Sukcesy taneczne par z Klubu Tańca Towarzyskiego "AKAT"

Mistrzostwa Polski klasy „B” odbyły się w Zielonce koło Warszawy.

W sobotę i niedzielę 5-6 listopada 2011 r. pary taneczne z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży wzięły udział w Mistrzostwach Polski par w Tańcu Towarzyskim par klasy B i A i w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w Zielone koło Warszawy.
Klub trenowany jest przez Magdalenę i Jacka Baczewskich.
W turnieju tym startowało 5 łomżyńskich par taneczny w pięciu kategoriach. Dobrym wynikiem może szczycić się aktualnie najlepsza łomżyńska para taneczna.
Klasa B w kategorii pow. 15 lat:Krzysztof Długozima i Klaudia Kukowska – para zajęła 35 miejsce na 72 pary taneczne startujące z całej Polski w tańcach standardowych.
Inne łomżyńskie pary taneczne startujące w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w licznie obsadzonych kategoriach zajęły następujące miejsca:
Klasa C w kategorii 14-15 lat:IV miejsce w tańcach standardowych i VI w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Adrianna Kiersztan i Bartosz Chojnowski.
Klasa C w kategorii pow. 15 lat:V miejsce w tańcach standardowych zajęła para Milena Kobylińska i Daniel Kobyliński.
Klasa B w kategorii 14-15 lat:V miejsce w tańcach standardowych zajęła para Marcelina Mroczkowska i Dawid Zaniewski.
Klasa D w kategorii 12-13 lat:Awans do wyższej klasy tanecznej zdobyła para Dagmara Brulińska i Mateusz Dzwonkowski.