Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Ile kosztuje kilogram maku? Zainteresowanie rośnie przed świętami. Bez niego nie ma kutii i makowca. Takie są rodzaje maku

Katarzyna Zawada
Katarzyna Zawada
Niebieski mak posłuży do przygotowania jednej z wigilijnych potraw - kutii.
Niebieski mak posłuży do przygotowania jednej z wigilijnych potraw - kutii. 123rf/ulyanakhorunzha
Bez białego maku nie ma rogali świętomarcińskich, bez niebieskiego kutii czy świątecznego makowca. Nie ma też pysznych słodkich bułeczek na śniadanie. Choć niedoceniany, to okazuje się jednym z ważniejszych składników w piekarnictwie i cukiernictwie. Wyróżniamy kilka rodzajów maku - który nadaje się do użycia w kuchni? Ile kosztuje kilogram maku?

Spis treści

Rodzaje maku. Biały na rogale świętomarcińskie, niebieski do makowca

Cena maku białego budzi zainteresowanie szczególnie w listopadzie, gdy na tapet bierze się rogale świętomarcińskie. W kontekście wieczerzy wigilijnej rumieńców nabiera mak niebieski.

Zanim jednak przejdziemy do cen, warto wiedzieć, że są różne rodzaje maku. Ziarna można spotkać w formie suchej lub zmielonej. Każdy z nich ma inne wykorzystanie, a także miejsce pochodzenia. Wyróżniamy:

  • mak niebieski – klasyczny, najbardziej znany rodzaj maku, dostępny w większości sklepów, dodaje się go do większości ciast i chlebów,
  • mak biały – wyrafinowany w smaku, nie tak znany, jak ten europejski (niebieski), podstawa masy do rogali świętomarcińskich,
  • mak lekarski – wykorzystywany tylko w lecznictwie,
  • mak polny – roślina znana z polskich pól, używany w kosmetologii.

Mak można spożywać nie tylko w postaci makowca, kutii, łazanek z makiem czy pieczywa posypanego makiem, ale również dodawać np. do jogurtu, musli, owsianki, smoothie czy posypywać nim kanapkę. Najlepiej jest jednak zmielić ziarenka, aby ułatwić przyswajanie składników odżywczych, informuje Monika Góralska, stronazdrowia.pl.

Na mak niektóre osoby powinny jednak uważać. Mowa o ciężarnych, małych dzieciach i osobami z problemami żołądkowymi.

Mak zawiera alkaloidy o działaniu narkotycznym, dlatego nie powinno się go podawać dzieciom poniżej 2. roku życia.

Ile kosztuje mak? Tyle za kilogram białego lub niebieskiego

Biały mak jest delikatny w smaku i nie wszędzie można go dostać. Ceny oscylują w granicach 20-30 zł/kg. Podobnie płaci się za kilogram popularnego maku niebieskiego. Rok temu klienci w okresie przedświątecznym narzekali na wysokie ceny, które były spowodowane niskimi plonami. W tym roku na stawki mają wpływ m.in. rosnące w każdej branży koszty produkcji. W zależności od sklepu średnio trzeba zapłacić powyżej 20 zł/kg. Na bazarkach cena jest podobna, czasem większa. Na jednym z krakowskich targowisk przy worku maku widnieje cena 25 zł/kg. Nieco taniej wychodzi lokalnie, prosto od rolnika. Oto kilka ofert:

  • Kujawsko-Pomorskie. Mam do sprzedania mak niebieski, odmiany Agat, z mojego gospodarstwa. 12 zł/kg przy zakupie powyżej 50 kg, do 50 kg 15 zł/kg.
  • Lubelskie. Niebieski mak klasy 1 z Czech, pakowany w worki 25 kg, cena za 1 kg - 12,80 zł,
  • Lubelskie. Mak niebieski z tegorocznych zbiorów, 13 zł/kg.
  • Łódzkie. Mak czysty, jedyne 10 zł/kg przy większych ilościach.
  • Mazowieckie. Czeski mak, cukierniczy, 13 zł/kg przy zakupie worka 25 kg.
od 7 lat
Wideo

Dzień pamięci - ZBRODNIA KATYŃSKA

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na warszawa.naszemiasto.pl Nasze Miasto