Trzecioligowiec z Kutna lepszy od Włocłavii

Wojciech Alabrudziński
W drugim spotkaniu sparingowym przed nowym sezonem porażkę zanotowała Włocłavia. Podopieczni trenera Wiesława Borończyka ulegli w środę w Kutnie MKS-owi 1:2.

Włocławianie już w 12 minucie objęli prowadzenie. Po zagraniu Rafała Bobrowskiego akcję zamknął Dawid Kwiatkowski i pewnie strzelił do siatki.Gospodarze wyrównali tuż przed przerwą. MKS akcję bramkową rozpoczął po błędzie Piotra Hadasia (został łatwo ograny przy linii bocznej). Trzecioligowcy zwycięską bramkę zdobyli na kwadrans przed końcem spotkania. Błąd popełnił bramkarz Ibrahim Tandjigora, który przy rzucie wolnym schował się za mur i praktycznie zawodnik MKS strzelił do pustej bramki.W sobotę Włocłavia zagra na wyjeździe z Kasztelanem Sierpc (godz. 18).Czytaj też - Mariusz Kołodziejski trenerem Lidera Włocławek i Wisły Dobrzyń?! MKS Kutno - Włocłavia 2:1 (1:1)Bramki: ??? (43), ??? (75, wolny) - Dawid Kwiatkowski (12)WŁOCŁAVIA: I połowa: Kaźmierczak - Gralak, Ewert, Hadaś, Lewandowski, J. Feter, Abbott, Piotrowski, Bobrowski, Kwiatkowski, Skonieczny.II połowa: Tandjigora - Szczęsny, Hadaś (60, Śmieszny), Suchomski, Czaplicki, B. Feter, Malczak, Cichowlas, Tłuchowski, Rogalski (68, Markiewicz), Matusiak.Czytaj też - Bartosz Śmigiel wychowanek Włocłavii na treningu Mieni LipnoSparingi WłocłaviiUnia Solec Kujawski 4:1 (1:0)MKS Kutno 1:2 (1:1)Kasztelan Sierpc (14.07)Górnik Konin (18.07)Olimpia Koło (21.07)Wisła II Płock (25.07)Błękitni Gąbin (28.07)Cuiavia Inowrocław (1.08)Jutrzenka Warta (04.08) Strzelcy (5 goli)Michał Skonieczny 2Dawid Kwiatkowski 2Adam Matusiak