. Smolna 30
Obwód nr 33
XXXVII Liceum Ogólnokształcące
ul. Świętokrzyska 1
Obwód nr 34
Szkoła Podstawowa nr 34
ul. Kruczkowskiego 12B
Obwód nr 35
Szkoła Podstawowa nr 34
ul. Kruczkowskiego 12B
Obwód nr 36
IX Liceum Ogólnokształcące
ul. Emilii Plater 29
Obwód nr 37
Gimnazjum nr 43
ul. Emilii Plater 31
Obwód nr 38
Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Wilcza 53
Obiekt przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych
Obwód nr 39
Zespół Szkół Gastronomicznych
ul. Poznańska 6/8
Obwód nr 40
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
ul. Wspólna 30
Obwód nr 41
Ministerstwo Rozwoju Regionalnego
ul. Wspólna 2
Obwód nr 42
Szkoła Podstawowa nr 203
ul. ks. Skorupki 8
Obwód nr 43
Szkoła Podstawowa nr 203
ul. ks. Skorupki 8
Obwód nr 44
Zespół Szkół Nr 68
ul. Hoża 11/15
Obwód nr 45
Zespół Szkół nr 68
ul. Hoża 11/15
Obwód nr 46
Politechnika Warszawska Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych
ul. Nowowiejska 15/19
Obiekt przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych
Obwód nr 47
Zespół Szkół Gastronomicznych wejście od sali restauracyjnej
ul. Poznańska 6/8
Obwód nr 48
Przedszkole nr 21
ul. Marszałkowska 27/35A
Obwód nr 49
Czytelnia Biblioteki Publicznej m. st. Warszawy
ul. Koszykowa 26/28
Obwód nr 50
Przedszkole nr 82
ul. Natolińska 2
Obwód nr 51
Zespół Szkół nr 60
ul. Sempołowskiej 4
Obwód nr 52
Szkoła Podstawowa nr 12
ul. Górnośląska 45
Obwód nr 53
Szkoła Podstawowa nr 12
ul. Górnośląska 45
Obwód nr 54
Ośrodek Solec
ul. Solec 71
Obiekt przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych
Obwód nr 55
Mazowieckie Centrum Doskonalenia Nauczycieli
ul. Solec 57
Obwód nr 56
Przedszkole nr 44
ul. Ludna 8
Obwód nr 57
Zespół Szkół nr 66
ul.Myśliwiecka 6
Obwód nr 58
Szkoła Podstawowa nr 29
ul.Fabryczna 19
Obwód nr 59
Szkoła Podstawowa nr 29
ul.Fabryczna 19
Obwód nr 60
Gimnazjum nr 36
ul.Polna 7
Obwód nr 61
Zespół Szkół nr 67
ul.Klonowa 16
Obwód nr 62
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami Dzielnicy Śródmieście
ul. Szwoleżerów 5
Śródmieście 00-464
Obwód nr 63
Młodzieżowy Dom Kultury
ul. Łazienkowska 7
Obwód nr 1100
Dom Pomocy Społecznej
ul.Wójtowska 13
Obwód nr 1101
Zespół Niepublicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej "Caritas" Archidiecezji Warszawskiej
ul. Krakowskie Przedmieście 62
Obwód nr 1102
Dom Pomocy Społecznej
ul. Solec 36A
Obiekt przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych
Obwód nr 1103
Szpital Kliniczny im. Księżnej Anny Mazowieckiej
ul. Karowa 2
Obiekt przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych
Obwód nr 1104
Szpital Ginekologiczno-Położniczy "Inflancka" im. Krysi Niżyńskiej "Zakurzonej" SPZOZ
ul. Inflancka 6
Obiekt przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych
Obwód nr 1105
Samodzielny Wojewódzki Zespół Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej
ul. Nowowiejska 27
Obiekt przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych
Obwód nr 1106
SPZZOZ
ul. Solec 93
Obiekt przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych
Obwód nr 1107
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Prof. Witolda Orłowskiego CMPK
ul. Czerniakowska 231
Obiekt przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych
Obwód nr 1108
Dom Pomocy Społecznej Pracownika Oświaty
ul. Parkowa 7A
Obwód nr 1109
ZOZ Konwentu Bonifratrów p.w. św. Ryszarda Pampurii Dom Geriatryczno-Rehabilitacyjny Bonifratrów p.w. NMP Królowej Pokoju
ul. Sapieżyńska 3
Obiekt przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych
Bydgoska policja pokazała filmy z wypadków z tramwajami i autobusami
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?