Natalka może widzieć świat dzięki wam

Zuza Gunia
Natalka Cebo potrzebuje waszej pomocy mat.fundacji Nieinni
Natalka ma roczek i cierpi na retinopatię piątego stopnia. Przed nią wiele operacji, a wy możecie wesprzeć jej leczenie.

Natalka Cebo urodziła się w 2014 roku w 26 tygodniu ciąży w Sosnowcu. Miała zaburzenia oddychania, niewydolność oddechową, niedotlenienie okołoporodowe, dysplazję oskrzelowo-płucną, retinopatię wcześniaczą i niedokrwistość. Wiele czasu spędziła w szpitalach. Teraz jej stan jest dobry, rozwija się prawidłowo z lekkim opóźnieniem. Niestety ma problemy ze wzrokiem: cierpi na retinopatię 5 stopnia i grozi jej ślepota. Natalka jest pod opieką lekarzy z Warszawy, którzy przeprowadzają zabiegi ratujące jej wzrok.

- Ilość operacji niestety nie jest znana to zależy od choroby Natalki. Aktualne Natalka wróciła z jednej z nich. Kolejny termin wyznaczony jest na styczeń - mówi Anna Szczepanek z Fundacji Nieinni, która pomaga Natalce.

Wszystkie operacje są przeprowadzane w prywatnej klinice w Warszawie, a ich koszt jest bardzo wysoki. Dodatkowo Natalka musi nosić okulary o bardzo dużej mocy, by móc cokolwiek zobaczyć. Leczenie Natalki Cebo można wesprzeć dokonując wpłat na konto Fundacji Nieinni w tytule wpisując Natalka Cebo:

Fundacja "Nieinni"
KRS 0000504038
ING BANK ŚLĄSKI:
47 1050 1360 1000 0090 3033 8876

**Czytaj też:

Maję dopadła nieuleczalna choroba i bardzo potrzebuje waszej pomocy

**

Będzie waloryzacja 500+?

Wideo

Dodaj ogłoszenie