Wyniki na żywo 14. kolejki 3 ligi [Włocłavia gra przy jupiterach]

Wojciech Alabrudziński
W weekend odbędzie się przedostania kolejka rundy jesiennej w III lidze kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej. Oto relacja na żywo z rozgrywanych meczów.

UWAGA! STRONA NIE ODŚWIEŻA SIĘ AUTOMATYCZNIE, UŻYWAJ KLAWISZA F5Sobota
WYNIKI NIŻSZYCH LIG
NiedzielaPiast Kobylin - Unia Swarzędz 0:3 (0:0) Koniec meczuBramki: Tomasz Zawada (50), Wojciech Antczak (76), Marek Bączyk (83)PIAST: Sadowski - Czwojdrak, Reyer, Biernat, Kowalski, Kempiński, Kendzia, M. Kurzawa, Kaczmarek, Duda, Szymanowski. UNIA: Budnik - Zandrowicz, Klepacz, Stawiński, Płoska, Igansiński, Paku Tshela, Lebioda, Antczak, Rampold, Zawada.90 min. - koniec meczuGOL. 83 min. - Marek Bączyk na 3:0GOL. 76 min. Wojciech Antczak na 2:0GOL. 50 min. po rzucie rożnym Tomasz Zawada głową trafia do siatki, Unia prowadzi 1:045 min. remis do przerwy40 min. - Szymanowski marnuje dogodną sytuację, po chwili to samo zmarnował Duda30 min. 0:015 min. - wyrównany mecz na grząskim boisku w Kobylinie9 min. - z 20 metrów strzał gości, ale Sadowski na rzut rożnymecz rozpoczął się o godzinie 13.
Sobota: Włocłavia - Nordenia 1:1 (0:1) Koniec meczuWŁOCŁAVIA: Bartłomiej Szablewski - Maciej Lamparski, Radosław Budnicki, Artur Serocki, Marcin Piotrowski, Rafał Bobrowski, Tomasz Bartczak, Bartłomiej Dębicki, Kamil Frąckowiak, Bartosz Śmigiel, Michał Rosiak NORDENIA:Rafał Korbik - Jakub Jarmuszkiewicz,  Piotr Gułajski, Łukasz Jujeczka, Michał Wysocki - Maciej Brauza, Mikołaj Lasek, Maciej Grześkowiak, Maciej Ratajski, Piotr Kurminowski, Łukasz Szczudeł.Rezerwa: Jacek Kalsztejn, Maksymilian Jankowski, Jędrzej Górny, Marcin Florek, Tomasz Pawelec, Szymon Wichtowski, Patryk Bordych.To ostatni mecz ligowych przy aktualnych jupiterach, które mają być zdemontowane w ramach przebudowy stadionu OSiR przy ul. Leśnej. Jeszcze w listopadzie planowany jest mecz derbowy Włocłavia - Lider w blasku jupiterów, działacze ustalają termin spotkania.90 +3 min. - koniec meczu, remis90+1 min. Florek głową broni Szablewski90 min. - 3 doliczone minuty86 min. - za Śmigla - Tłuchowski85 min. - groźne kontry Nordenii81 min. - wprowadzony w przerwie Bordych upomniany żółtą kartką za próbę wymuszenia karnego79 min. Kurminowski strzela, broni Szablewski78 min. za Bobrowskiego Cacakowski71 min. Kurminowski miał pustą bramkę, ale tylko rzut rożny dla Dopiewa 70 min. - Rosiak obok słupka69 min. - strzał Bartczaka, ale za lekki i niecelny68 min. Frąckowiak minimalnie obok słupka64 min. strzał Laska broni Szablewski63 min. groźny strzał Florka broni Szablewski58 min. zmiana w Nordenii za Szczudła wszedł FlorekGOL. 55 min. - Śmigiel wykorzystuje dośrodkowanie Haberskiego i mamy remis48 min. - dogodna okazja Rosiaka, ale strzał z 8 metrów broni na poprzeczkę Korbik45 min. koniec I połowy41 min. Brauza po rogu, ale broni Szablewski37 min. gra w środku pola, nic sie nie dzieje ciekawego34 min. zmiana we Włocławki, za kontuzjowanego Piotrowskiego Marcel Haberski33 min. - okazja Rosiak, ale za lekki strzał z pola karnego28 min. - Frąckowiak z dystansu wysoko nad bramką25 min. kontra Nordenii Lasek w sytuacji sam na sam, ale sędzia gwiżdze spalonego20 min. - okazja Nordenii, ale wybija w ostatniej chwili Lamparski GOL. 13 min. - zagranie między obrońców Włocłavii i Mikołaj Lasek w sytuacji sam na sam pokonał Szablewskiego 5 min. Lasek w polu karnym  na 7 metrze, ale  w ostatniej chwili piłkę wybija mu Piotrowski3 min. Jujeczka bardzo strzela bardzo niecelnie1 min. Rosiak w sytuacji sam na sam, broni KorbikGodz. 16.57 - początek meczuLubuszanin Trzcianka - Mieszko Gniezno 0:0 Koniec meczu
Wda Świecie - Lech Rypin 1:0 (0:0) Koniec meczuBramka: Bartosz Czerwiński (76)WDA: Tomaszewski - Wenerski, Raszka, Żurek, Olszewski, Łożyński, Żurowski, Szczygielski, Grzywaczewski, Talaśka, Woźniak.LECH: Rumiancew - Skowroński, Baranowski, Buchalski, B. Feter, J. Feter, Figurski, Kukowski, Komorowski, Piceluk, Moszczyński. relacjonuje Sławomir Wojciechowski (Gazeta Pomorska)90+ 4 min. - koniec meczu, szczęśliwe zwycięstwo Wdy nad wiceliderem tabeli. Liczą jednak trzy punkty.90 min. trwa doliczony czas gryGOL. 76 min. wprowadzony dwie minuty wcześniej za Szczygielskiego, Czerwiński ładnym strzałem zza pola karnego trafia w okienko bramki Lecha!  74 min. - nadal 0:072 min. groźny strzał Kukowskiego z 10 metrów broni efektownie Tomaszewski68 min. - Moszczyński w sytuacji sam na sam, chciał się popisać, przelobował bramkarza i poprzeczkę bramki Wdy55 min. nadal 0:046 min. zmiana w Lechu Goc za B. Fetera (jakiś uraz obrońcy gości) Dobra informacja dla Lecha z Kalisza. Calisia zremisowała z Victorią Koronowo 0:0. Rypinianie w przypadku zwycięstwa mogą zniwelować starty do 2 punktów do lidera tabeli.45 min. wyrównany mecz, gra toczy się w środku pola, po I połowie bez bramek38 min. - nadal 0:035 min. - okazja dla Lecha. Moszczyński minął już nawet bramkarza uderzył, a z linii bramkowej piłkę wybił Wenerski 25 min. - nadal 0:0, kałuże na boisku utrudniają grę obu zespołom 13 min. - Woźniak strzel, ale broni Rumiancew10 min.  - wyrównany mecz w Świeciu, groźnie strzelał z wolnego Kukowski
Calisia - Victoria 0:0 Koniec meczuRELACJA Z MECZU CALISIA - VICTORIA
Unia SK - Unia J. 5:3 (1:2) Koniec meczuBramki: Marcin Grzelak (8, 71. głową), Adam Wiśniewski 2 (77, 90+3), Szymon Raczyński (85) oraz Filip Jagielski (25), Marcin Brzykcy (45. głową, 70. głową), UNIA SK: Gajewski - Kubas, Grzelak, Boldt, Frasz, Błaszczak, Wiśniewski, Chachuła, Murach, Raczyński, Szkaradek.UNIA J. Mieczkowski - Wawrzyniak, Hulisz, Jagielski, Kaniewski, Lisiecki, Dereżynski, Brzykcy, Rogalski, Klimek, Dworacki.Relacjonuje Łukasz Czarczyński.
GOL. 90+3  min. - kontra gospodarzy i Adam Wiśniewski ustala wynik meczu. Unia Solec Kujawski przerywa serię 9. meczów bez zwycięstwa. 87 min. - Kubas i Wieczorek za przepychanki upomniani żółtymi kartkamiGOL. 85 min. Szymon Raczyński strzałem z lewej nogi wyprowadza gospodarzy na prowadzenie!!!83 min. - Rogalski upomniany żółtą kartką82 min. - groźny strzał Klimka80 min. - zmiana za Jagielskiego BachanekGOL. 77 min. Adam Wiśniewski ładnym strzałem wyrównuje stan meczu74 min. - zamiana w Unii J. za Kaniewski za niego WieczorekGOL. 71 min. - szybka odpowiedź gospodarzy, Grzelak głową po rzucie rożnym i kontaktowy gol dla zespołu z Solca Kujawskiego.GOL. 70 min. - Brzykcy głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i goście prowadzą już 3:1 67 min. Grzelak głowa po rogu obok słupka65 min. zmiana w Unii SK Szkaradek za niego Geruzel64 min. - Kaniewski w czystej  sytuacji, ale  z 11 metrów nad bramką63 min. - na grząskim boisku dużo walki, ale mało sytuacji, wynik nadal bez zmian61 min. - zmiana w zespole gospodarzy za Chachułę wszedł Walczak54 min. - groźny strzał Raczyńskiego50 min. - groźne dośrodkowanie Murach przeciął bramkarz z Janikowo. Gdyby tego nie zrobił wpadłby drugie gol,a dla gospodarzy, którzy po przerwie rusyzli do ataków45 +1 min. - przerwa w Solcu Kuj. w meczu dwóch Unii lepsza na razie ta z JanikowaGOL. 45 min. - rożny dla Unii Janikowo. Dośrodkował Dereżyński, głową Marcin Brzykcy trafia di siatki.44 min.- strzelał Wiśniewski, ale broni bramkarz gości40 min. -nadal 1:1. Zawodnikom grę utradnia murawa. Po opadach na boisku stoją kałuże. Ma to wpływ na poziom meczu. Jeste wiele fauli. Nie ma czystych sytuacji. Warto odnotować strzał w 39 min. Dereżyńskiego.GOL. 25 min. - wyrównanie dla gości. Filip Jagielski, lewą nogą trafia w okienko. Bardzo ładna bramka zawodnika Unii Janikowa23 min. - goście trafiają w poprzeczkę15 min. - gra w środku polaGOL 8 min. po rzucie rożnym gospodarze obejmują prowadzenie, strzelcem bramki Marcin Grzelak.Chemik Bydgoszcz - Polonia Leszno 0:1 (0:1) Koniec meczuBramka: Łukasz Glapiak (11)CHEMIK: Retlewski - Szeremet, Paczkowski, Bednarek, Wrzos, A. Kacprzak, Witucki, Jaworski, Spychała, Kot, M. Kacprzak. POLONIA: Tomczak - Wiśniewski, Para, Lipiec, Piech, Bordulak, Nalborski, Zboralski, Jensiek, Glapiak, Bergier. Relacjonuje Paweł Skraba (Gazeta Pomorska)90 min. - koniec meczu Polonia utrzymała prowazdenie i zainaksowała trzy punkty!!85 min. - wynik bez zmian. Polonia bliska przerwania passy Chemika75 min. - nadal 0:0, Chemik przeważa, a Polonia groźnie kontraatakuje 60 min. - wynik bez zmian, Chemik przeważa i dąży do wyrównaniaGodz. 12.05 - początek II połowy45 min. - koniec I połowy meczu, Polonia wygrywa w Bydgoszczy 1:039 min. - Chemik kontratakuje, ale na razie nie udaje mu sie wyrównać32 min. - po rzucie rożnym w zamieszaniu strzał z 10 metrów pomocnika Chemika broni Tomaczak 23 min. - cztery z rzędu rzutu rożne dla Chemika, po których bydgoszczanie mieli okazje, ale nadal Polonia prowadzi 1:022 min. - Kot w dogodnej sytuacji uprzedził go jednak obrońca19 min. - zamieszanie w polu karnym Polonii, ale Tomczak broniGOL. 11 min. - Łukasz Glapiak z rzutu wolnego z 20 metrów i 1:0 dla gości, zawodnik Polonii wykorzystał złe ustawienie muru, zaspał też bramkarz Chemika. Polonia tym samym udokumentował przewagę na początku spotkania.3 min. - groźne dośrodkowanie gości, udana interwencja RetlewskiegoGodz. 11.02 - początek meczu
Górnik Konin - Notecianka Pakość 0:2 (0:1) Koniec meczuBramki: Michał Nadolski (26), Ariel Jastrzembski (80)GÓRNIK: Ptak (46. Szczepankiewicz) - Jędras, M. Majewski, A. Majewski, Nawrocki, Augustyniak, Adamczewski, Modelski, Witkowski, Sobieraj, BłaszczakNOTECIANKA: Ciesielski - Schumacher, Delekta, Jastrzębski, Gac, Goczkowski, Nadolski, Słupski, Jastrzembski, Kala, Nowicki.Relacjonuje Marek Tamulski z Planeta FM90 min. - Koniec meczu, trener Nadolski skorygował nam strzelca drugiej bramki. Wcześniej podaliśmy, że właśnie M. Nadolski zdobył tego gola. GOL. 80 min. - Górnik atakuje, a Ariel Jastrzembski strzela drugą bramkę dla Notecianki!70 min. - optyczna przewag gospodarzy, którzy jednak nie stwarzają okazji. 56 min. - wyrównany mecz52 min. Sobieraj upomniany żółtą kartką46 min. - zmiana bramkarza w Górniku45 min. - koniec I połowy, Notecianka wygrywa w Koninie 1:0. Mogła nawet 2:0, bo tuż przed gwizdkiem ponownie błąd popełnił Ptak, a groźnie strzelał Arkadiusz Nowicki.40 min. - obraz gry nie zmienia się, przewaga mają gospodarze. Notecianka na własnej połowie się broni. Na razie ta taktyka się sprawdza. Goście wygrywają w Koninie 1:033 min. - Łukasz Gac upomniany źółtą kartkąGOL. 26 min. - złe wybicie Ptaka, bramkarza Górnika. Dariusza Słupski strzela w poprzeczkę. Piłka trafiła do Michała Nadolskiego, który trafia do siatki i nieoczekiwanie goście obejmują prowadzenie24 min. - nadal 0:0, Notecianka na razie bez sytuacji19 min. - Witkowski z karnego, strzela jak Panenka, ale trafia w poprzeczkę i piłkę łapie Ciesielski 18 min. - Blaszczak faulowany w polu karnym12 min. - głową strzela Jędras, broni Ciesielski10 min. - przewaga gospodarzy3 min. - Błaszczak w sytuacji sam na sam z Ciesielskim, ale nieskuteczny

KLASYFIKACJA STRZELCÓW PO 13. KOLEJCEWŁOCŁAWIANIE BYLI NA MECZU LECH - MANCHESTER, PRZECZYTAJ RELACJE