reklama

Pierwsza strefa taksówkowa - wykaz ulic

gonzo19
gonzo19
Zaktualizowano 
Granice 1 strefy cen (stawek taryfowych) w dzielnicach Warszawy

Zobacz też: Pierwsza strefa taksówkowa wykaz ulic w Warszawie

Dzielnica Bielany:
Most Grota Roweckiego wraz z podjazdami, Wybrzeże Gdyńskie, wzdłuż projektowanej Trasy Mostu Północnego - w kierunku wschodnim, wał Wisły – w kierunku północnym, Papirusów, Pułkowa, Wóycickiego, Dziekanowska, Estrady, Groteski, Rękopis, Estrady, Arkuszowa, Księżycowa.

Dzielnica Bemowo:
Powstańców Śląskich, Piastów Śląskich, Grotowska, Natalii, Kutrzeby, Radiowa w kierunku północnym do pętli autobusowej, Radiowa w kierunku południowym do ul. Kaliskiego, Kaliskiego, Gąsiorowskiego, Dobrowolskiego, Galileusza, Leibnitza, Einsteina, Kartezjusza, Kocjana, Zaboreczne, Spychowska, granica miasta (Hubala Dobrzańskiego, Fortowa) do ul. Batalionów Chłopskich, Batalionów Chłopskich, Lazurowa, Szeligowska, Kopalniana – podjazd do osiedla mieszkaniowego Fort Chrzanów, Szeligowska – do ul. Połczyńskiej, Połczyńska – w kierunku zachodnim z podjazdem do CH TESCO, Połczyńska – w kierunku wschodnim, Nowej Huty, Fortuny, Rotundy, Połczyńska, Dźwigowa.

Dzielnica Włochy:
Dźwigowa, Parowcowa, Notecka, Kraszewskiego, Chróścickiego, Obywatelska, Świerszcza, Al. Jerozolimskie, Łopuszańska, Równoległa, Krakowiaków, Leonidasa, Muszkieterów, Mineralna, Dzwonkowa, Katalogowa, Foliałowa, Emaliowa, Al. Krakowska, 17 Stycznia, podjazd pod Terminal II, 17 Stycznia, Żwirki i Wigury, podjazd pod Terminal I, Gordona Bennetta, Żwirki i Wigury, Sasanki, Marynarska.

Dzielnica Ursus:
Traktorzystów, Jagiełły, Warszawska, Gierdziejewskiego, Konotopska, Kadłubka, Zielonej Gęsi, Przejazdowa, Krzywoustego, Bony, Zaczarowanej Dorożki, Królów Polskich, Władysława Hermana, Warszawska, Orląt Lwowskich, Cierlicka, Regulska, Bodycha, Al. Jerozolimskie.

Dzielnica Mokotów:
Marynarska, Taśmowa, Cybernetyki, Postępu, Bokserska, Augustówka, Rymanowska, Okrężna, Jeziorna, Koronowska, Bonifacego, Gołkowska, Woziwody, Bernardyńska, Grzesiuka, Czerniakowska, Trasa Siekierkowska wraz z podjazdami.

Dzielnica Ursynów:
Kłobucka, Wyczółki, Poleczki, Poloneza, Ludwinowska, Jeziorki, Baletowa, Sarabandy, Karczunkowska, Pozytywki, Katarynki, Kuropatwy, Perlicza, Bażancia, Kogucia, Jagielska, wzdłuż zachodniej północnej granicy rezerwatu „Las Kabacki”, Gąsek – w kierunku północnym do rezerwatu „Park Natoliński” - strona zachodnia i północna.
Gąsek – w kierunku północnym do rezerwatu „Park Natoliński” - strona zachodnia i północna.

Dzielnica Wilanów:
wzdłuż północnej i wschodniej granicy rezerwatu „Park Natoliński”, Pałacowa, Przyczółkowa, Drewny – w kierunku południowym do granicy miasta, Drewny – w kierunku północnym, Przyczółkowa- w kierunku północnym, Europejska, Vogla – w kierunku wschodnim, Syta, Metryczna, Bruzdowa, Zaściankowa, Wał Zawadowski, Glebowa, Syta, Nad Wilanówką, Vogla, Stanisława Kostki Potockiego, Biedronki, Sielanki, Biedronki, Wiertnicza.

Dzielnica Wawer:
Trasa Siekierkowska wraz z podjazdami, Wał Miedzeszyński – w kierunku południowym do Kanału Nowe Ujście, Kanał Nowe Ujście w kierunku wschodnim, Zabielska, Papierowa, Poprawna (do końca w kierunku do Trasy Siekierkowskiej), Trasa Siekierkowska wraz z podjazdami, Płowiecka, Trakt Lubelski, Białoborska, Leśniczówka, Kobryńska, Trakt Lubelski – do ul. Zwoleńskiej, Zwoleńska, Źródlana, Cylichowska, Tadżycka, Juhasów, Mrówcza, Panny Wodnej, Zasadowa, Rozmarynu, Przewodowa, Patriotów, Prasowa, Włókiennicza, Bysławska, Poezji, Jachowicza, Olecka, Włókiennicza, Michalinki, Ochocza, Filmowa, Zabawna, Sarny, Arniki, Żwanowiecka, Agrestowa, Kąkolowa, Osterwy, Planetowa, Sobierajska, Lipkowska, Patriotów, pólnocna granica Lasu Olszyńskiego do ul. Turkusowej, Turkusowa, Dzieci Polskich – podjazd pod Centrum Zdrowia Dziecka, Dzieci Polskich, Dzięcieliny, Dzidka Warszawiaka, Czeladnicza – w kierunku północnym do Kanału Wawerskiego, wzdłuż Kanału Wawerskiego – w kierunku zachodnim, Bielszowicka, Dzieci Polskich, Żegańska, Pożaryskiego, Hafciarska, Celofanowa, Kaczy Dół, Daliowa, Czatów, Pożaryskiego, Niemodlińska, południowo – wschodnia granica osiedla do ul. Axentowicza, Axentowicza, Alpejska, Nawigatorów, Odsieczy Wiednia, Odrodzenia, Szoferska, Tulipanowa, Krawiecka, Kajki, Bronisława Czecha – w kierunku wschodnim (do granicy Dzielnicy Wesoła), Bronisława Czecha – w kierunku zachodnim, Kościuszkowców, Korkowa,

Dzielnica Wesoła:
Trakt Brzeski, Jana Pawła II, Gościniec, Borkowska, Graniczna, Jana Pawła II, Jodłowa, Jesionowa, Diamentowa, Piotrusia Pana, Lasek Brzozowy, Łagodna, Cieplarniana, Jana Pawła II, Cienista, Cyklamenowa, Paproci, Konwaliowa, Magnolii, Hiacyntowa, Pogodna, Jana Pawła II, Rumiankowa, Tymiankowa, Dziewanny, Leśnych Ziół, Rumiankowa, Zakrętowa, Szosa Lubelska - w kierunku północnym, Trakt Brzeski, Piłsudskiego, Mazowiecka, I Praskiego Pułku, Trakt Brzeski – w kierunku zachodnim, Wspólna, Jagiellońska, Urocza, Brata Alberta, Podleśna, Kasprowicza, Urocza, Wiśniowa, Warszawska, Brata Alberta, Niemcewicza, Narutowicza, Słowackiego, I Praskiego Pułku od ul. Mazowieckiej do ul. Armii Krajowej, Armii Krajowej, Orla, Sikorskiego, Chodkiewicza, Głowackiego, I Praskiego Pułku, Plac Wojska Polskiego, Okuniewska.

Dzielnica Rembertów:

Cyrulików, Szatkowników, Konwisarska, Sobiborska, Admiralska, Czerwonych Beretów, Frontowa, Republikańska, Sztandarów, Listonoszy, Czwartaków, Zesłańców Polskich, Cyrulików, Marsa, Żołnierska, Babie Lato, Karla, Chełmżyńska, Chłopickiego, granica rezerwatu Olszynka, Grochowska, Szeroka.

Dzielnica Praga Południe:
południowo - zachodnia strona torów kolejowych, Wiatraczna.

Dzielnica Targówek:
Wiatraczna, Zabraniecka, Niesulicka, Zgrzebna, Rzeczna, Makowa, Klementowicka, Ziemowita, Swojska, Klukowska, Bukowiecka, Krzesiwa, Szmaragdowa, Nefrytowa, Tużycka, Perłowa, Topazowa, Lewinowska, Łodygowa, Wyspowa, Krynoliny, Radzymińska, Bystra, Kondratowicza, św. Wincentego, Głębocka.

Dzielnica Białołęka:
Głębocka, Lewandów, Okniska, Berensona, Kąty Grodziskie, Zdziarska, Ostródzka, Brzeziny, Białołęcka do ul. Toruńskiej, Toruńska, Annopol, Odlewnicza, Marywilska, Toruńska, Modlińska, Kowalczyka, Krzyżówki, Płochocińska od ul. Modlińskiej do mostu nad Kanałem Żerańskim oraz Marywilska od ul. Płochocińskiej do ul. Odlewniczej, Modlińska od ul. Płochocińskiej do ul. Ekspresowej, Ekspresowa, Fleminga, Kątskiego, 15 Sierpnia, Podróżnicza, Krokwi, Klasyków, Fletniowa, Mehoffera, Czeremchowa, Animuszu, Przylesie, Jana Husa, Modlińska, Ciechanowska, Stasinek, wzdłuż granicy miasta do Kanału Henrykowskiego, wzdłuż Kanału Henrykowskiego w kierunku południowym, Przyrzecze, Szawelska, Sortowa, Łączna, Jędrzejowskiego, Modlińska, Aluzyjna, Mikołaja Trąby, Sprawna, Marcina z Wrocimowic, Sprawna w kierunku do Wisły, wał Wisły – w kierunku południowym, wzdłuż projektowanej Trasy Mostu Północnego w kierunku ul. Świderskiej, Świderska, Myśliborska, Delfina, Zarzecze, Modlińska, Most Grota – Roweckiego.

Jak postępować w przypadku zdarzenia lub wypadku drogowego.

Wideo

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3