Wygrana kadetów TKM z Astorią. Debiut zawodniczek AKM

nadesłane
Wygrana kadetów TKM. Debiut zawodniczek AKM

Podczas weekendu dwa mecze rozgrywali kadeci pierwszej ekipy TKM. Przed własną publicznością zadebiutowały kadetki AKM.Podopieczni Vladimira Ruzicića z pierwszego zespołu kadetów uczestniczą także w rywalizacji juniorskiej. W sobotę raczej niespodziewanie ulegli u siebie Kasprowiczowi. Zdecydowała słabsza druga kwarta oraz fatalna nieskuteczność przy rzutach wolnych. W całym spotkaniu nie trafili 20. razy tracąc szansę na wygraną. Takich problemów nie było w wyjazdowym meczu w lidze kadetów. Wygrana różnicą 114!!! punktów to rekord sezonu potwierdzający dominację włocławian w rozgrywkach.Dramatyczne mecze AKM i TKM w III lidze. Derby juniorów dla TKM Debiutujące w rozgrywkach kadetki AKM jedynie w pierwszej kwarcie były w stanie nawiąząć w miarę równorzędną walkę z bydgoszczankami. W kolejnych, przewaga trenujących od kilku lat koszykarek MUKS, była coraz wyraźniejsza. Nie bez znacznie był też fakt, że rywalki dysponowały bardziej wyrównanym składem podczas gdy w zespole włocławskim ciężar zdobywania punktów spoczywał na zawodniczkach pierwszej piątki.DokumentacjaTKM II Włocławek - Kasprowicz Inowrocław 62:72 (16:19, 11:26, 18:12, 17:15).TKM II: Frontczak 26, Cieślewicz 7, Zbo- iński 5, Kłódkowski 4, Studziński 4, Ręgocki 4, Nowakowski 4, Kapitajna 3, Szczerbiak 2.TKM I Włocławek - Astoria II Bydgoszcz 135:21 (28:11, 34:5, 34:3, 39:2).TKM I: Ustienny 21, Ręgocki 20, Cieślewicz 19, Nowakowski 13, Kłódkowski 11, Zboiński 12, Frontczak 10, Szczerbiak 9, Chabasiński 7, Kapitajna 7, Orzelski 6.AKM - MUKS I Bydgoszcz 53:89 (20:26, 10:19, 9:22, 14:22)AKM: Jakubas 18, Linowska 14, Imanza- de 7, Kazanecka 5, Kowalewska 4, Dzie- dzic 4, Bełkowska 1.