Ostatni mecz Włocłavii. Legia pokonana [wideo, zdjęcia]

mają powody do radości
mają powody do radości Wojciech Alabrudziński
Ostatni mecz na stadionie OSiR przy ul. Leśnej przed przebudową obiektu rozegrała Włocłavia. W meczu 14. kolejki włocławianie pokonała Legią Chełmża 2:0.

Od początku Włocłavia osiągnęła przewagę. W 18 min. po ładnym przerzucie na druga stronę Emile Thiakane do Macieja Lamparskiego, któremu za pleców wyszedł Marcin Piotrowski i strzelił z 15 metrów w bramkarza.
ZAPIS RELACJI NA ŻYWO Z MECZU WŁOCŁAVIA - LEGIA
Po chwili pośliznął się Piotr Szczęsny i w sytuacji sam na sam znalazł się Michał Tuszyński, jednak będąc na 5 metrze zamiast uderzać chciał podawać.W 28 min. Lamparski zagrał wzdłuż bramki a Thiakane z metra dopełnił tylko formalności. To 6. gol Senegalczyka w tym sezonie.
WIDEO BRAMKI Z MECZU WŁOCŁAVIA - LEGIAWYPOWIEDZI PO MECZU WŁOCŁAVIA - LEGIA
Pięć minut po przerwie w kapitalnej okazji znalazł się Patryk Smolarz ale z 5 metrów trafił w bramkarza Włocłavii W odpowiedzi kontrę wyprowadziła Włocłavia. Lamparski ponownie zagrał wzdłuż bramki a z 8 metrów samobójczego gola strzelił Rybacki. Od tego momentu tempo gry siadło. Włocłavia w 90 min. podwyższyła wynik, ale sędzia odgwizdał spalonego.Zapraszamy do obejrzenia tej sytuacji na wideo i ocenienie czy arbiter się nie pomylił.
W drugiej połowie ochrona wyprowadziła i przekazała policji dwóch piłkarzy Legii Chełmża. Oto szczegóły tego incydentu
WŁOCŁAVIA: Ibrahim Tandjigora - Piotr Szczęsny, Arkadiusz Suchomski, Adrian Grudziński, Marcin Piotrowski - ż (74, Patryk Stasiak), Marcel Haberski (62, Bartosz Śmigiel), Mateusz Tłuchowski (83, Przemysław Markiewicz), Jakub Feter - ż (63, Kamil Frąckowiak), Bartłomiej Feter, Maciej Lamparski, Emile Thiakane.